Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102) Nokedli92


Nokedli92
aktív tag

Sziasztok,

Böngészgetem már egy ideje a XIM4 fórumát, és megtaláltam egy topicban a billentyűzetem, (oZone Strike Battle) és az egerem (SteelSeries Rival 300) Ott azt írták hogy nem kompatibilis ezzel az eszközzel. De az még 2014-es bejegyzés, és láttam hogy már van 201605xx havi frissítés is. Elképzelhető hogy ezzel a firmware-vel már működik a billentyűzetem és az egerem? Esetleg valaki használta ezzel a billentyűzettel egérrel ezt a kütyüt?

Láttam hogy volt egy beviteli eszközök kompatibilitási lista is, de az is régi. 2014xx.

Válaszotok előre is köszönöm!

Üdv, Csaba

[ Szerkesztve ]

Üdv, Csaba

(#103) kinsky77


kinsky77
csendes tag

Sziasztok!

Eladó lett az ATEN Phantom-s. Akit érdekel írjon privit. Hirdetem itt is.

(#104) joe-ker válasza kinsky77 (#103) üzenetére


joe-ker
senior tag

Ezt itt nem lehet (hirdetni) én 12 órás pihenőt kaptam érte. :W

(#105) Louis válasza joe-ker (#104) üzenetére


Louis
tag

Miért?

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#106) joe-ker válasza Louis (#105) üzenetére


joe-ker
senior tag

Mert azt írtam amit ő!

[ Szerkesztve ]

(#107) Casanova*


Casanova*
veterán

akinek cronusmax plus átalakítója van és pc-én használja,az legyen szíves írjon rám! egyszerűen nem tudom kezelni, egy kis segítség kellene! :) :R

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#108) danih válasza Casanova* (#107) üzenetére


danih
addikt

Mi a gond?

(#109) Casanova* válasza danih (#108) üzenetére


Casanova*
veterán

hali! már írtak privátban. szóval nem lehet használni only pc-re,csak konzollal lehet. ez egy konzol kontroller adapter. pc-re,azaz pc játékra akartam használni. nem reagálja a kontrollert,sem az egeret. ha van erre megoldás,akkor írjatok! :) :R

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#110) Casanova*


Casanova*
veterán

CronusMAX PLUS - How To Connect Your Mouse And Keyboard én ezt nem értem. nekem az egeret sehogy sem reagálja. kontrollert sem :(

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#111) kinsky77 válasza Casanova* (#110) üzenetére


kinsky77
csendes tag

Szia!

Mint írtam privátban, konzol kontroller adapter. A videón látható, hogy a Cronusmax-ot előbb a PS4-be dugja egy USB hosszabbító segítségével. Majd összeköti a notival a Setup csatlakozásán keresztül a Cronust. A vezérlő programon pedig elindítja az XAIM plugint. Az XAIM pluginnal lehet használni a notira csatlakoztatott egeret és klaviát a PS4 játékában. A Cronusmax ki és be-menete konzolokhoz van párosítva, abba hiába csatolsz egeret nem fog működni. Csak "sorbakötve" PC-Cronusmax-Konzol összeállítással lehetséges egeret és klaviát használni a konzolon.

(#112) Casanova* válasza kinsky77 (#111) üzenetére


Casanova*
veterán

így értem már! köszönöm! :R ez nem ide tartozik,de szerinted érdemes megvárni az újabb ps 4.5-t? csak fullHd-ra kellene és nem 4K felbontásra. fullHD-ba csak jobban fut az erősebb ps 4.5. nem? :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#113) Louis


Louis
tag

Kíváncsi vagyok, hogy az új konzolok támogatni fogják e egyből ezeket a kütyüket.

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#114) Casanova* válasza Louis (#113) üzenetére


Casanova*
veterán

biztos támogatni fogják. kiírnak rá új szoftvert az új konzolra is. megoldják!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#115) Louis válasza Casanova* (#114) üzenetére


Louis
tag

Á, nem volt olyan egyszerű a xbox one és ps4 esetében sem. Meg kell oldani az authorization -t, plusz a ps4 30 percenként ezt vissza is ellenőrzi.

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#116) Casanova* válasza Louis (#115) üzenetére


Casanova*
veterán

attól félek,hogy majd teljesen játszhatatlan lesz egérrel az új konzolon. azért csak nem! :) egyébként a ps támogatja a mouse+keyboard kombó használatát fps játékokra.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#117) kinsky77 válasza Casanova* (#116) üzenetére


kinsky77
csendes tag

Szerintem csak egyszerűen csak GPU csere van a konzolokban. Az odáig rendben hogy 4K a konzol, de oda 4K-ra készített játék is kell, függetlenül ki is a konzol gyártója.

(#118) kinsky77


kinsky77
csendes tag

Venom-X lett végül vásárolva. Nagyon szuper a szerkezet, V3 verzió. Nekem egyedül az egér mérete zavaró nagyon. A PC-s gamer egerek pont a kezemre passzolnak, ez meg vagy 2cm-rel nagyobb. Az oldalsó gombokat épp elérem. Nehezen tudom megszokni, néha eléggé zavaró.

(#119) Casanova* válasza kinsky77 (#118) üzenetére


Casanova*
veterán

venom x-el nem laggol az egér? olyan irányítani vele ,mint pc-n?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#120) kinsky77 válasza Casanova* (#119) üzenetére


kinsky77
csendes tag

Nem laggol már, eleinte folt pár furcsa dolog. Igen olyan, mint PC-n, de én megtuningoltattam egy külső WIFI antennával.

(#121) Casanova* válasza kinsky77 (#120) üzenetére


Casanova*
veterán

,,megtuningoltattam egy külső WIFI antennával.,, hogy,miért? kábellel nem elég vagy mi. ez nekem kínai :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#122) kinsky77 válasza Casanova* (#121) üzenetére


kinsky77
csendes tag

Mert a Venom-X -nek vezeték nélküli az egere és a WASD, 2,4Ghz-en üzemelnek. A nyákon lévő kis antenna csík kevéske szerintem ezért lett a külső.

(#123) Casanova* válasza kinsky77 (#122) üzenetére


Casanova*
veterán

értem,vágom. köszi :Y

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#124) Casanova*


Casanova*
veterán

mégsem veszek mostanában konzolt. eladom az új CronusMAX PLUS v3 (OEM)-t olcsón. :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#125) hommeros


hommeros
őstag

A ATEN Phantom-ot próbálta már valaki? Bevált, nem laggos? Köszi a választ!

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#126) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Én végül megválok a Xim4-emtől, nem azért mert nem voltam vele megelégedve, hanem mert nincs időm játszani, és ezért a konzol is eladásra került már.
Ha valakit esetleg érdekelnek a részletek, akkor privátban megtalál. :R

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#127) Vakegér


Vakegér
újonc

Sziasztok!Lenne egy kérdésem ezzel az egésszel kapcsolatban!
Hallottam ill. olvastam egy olyan lehetőségről,miszerint a "mélyen tisztelt" kolléga az XIM4-et használja arra,hogy a pc-n játszott játékával "elhitesse",hogy az valójában egy XBOX kontroller (egeret és billentyűzetet használ egyébkén) így kihasználva az egér-billentyűzet adta előnyöket valamint az aim assist funkciót is.Nem vagyok benne biztos,hogy ez lehetséges de ő váltig állítja,hogy nem használ Aimbot- vagy egyéb segédezközt csak ezt a konfigurációt!Van itt egy videó is:http://www.dailymotion.com/video/x30imew_stop-this-shit-mohw-2015-hack_videogames Szóval nem tudom.......

(#128) Pöttön válasza Vakegér (#127) üzenetére


Pöttön
őstag

Elméletileg szerintem megoldható.
Gyakorlatilag meg szerintem az ég adta világon semmi értelme...
Az AIM Assist inkább zavar, mint segít....
Legalábbis én ha kontrollerrel játszottam, akkor is inkább kikapcsoltam.

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#129) Vakegér válasza Pöttön (#128) üzenetére


Vakegér
újonc

Háth jah!Igazából nem is értem miért csinálja!Annyit nem ér az egész,ráadásul az egér-billentyű variáció elég gyors önmagában is!

(#130) Shane83


Shane83
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég vásároltam egy CronusMAX PLUS v3-at. PS4-en szeretném használni Xbox Receiver-el, az Xbox360 Wireless kontrolleremet USB Hub-on keresztül.
A kérdésem az lenne, hogy ha a PS4 csatlakozik a nethez és multizni szeretnék a játékokban, akkor a Sony nem fog bannolni? Nem látják, hogy moddot használok?
Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!

(#131) Shane83


Shane83
csendes tag

Most teszteltem PS4-en a CronusMax-ot. Mindent a leírásban írtak szerint (Xbox 360 Wireless Controller - Connecting to a PS4 Using a USB Hub (Full Crossover Support)) csináltam. Működik is a dolog kb. 5-6 másodpercig, utána bomlik a kapcsolat. Ha átdugom a PS4 másik USB aljzatába a Cronus-t, megint működik, de szintén addig az 5-6 másodpercig és újra bomlik a kapcsolat. Az USB hub-om egy Hama 12131. Szóval elméletileg kompatibilis a Cronus-al.
Valakinek valami ötlete, hogy mitől lehet és mi rá a megoldás?

(#132) kinsky77 válasza Shane83 (#131) üzenetére


kinsky77
csendes tag

Szia!

Miért kell az USB HUB oda? Lehet nem tud annyi Amper áramot átengedni a HUB-od, mint amennyire szüksége van a Cronus+X360 Recv.-nek összesen szerintem. HUB nélkül próbáltad már?

(#133) Shane83 válasza kinsky77 (#132) üzenetére


Shane83
csendes tag

Az USB HUB-al biztos, hogy nincs gond. Egyébként azért kell a HUB, mert a Cronus szerint csak így van Full Crossover támogatottság (LINK). Egyébként próbáltam már HUB nélkül is, hogy legalább részleges támogatottsággal (LINK) működjön, de úgy sem jött össze. :( Egyébként holnap kapok egy eredeti vezetékes Xbox 360 kontroller-t. Kíváncsi vagyok, hogy azzal fog-e működni. Ha azzal sem, akkor vagy én ba**ok el valamit de nagyon, vagy nem tudom...

(#134) dezs520 válasza Shane83 (#133) üzenetére


dezs520
senior tag

A kábeles kontrolerrel sikerült megoldani?

(#135) dezs520


dezs520
senior tag

Amúgy itt Hori tac4 et nem használ senki?
Olcsóbb mint a xim4,és kifejezetten ps4-hez valo...

(#136) Louis válasza dezs520 (#135) üzenetére


Louis
tag

Még nem jelent meg.

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#137) dezs520 válasza Louis (#136) üzenetére


dezs520
senior tag

Már mint mi? A tac4?
Csak mert minden bolt tele van vele....

(#138) csgab0r8912


csgab0r8912
újonc

Sziasztok! Rendeltem egy XIM 4-et. Xbox-one-hoz hasznlnám, de valahogy nem működik. Hozzácsatlakoztattam az egeret, billentyűt és a joy-t, utána rádugtam xbox-ra. Csak villog utána. megnyomtam a gombot a hátulján, összepárosítottam telefonnal és a xim4 managerrel meg akartam nyitni, valamikor csak tölt valamikor pedig csak hibaüzenetet dob ki. Ha tud valaki segíteni azt megköszönöm.

(#139) Louis válasza csgab0r8912 (#138) üzenetére


Louis
tag

Legyen minden összedugva. Ez után csatlakoztasd a kábelt a konzollal. Ha nem megy nézd meg, hogy ugyanaz e a manager és a készülék szoftvere. Egyeznie kell a dátumnak.

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#140) csgab0r8912 válasza Louis (#139) üzenetére


csgab0r8912
újonc

Szia! Nem akarok teljesen hülyének tűnni, hol látom a dátumot? Köszi a segítséget! :)

(#141) Louis válasza csgab0r8912 (#140) üzenetére


Louis
tag

Itt. [link]

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#142) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Sziasztok!

Tervezem, hogy átnyergelek majd boxról a PS4 pro-ra. Mivel a box kontija jobban bejön, így arra gondoltam, h azt megtartanám. Egy olyan megoldásra gondoltam, hogy veszek BT-s újfajta kontit+cronusmax, meg ahhoz egy kiegészítő csomag, amiben van bt vevő, így megmaradna a vezetéknélküli megoldás. Esetleg, ennél jobb javaslatotok van-e, illetve van -e olyan, aki használ one kontrollert ps4-en? Mik a tapasztalatok? Persze nem tudni, hogy a pro támogatni fogja-e az ilyeneket.

(#143) BMS


BMS
őstag

Hali

Hori TAC 4-et használ valaki? Szeretnék én is rendelni ps4-hez és érdekelne a véleményetek .. megéri?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#144) csgab0r8912


csgab0r8912
újonc

Sziasztok! XIM4-et használok. Az egeret nem tudtam rendesen beállitani, view es a menu gombot hiába nyomtam egyszerre valahogy nem jött össze. Rainbow six siege játékhoz vagy valami mas hasonlohoz tudna valaki egy körülbelüli beállítást? Előre is köszi!

(#145) Eternal Soul


Eternal Soul
újonc

Nézd meg a xim4.com-ot ott találsz hozzá a fórumon settingeket

(#146) Eternal Soul


Eternal Soul
újonc

Ha valakit érdekelne egy eladó xim az írjon privátba és megbeszéljük az árat

(#147) csgab0r8912


csgab0r8912
újonc

Sziasztok! XIM4-em van. Fifa nincs a listában, de billentyűn szeretnék vele jtszani. Esetleg van valakinek ötlete, hogyan lehetne megoldani, hogy billentyűn tudjam irányítani? Köszi :)

(#148) m3ss


m3ss
veterán

vki hasznal gimx-es eger megoldast? erdekelne hogy a xim4, chronusmax stb megoldasok mennyivel jobbak...vagy egyaltalan jobbak-e? input lag, kalibralas, elerheto konfigok.
van esetleg aki probalt gimxet es mas megoldast is?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#149) AmbiG9 válasza Eternal Soul (#146) üzenetére


AmbiG9
csendes tag

Szia engem érdekelne.

(#150) ChoppR válasza BMS (#143) üzenetére


ChoppR
tag

Helló! Lett végül valami infód a Hori Tac-kel kapcsolatban? Engem is érdekelne.

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.