Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Madwe válasza r6s (#800) üzenetére


Madwe
nagyúr

A nemzetközi és magyar jogi környezet is direkt erre ad lehetőséget, hogy online házhozszállítással megrendelt termékeket ki tudj próbálni és 14 napon belül INDOKLÁS NÉLKÜL elálhass a vásárlástól. Szóval élt a jogaival, tényleg felháborító! Egy céget meg arra kötelezett, hogy betartsák a jogszabályokat, jézusom, mit képzel!

[ Szerkesztve ]

(#802) r6s válasza Madwe (#801) üzenetére


r6s
lelkes újonc

Hulye jogszabaly, de sajnos igy van.

(#803) Gebriel válasza r6s (#800) üzenetére


Gebriel
veterán

Reménytelen vagy... 🙄
Hülye a Sony mert segíti a csalókat és a 14 napos jogszabály is hülyeség.
Közben meg te vagy a vérprofi megabrutal játékos, és mindenki más noob.
Nálad van baj rendesen. 😁

[ Szerkesztve ]

(#804) ProEvoFan válasza r6s (#800) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A srác kapott egy "kis" kitiltást. :DDD
Aki felnyomta, annak jövök egy csapolt sörrel. :) ;)

[ Szerkesztve ]

(#805) Szigii


Szigii
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Hori Tactial Assault Commander 4 mennyire éri meg? Pontos?

Esetleg mi az amit tudtok ajánlani a xim apex helyett?

(#806) Gebriel válasza Szigii (#805) üzenetére


Gebriel
veterán

(#807) Szigii válasza Gebriel (#806) üzenetére


Szigii
csendes tag

Köszönöm!
Még egy kérdés. Mekkora a különbség eközött és egy xim apex között?

(#808) Gebriel válasza Szigii (#807) üzenetére


Gebriel
veterán

Visszajelzések alapján ég és föld.
Én az utóbbit nem használtam, de Xim Apexről, mindenhol azt írják, hogy pontosan úgy teszi a dolgát mint ahogy kell.

(#809) Szigii válasza Gebriel (#808) üzenetére


Szigii
csendes tag

Értem. Egy xim 4 és xim apex között is jóval nagyobb a különbség? Ha jól tudom akkor a xim 4 az elődje az apexnek

(#810) Gebriel válasza Szigii (#809) üzenetére


Gebriel
veterán

Ezt a kérdést passzolom, de az biztos, hogy Xim Apex most a legjobb ilyen eszköz.

(#811) kiserik válasza Szigii (#809) üzenetére


kiserik
senior tag

Ha egy ""egeres"" kontrollert akarsz, mert mondjuk nem tudsz átszokni egérről, ami legális is, akkor Hori vagy FragFx (nekem utóbbi van). Ha tűpontos PC-s irányítást, ami multiban előnyt ad, és nem zavar, hogy illegális, akkor Xim Apex.

(#812) Szigii válasza kiserik (#811) üzenetére


Szigii
csendes tag

De végülis nem lehet lebukni xim apexel se, nem?

(#813) Gebriel válasza Szigii (#812) üzenetére


Gebriel
veterán

Gyakorlatilag nem..de mint minden nem hivatalos kiegészítő használatában benne van az esély.

[ Szerkesztve ]

(#814) Gebriel válasza kiserik (#811) üzenetére


Gebriel
veterán

FragFx egyébként milyen az is "késik"?

(#815) Szigii válasza Gebriel (#813) üzenetére


Szigii
csendes tag

Igaz. Szerintem eloszor majd kiprobalom valamelyik legalisat aztan ha be jon akkor maradhat.
Hama speedshot ultimaterol van valakinek valami tapasztalata?

(#816) Gebriel válasza Szigii (#815) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem a Xim Apex-el kezdj. Megkíméled magad a csalódástól. :D
Nem bannoltak még játékost Xim Apex miatt.

(#817) zohan echte válasza Gebriel (#816) üzenetére


zohan echte
tag

Ez így igaz. :D

(#818) kiserik válasza Gebriel (#814) üzenetére


kiserik
senior tag

Én meg vagyok vele elégedve. Nem úgy mondanám, hogy késik, csak nem lehet olyan finoman beállítani. Vagy pontosabb a célzás és nagyon kicsit lehet fordulni vele, vagy rendesen lehet fordulni az egérrel, de picit ugrik a célzás. Division 2-ben nekem tökéletes, de nem tudok úgy sniperrel fejeseket osztogatni, mint pc-n az 1-ben, illetve a célon tartás is nehezebb.

(#819) eagleberg válasza Szigii (#809) üzenetére


eagleberg
tag

Van XIM4 és XIM Apex-em is. Nem érzek köztük semmi különbséget. Mindkettő remek választás. Bár újonnan már úgyis csak az Apex-et árulják. Viszont a CronusMAX Plus egy ipari hulladék. Ugyanitt CronusMAX Plus olcsón eladó :)

[ Szerkesztve ]

(#820) Szigii válasza eagleberg (#819) üzenetére


Szigii
csendes tag

Ahh, ujonnan nem veszek, xim 4 et meg lattam egesz jo aron mar hasznaltan is, szoval valoszinuleg akkor amellett dontok

(#821) kKairosX válasza zohan echte (#785) üzenetére


kKairosX
lelkes újonc

Erre nem lennék büszke...

(#822) Gebriel válasza kKairosX (#821) üzenetére


Gebriel
veterán

Sok érdemi tartalma van a hsz-ednek, kb nulla, azon kívül, hogy személyeskedsz. Olvasd át a fórum alapelveit szerintem újra. :U

[ Szerkesztve ]

(#823) mdani0209


mdani0209
újonc

Sziasztok. Esetleg valaki van aki tapasztalt venom x4es átalakíítóval kapcsolatban? Division 2 beállításában kérném a segítségét. Előre is köszi a válaszokat.

(#824) azazello23


azazello23
újonc

Esetleg van valakinek eladó Xim Apexe? 30 ezer forintért szeretnék venni használtat ha valakinek van kérem jelezné nekem?

Illetve olyan kérdésem lenne ki milyen egeret ajánl a xim-hez? Razer Deathadder és Logitec között gondolkozok? tapasztalatok? Illetve arról lehet tudni valamit hogy kompatibilis lesz e vajon majd a kövi generációs konzolokkal a xim apex?( gondolom softveresen megtudják oldani majd)

[ Szerkesztve ]

(#825) zohan echte válasza azazello23 (#824) üzenetére


zohan echte
tag

-kb 45-55eft az új ára, de hátha szerencséd lesz és találsz 30eft-ért.
-Xim Apexhez Razer DA Elitet használtam eddig, de nemrég vettem Razer Lancehead TE-t. Az új egér sokkal kényelmesebb, jobb felemelni, tudásban ugyanaz mindkettő. Ajánlom próbáld ki mi a jó a tenyerednek.
-[link]

[ Szerkesztve ]

(#826) k4rL^


k4rL^
senior tag

Xim Apex-et tervezek venni.

Van aki a hivatalos oldalról vásárolta? Vámon raknak még rá pluszban?

(#827) azazello23 válasza k4rL^ (#826) üzenetére


azazello23
újonc

Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy, nemrég vettem xim apexet össze dugtam mindent.
Helyes sorrend pipa.
Frissítettem gépen a xim adaptert.
Telefon szoftver frissítve.
Be programoztam battlefield configot.

Amikor el indítom xbox one x-en megy minden menüt is tudom irányítani.
VISZONT!!!
Amint átdugom az xbox joy-t ps joy-ra és be dugom az adaptert a ps4 pro-ba nem csinál semmit játékot menüt se tudom kezelni pedig direkt oda csináltam ps4-es configot és nem akarja érzékelni. Ha a billentyűn le nyomom a spacet jelzi a telefonos programban de a konzolon nem történik semmi. Nem kötöttem át semmit és nem törént változás. Valakinek ötlet tapasztalat miért lehet ez a probléma?

(#828) kataigaspar válasza eagleberg (#588) üzenetére


kataigaspar
csendes tag

Hali,,,Bocsi hogy zavarlak,de azt olvasom hogy te elég jól ismered a xim-et... Na én pár hónapja vettem egy apexet,,és azóta nézegetem,mert nem tudom teljesen,használhatón beállítani,pl a fortnite játékhoz,,,Nagyon megköszönném,ha tudnál segíteni benne,,bármilyen megoldás érdekelne,,Köszi,,,,

(#829) Madwe válasza kataigaspar (#828) üzenetére


Madwe
nagyúr

Minden beállítás egyedi, nagyon egér, játék és egyénfüggő. De a legelső lépés, h letöltöd a játék profiljáta ximre. Nomeg normális egeret veszel, megnézed milyen dpivel tudod hajtani s keresel angol fórumokon az adott játékhoz pá jól bevállt megoldást. Univerzálisan nem lehet segiteni ebben :) az egyetlen, ami univerzálisan mindenhol alap kb, h játékon belül az x és y sensitivityt maxra állítod, ha van aim assist s állítható akkor azt kikapcsolod.
pl én ezzel kezdeném: [link]

[ Szerkesztve ]

(#830) B@bL3ve5


B@bL3ve5
aktív tag

Van egy elado Cronusmax PROm ha valakit erdekelne priv

(#831) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

tudom a xim4/apex a király, de valaki használ ilyent?
Spirit of Gamer SOG-CONV1 egér, billenytyűzet adapter

(#832) Madwe válasza ProEvoFan (#831) üzenetére


Madwe
nagyúr

Miutan ez egy sima lekepezes, ezert elore elmondom mi lesz vele a baj: nagy inputlag, latency, szornyu eger lekepezes, iszonyatos mouse acceleration, pontatlan iranyitas :)

(#833) Def26 válasza Madwe (#832) üzenetére


Def26
félisten

+1, semmi értelme megvenni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#834) Mond


Mond
senior tag

Sziasztok!
Ha van valakinek eladó XIM4 apex írjon, köszi

(#835) Raider1184


Raider1184
csendes tag

Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni pubg-hoz keresek xim apexes beállításokat. Ha van valami bevállt

(#836) zohan echte válasza Raider1184 (#835) üzenetére


zohan echte
tag

A xim oldalán és youtube csatornáján vannak jó beállítások. Én is BFV-höz ott találtam nagyon jó beállítást, persze azt is kell az egyéni igényeknek megfelelően finomhangolni.

(#837) Raider1184 válasza zohan echte (#836) üzenetére


Raider1184
csendes tag

Köszönöm szépen :) ránézek

(#838) jegenye77


jegenye77
addikt

Sziasztok!
Most tervezek újra ps4 et venni. Ehhez keresek egér + bill megoldást.
Korábban már volt hori tac om ami pc után kicsit szokatlan volt de elég jól működött.
Most a COD miatt gondoltam, hogy játszogatnék újra kicsit és itt vissza olvasva a xim apex tűnik a legjobb megoldásnak.
Ehhez bármilyen egér és billentyűzet csatlakoztatható?
Mondjuk egérből egy razer re gondoltam mert korábban is az volt.
Billentyűzet meg akár egy olcsó darab is lehet?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#839) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Xim tulajoktól érdeklődnék, hogy kipróbáltátok TVn egérrel az új CODot?
Natív egér támogatás van rá.Játszok vele és nem igazán ok az érzés.TVn brutál szar.Gondolom monitoron jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#840) ProEvoFan válasza jegenye77 (#838) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A COD támogatja a natív egér/bill párost.
Csatlakoztat és játszik. :K De az ellenfelek is egérrel jönnek veled szembe.

(#841) zohan echte válasza jegenye77 (#838) üzenetére


zohan echte
tag

Xim Apex jó választás.
Itt megtalálod mi nem támogatott.

Razer DA Elite vs Razer Lancehead TE:
-Nekem Razer DA Elite és Razer Lancehead TE is van.
A Razer Lancehead TE nekem sokkal kényelmesebb, jobban kézre áll, mert kisebb, szimmetrikus, oldalt a gumi borítás nagyobb felületen van és vízszintes a minta. A szimmetrikus megjelenés hátránya a jobb oldalsó gomb véletlenszerű megnyomása. A gombok letilthatók így nem jelentenek problémát. Hiába van a Lancehead TE-ben belső memória, a világítást a Xim Apex nem kezeli csak egy gyári alap beállítással.
Razer Goliathus Control Gravity egérpad nagyon jó hozzá.

Razet Viper:
-Persze amikor megvettem a Razer Lancehead TE-t utána adták ki a Razer Vipert, biztos ezt vettem volna. Ez is szimmetrikus, de ennek az oldalsó gombja már nagyobb mint a Razer Lancehead TE-n. Könnyebb, jobb mikrokapcsoló, jobb kábel. Oldalt még nagyobb gumi borítás, de viszont újra kerek mintás. Szerintem a vízszintes mintás egér kevésbé csúszik ki a kézből.

Billentyűzet:
Lehet olcsóbb vagy drágább, mechanikus, hangos vagy halk kapcsoló. Több billentyűzetem volt már, de a végén csak egy drágább lett a nyerő.
Nekem Ducky One 2 mini cherry mx silent red mechanikus billentyűzet van. Eszméletlen jó billentyűzet. A xim apex-el teljes mértékben használható.

[ Szerkesztve ]

(#842) jegenye77


jegenye77
addikt

Köszönöm!
Az nem baj ha mások is egérrel jönnek. Nem az előnyt akarok szerezni csak béna vagyok controllerel megtanulni irányítani fps játékot. Többször próbáltam már de egyszerűen nem megy.
Ez lehet azért is mert több évig pc vel játszottam és azt szoktam meg. De az is lehet, hogy tényleg csak béna vagyok :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#843) ProEvoFan válasza jegenye77 (#842) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem vagy béna.Nálam is ez van.

(#844) jegenye77


jegenye77
addikt

Az új COD résznél PS 4 en ez az egér és billentyűzet támogatás, hogy működik?
Simán egy billentyűzetet és egy egeret lehet csatlakoztatni a géphez és nem kell semmilyen átalakító hozzá?
Mármint bármilyen egér + bill el működik?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#845) Mond


Mond
senior tag

Sziasztok!
Sniper elite 4-hez van valami jó beállítás apexra? xbo one konzolon kéne, egéren szeretnék zoomolni.

[ Szerkesztve ]

(#846) jegenye77


jegenye77
addikt

Közben látom, hogy igen, elég direkt a konzolba dugni a bill + egeret.
Azt viszont nem tudom, hogy mindegy milyen az egér és a billentyűzet?
És ha csak a COD új részével játszanék akkor nem is kellene nekem az xim?
Vagy ha igen akkor miben jobb az ilyen átalakítós variáció?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#847) Def26 válasza jegenye77 (#846) üzenetére


Def26
félisten

pl. kontrollernek látja a rendszer, és ha valaki szűrni akarja a bill./egereseket, akkor téged nem tud.

Egyébként jóval több finom beállítás élehetőség van a xim -nél.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#848) Def26


Def26
félisten

Aki esetleg xbox one -on játszik és benne van a béta programban, az ne frissítse a controllereket, mert problémákat okozhat xim elindulásakor (nem érzékeli vezetékes módban).

Ha még is sikerült frissíteni, megoldást jelenthet, hogy bekapcsoláskor nyomogatunk egy gombot a kontrolleren (ne a guide gombot) és így hagyjuk felállni a rendszert.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#849) jegenye77 válasza Def26 (#847) üzenetére


jegenye77
addikt

De ha kontrollernek látja akkor pl a pc sekkel se tudok játszani? Csak xbox és ps?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#850) jegenye77


jegenye77
addikt

Beszereztem egy xim 4 et.
Összedugtam, ahogy kell de nem müxik valamiért.
Nem csatlakozik Bluetooth on a telóval. Azt írja ki, hogy ellenőrizzem a készüléket. Maga a xim-et látja csak nem tud csatlakozni.
Mit csinálok rosszul?
Amúgy a telefonos app nélkül nem is megy?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.