Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) wocsok17 válasza petipetya (#500) üzenetére


wocsok17
tag

Majdnem kocka a doboz, szóval biztos nem fog beférni.

(#502) MartOOn válasza petipetya (#500) üzenetére


MartOOn
addikt

Jah. Tuti nem fer be. :( nekem a gondnok atvette. ;) mondjuk a posta kozpont is 50meterre van... Szoval. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#503) gianone válasza petipetya (#500) üzenetére


gianone
őstag

Szerintem nem a postán múlik általában, nekem majdnem mindig ahogy az országba ér, másnap ki is hozzák. Pl. ma is, csütörtök este rendeltem görögből egy cipőt, péntek reggel vette fel a boltban a görög posta, szombaton(! )reggel adták fel Athénban, este itthon volt, ma délelőtt ki is hozták. Az angliai cuccaimmal is így volt minden esetben. Talán a vám az oka.

Item Pick Up 21-11-2014 08:16 ΥΜΗΤΤΟΥ - ΕΛΤΑ
Item in conta ΥΜΗΤΤΟΥ - ΕΛΤΑ 21-11-2014 10:23 ΥΜΗΤΤΟΥ - ΕΛΤΑ
21-11-2014 17:15 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)
22-11-2014 03:00 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)

2014.11.22
02:03
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2014.11.22
09:10
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2014.11.22
18:54
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2014.11.24
10:12 Pécs Posta Feldolgozó Üzem
Küldemény információ:
Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#504) gianone válasza petipetya (#500) üzenetére


gianone
őstag

És még annyi, hogy reggel felhívtam őket, hogy mikor jön, mert nyomkövetés egyáltalán nem naprakész, a szombati állapotot mutatta, és ők megmondták, hogy már Pécsett van. Szóval simán befuthat ma.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#505) Flexy90


Flexy90
senior tag

Nekem még mindig pre-adviced státuszban van, pedig én is 12-én rendeltem mint MartOOn kolléga. :(

Xiaomi Fan

(#506) DonCosta válasza wocsok17 (#474) üzenetére


DonCosta
tag

A Redmi 1s-el mik a tapasztalatok? Azt láttam, hogy a képernyő feloldás nem műxik, de egyéb minden oké? (nekem is olyan van és szemezek egy ilyen karkötővel, csak nem tudom mennyire működnek együtt)

(#507) gianone válasza DonCosta (#506) üzenetére


gianone
őstag

A magyar MIUI fórumon épp tegnap olvastam:

Köszi a fordítást! Viszont nekem redmi 1s-en nwm megy az értesítés. Bár hivasnal eddig is csak random modon vagy jelzett vagy nem...de inkább nem. Másnak mi a tapasztalata?

Nokia 1610i Huawei Nova

(#508) gianone


gianone
őstag

Én most éjjelre azt csinálom, hogy a biztonsági beállításokban az értesítős rész hozzáférését.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#509) DonCosta válasza gianone (#507) üzenetére


DonCosta
tag

Mit olvastál? Légyszi még egyszer a linket. Köszi! :)
A tapasztalatodnál sem világos, hogy mit kell tenni hogy éjjel ne rezegjen ha értesítés van...

(#510) gianone válasza DonCosta (#509) üzenetére


gianone
őstag

Pont azt olvastam, amit szó szerint bemásoltam. :) [Itt].

Amúgy van egy Redmi 1s és Mi Band topikjuk is:

[link]

Remélem, akinek van már Mi Bandje, az érti. A telefon menüjében kell engedélyezni az értesítést, ahogy már írtam régebben:

Settings -> Security -> Notification access és pipa BleNotificationService.

És értelemszerűen ezt kell letiltani.

Nem decemberben jön a KitKat Redmi 1s-re? Mert akkor mire vennél, kompatibilis lesz.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#511) csonka válasza gianone (#504) üzenetére


csonka
tag

Hányadikán rendelted? Én is Pécsre várom. De ma nem jött. Értesítés sem.

(#512) MartOOn válasza gianone (#510) üzenetére


MartOOn
addikt

Én értem! Én értem! :) átmeneti megoldásnak tenyleg jobb mint az MI band appjaban a progik mellol kivenni a pipát de azert (nekem) ez meg mindig korulmenyes. De amig nem kerul bele az applikacioba mondjuk egy 'csendes orak' funkció addig marad ez. ;) koszi.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#513) gianone válasza csonka (#511) üzenetére


gianone
őstag

Nekem már rég megvan. Csak a posta miatt offoltam, hogy nem rajtuk múlik.

De megnézem neked, mennyit áll akkor a Mi Band.

2014.10.08
16:50
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2014.10.10
00:25
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2014.10.14
08:19
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2014.10.16
09:00 Pécs posta
Küldemény információ:
Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered

Tessék, egy napot állt.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#514) csonka válasza gianone (#513) üzenetére


csonka
tag

Akkor még van esély, hogy napokon belül megérkezik hozzám is. Most a VÁM-on van az enyém, azt írja a tracking.

(#515) gianone válasza csonka (#514) üzenetére


gianone
őstag

Neked is csak az tudom mondani, telefonálj a Postának, rögtön megmondják, mi a szitu.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#516) kano válasza csonka (#514) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem is épp ott van. :) Talán holnap vagy holnap után.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#517) Maximum1


Maximum1
őstag

Edigitálban is van holnaptól.

(#518) kano válasza Maximum1 (#517) üzenetére


kano
nagyúr

Ez is "csak" duplája a normál árnak.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#519) randras_83 válasza kano (#518) üzenetére


randras_83
addikt

Normál Mo-i ár, add hozzá a raktározást, hasznot, áfát, viktorpótlékot meg mindent, ja és ha már van nekik, várni sem kell + 1 év gari. :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#520) Maximum1 válasza randras_83 (#519) üzenetére


Maximum1
őstag

Kezdek ki lenni a kínaiaktól.
11.04 rendeltem, 11.05 levonta a lét, 1 hete lökött egy Trackingot ami még mindig nem él, és még van 50 napja a parasztnak mielőtt lediszputolhatnám.
Pedig próbáltam jó helyről rendelni, de a kínai az kínai.
Ha kiszámolom hogy 30 nap alatt jön meg/de ez nem fog/ és nincs garim, /vagyis van csak 3ezer a posta vissza/ akkor simán megéri az edigitál.

(#521) randras_83 válasza Maximum1 (#520) üzenetére


randras_83
addikt

Nekem a tinydeal-ről jön de már a vámon van, szóval optimális esetben a napokban itt lesz. Viszont szerintem tényleg nem drága.

https://www.flickr.com/randras83/

(#522) kano


kano
nagyúr

Eszembe jutott egy kérdés:
Lehet egyszerre 2 eszközhöz (2 telefon) csatlakoztatni?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#523) MartOOn válasza kano (#522) üzenetére


MartOOn
addikt

Este kiprobalom... Azt tudom, hogy amikor kettő volt a lakasban akkor osszezavarodtak. Illetve a telo nem tudott választani. Ezert az egyiket hatokoron kivul kellett helyezni... Ugyes megoldás. :DDD

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#524) Takhanto


Takhanto
őstag

Ez a kütyü, ébresztős?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#525) gianone válasza Takhanto (#524) üzenetére


gianone
őstag

Az, "okosébresztős".

Nokia 1610i Huawei Nova

(#526) Takhanto válasza gianone (#525) üzenetére


Takhanto
őstag

Rendesen vibrál?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#527) gianone válasza Takhanto (#526) üzenetére


gianone
őstag

Igen.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#528) Takhanto


Takhanto
őstag

De jó... 19 dollárért tudok rendelni, ingyenes házhozszállítással...

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#529) gianone válasza Takhanto (#528) üzenetére


gianone
őstag

[Itt] még mindig akciós.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#530) MartOOn válasza kano (#522) üzenetére


MartOOn
addikt

Csak egy telohoz csatlakozik. A masik nem latja ilyenkor. Kiprobalva.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#531) kano válasza MartOOn (#530) üzenetére


kano
nagyúr

Az kár.
Köszönöm. :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#532) Vagany


Vagany
őstag

Friss apk (MiBand_1.1.762_274_en)!!!
[link]

off: ma kaptam meg a csomagot, este meló után tudom tesztelni, 12-én rendeltem pont 2 hét alatt ért ide.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#533) kano válasza Vagany (#532) üzenetére


kano
nagyúr

Ez nem ér, én 11-én rendeltem és még a vámon van. :B :DDD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#534) Flexy90 válasza Vagany (#532) üzenetére


Flexy90
senior tag

Basszus az enyém még csak ma frissült pre-adviced-ból sorting centerre :(( ja és én is 12.én rendeltem a tinydealről..

Xiaomi Fan

(#535) gianone válasza Vagany (#532) üzenetére


gianone
őstag

Már van a magyar is.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#536) francizj válasza Flexy90 (#534) üzenetére


francizj
tag

Az enyém is ma frissült 12.-i rendelés Tinydeal :K

(#537) kano válasza francizj (#536) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor úgy látszik, hogy mi nagyon szerencsések vagyunk, hogy befértünk egy korábbi konténerbe. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#538) Vagany válasza kano (#533) üzenetére


Vagany
őstag

Holland posta, nálad is?

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#539) kano válasza Vagany (#538) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, már azt mondták, hogy átjött a vámon.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#540) TOZ válasza Vagany (#532) üzenetére


TOZ
addikt

És tényleg működik az apponkénti notifikáció (vazz, hogy lenne ez magyarul)?

(#541) francizj válasza kano (#537) üzenetére


francizj
tag

Bocs a félreértésért, de az enyém még a holland gyűjtőn van Flexy90 kollégával vagyok egy cipőben, de megörültem, hogy megindult... :C

(#542) csonka


csonka
tag

Szerintem az enyém is megérkezett, csak nem fért bele a postaládába. Majd holnap a postán.

(#543) axlfsi válasza TOZ (#540) üzenetére


axlfsi
veterán

Alkalmazásonkénti értesítés?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#544) gianone válasza TOZ (#540) üzenetére


gianone
őstag

Hát [így].

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#545) axlfsi válasza MartOOn (#523) üzenetére


axlfsi
veterán

Jól értem, ez azt is jelenti, hogy a családban (egy lakasban) lévő 3 Xiaomi telefon, plusz az én OPO-m nem tudna 1-1 karkötőt (mindenki a sajátját) használni, mert összeakadnának? :F

Postaláda témához: nekem mindegy, de ha kaptál hozzá TN-t, akkor egyébként sem dobja a postás a ládába, csak az értesítést annak érkezéséről (aláírás, személyi, lakcímkártya kell, h átvehesd).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#546) randras_83 válasza csonka (#542) üzenetére


randras_83
addikt

az enyém tuti megjött, itt pihen a töltőn. :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#547) gianone válasza axlfsi (#545) üzenetére


gianone
őstag

Szerintem nem jól. Tudna. De mindegyik csak egyet-egyet.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#548) gianone válasza axlfsi (#543) üzenetére


gianone
őstag

Beállíthatod, hogy pl. Messenger-üzenetre kettőt rezegjen és kéken villogjon hármat, sms-re egyet rezegjen és zölden villogjon ötöt stb.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#549) axlfsi válasza gianone (#547) üzenetére


axlfsi
veterán

Akkor oké, ez érdekelt. Tehát, h minden családtagnak lehessen egy sajátja a telefonjához a csuklóján (és még véletlenül se akadjanak össze, le, stb).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#550) gianone válasza axlfsi (#549) üzenetére


gianone
őstag

Értelemszerűen nem próbáltam, mert csak egy van nekem, de amit írtak, az nem az jelenti, hogy ne működhetne, amit kérdeztél.

Nokia 1610i Huawei Nova

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.