Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) petipetya válasza derrik (#1100) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha működnek majd vele az értesítések, akkor igen. Ha nem, biztosan lesz olyan aki megveszi tőled.

"nincs rá lezsóidő"

(#1102) derrik válasza petipetya (#1101) üzenetére


derrik
őstag

mert most nem működnek??

(#1103) Flexy90 válasza porkiy (#1098) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ez a kitűzött cél visszajelzése. Ha felemeled és magad felé fordítód a Mi Band-et, mintha megnéznéd az órád akkor arányosan annyi led villan fel amennyit teljesítettél már a beállított lépésszámból. Ha pedig elérted a célt akkor, mindegyik felvillan és a karkötő rezegni kezd.

Xiaomi Fan

(#1104) petipetya válasza derrik (#1102) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem így értettem, hanem úgy, hogy nem tudom nálad működni fognak-e. De reméljük a legjobbakat.

"nincs rá lezsóidő"

(#1105) Bembee12 válasza Flexy90 (#1103) üzenetére


Bembee12
aktív tag

#1103:
Na ez az ami nálam sose ment...

#1063 klebi:
Próbáld meg ezt az app-ot felrakni, nekem csak ezzel tudott először csatlakozni (Jiayu G3S bluetooth 2.0)
Mi Band 1.0.0.146
Link

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#1106) Milestone2 válasza Bembee12 (#1105) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszönöm a tippet.
Sajnos ez a régebbi kínai verzió sem kommunikál LG-L9, Android 5.0, Bluetoot 2.x készüléken.
Meg kínaiul sem tudok, csak érzésre nyomkodtam… (nyilván ahogy a magyarból emléxem)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1107) klebi válasza Bembee12 (#1105) üzenetére


klebi
csendes tag

A régebbi kinaival müködik... s hogyan tovább?? Egy Motorola MotoG-vel is ment a play áruházas appal... be is frissült a firmver, de így sem megy a Doogee dg800-asssal.. csak a régi kinai appal...

(#1108) Bembee12 válasza klebi (#1107) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Ha megy a kínai app, akkor csak frissítsd (fontos, h ne töröld le a kínai app-ot) a legújabb magyar app-ra

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#1109) klebi válasza Bembee12 (#1108) üzenetére


klebi
csendes tag

Kinai fel.. nem letöröl.. ráenged legujabb magyar app a miu forumról és azt írja, hogy az alkalmazás nincs telepítve ütközö aláirású, azonos nevü csomag már telepítve van...

(#1110) hejjhó


hejjhó
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnèm segítsègeteket kèrni: a tegnapi napon jutott el hozzám egy Mi Band, egyből megtalálták egymást a MI3-as telefonommal, ès tökèletesen működik is, de az alkalmazás èrtesítèseket nem sikerült beállitanom. Magyar MiBand appot használok, ès odáig el is jutottam, hogy a beállítások fül alatf megtaláljam az alkalmazás èrtesítèsek fület, de koppintás után (amikor kihozza a telepített alkalmazásaim listáját), a következőt írja ki: hozzáfèrès èrtesítèsekhez nincs aktiválva.(Tehát a miband appban tudom paramèterezni a különböző alkalmazások èrtesítèseit, de utána nem èrtesít a band).
Remèlem tudtok segíteni, hogy hol tudom ezt aktiválni!

(#1111) Milestone2 válasza Milestone2 (#1106) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem kapcsolódik a Band-hoz a kínaival.
Mindegy használom más készülékkel.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1112) petipetya válasza hejjhó (#1110) üzenetére


petipetya
nagyúr

A telefonban is be kell állítani. Nálad valószínűleg máshol lesz mint nálam, de ilyesmi menüpontot keress: telefon beállítások / hang és értesítés / hozzáférés értesítésekhez

"nincs rá lezsóidő"

(#1113) hejjhó válasza petipetya (#1112) üzenetére


hejjhó
csendes tag

Köszönöm az ötletet, de nem jött be, MIUI-n ilyet nem találtam, szóval továbbra is várom a MIUI-ban jártasak segítsègèt (4.11.7-es V6-os fejlesztői van fent)! :)

(#1114) klebi


klebi
csendes tag

Sikerült... működik, kisebb hibákkal ugyan, de megy... az értesítések nem tökéletesek.. szerintem kb 80%-ban jelez csak a legújabb magyar app-al... nem biztos, hogy az app hibája, hanem inkább bizonytalan bluetooth kapcsolat. Amúgy a lépést meglepően pontosan számolja.
Leírom, hogy jutottam el idáig, hátha segít valakinek:
Csak egy bizonyos régi appal volt hajlandó párosodni (Mi Band 1.0.0.146, köszi bembee12), aztán egyből nem ment fel a legújabb magyar, hanem volt közte 2 band firmware frissítés 2 különböző verziójú apppal, nemtom pontosan melyik kettő volt, de az egyik a play-röl letölthető. Aztán a magyar csak úgy ment fel, hogy leszedtem az előzőt, de úgy ,hogy nem töröltem cache-t és így az előző párosítási adatok megmaradtak. Szerintem túl régi firmware-vel kaptam… viszont most nem merem kipróbálni, hogy mi lenne ha elválnának újra, túl korainak tartom… biztos megunja a gyerek, meg hát most volt ugye az első párosodás… adok nekik egy kis időt…
Köszönöm a gyerek nevében is kedves fórumozók!

(#1115) porkiy


porkiy
aktív tag

Szerintetek szaunát bírja? Próbálta valaki?

(#1116) petipetya válasza porkiy (#1115) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hacsak nem infraszauna, akkor bírni fogja: link

Egyébként a neten mindenhol azt írják, hogy az IP67-es szabvánnyal ellátott lámpák alkalmasak a szaunákba, illetve az ilyen védettséggel ellátott paneleket gőztisztítóval is lehet takarítani.

Egyszóval bírnia kell.

"nincs rá lezsóidő"

(#1117) porkiy válasza petipetya (#1116) üzenetére


porkiy
aktív tag

Köszi.

(#1118) gianone


gianone
őstag

Az eredményeknél másnak is ajánlott kínai mobilos taxit? :)) Legújabb magyar app.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1119) vgezus válasza gianone (#1118) üzenetére


vgezus
csendes tag

igen, kicsit zavaró, hogy itt is reklámokkal bombáznak :U
beállítások menüpont tevékenységeknél is van pár kínai felirat, inkább nem piszkálom

(#1120) gianone válasza vgezus (#1119) üzenetére


gianone
őstag

Az csak kimaradt a fordításból.

Viszont fizetős cuccon durva a reklám.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1121) kelzsoca válasza gianone (#1120) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mármint mi a fizetős?

https://vertigostore.eu

(#1122) gianone válasza kelzsoca (#1121) üzenetére


gianone
őstag

A Mibandért fizettem. Nem akarok az appjában reklámot látni. Gondolom, ez a gyári appban is benne van, nem az ukrán srác teszi bele.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1123) porkiy


porkiy
aktív tag

Az miért van, hogy ha töltőn van a telefon nem jelez a perec, csak hívásokkor, alkalmazások esetén nem?
És az ok, hogy bő fél nap alatt 5 %-ot csökkent az aksi?

(#1124) kelzsoca válasza gianone (#1122) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én iphone-al használom, még egyszer sem láttam reklámot az alkalmazás használata közben, de ahogy nézem más a fejlesztő is.

https://vertigostore.eu

(#1125) porkiy válasza porkiy (#1123) üzenetére


porkiy
aktív tag

Attól függetlenül, hogy töltőn van vagy nincs a telefon, néha jelez a perec alkalmazásokkor, néha nem...ennek mi lehet az oka vajon?

(#1126) klebi válasza porkiy (#1125) üzenetére


klebi
csendes tag

Bug... amikor nem jelez, ránézek a telóra és nincs kapcsolat... nagyon nehezen kapcsolodik.... Nagyon remélem, hogy csak soft hiba és nem marad így :(

(#1127) petipetya


petipetya
nagyúr

Az 1 hónapja használt Xiaomi MI Band most van 62%-on. :C

Igaz hogy valaki 2 hete töltőre raktam egy pár másodpercre (4-5), de azt leszámítva is minimum 50%-on állnék így 1 hónap használat után.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1128) Davey7 válasza petipetya (#1127) üzenetére


Davey7
senior tag

én 5 napja töltöttem és 71... ez normális? Mert nem tűnik olyan jónak. Vagy kell ennek is pár ciklus míg beáll?
Mondjuk használtom a smart lock funkciót, lehet a sok kommunikáció miatt jobban fogy.

Az a baj,hogy ugye folyamatosan keltegeti a telefont is, mivel a MI appnak futnia kell folyamatosan a háttérben.

(#1129) Milestone2 válasza Davey7 (#1128) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Minél többet kommunikál, annál többet fogyaszt, ez nyilvánvaló.
Én csak ébresztésre használom 2-3 napi szinkronizálással és 85%-on van 15 nap után.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1130) FeRkE


FeRkE
őstag

Nekem most merült le először, 61 nap után 4%-nál töltöttem fel.

(#1131) kelzsoca


kelzsoca
félisten

31 nap és 61%-on áll a töltöttség.

https://vertigostore.eu

(#1132) gianone


gianone
őstag

Én állandóan csesztetem is, és szinte mindenre rezeg, villog, 2 hét alatt le is merül. Az értesítős app előtt nekem is hasonlóan sokáig bírta.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1133) petipetya válasza Davey7 (#1128) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az általad használt funkciók jobban merítik.

Én nem használom értesítésre, mivel a telefon mindig nálam van. Emellett napi egyszer szinkronizálom a cuccot a telefonnal, azonkívül nincsenek kapcsolatban egymással.

"nincs rá lezsóidő"

(#1134) Davey7 válasza Milestone2 (#1129) üzenetére


Davey7
senior tag

Na akkor megnyugodtam. Tuti a SmartLock miatt eszi ennyire, valamint azért napi 4-5 ször megnyitom az appot, így sync-eli is ugye.

(#1135) porkiy


porkiy
aktív tag

Azt be lehet valahol állítani, hogy milyen gyakran szinkronizáljon, vagy ha megnyitom az appot szink, ha nem nem, ennyi?

(#1136) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Melyik most a legújabb magyar miband app?

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#1137) Milestone2 válasza maggi1886076 (#1136) üzenetére


Milestone2
nagyúr

1.2.312N

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1138) maggi1886076 válasza Milestone2 (#1137) üzenetére


maggi1886076
addikt

Köszi, ez van fent. Milyen gyakran szokott frissítés jönni?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#1139) gianone válasza maggi1886076 (#1138) üzenetére


gianone
őstag

Hetente.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1140) Milestone2 válasza maggi1886076 (#1138) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mikor hogy.
Amikor kijön Vagyula mesterék magyarítják és megosztják a miuiandroid.hu-n.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1141) gianone válasza Milestone2 (#1140) üzenetére


gianone
őstag

Frissítés mindig hetente van. Ha valami gubanc van, akkor csúszik a tweaked max. pár napot. A magyarítás meg gondolom, ahogy az idő engedi.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1142) kelzsoca válasza maggi1886076 (#1138) üzenetére


kelzsoca
félisten

Célszerű várni pár frissítést, és nem minden hetente felrakni, mert általában csak minimális javítások-bővítések érkeznek 1 hét alatt.

https://vertigostore.eu

(#1143) felixo válasza Davey7 (#1134) üzenetére


felixo
őstag

Ez a SmartLock progi kommunikál a MiBand-al ?

Kinyitja a telót, ha a közelében van a MiBand ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#1144) Davey7 válasza felixo (#1143) üzenetére


Davey7
senior tag

Azt nem tudom. Nekem Android 5.0.1 van, abban ott van a security settings-ben a trusted devices. Én azt használom.
Ahogy látom ez úgy működik, hogy az app van megadva mint trusted device, és az app meg kommunikál a Mi Band-del időközönként.

(#1145) tjb007 válasza kelzsoca (#1131) üzenetére


tjb007
nagyúr

;] :P

(#1146) kano válasza tjb007 (#1145) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem 91 napot ír és 41% :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1147) randras_83 válasza tjb007 (#1145) üzenetére


randras_83
addikt

Az durva. :))

https://www.flickr.com/randras83/

(#1148) gianone válasza kelzsoca (#1142) üzenetére


gianone
őstag

Ez alapvetően igaz is lehetne, ha megnézegeti az ember előtte a changelogot. Viszont majdnem mindegyik frissítéssel érkezik új firmware is, és arról nem lehet tudni semmit. Viszont a gyakorlatban elég szépen pofozzák. és azért az appra sem lehet nagyon ráismerni a pár héttel ezelőttihez képest. Pl. GPS-trackelés, 10 percenkénti statisztika, az értesítésen is sokat dolgoztak stb. Én úgy látom, aki kihasználja a Mibandet teljesen, az frissítsen, aki csak alvásmonitorozik, lépésszámol, annak nem szükséges.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1149) porkiy


porkiy
aktív tag

De melyik smart lock, mert van egy rakat:
https://play.google.com/store/search?q=smart+lock&c=apps&docType=1&sp=CAFiDAoKc21hcnQgbG9ja3oCGACKAQIIAQ%3D%3D

(#1150) gianone válasza porkiy (#1149) üzenetére


gianone
őstag

Ez nem egy külön app. Hanem ha Lollipopod van, akkor MiBand appja smartlockolja a telót.

Nokia 1610i Huawei Nova

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.