Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) jaroslav


jaroslav
aktív tag

Érdeklődnék a tapasztaltabb fórumtársaktól, hogy a Venom X-re kötött optikai egér, billentyűzet kombináció, mennyire marad el a XIM 4-re kötött optikai egér, billentyűzet opciótól?

Hasonló szint azért, vagy sokkal jobb/pontosabb a XIM 4?

Előre is köszönöm a választ!

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#252) Louis válasza jaroslav (#251) üzenetére


Louis
tag

Venom egy kicsit pontatlanabb. Olyan érzés, mintha nagyobb lenne az input lag. Egy hirtelen forduláskor amikor az egeret megállítod (nem fordulsz tovább) a karaktered egy kicsit még tovább mozog. Más negatív tapasztalatom nem volt, de csak 1 órát próbáltam, nem tértem ki mélyebben a beállításokra.

xim sokkal pontosabb, nem igazán lehet egy lapon említeni őket. Youtube videók becsapósak, inkább a fórumban kérdezz (xim4.com), mert egy pár videóst szponzorál a Tuact.

[ Szerkesztve ]

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#253) jaroslav válasza Louis (#252) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Köszönöm az információt!

Hát az valóban elég nagy probléma, hogy a tesztek gyakran nem objektív független tesztek, hanem gyakorlatilag, "szponzorált" hirdetések.

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#254) Kicsimix válasza jaroslav (#253) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ez sajnos nem teljesen helytálló amit a kolléga ír. Ha a VX4-ről van szó akkor talán pont a pontosság az amire nem lehet panasz ellenben más dolgokkal. És nem a levegőből szedem..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#255) jaroslav válasza Kicsimix (#254) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Köszönöm neked is az információt!

VX4-et is nézegettem.

Viszont akkor ha van tapasztalatod, és van pár perced, megköszönném, ha leírnád a VX4 tapasztalataidat, pro és természetesen kontra!

Előre is köszönöm!

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#256) mettek


mettek
addikt

A héten érkezik egy XIM4 a PS4-hez, egy Rapoo v500 bill és egy Logitech g502 egér lesz rákötve. Ha valakit érdekel akkor írok majd egy beszámolót.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#257) Kicsimix válasza jaroslav (#255) üzenetére


Kicsimix
őstag

Majd megpróbálom összefoglalni a pro és kontrákat ha lesz egy kis időm. Sajnos ez ma már nem biztos megtörténik, (talán holnap vagy azután) de itt egy kis kép amiről tényleg tudok nyilatkozni:

Ha esetleg s.o.s-be érdekel valami rám is írhatsz.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#258) jaroslav válasza Kicsimix (#257) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Szevasz!

Köszönöm a segítőkész hozzáállást!

Örülnék az információnak, de természetesen amikor ráérsz...

Arról abszolút meggyőzött a kép, hogy saját tapasztalatból tudod elmondani a véleményed, az egér és alternatív irányítás a konzolokon témában...

Ahogy elnézem minden eszköz ott van a képen, amiről azt hallottam, hogy érdemes lehet vele próbálkozni. Valamit kell csinálnom, mert képtelen vagyok megszokni bizonyos játékok esetén (és elég sok van ilyen) a kontrollert.

Nekem konstrukcióban a VX4 a legszimpatikusabb, de, mindenképpen kivárom a véleményedet vásárlás előtt.

Előre is köszönöm!

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#259) mettek


mettek
addikt

Na megjött ma a XIM4. Egérből csak egy 2000ft-os szutykot tudtam rádugni mert még nem jött meg a g502. De legalább ki tudtam próbálni. Hát nagyon jó a cucc. Szinte teljesen nyújtja a pc-s egér érzést, jó a válaszidő, csak a kontrollerre kitalált rásegítéseket kell kikapcsolni pl Bf-ben. Mondjuk ez az egér nagyon szar és az érzékenységet fel kellett vigyem 500-ra de még igy lassú volt a mozgás de bízom a progi Logitechben hogy az jól beállítva tökéletes lesz.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#260) Kicsimix válasza mettek (#259) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem a XIM-et kell széttolni hanem a BF-ben kell felhúzgálni szépen az érzékenységeket. Ez minden játékra vonatkozik. Ezt a G502 sem változtatja meg csak ez.
:R

Na én meg írok egy kis szösszenetet akkor.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#261) mettek válasza Kicsimix (#260) üzenetére


mettek
addikt

Azért ez nem teljesen igy van. Ha a g502-t beállítom 12ezer dpi-ra akkor a xim mehet 15-25 koruli erzekenysegre, a Bf-ben pedig 100%-ra minden ilyen érzékenység.

Nekem most a jatekban 200-on van, a xim-en pedig 500-on. Mert ahogy mondtam egy 500ft-os lézeres genius szutyokkal probaltam ki.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#262) Kicsimix válasza jaroslav (#258) üzenetére


Kicsimix
őstag

Tehát az itt leírtakat a két eszköz egymáshoz való viszonyában kell értelmezni.

XIM4

Pozitívumok:

+ Bluetoot-on keresztüli könnyű kapcsolódás.

+ Egyszerű de nagyszerű android, ios, windowsra megírt alkalmazás BT-os konfiguráláshoz.

+ Előre létrehozott profilok a játékoknak aminek a legfontosabb része, hogy konfigurálásnál látod a profilban az adott játékban melyik gomb, hogyan van kiosztva.
PL: BF1 "R2 = Fire" - Nyomd meg a kívánt gombot a konfiguráláshoz. (Listening)

+ Szinte folyamatos naprakészen állás, szoftvertámogatottság. Időnként új fw az új hardverek miatt.

Negatívumok:

- Amikor játékot akarsz váltani mindig csatlakoznod kell BT-on egy új profil betöltéshez.

- Van 1-2 játék ahol a XIM feladja a harcot a konfigurálások ellenére is Ilyen pl a Division és a Wildlands. Ellentétben a Venom X4-el ami beállítható. (Valószínűleg hardveres eredetű a dolog mert megoldás a mai napig nincs XIM-en) Próbálkozhatsz bármilyen egérrel deadzone-okkal stb.

- Ha nagyobb felszültség igényű dolgot szeretnél rákötni, szükséged lehet egy külső tápfeszültséggel ellátott kizárólag usb 2.0-es hub-ra.

- Tekintve, hogy 20 perc alatt beállítasz, testreszabsz egy profilt magadnak és talán többet nem nyúlsz hozzá csak ha betöltesz egy játékprofilt, az 50 ezres ár nem gyenge. Hiába az összes fent felsorolt pozitívum hiszen nem a konfigurálást akarod nézegetni hanem játszani szeretnél.

Venom X4

Most kezdjük a negatívumokkal.

- Januártól márciusig forgalomba kerültek limitált példányszámmal a felhasználók saját felelősségére úgymond próbára szánt verziók amiből még pár tanulságot levontak a fejlesztők a visszajelzésekből és jött 1-2 új FW. Utána beindult a tömeggyártás. Mégis miután megvettem az enyém cseréltethettem egyből pedig ez már végleges volt. Rossz volt az egér. Nem elég nagy a minta de többen is panaszkodtak.

- Elmebeteg WIFI-s megoldás. A hálózatokhoz való automatikus csatlakozás telefonon vagy gépen is bekavarhat amikor a VX4-re szeretnél kapcsolódni de nem oda sikerül. Komolyan rá kell érezni, hogyan működik.

- Jelenleg tudomásom szerint csak windows és androidos támogatás van, de figyelembe kell venni, hogy ez egy új eszköz.

- Kevesebb előre létrehozott játékprofil van ami végülis nem akkora probléma mivel a legtöbb profilt általában személyre szabja magának a felhasználó azaz végülis újat hoz létre. A hatalmas negatív dolog az, hogy konfigurálásnál a JELENLEGI szoftver verziók mellett nem látod melyik gomb mit csinál.
Tehát a BF1-es példára visszatérve XIM-el ellentétben itt annyit látsz : R2 = Nyomj meg egy gombot a konfiguráláshoz. Oké.. de mi a f...omat csinál az R2(???wtf).. Aztán van 20 gomb.Na ilyenkor indul egy külön nyomozás. (Én a probléma kiküszöbölésére úgy döntöttem, hogy leszedem netről az egyes játékokhoz tartozó gombkiosztás ábrákat).És arról lesek gépen. Remélem megoldják idővel.

Speciális dolgok

- A wandon a kar alatt van elhelyezve a D-pad ami azt jelenti, hogy ha a wand-al szeretnél játszani meg kell küzdened azzal a problémával, hogy nem tudsz egyszerre mozogni is meg gombot is nyomkodni.
Mások szerint rá kell érezni, saját ismerős körömbe is van aki profi cod játékos vele még így is. Nekem így nem annyira értelemszerű, hogy ez így normális.. De amúgy játékfüggő..Van ahol még jó is lehet.

Pozitívumok:

+ Meglepő módon de talán az a kis plusz ami a Division-be is benne van, amitől az is használhatóvá válik különösebb erőfeszítés nélkül azt sugallja, hogy mégis tud valamit amit a XIM4 nem. Valamit precízebben végez talán (írják is amúgy, hogy erre rámentek a szoftverben). PC gamerként érzésre nekem egy 12k-s DPI-s egér működése a VX4-en inkább közelebb áll a valósághoz. A képen linkelt egerem a Logitech G502 Proteus Spectrum a független tesztelési alany. Érzésre nekem a XIM4 olyan mintha valami micro smooth lenne a szoftverbe építve a már már gyönyörű mozgásokért amíg a VX4 pont azt csinálja amit akarok.Valahogyan határozottabbnak érzem a mozdulataimat vele. Latency problémák biztos vagyok benne, hogy nincsenek.

+ A VX4 egere is ugyan olyan pontosságot ad mint a 20-25e ft-os G502. Igaz egy picit nagyobb annál és emiatt számomra a G502 minimálisan kényelmesebbnek tűnik de a VX4 egerén található plusz gombok felülírnak mindent mert hasznosak és kellenek.

+ A Venom X4 fő egységén megtalálható egy extra micro usb csatlakozó amin keresztül egy max 5V-ot támogató adapterrel extra feszültséghez juttathatod a kis dobozkádat (5V-os telefon töltök alkalmasak pl erre vagy fényképezők de lehetőséged van a PS másik portját is befogni). Alapból kb 500mA-ig szolgálja ki a perifériákat ami a legtöbb esetben elég lehet. Ha mégsem akkor szétkapcsolhat játék közben stb anomáliák fognak jelentkezni. Ilyenkor érdemes megtámogatni picit.

+ A VX4 hat db profil folyamatos tárolására képes az agyában amik között a világító led kapcsoló nyomkodásával tudsz lépkedni. 6 féle színnel világít innen tudod melyik játék profiljában vagy aktuálisan. Ha már be vannak állítva a játékaid az igényeid szerint onnantól szükségtelenné válik csatlakozgatni és felmentenek a wifis borzalom alól. (Igaz direktben is rákötheted PC-re és úgy is beállíthatod). Szóval..Csak nyomkodod lépkedsz a színek között.

+ Szintén várhatók folyamatos frissítések.

Tehát.. Az én konklúzióm.
Mind két eszköz 50e ft körüli áron szerezhető be. Mind a két eszköz a messzemenőkig konfigurálható de a Venom X4-en ez a jelenlegi állás szerint nyögvenyelősebben működik. Mégis mikor a végeredményt nézem tudomásul kell vennem, hogy tudásra azaz pontosabban játékélményre tekintve a két eszköz bizony egy ligában játszik.Nem jelenthetem ki, hogy a VX4 kategóriákkal jobb mert nem az de kemény konkurencia. És az a nem mindegy, hogy mit kapsz 50 ezer forintért. A Venom X4-nél sem kisebb az ígéret arra ,hogy használhatod a saját eszközeiddel. De mégis van egy brutál jó egered és egy wand-od. Mint azt mondtam figyelembe kell azt is venni, hogy játszani vesszük ezeket és nem konfigurálgatni folyamatosan. Így erősen a VX felé billen nálam a mérleg. Beállítod működik.

A HORI-ról most nem írok sokat. Ez a belépőszint ebbe a világba. Ha a szoftverét ápolgatnák rendesen akkor komoly dolog kisülhetne belőle. Ígéret az van itt is ,hogy használhatod bármilyen egérrel de én úgy látom, hogy a sajátját szereti legjobban és a többi inkább fejtörés neki.

Viszont van valami ami mellett nem mehetünk el,,,,

Ha drága billentyűzetet vagy vezérlőt akar valaki a XIM vagy VX4 mellé akkor a HORI mechanikus keybordjával nem fog mellényúlni. Ez kenterbe ver minden ilyen kiegészítőt és egy nagy problémát is megold.
Tudni kell ,hogy akár XIM-et akár VX-et használsz, a játékokban akkor is azt fogod látni, hogy nyomd meg az L2-t nyomd meg a háromszöget vagy az x-et ehhez ahhoz stb stb... Ha nem jegyzed meg mit hova állítottál be akkor majd gondolkozhatsz melyik gomb hova lett kiosztva. Ezt egy kis időbe tellik megjegyezni de nem lehetetlen persze. Erre a problémára egy tökéletes válasz a HORI TAC pro billentyűzete ahol nevesítve vannak a PS kontrollerén is megtalálható gombok. Ebből a szempontból a TAC pro egy tökéletes kiegészítő.Egyszerűen csak keyboard módba kell kapcsolni és kiosztani mindent gombot a megfelelő helyére.

Nah remélem azt írtam és úgy ahogy gondoltam. Már kezdtem belebonyolódni de a lényeg remélem átmegy amiket fontosnak ítélek így hirtelen.
:R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#263) Kicsimix válasza mettek (#261) üzenetére


Kicsimix
őstag

Értem amit írsz de elsősorban a játékokban maxolják ki az érzékenységeket. Enélkül a G502 is lassú lesz. Tudom mert ilyenem van : )
:R

szerk;
Igaz nálam a G440 egérpad is más eredményt mutathat mint a tied. De végeredményben ezt ajánlják hozzá : )

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#264) jaroslav válasza Kicsimix (#262) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Szevasz!

Nagyon köszönöm a kimerítő elemzést!

Sokat segített a választásban.

A VX4 mellett döntöttem.

Még egyszer, nagyon köszönöm a segítséget!

Üdv!

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#265) mettek válasza Kicsimix (#263) üzenetére


mettek
addikt

Egérpadból is pont g440-et rendeltem :D

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#266) Kicsimix válasza jaroslav (#264) üzenetére


Kicsimix
őstag

Sok sikert a vásárláshoz !

#265

Jó döntés ; )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#267) mettek válasza Kicsimix (#266) üzenetére


mettek
addikt

Egy olyn problémába ütköztem hogy pl a R6 Siegeben a fegyverváltást beállítom görgőre akkor a drónnal nem tudok skennelni mert ugyanazt a gombot használja de a görgetést ilyenkor nem ismeri fel. Nem lehet valahogy egy kontrolleres gombra több egér/bill gombot megadni?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#268) Kicsimix válasza mettek (#267) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nekem sajnos nincs meg ez a játék így nincs nagy rálátásom a siege hogyan működik de sanszos, hogy te is a secondary lapot keresed.

Viszont itt egy link (amúgy több is van): [link]

Ebből esetleg ihletet meríthetsz.
:R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#269) mettek válasza Kicsimix (#268) üzenetére


mettek
addikt

Koszi. Azt tudom hogy lehet több presetet beállítani de ezeket aktiválni kell ha a másikat akarom használni vagy egyszerre működnek ugy mintha egy playstation gombra több billentyűzet gonbot állítanék be?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#270) Kicsimix válasza mettek (#269) üzenetére


Kicsimix
őstag

Azt hiszem secondary lap párhuzamossan fut a fő konfigurációval. Így ha ott is beállítasz valamit akkor az a gomb 2 műveletet fog végezni.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#271) mettek válasza Kicsimix (#270) üzenetére


mettek
addikt

Na ez igy szuper! Viszont valószínű hogy nem 502-es hanem egy 402-es egeret veszek meg ma mert az edigital nem volt képes egy hét alatt eljuttatni hozzám az 502-est. Most betelt a pohár, megveszem a 402-est. Arról is csak jokat irnak (a gorgoje gyengebb meg kevesebb DPI de ennyi)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#272) Kicsimix válasza mettek (#271) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nekem van egy pár hónapos kihasználatlan :D ;]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#273) Louis


Louis
tag

Jó hír a leendő xbox one x tulajoknak, hogy obsiv szerint, ha igaz, hogy kompatibilis az új gép a régi gép kontrollerével (Microsoft azt nyilatkozta, hogy az) akkor egy az egyben megjelenés napján működni fog a xim4 az új konzollal.

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#274) pintertom


pintertom
csendes újonc

Aki használ XIM4-et, megtenné nekem, hogy elküldené a Dying Light billentyűzet kiosztását?

(#275) Louis válasza pintertom (#274) üzenetére


Louis
tag

Gyárira gondolsz vagy az egyéni amit ki-ki beállít magának?

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#276) pintertom válasza Louis (#275) üzenetére


pintertom
csendes újonc

Gyárira

(#277) Harambee


Harambee
tag

Helósztok!
Az érdekelne hogy honnan lehetne a XIM4et a lehető legolcsóbban megrendelni?

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#278) Harambee válasza Harambee (#277) üzenetére


Harambee
tag

Eddig a legolcsóbb helyen 42e volt szállitással igaz , elég sok idő még ideér. ha kicsit meg akarom turbózni hogy nelegyen 30 nap akár akkor 52e

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#280) Jocikablack válasza Harambee (#278) üzenetére


Jocikablack
tag

Sziasztok. Elnézést, tudom nem idevág..Ha valakinek van eladó venom x4, az érdekelne..

(#281) Harambee válasza Jocikablack (#280) üzenetére


Harambee
tag

1 hete a vámon ülnek az enyémen :W
Az milyen már hogy az USAbol ideért 3 nap alatt majd a vámon ami innen 280kmre van ráülnek és kotlanak rajta :DDD

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#282) Louis válasza Harambee (#281) üzenetére


Louis
tag

Sajnos ez van ha eu -n kívülről rendeled. Nekem UK -ból itt volt 3 nap alatt.

[ Szerkesztve ]

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#283) Harambee válasza Louis (#282) üzenetére


Harambee
tag

itt volt a legolcsobb igy csak 42k-ba fájt

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#284) jaroslav válasza Louis (#282) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Azt szeretném kérdezni, hogy a megadott angol oldalról rendelve az XIM4-et, az angol 'ÁFA" nélküli árat kellett fizetned, vagy az "ÁFA"-sat?

Előre is köszi a választ!

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#285) Louis válasza jaroslav (#284) üzenetére


Louis
tag

Szia.
Azt az áfát fizettem ami oda van írva. Időközben volt egy áremelés (gondolom a font esése miatt) de én még 115 fontot fizettem + posta. Most ez az ár 125 font + posta.

Egyébként van használt xim4 is náluk, kicsit olcsóbban. [link]

[ Szerkesztve ]

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#286) jaroslav válasza Louis (#285) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Köszi a választ!

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#287) Louis válasza jaroslav (#286) üzenetére


Louis
tag

Mi lesz a venommal? :D nem vált be?

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#288) jaroslav válasza Louis (#287) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Kipróbálnám a másik zászlós hajót is, a sokak által ajánlott Xim4-et.

Azt nem mondanám azért kategórikusan, hogy nem vált be a venom, mert teszi a dolgát. De, azért sokszor van valami hiányérzetem...

Hátha a XIM4 lesz az igazi megoldás.
Persze az is benne van a pakliban, hogy a konzolon soha nem fog megvalósulni a tökéletes egér billentyűzet irányítás, csak kompromisszumokkal.
Mindenesetre gondolkodom, hogy kipróbálom.

Vajon, aki USA-ból rendelte, annak ráverték a 27% ÁFA-t, vagy simán bejött a VÁM-on?????

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#289) giornalista


giornalista
senior tag

(#290) Jocikablack válasza jaroslav (#288) üzenetére


Jocikablack
tag

Én mindenképpen vezeték nélkül szeretném használni, ezért csak a venom jöhet szóba. Egyébként Divisionnal próbálta valaki?

(#291) Jocikablack válasza Jocikablack (#290) üzenetére


Jocikablack
tag

Na mindegy.. megrendeltem.. :)

(#292) bengal666


bengal666
csendes tag

Sziasztok,

Van valakinek eladó Xim4-e? Az kérem írjon pm-et

Köszönöm!!! :))

Üdv Bengal (Már 10 éve hardveraprón)

(#293) Jocikablack


Jocikablack
tag

Sziasztok. Valaki el tudná nekem magyarázni a dead zone funkció lényegét?

(#294) Louis válasza Jocikablack (#293) üzenetére


Louis
tag

Ezt joystick-en kell csak használni. Csökkenteni/növelni tudod vele a méretét. Ha bill/egérrel hasunálod akkor ezt ne használd.

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#295) Harambee


Harambee
tag

Esküszöm a magyar VÁM tól putrissabb valamit még nem láttam.
5 nap alatt leért a xim4 az usábol pontosan juli 5én rendeltem 10én már itt volt pesten.
Erre mivan ma aug 3 és még mindig ülnek rajta :W
Kaptam nyomtatványt kuldjem el emailbe számlával egyutt.
Elküldtem erre visszairnak (1 hét után!!!!) hogy küldjek számlát mert anélkül nem tudják elkezdeni XDDDD
Egy undoritó sz@r rendszer :W

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#296) Louis válasza Harambee (#295) üzenetére


Louis
tag

Na, megjött? :D

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#297) Harambee válasza Louis (#296) üzenetére


Harambee
tag

meg már végre :D
Aznap hogy a kommentet irtam, biztos van itt egy VÁMos kolléga :'D

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#298) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Volt már hogy tönkrement valakinek a xim4?

(#297) Harambee
Bevált a cucc?Minden ok vele?

(#299) Jocikablack


Jocikablack
tag

Venon x4-et próbálgatok, de az egér kicsit furcsa. A kis mozgásokra gyorsan reagál, de egy 180 fokos fordulásnál kb 40 cm-t kell mozditani rajta.. Ennyire szar az egere, esetleg beállitás kérdése? Razor kemény egérpadot használok.. Ps4. Kipróbáltam pc-n is az egeret a venom nélkül. Ott félelmetes gyors minden mozgás..

(#300) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Egy hete gyűjtöm kőkeményen az infókat hogy HORI Prot vagy xim4et vegyek.
Legtöbb vélemény az, hogy a xim4 tényleg jobb...de, a Hori megoldása sem szar, csak a xim4 kipróbálása után jobb mint a Hori Pro.Hori az a belépő szint a konzolon játszok egérrel/billel világba.Lehet vele pontosan célozni, de pont annyira input lagos, amennyire pont nem adja át a pc egér/bill kombó érzést.De aki jobb és gyorsabb célzást szeretne mint gamepadon, annak tökéletesen megfelel a Hori Pro is.Aki tényleg profin akar játszani, csak az eredmény a fontos, annak a xim4et ajánlják.
Én még nem tudom mit vegyek.Xim4nél bosszant hogy nincs garancia.Hori Prora van egy év meg a mechanikus bill kurvajó benne.Használt xim4 annyiba fáj, mint a Hori Pro újonnan.Tehát csak a plusz egér+bill ár jönne rá, de elvileg ez nem nagy pénz, mert olcsó Genius bill és pl a4tech egérrel is lehet használni a xim4et.
Nem tudom melyiket veszem, majd keddig eldöntöm.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.