Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Pillanatnyilag hol a legolcsóbb kékbe?
Én Pandawill-en láttam 27 usd-ért.
Tudtok olcsóbban, ha igen akkor linket pls? (Persze, csak megbízható hely érdekel)

#152:
Jó tudni... Amúgy Pandan akartam rendelni de tegnap óta nincs nekik

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#152) FeRkE válasza Bembee12 (#151) üzenetére


FeRkE
őstag

Állítólag a
Xiaomi csak feketében gyárt jelenleg.

(#153) Emi1986


Emi1986
tag

Sziasztok!

Innen rendelt már valaki?

17$-nál olcsóbban nem találtam olcsóbban. Van több színben is de az még plusz 5$.

Szerintetek ez jó ár illetve megbízható az oldal?

ÜDv: T

(#154) petipetya válasza Emi1986 (#153) üzenetére


petipetya
nagyúr

Postaköltség sincs?

"nincs rá lezsóidő"

(#155) FeRkE válasza petipetya (#154) üzenetére


FeRkE
őstag

De, ha rámész, hogy Hungary-ra kéred, akkor:

DHL Direct Ship: Normally takes 2 to 7 business days.
$ 27.00

Airmail: Normally takes 15 to 45 business days.
Sorry,no such service.

Register Airmail: Normally takes 15 to 45 business days.
$ 20.00

Aramex: Normally takes 5 to 10 business days.
Sorry,no such service.

Tehát 20 dolcsi a legolcsóbb shipping, nem nyerő.

(#156) petipetya válasza FeRkE (#155) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi hogy megnézted. :R Kár érte.

"nincs rá lezsóidő"

(#157) gianone


gianone
őstag

AliExpressen már 22 $ alatt van sok gyémántos eladóktól free shippinggel. Érdemes várni 1000 forintért? Mire lemegy, jön a Mi Band 2.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#158) kano válasza gianone (#157) üzenetére


kano
nagyúr

Én 17-ért rendeltem de egy csomót húzta az időt a sárga. Most végre feladta, kíváncsi leszek...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#159) gianone válasza kano (#158) üzenetére


gianone
őstag

Ezért mondtam, hogy sok gyémántos. Van olcsóbb is, tény. Nekem két napnál kevesebb volt a feladás, és valamilyen számomra ismeretlen oknál fogva Singapore Posttal jött. :D

Nokia 1610i Huawei Nova

(#160) kano válasza gianone (#159) üzenetére


kano
nagyúr

Semmivel sem jobb mint a China Post, sőt... Én elvből nem vettem 20 $ felett, de 17-ért már elgondolkodtam.
Csak fekete volt?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#161) FeRkE


FeRkE
őstag

Végre ma átvettem a postán, feltöltöttem, upgradelte a firmware-t, el is kezdtem használni :)

(#162) kano válasza gianone (#159) üzenetére


kano
nagyúr

Ez volt az egyébként?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#163) gianone válasza kano (#162) üzenetére


gianone
őstag

Nem, ezt néztem én is most, de nem ott vettem, hanem ahol másfél hónapja a legolcsóbb megbízható eladónál volt. Akkor a Shopping Globalnál adták, nyilván ezeknél az áraknál drágábban. Talán 25,88 volt még. Nem szeretek várni. :D

Nokia 1610i Huawei Nova

(#164) andris516


andris516
csendes tag

Na, megrendeltem én is, sikerült kifognom 17,11$-ért, free shippinggel, ennél olcsóbban nem találtam. Aztán majd meglátjuk, mikor érkezik meg.

(#165) kekigyu válasza andris516 (#164) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Bator vagy. En is neztem az eladot de meg egy ertekelese sincs igy nem mertem belevagni pedig ez mar eleg turheto ar.

(#166) gianone válasza kekigyu (#165) üzenetére


gianone
őstag

Szerintem is bátorság, de járjon szerencsével! :)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#167) kgb.kiss


kgb.kiss
csendes tag

én 2 hete rendeltem a pandawill -röl és tegnap meg is jött 27 dodo és semmi más.
eddigi tapasztalataim alapján nagyon jó a cucc az alvás monitor része hibátlan érzi kb mikor fekszem le mikor keltek fel éjszaka és menyit vagyok mély álomba reggel percre pontosan írta, hogy mikor keltem ki az ágyból.
a lépésszámláló az nem pontos de nem is lehet elvárni hogy méterre pontos legyen aki erre vágyik vegyen lézeres távolságmérőt . az aktivitást méri napközben nem arra van hogy pontos távolságot mérjen vele az ember, hanem hogy megmutassa hogy 2 hete csak a szobádban ülsz és nem mozogtál semmit, emeld fel a segged és sétálj kicsit.
további tapasztalataimat később leírom

(#168) kano válasza andris516 (#164) üzenetére


kano
nagyúr

Én éppen velük szívok. Október 6-án rendeltem (azt ígérték, hogy 7 napon belül feladják), 25-én kaptam trackinget egyáltalán ami még mindig nem látszik sehol. Szerintem kamu lesz az egész csak az Alinak pénz kellett megint...

Egyébként nincs gond, mert max az Ali visszautalja a pénzünket. Nem is sok pénz, hogy probléma lenne a 1,5 hónap...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#169) petipetya


petipetya
nagyúr

Egy kérdés azoktól, akik használják. Van-e rajta olyan funkció, amely által csak akkor méri az aktivitást amikor én akarom? Például mérjen:
- reggel a metróhoz való séta esetén
- munkahelyen az ebéd utáni séta során

Ne mérjen:
- otthon
- munkahelyen úgy általában, mert vagy az ebédlőbe vagy a vécére sétálok

Ezáltal tényleg reális eredményt látnék és ez a kevés aktivitás ösztönözne több mozgásra.

Lehetséges ez?

"nincs rá lezsóidő"

(#170) gianone válasza kgb.kiss (#167) üzenetére


gianone
őstag

A lépésszámláló futás és gyalogláskor pontos, amikor a karodat ütemesen mozgatod. És erre készült. Accelerator van benne, ezt tudja. Viszont abból az egyik legjobbat tették bele.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#171) gianone válasza petipetya (#169) üzenetére


gianone
őstag

Szerintem nincs, mert csak leválasztani lehet, de később újra fogja szinkronizálni.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#172) FeRkE válasza kano (#168) üzenetére


FeRkE
őstag

Ezért örülök, hogy nekem nem az ár volt a fontos, hanem a megbízhatóság-gyorsaság, meg is kaptam rendben 3 hét alatt kb. A hosszú hétvége pont rosszkor jött, már egy hete az országban volt, csak nem tudták kihozni.

(#173) kano válasza FeRkE (#172) üzenetére


kano
nagyúr

Ha nekem is a gyorsaság lett volna a fontos akkor már nálam lenne. Úgy volt, hogy kapok egyet Kínából, de sajnos a Xiaominál sem volt éppen akkor raktáron.
Eldöntöttem, hogy 20$ fölött nem veszek ilyet, mert nekem nem ér annyit. Igazából lehet, hogy nem is kellene nekem, mert lesz úgyis okosóra karácsonyra, így lehet, hogy nem is használnám.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#174) andris516 válasza kano (#168) üzenetére


andris516
csendes tag

Én is így voltam vele, kockázatot igazából nem vállalok. Ha 15 napon belül nem lesz feladva, vagy nem érkezik meg 40 napon belül, akkor full refund. Csak szórakoztató céllal használnám, nem halok bele, ha még egy hónap múlva sem lesz karkötőm :)

(#175) petipetya válasza gianone (#171) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szóval nincs rajta klasszikus ki-bekapcsoló funkció. Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#176) FeRkE válasza kano (#173) üzenetére


FeRkE
őstag

Ha lesz okosórád is, akkor felesleges szerintem. Az úgyis tudni fogja ugyanazokat a funkciókat, mint a Mi Band, meg még 20 másikat. Én is gondolkoztam ezen, de ennyi pénzért, amennyiért most mennek az okosórák, nem veszek, meg olyat akarok mindenképp majd, amiben van GPS, ha már futni megyek, ne kelljen már telefont is vinnem, ha van okosóra, és trackelném az útvonalat.

(#177) gianone


gianone
őstag

A legjobb feature eddig, hogy amikor véletlenül rajtam maradt buliban a hülye libák imádták a kéken villogó ledeket. Utoljára kütyünek ilyen sikere a négygombos Casiónak volt a 80-as években. :D

Nokia 1610i Huawei Nova

(#178) kano válasza gianone (#177) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor kimondható, hogy "libamágnes" (pu*cimágnes) is. :DD :))

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#179) FeRkE válasza gianone (#177) üzenetére


FeRkE
őstag

Na és hogyan villogtattad? :)

(#180) gianone válasza FeRkE (#179) üzenetére


gianone
őstag

Hát hívtak. :)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#181) gianone


gianone
őstag

Ha megnyomom a Mi Band keresését, akkor is villog, igaz zölden. Szóval lehet direkt menőzni is. :)) :))

Nokia 1610i Huawei Nova

(#182) Pepeninho válasza gianone (#181) üzenetére


Pepeninho
őstag

Az összes csajt levarrod, csak győzzed akksival. xD

Ps4, p30 pro

(#183) randras_83


randras_83
addikt

a google féle fitness appal tud együttműködni?

https://www.flickr.com/randras83/

(#184) gianone válasza randras_83 (#183) üzenetére


gianone
őstag

Most hogy írtad, megpróbáltam társítani, de gugli fitben hiába próbáltam az összes eszközt beállítani, nálam nem mutatta.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#185) FeRkE válasza gianone (#184) üzenetére


FeRkE
őstag

ennyit találtam: http://en.miui.com/thread-57700-1-1.html

(#186) DonCosta


DonCosta
tag

Sziasztok!

Tetszik a leírások alapján ez a kütyű. Az lenne a kérdésem, és elnézést ha már volt szó róla, de nem találtam, hogy milyen távolságból érzékeli még a telefont? A bluetooth 4.0 specifikációjára rákerestem és annyit ír, hogy kevesebb mint 100m, de kíváncsi vagyok valójában ez mit jelenthet.
Pl: focizok (kispálya) és rajtam van ez a kütyű, de értelemszerűen a telefon nincs nálam. Ha a pálya mellett hagyom a telefont akkor érzékelné?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#187) FeRkE válasza DonCosta (#186) üzenetére


FeRkE
őstag

Nem kell folyamatos kapcsolat, utólag tudod szinkronizálni.

(#188) andris516 válasza FeRkE (#187) üzenetére


andris516
csendes tag

Hívás esetén viszont hasznos lehet, ha rezeg. Vagy pl. fürdés közben.

(#189) DonCosta válasza FeRkE (#187) üzenetére


DonCosta
tag

Ezek szerint eltárolja az infókat a memóriában. :C
Másik kérdés: ha éjjelre kikapcsolom a telefont és beállítom az ébresztést. Ebben az esetben tudja figyelni, hogy ideális időben ébresszen, vagy ahhoz kell a telefon is? Egyáltalán telefon kell ahhoz, hogy ébreszteni tudjon? Ha igen, akkor úgy ok ha a telefon tud kikapcsolt módban ébreszteni és közben használom ezt a karkötőt?

Bocs a láma kérdésekért, csak még nem volt semmi okos kütyüm...

(#190) Emi1986


Emi1986
tag

Sziasztok!

Aliexpressről rendelnék 1 ilyen kütyüt én is. A kérdésem az, hogy aki már rendelt innen az miylen módon fizetett?

Üdv: T

(#191) kano válasza Emi1986 (#190) üzenetére


kano
nagyúr

Kártyával.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#192) Emi1986 válasza kano (#191) üzenetére


Emi1986
tag

Szia!

És az mennyire biztonságos?

Üdv: T

(#193) kano válasza Emi1986 (#192) üzenetére


kano
nagyúr

Nem több a rizikó mint a PayPalnál szerintem. Max annyi, hogy egy kínai cégnek adod meg a kártyád adatait (de ez az Ali).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#194) DonCosta válasza Emi1986 (#192) üzenetére


DonCosta
tag

Eddig 3 alkalommal rendeltem az Aliexpressnél és kártyával fizettem. Lehet hogy könnyelmű vagyok de eddig pozítív a véleményem róluk. Ez egy nagy cég elég komoly hírnévvel és azt gondolom nem szeretnék ezt tönkretenni.

(#195) Pepeninho válasza DonCosta (#189) üzenetére


Pepeninho
őstag

Az ébresztés beállításánál kell csak aktív kapcsolat, utána kikapcsolható a BT. Többször is leteszteltem. Sok mindenre lehet használni. Én pl. ha motoron ülök és tudni akarom, hogy nagyjából mennyi az idő akkor előre beállítom, hogy 30 percenként rezegjen. Ébresztéshez speciel nekem kevés a rezgése. Elég mély alvó vagyok...

Ps4, p30 pro

(#196) andris516 válasza DonCosta (#194) üzenetére


andris516
csendes tag

Én is mastercarddal fizetek ott mindig. Annyi veszély van benne, mint kártyával fizetni mondjuk a spar-ban (nem sok).

(#197) gianone válasza Emi1986 (#192) üzenetére


gianone
őstag

Szintén Mastercarddal fizetek, tényleg a kockázat akkora kb., mint bármilyen multinál történő fizetésnél. Az AliExpressről nem árt tudni, hogy pl. épp pár hete lett minden idők legnagyobb tőzsdei bevezetése az Alibabáé (tulajdonos) New Yorkban 25 milliárd dollárért. Szóval nem piti cég. Én inkább az eladót választanám nagyobb figyelemmel, bár elvben Ali is garantál több módon is, de idő, energia, ha nem klappol minden.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#198) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Srácok!

iOs-al ugye nem klappolna a cucc?

Ps4, p30 pro

(#199) kano válasza Pepeninho (#198) üzenetére


kano
nagyúr

Ha lenne rá app, akkor miért ne...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#200) Pepeninho válasza kano (#199) üzenetére


Pepeninho
őstag

Jogos. És van? :D :DDD

[ Szerkesztve ]

Ps4, p30 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.