Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) randras_83 válasza petipetya (#350) üzenetére


randras_83
addikt

akkor megnyugodtam, nálam is csak tracking no. van.

https://www.flickr.com/randras83/

(#352) francizj válasza randras_83 (#351) üzenetére


francizj
tag

Nekem is csak tracking.... :K

(#353) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok!

Feltette haver a lollypopot a telefonra es a miband szoftver nem kerult vissza ra. Gondoltam akkor mar jo lenne az uj ugralokoteles MAGYAR nyelvu appot ratenni de azt se tudom honnnan szedjem es , hogy tegyem fel ra. Valaki belinkelne es leirna hulyebiztosan, a mentet a tuti feltetelnek? Koszo

Ps4, p30 pro

(#354) petipetya válasza Pepeninho (#353) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jó hogy szóltál, mert nekem sem került vissza a Lollipop alá, ugyanis ezt a kitkat alatt is külső forrásból telepítettem a múlt héten.

Itt linkelték korábban, be kell regisztrálni a fórumra hogy lásd a topic tartalmát és a letöltési linket: link

Természetesen kell majd hozzá egy MIUI account is, hogy be tudj lépni az alkalmazásba. Nálam most gond nélkül települt és be is léptem. Addig jutottam el, Hogy megadtam a koromat, súlyomat stb., de a továbbiakhoz már kelleni fog a Xiaomi MI Band is.

"nincs rá lezsóidő"

(#355) vgezus


vgezus
csendes tag

Ma én is rendeltem tiny ről 15.35 euro, holland szállítással.

(#356) kano


kano
nagyúr

Mielőtt elkezdtek itt agonizálni, hogy nem látszik a trackingben semmi, a holland postánál csak onnantól él a tracking amint a cucc Hollaniába ér. Általában ez így van a holland postával.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#357) MartOOn válasza petipetya (#354) üzenetére


MartOOn
addikt

Hali. Probaltam beregisztralni de ördögi korbe keveredtem. :( a magyar oldalon meg siman ment a regosztraciom aztan amikor MI accountot kellett letrehozni na ott elhasaltam.
Megadtam a telszamom, jott ra sms megadtam az emaik cimem meg amit kerdezett. De mi lett a felhasznalo nevem? Mert a telszamomat nem fogadja el az emailcimem sem semmit sem. Ha toroltetni akarom akkor meg azt mondja hogy nem letezik ez a fiok de ha ujra megadom a telszamom uj reg-hez akkor nem enged mert mar letezik ehhez a szamhoz MI account. MI a f@sz van?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#358) petipetya válasza MartOOn (#357) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én a webes felületen regisztráltam, ahol nem voltak kínai karakterek és nem kerültem hurokba.

"nincs rá lezsóidő"

(#359) randras_83 válasza MartOOn (#357) üzenetére


randras_83
addikt

+36-tal add meg a telefonszámod... Ismerős a feeling :) Én kb ugyanígy megszivtam... :))

Milyen az S5 OPO és N5 után?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#360) TOZ válasza MartOOn (#357) üzenetére


TOZ
addikt

Telefonról úgy így szoptam vele. Számítógép, mail cím. Úgy pikkpakk ment.

(#361) MartOOn válasza TOZ (#360) üzenetére


MartOOn
addikt

Akkor irany a laltop koszi! :)

Randras: valamiben jobb vmiben kevésbé kaki. :D kijelzo ebben a legjobb meg a kamera. Opo uzemideje es a hangja volt jobb joval. N5 meg ugye stabilabb.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#362) Flexy90


Flexy90
senior tag

Sziasztok!
Van a kütyünek belső memóriája, vagy állandó kapcsolat kell neki a telefonnal?

Xiaomi Fan

(#363) Vagany válasza kano (#356) üzenetére


Vagany
őstag

Akkor ezek szerint már Hollandiában van a kütyüm, lehet ezen a héten meg is kapom :).

"Destination Country - Tracking Consuming: 2075 ms - Go to official website

Origin Country - Cache Time:2014-11-17 06:40 - Go to official website
2014-11-17 06:06

The item is pre-advised"

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#364) Pepeninho válasza petipetya (#354) üzenetére


Pepeninho
őstag

Köszi, megpróbálom!

Ps4, p30 pro

(#365) FeRkE válasza Vagany (#363) üzenetére


FeRkE
őstag

Hát ha a magyar vám+postán múlik, nem hiszem.. Nekem a vámolás után vagy 5 nappal hozta ki a posta..

(#366) kano válasza Vagany (#363) üzenetére


kano
nagyúr

"The item is pre-advised"

Persze, persze...
Ez azt jelenti, hogy egy kikért tracking és semmi többet.
Lesz az még 2-3 hét mire ideér.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#367) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Érdekes. Próbáltam citrmailes és gmailes címet is írni, de valamiért egyiket sem fogadja el. Van ötletetek?

Ps4, p30 pro

(#368) Vagany válasza kano (#366) üzenetére


Vagany
őstag

Valószínűleg, pedig de szép lett volna...

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#369) kano válasza Vagany (#368) üzenetére


kano
nagyúr

A legutóbbi NLPost küldeményem is kb. 3 hétig jött. Remélem, hogy most egy kicsit gyorsabb lesz (csak egy kicsit). :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#370) vagyula


vagyula
senior tag

Üzemidő:

miui.hu

(#371) Vagany válasza vagyula (#370) üzenetére


Vagany
őstag

PS :) ! Nincs is meg még 53 napja ;] !
Viccet félretéve szép eredmény és bőven hozza a gyári adatot, sőt...

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#372) petipetya válasza vagyula (#370) üzenetére


petipetya
nagyúr

Korrektnek tűnik, habár nincs viszonyítási alapom.

"nincs rá lezsóidő"

(#373) FeRkE válasza vagyula (#370) üzenetére


FeRkE
őstag

Na az még pár nap, szűken megvan akkor a két hónap :)

(#374) kano válasza vagyula (#370) üzenetére


kano
nagyúr

Szia!

Lehet tudni arról, hogy esetleg bele fog kerülni valamikor az app-ba egyéb értesítések megjelenítése is (pl.: SMS)?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#375) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Senkinek nincs ötlete, hogy miért nem tudok regisztrálni? :S

Ps4, p30 pro

(#376) MartOOn válasza Pepeninho (#375) üzenetére


MartOOn
addikt

mert egy kinai fostalicska a rendszeruk azert... en negy nehezen be tudtam regisztralni. bar csak laptopon mert ugye okostelefonon nem mukodik 2014 vegen... most mar be tudok lepni a MI accountomba de csak laptopon... a letoltott MI apk nem enged be ugyanazokkal a kodokkal... majd ha megjon a MI band majd akkor tovabb xarozok vele addig hanyagolom mert kikeszit elore... :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#377) Pepeninho válasza MartOOn (#376) üzenetére


Pepeninho
őstag

Én is laptopon próbálkoztam. Lalipopp előtt Play-ről szedtem le a kínai szoftvert és azt "simán" telepítettem is. Gondoltam most leszedném a magyart, de nem adja magát könnyen.
Valakinek valami ötlet?

Ps4, p30 pro

(#378) randras_83 válasza Pepeninho (#377) üzenetére


randras_83
addikt

Regisztrálj a magyar MIUI fórumon... Kb ennyi. ;)

https://www.flickr.com/randras83/

(#379) Pepeninho válasza randras_83 (#378) üzenetére


Pepeninho
őstag

ott próbálkoztam!

Ps4, p30 pro

(#380) csonka válasza Pepeninho (#379) üzenetére


csonka
tag

http://miuiandroid.hu/forum/viewtopic.php?f=76&t=603

(#381) petipetya


petipetya
nagyúr

Végre nekem is azt jelzi a tracking number, hogy már Hollandiában van a cucc reggel 06:06 óta. Persze ez még 2-3 hetet jelenthet, de legalább már a kontinensen van. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#382) randras_83 válasza Pepeninho (#379) üzenetére


randras_83
addikt

Na jó de regisztráltál is?

https://www.flickr.com/randras83/

(#383) MartOOn válasza petipetya (#381) üzenetére


MartOOn
addikt

Egy csomagban van a cuccunk. :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#384) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Nem enged regisztrálni! Ezt mondom. xD

Ps4, p30 pro

(#385) randras_83 válasza Pepeninho (#384) üzenetére


randras_83
addikt

De miért nem? Simán lehet reggelni :)))

https://www.flickr.com/randras83/

(#386) Pepeninho válasza randras_83 (#385) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ez bassza fel az én agyamat is. Ha valamit rosszul vagy hiányosan töltök ki akkor legalább javítana, de neeeeem. Szopat!

Ps4, p30 pro

(#387) petipetya válasza MartOOn (#383) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor elvileg egy napon kell megkapnunk. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#388) FeRkE válasza petipetya (#381) üzenetére


FeRkE
őstag

Hollandiából hamar megjön, nekem odáig volt vagy másfél 7. Onnan aznap tovább jött, majd itthon szarakodtak még 5 napot.

(#389) MartOOn válasza petipetya (#387) üzenetére


MartOOn
addikt

Hát onnan két iranyba indul... Lássuk melyik lesz a gyorsabb. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#390) Flexy90 válasza FeRkE (#388) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ezt rendelted, vagy esetleg áfaköteles csomagod jött és azért várt országon belül is ennyit?

más: Erre senki nem tudja a választ? :F
Van a kütyünek belső memóriája, vagy állandó kapcsolat kell neki a telefonnal?

Xiaomi Fan

(#391) petipetya válasza MartOOn (#389) üzenetére


petipetya
nagyúr

Miért, melyik ország a célállomás? Itt biztosan tökölni fognak vele.

"nincs rá lezsóidő"

(#392) MartOOn válasza petipetya (#391) üzenetére


MartOOn
addikt

A ködös Albion... ;) UK Liverpool

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#393) kano válasza MartOOn (#383) üzenetére


kano
nagyúr

Mint írtam az nem azt jelenti, hogy Hollandiában van a cucc, vagy látsz valami újat?

Elvileg az enyém is a tiétekkel kell, hogy jöjjön. Sőt én talán 1 nappal előbb is rendeltem. Viszont nekem még semmi sem változott.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#394) randras_83 válasza petipetya (#391) üzenetére


randras_83
addikt

Nyugodjunk meg, majd ha a királyi posta is látja. Nekem pl tegnap érkezett meg az országba az egerem kíváncsi leszek mikor kapom meg.

https://www.flickr.com/randras83/

(#395) kano válasza kano (#393) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem ilyen tracking infóim voltak egy NL Post-os csomagról:

30.09.2014 12:29 Electronic notification of shipment Hungary
30.09.2014 13:29 Electronic notification of shipment
10.10.2014 00:00 Send item abroad (Export)
10.10.2014 07:29 The item is at the PostNL sorting center
11.10.2014 07:43 The item is on transport to the country of destination
11.10.2014 14:17 The item has arrived in the country of destination
13.10.2014 00:00 Import (Item arrived at country of destination) 2014-10-10t00:00:00+02:00 Hongarije Cod: Eur 0.00 Insured: Eur 0.00 1 Xx
13.10.2014 00:00 Into customs
13.10.2014 09:53 The item has been processed in the country of destination
13.10.2014 10:35 Into customs
16.10.2014 00:00 Shipment delivered
16.10.2014 08:12 Item delivered. Hungary

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#396) FeRkE válasza kano (#395) üzenetére


FeRkE
őstag

Nekem meg ez volt a Mi Band trackingje. Amíg Hollandiába nem ért, semmi nem látszott. Okt 3-án vettem, okt 6-án lett feladva.

[ Szerkesztve ]

(#397) TOZ


TOZ
addikt

En ma tovabbpasszolom egy haveromnak a Mi Bandet.
Jopofa cucc, a hivasjelzes kimondottan hasznos tud lenni, ha bringazom. De a tobbi szituacioban nem annyira erdekes. Telefon az irodai asztalon, vagy a zsembemben egesz nap...
Az alvasciklus meres is jol mukodik, de azt meg tudtam eddig is, hogy hogyan alszom. Ebreszteni is megfeleloen ebreszt, de mivel 7-8 eve nem orara kelek, igy felesleges ez is.

(#398) kano válasza FeRkE (#396) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, általában nem szokott látszani addig.
Remélem, hogy már tényleg fel is adta a Tinydeal.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#399) pitama


pitama
tag

Frissült az angol app: Link

most már csak a magyar verzióra kell várni ami miatt már tűkön ülök :)

(#400) FeRkE válasza pitama (#399) üzenetére


FeRkE
őstag

Egész gyakran frissíti a srác :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.