Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) petipetya


petipetya
nagyúr

Nekem is megjött ma a cucc. :C Igaz, hogy holnap este tudom majd átvenni és ezáltal erdemben pénteken tudom használatba venni.

"nincs rá lezsóidő"

(#552) kano


kano
nagyúr

Úgy látom mindenkinek gyorsabb megjött. Remélem én is megkapom holnap. Azért nagy mákunk volt ezzel a gyors szállítással.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#553) petipetya válasza kano (#552) üzenetére


petipetya
nagyúr

11.11-11.26. lényegében 2 hét alatt itt volt.

"nincs rá lezsóidő"

(#554) MartOOn válasza axlfsi (#545) üzenetére


MartOOn
addikt

De mukodnek. Csak amikor parositod oket akkor ne legyen mind a kozelben. Utana mar mukodnek szeparalva. Mondjuk manualisan is ki tudod választani a menubol h melyik Mibandhez szeretnel csatlakozni csak hát a sok szamsorbol nekem fingom se volt melyik melyik. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#555) axlfsi válasza MartOOn (#554) üzenetére


axlfsi
veterán

Ahha, így már tiszta minden köszi.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#556) kano válasza petipetya (#553) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, azért mondtam, hogy nálunk volt. Gyorsak voltak.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#557) petipetya


petipetya
nagyúr

Egy kérdés. Ha aktív lesz a Band, akkor nem kell folyamatosan a telefonnal összekötve lennie, igaz? Tehát a Band a karomon, viszont nem érdekelnek az értesítések, hanem csak a fizikai aktivitásomat akarom vele mérni. Ha este vagy másnap otthon összekötöm a telefonnal, akkor egyből áttolja rá az addigi adatokat?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#558) MartOOn válasza petipetya (#557) üzenetére


MartOOn
addikt

Nincs folyamatos kapcsolat, ha tortenik vmi akkor szol a telo a bandnek. Ha elinditod az appot akkor szonkronizalja az aktivitasod.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#559) petipetya válasza MartOOn (#558) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#560) gianone


gianone
őstag

Szaffi (így hívom :DD ) remekül vizsgázik. A sok frissítés-telepítés (angol-magyar fel-le), kapcsolódás és a gyakori értesítési beállítások (hívás, sms, e-mail, twitter, fb, gugli play, skype) mellett is jelenlegi állapot szerint 2-3 hétig ki fog tartani az akksi.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#561) MartOOn


MartOOn
addikt

Jol erzem hogy a legujabb sw-ben gyengébb lett a rezgés erőssége? Vagy csak halucinalok? :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#562) kano válasza MartOOn (#561) üzenetére


kano
nagyúr

Egyébként lehet, hogy a fejlesztéssel kapcsolatos dolgokat gyorsabb volna a magyar MIUI fórumon kérdezgetni, mert ott hamarabb tudnak rá válaszolni (vagyula benne van a "CSAPATBAN"). :K

Az új appban lehet már állítani (és működik is) a jelzőfény színét?
Az enyém még mindig kiszállítás alatt van. :O :W

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#563) gianone válasza kano (#562) üzenetére


gianone
őstag

Az eredeti késleltetett hívásértesítésnél nem működik továbbra sem.

Az új értesítős részben (ahol a hívást és be lehet állítani), ott a rezgés alatt kéken villog a középső LED, majd utána villog úgy, amilyen színűre beállítja az ember. Én ezért (is) rövid rezgést (100 ms) lőttem be, és mire odanézek, már a kiválasztott színű villogást látom.

A fejlesztést meg szerintem az angol fórumon is érdemes követni, reagál is általában az ukrán srác.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#564) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Most hétvégén a Veletech-PlayIT kiállításon akciós áron juthattok hozzá a Xiaomi Mi Band karkötőhöz a WayteQ standjánál.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#565) gianone válasza kelzsoca (#564) üzenetére


gianone
őstag

Ez már tényleg jó ár a gariért ÁFA-val.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#566) Vagany válasza gianone (#565) üzenetére


Vagany
őstag

Miért? 8900 forintért kínából majdnem kettőt veszel (4600x2=9200) 8900 vs 9200. Igaz a kínaira várni kell minimum 2 hetet :B . Jogos, elnéztem az árat, ennyiért már tényleg nem rossz az ár.

Apropó színes szíjat vett már valaki, merre érdemes nézelődni, eredeti, vagy utángyártott van csak?

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#567) gianone válasza Vagany (#566) üzenetére


gianone
őstag

7900, és abból 2000 az ÁFA. A többi a gari és a customer service.Nehéz Kínával versenyezni, én csak azt mondtam, hogy ez korrekt.
A Mi Band még épp nem ÁFA-köteles a magánimportnál, ha egyet veszel, de azért az itthoni árnál bele kell kalkulálni...

Ja, oké.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#568) francizj válasza Vagany (#566) üzenetére


francizj
tag

(#569) Vagany válasza gianone (#567) üzenetére


Vagany
őstag

Igen, de ahogy írod mivel egyesével véve kínából ez nem ÁFA- Vámköteles, ezért nekünk még mindig jobban megéri kintről venni, 3300 forint felár (4600 vs 7900) ~72%.

szerk:
köszi francizj :C :R

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#570) gianone válasza Vagany (#569) üzenetére


gianone
őstag

Ez tény, de mentalitás kérdése is. Gép előtt dolgozom, ráérek néha vadászni is közben, meg is szoktam, hogy ruhától kezdve mindent neten veszek, tehát most is rendelnék, de pl. tesóm tuti bebattyogna és megvenné a boltban. Garit is rühellek itthon intézni, mert általában mintha szívességet tennének, viszont ő meg nem venne nélküle semmit.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#571) FeRkE válasza francizj (#568) üzenetére


FeRkE
őstag

Rendeltem is egy kéket meg zöldet, meglátjuk :)

(#572) MD25 válasza petipetya (#551) üzenetére


MD25
csendes tag

Kérlek ne feledd, kíváncsian várom, Nexus4-en működik-e. :)
Én addig nem merem megrendelni, mert egy hasonló eszközzel már "megszívtam".
Köszönöm!

(#573) kano válasza Vagany (#566) üzenetére


kano
nagyúr

Én márt kaptam egy türkizkéket de azt az Aliról rendeltem. Rendeltem meg 3 színben de azt másik eladótól aki még nem jött meg.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#574) Fejvadi válasza gianone (#570) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:C

(#575) Vagany válasza gianone (#570) üzenetére


Vagany
őstag

Így igaz, ezért írtam, hogy "nekünk" :R .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#576) MartOOn válasza kelzsoca (#564) üzenetére


MartOOn
addikt

Hát ez elég 'véjtekes' akciós ár... :U értem én hogy gari meg besetalok es megveszem... Valakinek biztos megéri.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#577) kelzsoca válasza Vagany (#569) üzenetére


kelzsoca
félisten

Viszont ez itthon van, azonnal és kézzel fogható, 1 év garanciával, de egyébként sem azt mondtam hogy olcsóbb mint kínából, hanem azt hogy a hazai árához képest akciós. :)

ui: a kínából rendelgetetett ha elromlik, vagy valami baja lesz, lehet küldözgetni a kis sárgáknak, ami közel annyiba van mint amennyiért itt többen vásárolták. :D

(#576) MartOOn

Gondolom az megvan hogy 27%-os ÁFA is rajta van az áron. ;)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#578) MartOOn válasza kelzsoca (#577) üzenetére


MartOOn
addikt

Nem, nincs. Retardalt vagyok... :DD ugy is 6000 alatt van :) ok ok nem szeretem wayteq-et, elszallt árai vannak, nem mindig fedi a valosagot amit allitanak. Stb stb. De örülünk hogy vannak. ;) 1el több lehetőség a beszerzesre.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#579) kelzsoca válasza MartOOn (#578) üzenetére


kelzsoca
félisten

:R

https://vertigostore.eu

(#580) petipetya


petipetya
nagyúr

Kezemben a cucc, most bontottam ki. Csak a laptopról töltsem, vagy bedughatom a Nexus 4 töltőfejébe is az USB kábelt?

"nincs rá lezsóidő"

(#581) FeRkE válasza petipetya (#580) üzenetére


FeRkE
őstag

Mind1

(#582) petipetya válasza FeRkE (#581) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R Nektek mennyi idő alatt töltődik fel?

"nincs rá lezsóidő"

(#583) MartOOn válasza petipetya (#582) üzenetére


MartOOn
addikt

En 93%-on kaptam. Még nem töltöttem csak 5 percig a proba kedveert. Most vagyok 43%-on 7nap alatt. :)

Majd decemberben töltöm... Egyszer... :DD

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#584) mobileman válasza MartOOn (#583) üzenetére


mobileman
aktív tag

én 48% 44 nap alatt :C

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#585) floratm


floratm
senior tag

Mukodik vele, asszonynak i nekszus 4 van. Egyedül a kijelzo feloldást nem csinálja

(#586) petipetya


petipetya
nagyúr

Valamelyikőtök kérdezte a Nexus 4-es tapasztalatokat (gyári Lollipop van rajta). Simán működik vele, egyszerűen csak elindítottam az MI Band alkalmazást a telefonon és az egyből felismerte az eszközt. Párosította, lefrissítette annak szoftverét kb. 1-2 perc alatt és az máris működött.

A képernyő feloldása viszont nem működik vele, mivel nem lehet hozzáadni a Smart Lock menüpontban mint megbízható eszközt.

De jó, külön be lehet vele állítani a bejövő hívások értesítését - ekkor jó ha rezeg, de egy email esetén ne csesztessen. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#587) jilian


jilian
addikt

Koràbban jött a Mi?!(kulàs)...
El is felejtettem, hogy rendeltem ilyen kütyüt. :K
Mennyi ismerős emberke!

Elolvadtam a toipkot, fletoltam vagyula app-ját, frissített, beállítottam, használom.
Majd írom a tapasztalatok.

Ja! OpO párossal használom.

(#588) MD25 válasza petipetya (#586) üzenetére


MD25
csendes tag

Köszönöm! Én kérdeztem, akkor rendelek majd egyet! ;)

(#589) petipetya válasza MD25 (#588) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nincs mit. :R Ha van még bármilyen kérdésed, akkor nyugodtan tedd fel. Ha napközben nem tudok egyből válaszolni, akkor az a munka miatt van.

"nincs rá lezsóidő"

(#590) ittakary válasza jilian (#587) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ma hozta már a posta, de sajnos nem voltam itthon. Reggel megyek átvenni, és azért a válasz, mert én is pont így fogom használni :)

Kíváncsi leszek a tapasztalataitokra :) - no meg a sajátjaimra -

(#591) ittakary válasza FeRkE (#206) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ferke úr, azóta is ezt használod?

Ha igen: be tudod linkelni kérlek az APKt?

(#592) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Kénytelen leszek én is venni :)

(#593) csonka válasza ittakary (#591) üzenetére


csonka
tag

Ha erre az apk-ra gondolsz? Linkelem én.

http://miuiandroid.hu/forum/viewtopic.php?f=76&t=603&sid=ecef5f619ebfa83b1f40c759df421437

(#594) petipetya


petipetya
nagyúr

Éjjel rajtam volt, eléggé felébredtem és megnéztem az alvási statisztikát. Utána levettem és az asztalra raktam. Mikor később megnéztem, azt is alvásnak tüntette fel. :)

Mennyire bírja a vizet? Zuhanyzás közben befolyik a víz a töltő csatlakozójához? Célszerű közben levenni?

"nincs rá lezsóidő"

(#595) petipetya válasza csonka (#593) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R Mikor szokott kijönni a magyar nyelvű app frissítése? Csak hogy ne kelljen minden nap ránézni a topicra.

"nincs rá lezsóidő"

(#596) petipetya


petipetya
nagyúr

A bal kezemen van. Most villant kettőt vagy hármat a legfelső led. Vajon ez mit jelent?

"nincs rá lezsóidő"

(#597) petipetya


petipetya
nagyúr

Megcsináltam 30 felülést, de az app nem mutatja, pedig számolta. Akkor meg minek van benne? Ellenben futást mutat, ami lehetetlen. Vagy ez csak a magyar fordítás hibája?

"nincs rá lezsóidő"

(#598) gianone válasza petipetya (#596) üzenetére


gianone
őstag

Vízálló.

Ha jól emlékszem, az angol hétfőnként jön ki, ha szerdánként benézel a a magyar MIUI fórumra, már szinte tuti, hogy kész a magyar is.

Szerintem azt jelezte, hogy a kitűzött napi cél egy részét teljesítetted.

A felülésnek külön menüpontja van, el kell indítani, megtetted? Kipóbáltam, nálam szépen számolja, csipog is. :D

Szerintem egy picit ismerkedj még magával az applikációval.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#599) petipetya válasza gianone (#598) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam is számolta és jelzett is a hanggal. Csak utána sehol sem látom a statisztikában.

"nincs rá lezsóidő"

(#600) petipetya válasza gianone (#598) üzenetére


petipetya
nagyúr

App hiba. Most a kezemmel imitáltam a felülést és a 30 végén megint rányomtam a vége gombra és nem vettem le a szememet a kijelzőről. Az app kényszerbezárással leállt.

Megnézem majd az angol nyelvű appot is.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.