Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) bazsy_


bazsy_
tag

Sziasztok!

Nekem is most érkezett meg tinydealről. Coolpad f1 el használom.

Pár kérdés ami felmerült egynapos használat után :

Hogy tudom beállítani a képernyőzár kioldást, ez csak xiaomi telefonnan működik? Opciók között sincs viszont screenshoton láttam már hogy van ilyen lehetőség.

Az ébresztésnél jó lenne beállítani hogy több ideig rezegjen illetve ha nem kelek fel akkor mennyit várjon az ébresztési kisérletek között. Erre van lehetőség?

Az alvás track funkció jó dolog de ahogy néztem éjféltől kezdi nézni. Ezt át lehet állítani valahogy?

(#902) gianone válasza bazsy_ (#901) üzenetére


gianone
őstag

Xiaomival vagy Lollipoppal.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#903) kano válasza gianone (#902) üzenetére


kano
nagyúr

Vagy MIUI rommal is megy, ha a MIUI 4.4 alapú. Oneplus One-on legalább is működik.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#904) petipetya válasza bazsy_ (#901) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem a Nexus 4 esetén (stock Lollipop) is működik a képernyőzár funkció.

Az alvást nekem akkor nézi, amikor érzékeli, ergo este 22-23 óra között. De amúgy reggel át lehet írni az elalvás és ébredés időpontját is.

Az ébresztés esetén pedig addig rezeg x időnként, amíg valójában fel nem kelsz.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#905) FeRkE válasza vgezus (#896) üzenetére


FeRkE
őstag

Ennél erősebb rezgést? Kollégám így is panaszkodott, hogy mikor egy szállodában aludtunk, külön ágyon, felébredt ő is a Mi Band rezgésére, szerinte túl erős :D

(#906) Vagany válasza FeRkE (#905) üzenetére


Vagany
őstag

"külön ágyon"
Gondolom közel voltatok egymáshoz, biztos összetoltátok az ágyakat ;] :R !

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#907) bazsy_


bazsy_
tag

Rendben, köszönöm mindekinek az észrevételt :R Akkor várhatok lolippopra vagy új miuira sajnos csak 4.2 van coolpadra egyelőre :U

(#908) felixo


felixo
őstag

ittakary : megkaptad a privit, amit írtam ?

Redmi Note 9

(#909) FeRkE válasza Vagany (#906) üzenetére


FeRkE
őstag

Pont azért hangsúlyoztam, hogy nehogy azt gondolja vki, buzulás volt :D legalább 2m volt az ágyak között :D

(#910) petipetya válasza Vagany (#906) üzenetére


petipetya
nagyúr

:DD

"nincs rá lezsóidő"

(#911) monkey_ válasza Vagany (#888) üzenetére


monkey_
csendes tag

Ilyen bőrszíj rendelhető hozzá valahonnan?

[ Szerkesztve ]

(#912) Flexy90 válasza monkey_ (#911) üzenetére


Flexy90
senior tag

Én még nem láttam sehol.
Nekem ez az egy pántos tetszene:

Xiaomi Fan

(#913) proradeon


proradeon
őstag

Sziasztok!

Na ma nekem is meglett végre a Mi Band-em. A posta cseszett kihozni. :((( Mivel már 2 napja azt írta posta.hu, hogy "XY postán átvehető", ezért elmentem érte.

Gond nélkül sikerült párosítani a Nexus 4-gyel. Amin meglepődtem, hogy a kis kapacitású akkumulátorhoz képest meglepően erősen rezeg. :)
Kár, hogy az alkalmazás értesítések még elég döcögősen mennek. Gmail-el teszteltem, és csak akkor értesített (rezgés + led villogás), ha feloldottam a telefont. Ennek sok értelme nincs. Ráadásul "bejövő hívás" notification-t helyezett el rá a notification bar-on.

Annyira azért nem zavar a dolog, mert én elsősorban az alvásciklus figyelésen alapuló ébresztés miatt vettem az eszközt, de ha az alkalmazás alapú értesítések is működnének, esetleg különböző LED színekkel, az valami nagyon jó lenne. :)

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#914) Vagany válasza monkey_ (#911) üzenetére


Vagany
őstag

Ezt eddig én is csak képeken láttam :) , viszont feketét találtam:
[link] gianone ;)

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#915) gianone válasza Vagany (#914) üzenetére


gianone
őstag

Köszi, de szerintem ezek még az első generációs másolatok. Várok még kicsit, lesz-e gyári. Aztán eldöntöm, mi legyen. Max. veszek egy utángyártott feketét és egy gyári kéket is.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#916) gianone válasza proradeon (#913) üzenetére


gianone
őstag

Ha nem távolodsz el a telótól, akkor elvben nem kell feloldani, az meg olyan gyakran nem történik meg.

Azt az értesítést meg ki lehet kapcsolni az alkalmazások értesítési menüpont alatti az, bárhogy is hívják az appodban.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#917) proradeon válasza gianone (#916) üzenetére


proradeon
őstag

"Ha nem távolodsz el a telótól, akkor elvben nem kell feloldani"

Sajnos csak elvben. Kb. fél méterre volt a MiBand a Nexus 4-től, mikor az alkalmazás értesítést teszteltem.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#918) gianone válasza proradeon (#917) üzenetére


gianone
őstag

Ez viszont nem a feloldással van összefüggésben, hanem a stabilitással. Nekem az utolsó két verzióval ilyen problémám nem volt. Ha nem csesztetem az appot, mindig jelez. Az applikáció maga viszont sokszor összeomlik, összeakad pl. Hangoutsszal, Skype-pal. Ha szinkronizálok, és megvan a kapcsolat, kilépek, akkor műxik rendesen.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#919) felixo


felixo
őstag

Mit szinkronizáltok és hova ?
Nekem még csak holnap érkezik meg, ezért érdeklődök.

Redmi Note 9

(#920) gianone válasza felixo (#919) üzenetére


gianone
őstag

Semmi extra, az appban a főoldalon ha lehúzod az alsó fehér részt, ahol a tevékenységeket mutatja, akkor manuálisan szinkronizálod a Mibandban lévő adatokat az appal. Így ellenőrzöm, h minden oké-e. Ha ezután kilépek, és nem csesztetem a telón az appot, akkor nem szokott az értesítés rakoncátlankodni.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#921) petipetya


petipetya
nagyúr

Az angol nyelvű appot is fórumról kell frissíteni? Mert kezd kicsit terhessé válni a magyar nyelvű app manuális frissítése.

"nincs rá lezsóidő"

(#922) gianone válasza petipetya (#921) üzenetére


gianone
őstag

Persze. Ezek nem gyári cuccok. Ott a gugli áruház, de az nem értesít. Amióta nem kell állítgatni az értesítéseket, azért szerintem nem vészes. Hagyj ki egy verziót, és kéthetente egy-két perc nem a világ.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#923) petipetya válasza gianone (#922) üzenetére


petipetya
nagyúr

Értem. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#924) ricco25


ricco25
csendes tag

Üdv!

Nekem tegnap érkezett meg a cucc, 12.1-én lett fizetve Tinydeal-en és 3-án adták postára NL-el, szal viszonylag gyorsan ideért:) Este tudom átvenni.
Kérdés addig is: melyik appot érdemes használni, honnan lehet leszedni illetve miket érdemes beállítani h működésre bírjam? (Android 4.4em van)

(#925) FeRkE válasza ricco25 (#924) üzenetére


FeRkE
őstag

Olvass vissza párat légyszi. Ne kelljen már minden embernek egyesével elmondani.

(#926) csonka válasza ricco25 (#924) üzenetére


csonka
tag

itt a link és a regisztrációs tudnivalók:
http://miuiandroid.hu/forum/viewtopic.php?f=76&t=603&sid=d8981d490ebdb33a78f2c8ea911967e3

(#927) randras_83


randras_83
addikt

valakinek össze kellene dobni egy összefoglalót,vagy annyira nem pörög a topic, hogy érdemes lenne?

https://www.flickr.com/randras83/

(#928) kano válasza randras_83 (#927) üzenetére


kano
nagyúr

Annyira nem pörög szerintem. Ha valaki használja a keresőt akkor megtalálhatja amit szeretne.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#929) kano válasza kano (#928) üzenetére


kano
nagyúr

De kis ravasz a TinyDeal.
Ha megrendelem a Mi Band-et, akkor ingyenes a NL Post, ha viszont az 1 dollárral többért árult Mi Band+egy kék gumi karpántot rendelem meg akkor már nem ingyenes a NL Post (5xx Ft).
Ravasz...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#930) rasky válasza kano (#929) üzenetére


rasky
senior tag

Ki van ez találva :D A sima Miband-et én is free NL-el vettem.

(#931) kano válasza rasky (#930) üzenetére


kano
nagyúr

Nálunk még 34Ft volt az NL Post, mivel akkor nem volt jó tapasztalatom a holland postával így sima regisztrált postával kértem, de így is holland postával küldték. :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#932) csonka válasza kano (#929) üzenetére


csonka
tag

itt ingyenesnek látom a szállítást:
http://www.tinydeal.com/fashion-new-xiaomi-miband-replacement-silicone-miband-bracelet-p-142089.html

(#933) kano válasza csonka (#932) üzenetére


kano
nagyúr

Én nem azt írtam, hogy nem ingyenes a szállítás, hanem azt, hogy az NL Post nem ingyenes mint a simánál.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#934) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok!

Nem akar valaki esetleg tartalék szíjjakat rendelni. Arra gpndoltam, hogy lerrndezhetnénk egy körben
..

Ps4, p30 pro

(#935) felixo válasza Pepeninho (#934) üzenetére


felixo
őstag

Ha megérkezik az enyém, én szerintem benne leszek.

Redmi Note 9

(#936) floratm


floratm
senior tag

Van egy fölöslegessé vált narancssárga karpántom. Asszony 1 hetet használta (csak a müanyag tartópánt),nem akarok rajta nyerészkedni, mennyi a méltányos ár kb?

(#937) kano válasza floratm (#936) üzenetére


kano
nagyúr

Kb. 400-500Ft.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#938) asturel válasza kano (#937) üzenetére


asturel
őstag

Ujrahuztam az appot es 'cant sign in' van, mas se tud belepni?

(#939) gianone válasza asturel (#938) üzenetére


gianone
őstag

Azt írják, a Xiaomi szervereivel van gond.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#940) petipetya válasza asturel (#938) üzenetére


petipetya
nagyúr

A minap ugyanez volt nálam is, de idővel megjavult.

"nincs rá lezsóidő"

(#941) asturel


asturel
őstag

Nem nezte meg valaki, hogy telefon nelkul is ebreszt-e a miband? (Azaz az app csak arra kell, hogy beallitsa a karkoton az ebreszt vagy maga az app ebreszt telefonrol?)

(#942) csonka válasza asturel (#941) üzenetére


csonka
tag

Igen, ébreszt a telefon nélkül is. Az én telefonom éjszakára mindig ki van kapcsolva.

(#943) petipetya válasza asturel (#941) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen, ébreszt nélküle.

"nincs rá lezsóidő"

(#944) daddy9


daddy9
tag

Sziasztok!
Van arra esély, hogy a Mi Band működjön egy Jiayu G2F-el? Android 4.2.2 és Bluetooth 4.0 (A2DP)
A választ előre is köszi!

(#945) petipetya válasza daddy9 (#944) üzenetére


petipetya
nagyúr

Minimum 4.4 kell hozzá.

"nincs rá lezsóidő"

(#946) Vagany


Vagany
őstag

A legfrissebb magyar app is felkerült :C [link]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#947) Doki16 válasza Vagany (#946) üzenetére


Doki16
addikt

Van benne valami ujdonsag? Eggyel elotti most nekem nagyon jol mukodik, azert nem cserelnem le csak kivancsisagbol :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#948) Milestone2 válasza Vagany (#946) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tegnap kaptam kézhez.
Letöltöttem az új szoftvert.
Kíváncsi vagyok 5.0.1-vel mit fog tudni.
Bár én csak ébresztésre szeretném (egyenlőre) használni.
Most töltődik.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#949) petipetya válasza Doki16 (#947) üzenetére


petipetya
nagyúr

"1.1.961 változások:
- Futás segítő (térkép) hozzáadva Tevékenységekhez. (Kínában működik)
- Szinkronizálási hibajavítások.
- Karkötő firmware frissítve 1.0.6.0-ra."

"nincs rá lezsóidő"

(#950) Vagany válasza Doki16 (#947) üzenetére


Vagany
őstag

A firmware frissítés miatt mindenképp érdemes feltenni. Nagyon egyszerűen ment, most le se szedtem a régi programot, az értesítés beállítások megmaradtak, remélem működni is megfelelően fognak :) .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.