Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Akhilles01


Akhilles01
junior tag

Rohadt nagy csalás. Nekem is van, nagyon OP. Akinek telik ilyen 60k+-os berendezésre az tudna venni pc-t is és ott egerezhet egeresek ellen. Én élvezem h ekkora előnyöm van, ti is élvezitek mind, akik véditek... ennyi

(#702) S e t h


S e t h
nagyúr

Most már leírom, mert egy ideje kikívánkozik belőlem.
Én egy éve csatlakoztam a konzolosok táborához, kipróbáltam xboxt és ps-t egyaránt és engem nagyon nem érdekel ki mivel játszik.
Viszont ami megy a konzolok többségénél az vmi nevetséges. Én megértem, hogy nincs mindenkinek lehetősége atom pc-t fejleszteni, de ez a fillér ba@ás vmi elképesztő. Kezdődik ott, hogy nincs olyan hét, hogy ne botlanék vmi külföldi reges kérdésbe, mert itt meg ott pár ezer forintért olcsóbban meg tudná venni magának, az már csak hab a tortán, hogy utána meg sír, mert vmi nem működik, lehúzták, stb.
Ugyanez van ezekkel a segítő eszközökkel is, amelyek közül akad amelyiket a konzolgyártó dobott piacra, még is megy a siránkozás, hogy csalás.
Csalás? Ezek után miért? Mert nincs rá pénzed? Vedd meg magadnak, ha neked hiányzik, akinek szüksége volt rá az nem sajnálta rá a pénzmagot, te meg nevetségessé teszed magad, csalást kiáltasz.
Két eset lehetséges, nem vagy ügyes, kitartó, vagy nincs rá pénzed, döntsd el és hagyd meg, hogy a másik úgy játsszon ahogyan ő szeretne, engedd el, ez csak játék.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#703) Akhilles01


Akhilles01
junior tag

De konzolosok kontrollerrel, egeresek pedig egeresekkel. így lenne fer, egy bicikli versenyt sem fog megnyerni egy biciklis sem, ha van ellenük egy motorkerékpáros, hol van ebbe ferpléy?

(#704) ProEvoFan válasza Akhilles01 (#703) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azt már eltüntetni mióta ember az ember...

[ Szerkesztve ]

(#705) DummyBoy válasza Akhilles01 (#703) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Erre lenne jó a natív egér támogatás. De hát ugye az se jó...

Mondjuk én átfogalmaznám a hasonlatodat.

Ez egy olyan kerékpárverseny, ahol kezdéskor mindenki kap egy Kempinget, és aki viszont vesz magának egy országútit, azt kinézik. Pedig sehol sincs kimondva hogy nem szabad...

Life is shor...

(#706) Akhilles01


Akhilles01
junior tag

Mind1, használom én is, és OP, élvezem is, de nem vagyok rá büszke. Jobb lenne ha nem lenne, és mindenki egyenlő esélyekkel játszana a saját perifériájában, akkor nem erőltetném a konzolos multi fps-t mert tudom h szar vagyok, talán PC-n.

(#707) eagleberg


eagleberg
tag

Csalás-nemcsalás kérdéshez már párszor leírtam, de most is leírom. A fiam bármikor lenyom kontrollerrel bármilyen játékban, pedig én xim-et használok ő meg mezei (nem elit) kontrollert. És nem azért mert béna vagyok, mert ha ő nincs bent az online meccsben akkor általában én vagyok az első :) Ellene 1 vs 1-be én már ki sem állok. Nem kell hogy megalázzon :) Szóval nem sírni kell hanem megtanulni kontrollerrel játszani...

[ Szerkesztve ]

(#708) Akhilles01


Akhilles01
junior tag

Érdemesebb monitorral használni ezeket amúgy?

(#709) Madwe válasza Akhilles01 (#708) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha 20ms vagy azalatti az input lagja a tévédnek game modeban, akkor az se vész, de az igazi egy gamer monitor 21-24" között, azt látja át legjobban az ember :)

Btw elgyengültem végül, uh tegnap óta én is a táborba tartozom egy roccat sova mk (főleg ez győzött meg, vmert ezzel lehet kanapénál tespedni uh már csak a lelkiismeretem kellett legyőzni:P) és egy logi g502 társaságában... instant 2x letta k/d arány pedig nem nagyon setupoltam össze... szóval ég és föld részemről továbbra is...

[ Szerkesztve ]

(#710) DummyBoy válasza Madwe (#709) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Welcome mindkét klubban xD (G502-n én is gondolkodtam, de aztán Roccat Kone Pure owl eye lett...)

A Sova bődületesen nagy találmány, egy gondom van vele, hogy nem vízszintesen van az ölemben, így ha el kell engednem az egeret (sörért nyúlás, etc) akkor csúszik le az egér az ölembe, és persze ilyenkor minden elmozdul...

Most gondolkodom azon, hogy az egér kábeltartójára ragasztok egy mágnest, meg az egér orrára egy másikat, és ha el akarom elgendi, akkor csak odatolom.

Valamint megszivatott kicsit, átraktam olyan módba, hogy csak a bizonyos billentyűk világítsanak, és az nem működött, csak a laptopommal ... gondoltam nincs neki elég kakaó, vettem tápot a XIM hubhoz.

Erre azzal sem... úgy néz ki hogy csak SWARM-al működik egyelőre.

Mivel én nem vagyok nagy PVP huszár, így ezzel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, nekem egyszerűen az jön be, hogy végre oda lövök ahová szeretnék és nem oda ahová sikerül xD

Life is shor...

(#711) eagleberg válasza DummyBoy (#710) üzenetére


eagleberg
tag

Ez a logi 502 egy bődületesen szar egér. Nem kell vkinek egy ócsósított verzió? Rohad nálam egy a szekrény mélyen úgy 1-2 éve. Használtam vagy 10 órát...

[ Szerkesztve ]

(#712) Madwe válasza DummyBoy (#710) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kicsit off: van egy hyperx revolver s-em is, usbs hangkártyás füles. Namost gondoltam bedugom a xim hubját a sova hubjába, s arra kötöm a kontrollert és a hangkártyát is... látszólag megy minden, kap áramot, jól is működik kivéve a hangkártyát... lehet az nem kap elég szuflát? Vagy a hubra kötött hub, amire rákötöttem, az már sok neki :)?
azért szeretném csa azt is a sovába dugni, h ha elpakolok elég legyen csak a gyors elengedőjét leszedni :)

a viszket az orrom elengedem az egeret prbléma nekem is ismerős, de már kezdem kiismerni azt a pózt amiben le merem tenni s nem fog elmozogni :)

#711 eagleberg mi a bajod vele? A 12000-es értéke, sok gombja s változtatható súya miatt ajánlják xi hez, nekem eddig tökéletesen megfelel...

(#713) DummyBoy válasza Madwe (#712) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Nos ezt nem tudom, nekem wireless fülesem van.

Viszont azon én is gondolkodtam, hogy a kontrollert is a Sovára kötöm, így kéznél lesz + a XIM hubot teljesen ki lehet iktatni ... Viszont akkor elég nagy súly lógna szegény XIM-en, ezért nem erőltetem.

Holnap itthonról dolgozom, ha lesz időm, és megtalálom a mágneseimet meg a kétoldalas ragasztómat, akkor letesztelem a módszert. (Az Ecigik miatt meg párom kreatív hobbijai miatt van itthon pár kisebb méretű és formájú Neodymium mágnesem...)

@eagleberg: Nekem anno nagyon kemény logitech fóbiám lett - G940 joy tulaj voltam, ott lehúzta magát a cég előttem egy életre.

A Roccat viszont tetszik, a PC-s időkben ők voltak az elsők (Pedig akkor még a kérdéses minőségű termékekről voltak híresek) akik azt a bill + egér kombót tudták adni, ami minden követelményemnek megfelelt.

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

(#714) eagleberg válasza DummyBoy (#713) üzenetére


eagleberg
tag

Logitechel nincs bajom. Vannak jó egerei. Pl. G500-ból van 3 db betárazva ha esetleg még vezetékest használnék valaha. De már fél éve logi wireless pro-t használok. mindenre tökéletes. G502-nek "csak" az a baja hogy túl könnyen járnak az oldalsó gombjai ezért véletlenül megnyomódik minden percben, túl nagy méretű a kényelmes fogáshoz, túl nehéz az egér. Más baja nincs :)

[ Szerkesztve ]

(#715) Madwe válasza DummyBoy (#713) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hogy érted h túl nagy súly lógna a ximen :)? A ximhez kapott usb elosztó ugyanolyan, mint a roccatba beépített elosztó. Csak az legalább külön usbn kér még plusz áramot is :)

(#716) Akhilles01


Akhilles01
junior tag

Mi az a deadzone, minden fps-ben?

(#717) DummyBoy válasza Madwe (#715) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Az Xbox elejébe van dugva a Xim, azon lóg a XIM hub, és abban van a kontroller és a Sova.

Elég lenne a Sovát direktben a Xim-be dugni, a kontrollert pedig a Sova-ba, viszont a Sova kábele elég vastag és rideg, lehúzná a Xim-et.

Life is shor...

(#718) Akhilles01


Akhilles01
junior tag

Srácok valami nem okés. Be dugtam mindent jól, letöltöttem az alkalmazást, csatlakoztam rá bluetooth-al, kiválasztottam a játékot, de nem reagál se a billentyűzet, se az egér. Mind a 2 trust márka. (XIm apex)

(#719) Madwe válasza Akhilles01 (#718) üzenetére


Madwe
nagyúr

Figyelj arra, h mit hova dugsz (melyik aljzatba, ahogy a xim setup video mutatja, úgy legyen) illetve az is előfordulhat, h túl sok áramot akar felvenni a bill egér páros, ezért nem tudja őket meghajtani (jellemzően csilivili világítós csodáknál jöhet ez elő) illetve legrosszabb esetben nem támogatott a bill egered (de ez ritka)

(#720) eagleberg válasza Akhilles01 (#718) üzenetére


eagleberg
tag

Nyugi menni fog. Teljesen mindegy hogy a bill-t, az egeret és a kontrollert az xim hub-ba hova dugod. Xbox vagy PS4 amúgy? (esetleg régebbi gép? esetleg PC?) Ha PS4 akkor a PS4 kontrollerét állítsd át USB-s csatlakozásra (bluetooth helyett mert bluetooth az alapértelmezett). Ezt a PS4 valamelyik beállítás menüjében tudod megcsinálni, fejből most nem tudom.

Lépések:
- Konzol (PS4/Xbox) legyen bekapcsolva
- XIM még ne legyen bedugva a konzolba
- Kontroller legyen kikapcsolva. Ha nincs kikapcsolva a kontroller akkor kapcsold ki, (De csak a kontrollert, a konzolt ne.) Ezt pl Xbox-on az Xbox gomb hosszan nyomva tartásával majd "turn off controller"-el tudod megcsináni.
- Az XIM hub-ba dugj be mindent. Kontrollert ... egeret ... billentyűzetet (vagy amid van). Mindegy mit hova dugsz és milyen sorrendben.
- Ha ez így minden megvan akkor most bedughatod az XIM-et a konzolba.

Várj egy kicsit ÉS MŰKÖDNI FOG.
A kontrollernek be kell kapcsolnia és fogod tudni irányítani vele a konzolt.

Ha a telefonos alkalmazás nem akar csatlakozni az XIM-re. akkor teljesen lődd ki az alkalmazást és indítsd újra. (Az XIM-et nem kell ki/be húzgálni a konzolból, nem az lesz a gond.)

Az XIM telefonos(tabletes) programjában a nyitóképernyőjén ellenőrizd, hogy minden bedugott eszközt fel ismer-e? Három kis ikon jelzi a 3 eszközt. Rá is lehet kattintani és akkor kiírja szövegesen.
Ha nincs meg a 3 eszköz akkor szólj és megírom a folytatást :)

[ Szerkesztve ]

(#721) Akhilles01


Akhilles01
junior tag

Köszi srácok, siker. (PS4) egyébként. Esetleg vmeikőtök játszik itt köztetek R6-al? Majdnem mindent sikerült beállítanom, kivéve drónozás közben a spot-olást, ami egyébként a háromszög lenne.

(#722) pintertom


pintertom
csendes újonc

Venom X4-el szemezgetek, de nincs kizárva a többi variáció sem( Titan two, Cronusmax, Xim apex). Tapasztalatok?

(#723) Akhilles01


Akhilles01
junior tag

Vettem ezt a nagy g502-t. Mindenkinek ez van. De hogy a f....ba lehet ezt úgy beállítani, h a beállított értékek, gombkiosztás, ne csak akkor működjön, mikor a drivere aktív?

(#724) Madwe válasza Akhilles01 (#723) üzenetére


Madwe
nagyúr

A logitech programjában rá tudod menteni az egér memóriájára a settingseket (defaultból is oda mentni ha jól emlékszem).

Célszerű csak 1 profilt megtartani rá, minek váltogasd psen... S ekkor máris plusz gombjaid is lesznek amiket beállíthastz :)

(#725) eagleberg válasza Akhilles01 (#723) üzenetére


eagleberg
tag

A Logitech programja elején van egy "főkapcsoló".
Ott lehet kiválasztani, hogy az egér saját belső memóriájába vagy a gépre akarod menteni a profilt.
Van olyan funkció (asszem valami több gombos makró) amit csak a gépre mentett profillal enged beállítani.
Neked a baloldalon legyen a kapcsoló, mint a képen.
KÉP

[ Szerkesztve ]

(#726) eagleberg válasza Akhilles01 (#723) üzenetére


eagleberg
tag

"Mindenkinek ez van."
Höhö. :Y Egyetlen profi játékosnál sem láttam még ... nem véletlen.

[ Szerkesztve ]

(#727) Akhilles01 válasza eagleberg (#726) üzenetére


Akhilles01
junior tag

Megbántam. A 7 ezres egerem pontosabb, mint ez. Legalább azt a színvonalat hozná, kezelhetőseg szempontjából, ha már 3x drágább :S

(#728) eagleberg válasza Akhilles01 (#727) üzenetére


eagleberg
tag

Online vetted, 14 napon belül vagy? Akkor küld vissza. Az üzletben hiába fogdossa az ember csak az otthoni próba dönti el hogy mennyire lesz kényelmes, pontos. Én azonnal vittem is vissza. Aztán lett egy mégis féláron (Amazon day) de azóta is ott kallódik valahol a többi szemét között :)

[ Szerkesztve ]

(#729) eagleberg válasza Akhilles01 (#727) üzenetére


eagleberg
tag

Ez ugyan nem egeres topic. Jó nem akarom én szapulni a G502-őt. Lehet hogy valakinek ez pont jó így. Ha én nekem kéne használni mindenképpen kicserélném az oldalsó gombjait keményebbre, meg csökkenteném a súlyát. A Net tele mindenféle egyszerűbb és extrém súlycsökkentő módszerekkel.

(#730) eagleberg


eagleberg
tag

Hogy a témához is szóljak. Nemsokára érkezik a CronsMax Plus. Kiváncsi leszek milyen, mert XIM 4-et – és most már Apex-et is – használok kb 4 éve. Elsősorban együtt szeretném használni a kettőt. Kiegészíteném az XIM-et rapidfire-el és anti recoil-al.

[ Szerkesztve ]

(#731) Akhilles01 válasza Akhilles01 (#727) üzenetére


Akhilles01
junior tag

De erzem, h be van kapcsolva az az acceleration (gyorsítás) amit a számítógép profiljára mentve ki lehet kapcsolni

(#732) eagleberg válasza Akhilles01 (#731) üzenetére


eagleberg
tag

Szerintem kérdezd az egeres topicban. Ott biztos értenek is hozzá. Nekem a pontossággal nem volt bajom érzetre. Az már inkább érdekesebb hogy ki mekkora DPI-vel szokott játszani? Mennyi DPI-t állít be az egéren szoftverében? Profik általában a 800-at szokták javasolni. Én is valami 800 körüli DPI-t használok. (Nesze neked 12.000 vagy mennyi DPI.) Pontosan nem emlékszem és most nem tudom megnézni mert én fel nem rakom a Logitech szoftverét. Egér beállítására inkább egy virtuális gépet használok.

[ Szerkesztve ]

(#733) Madwe válasza Akhilles01 (#731) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az akkor inkább xim beállítás hiba. A játék profilját töltötted be? A játékban az x és y tengely sebességét maxra tetted? Hány hzen használod? Ezzel az egérre javaslom az 1000et és ximbe is azt állítsd be.
az egér dpijét hova lőtted be? Én 12000en szeretem (pcn 800 körül, ximme a magas jön be vmiért)

(#734) eagleberg válasza Akhilles01 (#731) üzenetére


eagleberg
tag

Valami eszembe jutott Madwe válasza alapján.
Szerintem azt az acceleration (gyorsítás) amit a számítógép profiljára mentve ki lehet kapcsolni az csak a Windows-nak szóló "módosítás kérés" lesz. Azért nem lehet az egérre mentett profilnál kikapcsolni, mert alapban az egér nem végez ilyen gyorsítás szerűséget.
Mondjuk egy ilyen "profik"-nak szánt játékra szánt egérnél nem hiszem hogy alapban bármi ilyen gyorsításféle elcseszést csinálna az egér.
Lehet hogy inkább csak "tudat alatt érzed" ezt a gyorsulás féleséget, mivel benned motoszkál hogy ott nem lehetett kikapcsolni ezt a dolgot.
Egyébként meg minden PC-ről jött gamer reklamál hogy nem elég gyors a fordulás az XIM kütyükkel :) Örülj neki ha neked ilyen gyors :)

[ Szerkesztve ]

(#735) Akhilles01 válasza eagleberg (#734) üzenetére


Akhilles01
junior tag

Lehetséges h tudatalatt próbálok vmi választ, vmi megoldást találni rá, hiszen 3x drágább egérnél vannak elvárások, ha nem is nagyobb, de legalább akkora, mint mondjuk a jóval olcsóbb változatnál. Mikor felraktam a drivert, először pc-re volt kapcsolva alapból, és ott alapból ki volt pipálva ez a funkció. Ebből következtettem arra hogy mivel ez egy kikapcsolható funkció a pc-s beállításoknál, maga az egér beállításainál is megtalálható, csak épp nem módosíthatok rajta. Egyébként 1000hz egéren, es ximen is egyaránt, egy számomra kedvező, de mind2 egeren azonos dpi-vel, vmiért sz olcsóbb egeremet, dinamikusabbnak, jobbnak érzem :S

(#736) Akhilles01 válasza Akhilles01 (#735) üzenetére


Akhilles01
junior tag

Az y x tengely max alatt az 1.0-át érted? Mert tudtommal, az felett már csak vertikálisan, vagy horizontálisan változik.

(#737) eagleberg válasza Akhilles01 (#735) üzenetére


eagleberg
tag

Én úgy vettem észre, hogy még ugyanazon az egéren is, ha nem a DPI-t változtatod hanem a polling rate-et az is befolyásolja hogy mennyit kell mozdítani az egeret. Pl a képernyő egyik végétől a másikig nem ugyanakkora távolság kell még akkor sem, ha ugyanakkora a DPI, de a polling rate változik. Gondolom két eltérő egérnél ez még inkább más lehet.

(#738) eagleberg válasza Akhilles01 (#736) üzenetére


eagleberg
tag

Én sem tudom hirtelen mire gondolt Madwe az x és y sebességével kapcsolatban.
Van olyan hogy X/Y Ratio. Az alapértéken 1.0.
De az csak azt szabályozza, hogy az x és y irányú mozgatás távolsága hogyan viszonyuljon egymáshoz.
Tehát be lehet állítani például hogy ha FEL/LE irányba akarod mozgatni a célkeresztet a játékban akkor például kevesebbet kelljen mozdítani az egéren - és mégis relatíve sokat mozduljon a célkereszt - a JOBBRA/BALRÁHOZ képest. Mikor lehet ez hasznos? Hát pl az ember keze sokkal nagyobb távolságra tud mozogni jobbra és balra mint fel és le. Tehát jobbra balra mozdítod kb az egeret 15-15 cm-en míg általában fel-le meg csak 5-5 cm szoktuk mozdítani.
De szerintem jól van az 1.0-án, nem nagyon kell azt állítgatni. Azért jó ez így szerintem, mivel fel-le alig kell mozgatni a célkeresztet. Azt úgyis mindig a várható ellenfél fejmagasságában :) tartjuk. Nem nagyon kell azt mozgatni, csak nagyon picit. Jobbra balra meg állandóan mozgatjuk az ide-oda fordulás miatt ... remélem érthető kb amit írni akartam. Ha az ellenfelek fentről esnének lefelé, meg lentről ugrálnának felfelé akkor esetleg kellhet állítani. De az a játéktípus elég ritka :) Igaz némelyik COD ban többet vannak a levegőben mint a földön. Na kinek hogy tetszik úgy állítja.

[ Szerkesztve ]

(#739) eagleberg válasza Akhilles01 (#736) üzenetére


eagleberg
tag

Amúgy Apex-ed van? Holnap (ma?) ha lesz időm leírok egy trükkös, a szokásoktól teljesen ellentétes beállítást, mint amit tutorialokban találsz. Próbáld majd ki esetleg. Nekem bejött mert ezzel éreztem legjobbnak a mozgást. De sok minden teljesen másképp kell majd beállítani mint amit eddig gondoltál... Érdemes lesz a játékokhoz majd másik, teljesen új profilt csinálni, hogy ne kelljen azt a 4-5 dolgot ide-oda tekergetni, állítani. Mert persze egy játékhoz lehet több darab profilod nem csak egy, és akkor tudod váltogatni, és össze tudod őket hasonlítani melyik jön be. De amit írni fogok ahhoz az egéren 800 dpi fog kelleni... Azt állítsd majd be előre. Folyt. köv.

[ Szerkesztve ]

(#740) Akhilles01 válasza eagleberg (#738) üzenetére


Akhilles01
junior tag

Értem, köszönöm h megfogalmaztad. Viszont fps-eknél, a recoil megtartása szempontjából, ha bele gondolsz, nagy előny az, h kisebb a lefelé irányuló húzás.

(#741) Akhilles01 válasza Akhilles01 (#740) üzenetére


Akhilles01
junior tag

"Nagy előny" bocsánat :)

(#742) zohan echte válasza eagleberg (#730) üzenetére


zohan echte
tag

Gondolom szereztél hozzá v1 kontrollert is mert anélkül nem fog működni. A lényeg nekem nem vált be, egy hét használat után elengedtem a rapid fire, anti recoil dolgot. Valahogy nem szerette a Xim a Cronusmaxot.
Pedig elsőnek Cronusmaxot használtam és tudtam, hogy mit kell a gpc scriptben állítani.

[ Szerkesztve ]

(#743) eagleberg válasza Akhilles01 (#740) üzenetére


eagleberg
tag

Látod erre nem gondoltam. Esetleg igen, ott hasznos lehet, hogy finomabban lelhet korrigálni egérmozgatással a célkeresztet amikor a fegyver meg szórna felfelé. Próbálgasd mi jön be. Nekem az 1/1 arány megtartása vált be mert az szokta meg a kezem és az agyam, hogy ugyanannyit mozdul az egerem fel és le meg jobbra és balra akkor ugyanannyit mozdul a célkereszt is. És ha elállítod akkor meg az egérrel körözök a célkereszt meg elipszisként mozog. Nem véletlen köröznek a profi játékosok is menet közben. Belövik pontosan mennyi egérmozduláshoz mennyi célkereszt mozdulás tartozik. Szerintem jó az az 1/1. Én pl sniperezés közben is aprókat körözök, mert már akkor mozog az egér mikor meglátom az ellent és nem akkor kell indítanom a mozgást. (Erős túlzással a profi játékosok már nem úgy lőnek hogy ráviszik a célkeresztet és lelövik az ellent, hanem csak rá-rántják a célkeresztet és akkor lőnek mikor a célkereszt pont a tag fején van.)

[ Szerkesztve ]

(#744) eagleberg válasza zohan echte (#742) üzenetére


eagleberg
tag

Van V1 kontroller.
Maradt magában az XIM, ami a legjobb érzetet adta, legjobban bevált?
Minden más kombót (Cronus magában, Cronus és XIM együtt) rosszabbnak éreztél?

[ Szerkesztve ]

(#745) Akhilles01 válasza eagleberg (#744) üzenetére


Akhilles01
junior tag

Egyébként, az természetes h a g502 az érzékelője nem világít?

(#746) zohan echte válasza eagleberg (#744) üzenetére


zohan echte
tag

Maradt csak a Xim Apex. Éreztem, hogy bezavar a Ximbe. Pedig a Cronusmax+Apex BFV beállításnál a fegyverekhez (stg44,emp,zk383) külön finomhangoltam az anti recoilt. Egy hét alatt a fegyver statok romlottak, itt is látszódott, hogy valami nem oké. Azt a xim beállítást én is kipróbálnám amit másnak ajánlottál, bár szerintem most maxon van az Apex és BFV beállításom.

(#747) eagleberg válasza zohan echte (#746) üzenetére


eagleberg
tag

Küldöm majd.
Főleg neked lesz hasznos, mert Te már megszoktad annyira a beállításaidat hogy észreveszed a nüansznyi különbségeket is. Azért olyan sokat nem kell várni majd tőle. Ha eddig béna voltál ettől sem leszel előrébb :) Én kb. olyan 5% javulást mondanék. De érezhető egy kicsit a változás, és pozitív irányba.
Annak aki még most szokja, tanulja, állítgatja a sokféle paramétert, még nem fogja tudni eldönteni mi lesz neki a jó neki hosszútávon.

Egyébként kezdőknek egy jótanács. Nem kell semmit állítgatni. Úgy jó az XIM ahogy van. Az alapértékekkel nagyon is rendben van minden téren. Természetesen a gombkiosztást és a mouse beállításban a sensitivity-t azt változtatni kell, az egér dpi-hez, játékhoz és igényekhez megfelelően.

[ Szerkesztve ]

(#748) Madwe válasza eagleberg (#738) üzenetére


Madwe
nagyúr

Bocs :) Az x, y tengely maximumra állítását a psen, in game értettem a játék menüjében, ami kötelező lépés, s lehet annak kihagyása okoz nála gondot...

(#749) Akhilles01 válasza Madwe (#748) üzenetére


Akhilles01
junior tag

Fel sem tűnt, h ned ad ki fényt, az érzékelő... alapból ilyen ez?

(#750) Madwe válasza Akhilles01 (#749) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, ha jól emékszem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.