Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) JossZombie


JossZombie
csendes tag

Sziasztok !

Jelenleg honnét érdemes Xim 4-et vásárolni, hol a legolcsóbb ?

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#602) s7edge88


s7edge88
újonc

Sziasztok ( XIM-APEX ) et szeretnék venni ha valakinek nem jöttbe vagy rendelnék de honnan lehet vagy ajánlott rendelni?

És lenne még 1 + kérdésem eszt a egeret támogatná ? Razer Mamba + Firefly Hyperflux ?

https://eger.arukereso.hu/razer/mamba-firefly-hyperflux-rz83-02480100-b3m1-p407751943/

(#603) FIREBLADE78 válasza s7edge88 (#602) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hali. Aprón nagyon ritkán találsz. Nekem volt,de ma vitték el. Aliról érdemes szerintem,ott 33k körül adják. Nekem xim4 volt,az támogatta a razer deathaddert. Kivéve a vezetéknélküli egeret,azt nem.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#604) Pistivi


Pistivi
tag

Szia , nekem Apex-em van Vezetéknélküli billentyűzettel és egérrel, semmi probléma nincs velük.

(#605) s7edge88 válasza FIREBLADE78 (#603) üzenetére


s7edge88
újonc

És Aliról-rol hogy működik a rendelés ? Ez 1 külföldi bolt-vagy-cég ? mert még nem nagyon rendeltem onlin-on.

Meg ugye a ki fizetés aszt akkor kell mikkor meg jön ? vagy előre kell utalni ? garancia az hogy fogom igénybe venni rá ha később szükség lesz rá ?
Légy szíves linket is mutas hogy biztosan tudjam hogy jó helyen vagyok :)

(#606) Louis válasza s7edge88 (#605) üzenetére


Louis
tag

[link]

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#607) Unying


Unying
tag

Sziasztok! A cronusmax plus kompatibilis a hori tac pro-val? Vagy meg se próbáljam.

Samsung Galaxy s8 plus

(#608) neo21212


neo21212
csendes tag

Üdv. A XIM4 jó kormány vezérlésre is?
T300 kormányt akarok Xbox One géphez használni. Ahhoz is jó a szerkezet? Köszönöm

(#609) dzsafff válasza FLa5h (#86) üzenetére


dzsafff
újonc

hali látom naprakész vagy az ilyen kütyükkel kapcsolatban nekem segítség kéne titanone scriptekkel kapcsolatban ha tudsz segíteni pls irj előre is köszi (pénz nem akadály)

(#610) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

XIM 4 vagy XIM APEX?
Sose volt még ilyen kütyüm, de szívesen tennék egy próbát. PS4 Pro-hoz.
Logitech Mx518 egér és Logitech MK 320 vezetéknélküli billentyűzet jó lehet valamelyikhez?

Üdv Gyuri :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#612) #80123904 válasza gyuromoj (#610) üzenetére


#80123904
törölt tag

Az apex újabb, olcsóbb és jobb.

(#613) Ataxia


Ataxia
tag

Üdv

Xbox one konzolt szeretném G27 kormánnyal kompatibilizálni.

F1 2017 -el szeretnék játszani.

Milyen tapasztalatok vannak. Megoldható ez valamilyen úton módon latencia nélkül komprumisszum mentesen?

(#614) jocika123


jocika123
újonc

Sziasztok megéri rendelni HAMA Speedshot Ultimate egér-billentyűzet adaptert ? Tapasztalatok vélemények ? Előre is köszönöm ! XBOX ONE hoz használnám!

[ Szerkesztve ]

(#615) zadir1


zadir1
tag

Hali! Xbox one-on is működnek az egykezes joy-ok? (Sony/nintendo)

(#616) zohan echte


zohan echte
tag

Sziasztok.
Mai napon kb 1,5 év használat után a Cronusmax plus v3 meghülyült, nem mindig érzékeli az egér mozgást és az egér, billentyű gombnyomást, össze-vissza csinál mindent. Laptop és ps4 is újraindítva, de semmi javulás. Kizárólag Ps4-el használtam, Battlefield1-hez.
Amúgy eddig nagyon elégedett voltam vele, sikerült nagyon jól beállítani, Razer deathadder elite egérrel használtam. Ami miatt ezt vettem, hogy nem kell mindig a laptopról átkötnöm az egeret és billentyűzetet. Illetve hogy van anti recoil és rapid fire(ez több kedvenc fegyveremnél nélkülözhetetlen). Viszont ha már megadta magát a Cronusmax akkor lehet, hogy kipróbálnám a sokak által dicsért Xim apexet. Várnám olyanoktól a segítséget akik ezt használják Battlefield1-hez . Érdekelne bármilyen oldal ahol ennek a beállításáról tudnék olvasni. Ma kell eldöntenem, hogy Xim apex vagy Cronusmax veszek.

(#617) Finucsi


Finucsi
csendes tag

Sziasztok.
Én most fogok beszerezni egy Xim Apexet és az lenne a kérdésem, hogy milyen egér, billentyűzet az ajánlott vagy milyen paraméterek a fontosak, hogy ne csak a márkát nézzük?
Láttam sokan írtatok a Logitech G502-t, esetleg azon kívül még valami és a billentyűzet az már mindegy milyen?

(#618) Atomgeszi válasza Finucsi (#617) üzenetére


Atomgeszi
veterán

G403 . Igaz, nincs rajta annyi gomb, de könnyebb és ugyanaz a szenzor.

Billentyűzet mindegy, USB-s legyen.

(#619) baddigaggo


baddigaggo
újonc

Üdv. Valakinek van eladó Xim Apexe? Esetleg pestiek, valakinél kipróbálható, megnézhető mielőtt megrendelem külfölrdől? Köszi, Bálint

Ebayről EU-ból rendelni megéri, vagy aliról Kínából is jó? gondolok itt a vámra, stb, már ha van.

[ Szerkesztve ]

(#621) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani valami boltot, ahonnan gyorsan itt van a Xim apex?
És nem irreálisan drága?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#622) Juhasz27 válasza Pöttön (#621) üzenetére


Juhasz27
tag

Én [Innen] rendeltem.

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#623) Pöttön válasza Juhasz27 (#622) üzenetére


Pöttön
őstag

Vámot kellet fizetni?
Mennyi idő alatt ért ide?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#624) Juhasz27 válasza Pöttön (#623) üzenetére


Juhasz27
tag

Vám nincs mert Angliából jön (EU)
5 munkanap a szállítás, legalább is nekem annyi volt. De attól függ milyen szállítást kérsz.

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#625) Pöttön válasza Juhasz27 (#624) üzenetére


Pöttön
őstag

Akkor meg van honnan rendelek majd! :)
Köszi! :R

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#626) Fmarcell


Fmarcell
újonc

Én is Angliából rendeltem anno a xim 4-et, semmi gond nem volt vele. :) Kiválóan működik is, telepíteni sem volt nehéz, remek youtube videók vannak a neten hozzá.
Aztán most karácsonykor beújítottam egy laptopot, úgyhogy jól eladom,

De remek tapasztalatim vannak vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#627) gSzotyo


gSzotyo
csendes tag

Sziasztok! Xim Apex alkalmazásához szeretnék segítséget hogy mi mit jelent. Pl. mit állítok a smoothingal vagy hogy mire jó a steady aim illetve a boost.

Üdv.: Zoli

(#628) zohan echte válasza gSzotyo (#627) üzenetére


zohan echte
tag

Hello.

YouTubeon XIMGameplay videói között megtalálod rá a választ. Ha nem megy az angol akkor a videói alatt megtalálható a videó teljes szövege amit letudsz fordítani.
Kell hozzá pár óra mire nagyjából képben leszel az összes beállítással.

[ Szerkesztve ]

(#629) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!

Hol tart manapság ez a technológia? Látom itt linkelgetitek ezt az "Apex"-et? Ez a legdrágább... meg azt írjátok ez a legjobb. Mennyire közelíti ez meg a PC-s irányítást? Gondolom a gyors egérmozgást nem tudja rendesen lekövetni ez sem... VAgy igen?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#630) kiserik


kiserik
senior tag

Én most ezzel szemezek. Van esetleg valakinek tapasztalata vele?

(#631) zohan echte válasza marilllyo (#629) üzenetére


zohan echte
tag

Egy jó egér, billentyűzet és sok idő, türelem ezek összehangolásához és a beállításhoz. Ezzel eredményes leszel és élvezni fogod a játékot. Pc-hez nem tudom jelenleg hasonlítani mert legutóbb BF3 játszottam pcn és az nem most volt.

(#632) marilllyo válasza zohan echte (#631) üzenetére


marilllyo
veterán

Még anno PS3-mon volt egy Frag FX-em...kb egy hétig aztán adtam is el mert még csak hasonló sem volt az élmény. Itt Ps4-en meg egy ismerősömnél próbáltam ki valami Hama átalakítós cuccot, de hát az is szörnyű volt. Elvagyok kontrollerrel, ami azt illeti... de kíváncsi vagyok, hogy azóta változott-e ez a dolog valamit.

Ez az Apex egy kicsit húzós áron van ahhoz, hogy kipróbáljam. :/

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#633) Def26 válasza marilllyo (#632) üzenetére


Def26
félisten

Pár hete kipróbáltam egy xim -4 -et egy rokonomnál. Hát azt kell mondjam brutális volt (battlefield 1 -ben néztem a multit,). Amúgy sem tartom magam szar játékosnak, de ezzel a cuccal egy kicsit logikás játékos szinte lelőhetetlen.

Logitech g303 egérrel, és valami asus billentyűzettel, volt a konfig. Próbálgattam a beállításokat, hát szinte mindenre van gyors gomb, amit a finomkezű játékosok használhatnak (jármű, repükő, sniper stb.). Egyébként meglepően jól játszhatóak a nagyobb fps -ek az alap játékhoz írt beállításokkal.

Bizton mondhatom, hogy ez már nem az a szint ami 3-4 éve volt...

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#634) zohan echte


zohan echte
tag

Én BF1-gyel és most BFV-tel játszom. Sokáig Cronusmax plust használtam most kb. 3 hónapja Xim Apexet. Közben megint elővettem a Cronusmaxot, hogy érezzem a különbséget. Hát a Xim Apex agyon veri a Cronusmaxot. Pedig a Cronusmax-al is BF1-ben eredményes voltam 1000-es conquesten 50-70 kill. Most BFV-ben Xim Apex-xel conquesten 60-90kill. Mivel a Cronusmax-nál volt lehetőség anti recoil és rapid fire-re, ez hiányzik egy kicsit. De ez sincs veszve, mert most van folyamatban, hogy a Cronusmaxot rákötöm Ximre és így már minden lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#635) #80123904 válasza marilllyo (#629) üzenetére


#80123904
törölt tag

Sokáig játszottam komolyabban pc-n (cod 2, csgo). Hozzászoktam az alacsony dpi + sens + nagy egérpad trióhoz. Erre nem való az xim 4/apex. Viszont simán élvezhető élményt nyújt.

Nem lehet nagyokat rántani / gyorsan mozgatni az egeret (hiába a legjobb minőségű szenzor), mert maga a controller joy nem mozog olyan gyorsan. A xim pedig azt emulálja mozgatásnál is.

Tehát magas érzékenységgel kicsit pöcögtetve az egeret teljesen jól lehet vele menni. Egy ügyesebb ember a gyengébbik kezével is körbehugyozza a controllereseket.

A PC gaminget teljesen elengedtem. A belső nézetes játékokat pedig szeretem, nem csak a lövöldözősöket. A controllertől viszont szó szerint hányingerem lesz 15 perc után ezekben. Egyszerűen nem értem miért. Csak belső nézetes játékokban (Kicseszett minecraftot is megnéztem. TPS nézetben simán tudok vele játszani. Amint átrakom FPS nézetre végem.). Így egy xim4 van itthon. Drága volt, de így nem kell nemet mondanom egy story based játékra sem. Multira ~10 percet használtam. BF1-ben teljesen szűzként az első pályán lőttem valami 35-1 statot és kiléptem. Nevetséges volt.

Élmény tekintetében a far cry 3/4 nálam még PC-n volt meg. Ott játszottam őket végig. A far cry 5-öt viszont már X-en xim4 mellett. Egyáltalán nem volt semmilyen negatív érzésem közben. Simán hozta az egér bill élvezhetőséget. A repcsis részeknél pl rögtön kézbe kaptam a controllert.

A titanfall 2 kampány részét végigjátszottam PC-n és X-en is. Ott is teljesen jó volt.

A GTA V kampány is lement PC-n és X-en is. Mindkét platformon csak a lövöldözős részeknél fogtam meg az egeret. A maradéknál controller. Így volt meg a tökéletes élmény. Semmi különbséget nem éreztem a kettő között. Ugyanolyan jó volt pc-n is így, mint X-en.

Csak, hogy említsek egy ps4 címet is. A HZD-t is így játszottam végig. Zavart, hogy nem tudtam controllerrel gyorsan odarántva kifejelni az embereket / robotok gyenge pontjait szétlőni. (AC játékokat pl csak controllerrel játszok, mert ott van idő célozgatni - lopakodni.) Simán jó volt.

Tény, hogy rá kell szánni játékonként 5 percet (nem többet) a beállításokra, de ez nekem megéri.
A pvp multit elengedtem, de nem is hiányzik. PC-n is csak a baj volt vele (megfelelő csapattársakat találni, összeegyeztetni az időt...stb stb).

(#636) FR33 válasza #80123904 (#635) üzenetére


FR33
aktív tag

Pont ez a bajom, hogy kicsi a sens-em és nem tudja lekövetni rántásokat :(( xim4 volt nekem csak, akkor apex-be se érdemes beruházni :(

(#637) FR33 válasza Atomgeszi (#618) üzenetére


FR33
aktív tag

legjobb

(#638) Blashe


Blashe
aktív tag

Uraim!
Az lenne a kérdésem, hogy az Eger esetében van input lagg ugyanúgy mint a Hori tac esetén? Nagyon fontos lenne ez az info különben nem ruhazok be ra.

(#639) Def26 válasza Blashe (#638) üzenetére


Def26
félisten

nincs.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#640) Blashe válasza Def26 (#639) üzenetére


Blashe
aktív tag

Már meg is rendeltem. Egyszerű USB billentyűzetet is ra tudok kötni ?

(#641) marilllyo válasza Blashe (#640) üzenetére


marilllyo
veterán

Honnan rendelted?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#642) #80123904 válasza Blashe (#640) üzenetére


#80123904
törölt tag

xim4 esetén:

Az okosabb billentyűzetek okozhatnak abnormális viselkedést.

Például a led világítással megáldott billentyűzetet ha rákötöd és változatni akarod a színt vagy ilyesmi, akkor megszűnhet működni a dolog. Le kell húzni a kütyüről és újra összedugni.
Nem mindig csinálja és nem minden világítós billentyűzettel. Viszont előfordulhat az is, hogy rádugod és elsőre nem jó, ezért újra rá kell dugni.

Buta billentyűzettel nem volt baja. Két okosabbal teszteltem. Egyiknél simán bírta a dolgot, a másikat nem szereti. Utóbbi néha PC-re dugva is furán viselkedik. Teljesen kikapcsolt gépnél is rajta marad a világítás. A másik bill ilyet sose csinált.

(#643) Blashe válasza marilllyo (#641) üzenetére


Blashe
aktív tag

https://www.adzgaming.com/product/xim-apex/

(#644) Blashe válasza #80123904 (#642) üzenetére


Blashe
aktív tag

Átlagos billentyűzet nekem simán megteszi. Az Eger pedig Logitech lesz.

(#645) marilllyo válasza Blashe (#643) üzenetére


marilllyo
veterán

Mennyire jött így ki?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#646) Monoton válasza Blashe (#643) üzenetére


Monoton
tag

Varjuk a velemenyedet. 😀

(#647) Atomgeszi válasza marilllyo (#645) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ott van, 105 meg 7 font a szállítás.. ~41k

(#648) zohan echte válasza Monoton (#646) üzenetére


zohan echte
tag

Pont egy olyan embertől várod a véleményt aki új xim apex felhasználó? Van olyan aki megveszi, kipróbálja és el is adja pár nap után mert nem érzi jónak. Majd ha az ilyen felhasználót megkérdezed biztos nem lesz pozitív véleménnyel. Mindennek csupan a helytelen beállítás az oka. Most is van hardveraprón olyan xim apex hirdetés amit pár nap használat után eladnak. Itt írta valaki , hogy max 5 perc beállítani. Persze ez akkor igaz mikor már mindent megértettél a beállítással kapcsolatban akkor utána a finomhangolás, hogy még jobb legyen a játék az tényleg pár perc.

[ Szerkesztve ]

(#649) Def26 válasza Blashe (#644) üzenetére


Def26
félisten

Olyan billentyűzetet válassz, ami egyszerre legalább 3 vagy több gombot (ghosting) is tud érzékelni. Ha ez alatt vagy, akkor csinálhat furcsaságot fps -ben.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#650) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Üdv. Több helyen olvastam (fórum face) hogy lehet a fegyver rántást korrigálni illetve gyakorlatilag 0ra redukalni. Valaki tud erről infót adni hogy hol lehet ilyet beallitani? (Xim apex)

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.