Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) gianone


gianone
őstag

A 20-án rendelt Mi Band már meg is érkezett Londonba.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#702) ittakary válasza kano (#700) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én el sem kezdtem a ROMolást OnePluson... nem éri meg! Alapon is simán hozza az 5 óra kijelzőidőt, vagy ha kicsit meghúzod a nadrágszijat akkor 6 óra felett :)

(#703) kano válasza ittakary (#702) üzenetére


kano
nagyúr

Egy idő után már unalmas volt...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#704) MartOOn válasza kano (#703) üzenetére


MartOOn
addikt

Akkor kell cserélni! :) telót... ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#705) gianone


gianone
őstag

Úgy néz ki, azért késik az új értesítős verzió, mert csinálnak bele éjszakai módot, de még bugos.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#706) monkey_


monkey_
csendes tag

Pls! Segítsetek!

Ma elkövettem egy hibát és visszavontam a párosítást a telefonnal, majd újra próbáltam párosítani de nem sikerül sehogy sem....

Az app elindul, a belépés is megy (látom az eddigi mentéseket) - de a párosítás nem sikerül.

A telefon bluetooth beállításnál párosítva van, és látja is "MI" néven az eszközt...

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok...

(#707) MartOOn válasza monkey_ (#706) üzenetére


MartOOn
addikt

Szerintem ott nem kell parositani... Csak bekapcs bt es a mi appban parositsd csak. Sztem.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#708) ittakary válasza monkey_ (#706) üzenetére


ittakary
nagyúr

Bizony. MiBand appból kell párosodni vele és nem a telefon Beállítások-ból!

(#709) petipetya


petipetya
nagyúr

Off. Csak most igazoltam vissza a tinydeal oldalon a Band megérkezését, természetesen a múlt heti dátummal amit itt a topicban is jeleztem. Annyi helyről rendeltem, hogy ez teljesen kiment a fejemből. A visszaigazoláson kívül kell még valamit értékelni 5 csillaggal mint az ebay-en? Mert a tinydeal oldaláról ez volt az első megrendelésem.

"nincs rá lezsóidő"

(#710) jilian válasza kano (#698) üzenetére


jilian
addikt

Nono :N
Az AK teljesen jól működik.(MultiROM nekem is fent van) Nekem Mahdi ROM van fent és minden teljesen jól csipog, rezeg, villog.
Este kikapcsolom a BT-t és reggel ugyan úgy ébreszt...
Reggel bekapcsolom a BT-t, és amikor hívnak, írnak jelzi. Délben van időm akkor nézem meg a stattomat. :K

(#711) ittakary válasza jilian (#710) üzenetére


ittakary
nagyúr

aláírásodban a linkelésed kb annyit tesz, mintha belinkelném én neked ezt:

D:\Letöltések\N7\cicik.jpg :R

[ Szerkesztve ]

(#712) petipetya válasza jilian (#710) üzenetére


petipetya
nagyúr

És mik a tapasztalatok ezzel az intelligens ébresztéssel? Mennyivel előbb ébreszt a kijelölt időpontnál?

Nem hittem benne, de az éjszakai statisztikáimat elnézve logikusnak találom.

"nincs rá lezsóidő"

(#713) jilian válasza ittakary (#711) üzenetére


jilian
addikt

Akkor valamit nem jól copy /\ paste -zol! :P
Egyébként már csak a proji van, módosítottam (thx), de a link maradt!

(#712) petipetya

Nekem H-P -ig 6:10 van beállítva sima ébresztésként, az műxik nagyon jól, bár nem merek még csak erre hivatkozni. A telefon ébreszt 1 perccel később... :B

Az inteligenset még nem próbáltam, nincs is rá szükségem. Szeretek addig aludni amíg meg van szabva. :D

[ Szerkesztve ]

(#714) petipetya válasza jilian (#713) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. Hogyan ébreszt normál módon, mennyit rezeg, hogyan kell leállítani?

"nincs rá lezsóidő"

(#715) ittakary válasza jilian (#713) üzenetére


ittakary
nagyúr

Könyörgöm, ne a saját oldaladat linkeld be, mert így mindenkinek a SAJÁT hirdetése jön be!

NE ezt:

http://hardverapro.hu/sajat_aprohirdetesek

hanem ezt:

http://hardverapro.hu/tag/jilian

[ Szerkesztve ]

(#716) petipetya válasza petipetya (#714) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ötöt rezeg aztán leáll. Korrekt, mert a teló is csak rezeg és úgy ébreszt.

"nincs rá lezsóidő"

(#717) jilian válasza ittakary (#715) üzenetére


jilian
addikt

:B

[ Szerkesztve ]

(#718) petipetya válasza petipetya (#716) üzenetére


petipetya
nagyúr

A próba óta 10 percenként ébreszt, holott már rég inaktováltam ezt az alkalmazásban.

Most csináltam egy telefon restartot és pár másodpercre töltőre raktam a Band-ot, hátha ez segít.

"nincs rá lezsóidő"

(#719) petipetya válasza petipetya (#718) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem segített. Mivel állítsam le ezt a rohadt ébresztést?

"nincs rá lezsóidő"

(#720) petipetya válasza petipetya (#719) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jól van, mivel már 20 perce nem csesztet, elvileg nem fog felébreszteni az éjszaka kellős közepén.

Annyit csináltam, hogy kilőttem a bluetooth megosztás nevű gyári alkalmazást, mivel ott ragadhatott be valami.

"nincs rá lezsóidő"

(#721) csonka válasza petipetya (#712) üzenetére


csonka
tag

Úgy tűnik, hogy 30 perccel előbb kezdi az ébresztést, ha ébren vagy, vagy úgy gondolja. De tegnap pl. 20 perccel előbb szólt először.
Aztán 10 percenként, ha jól sejtem, majd a beállított időben is.

(#722) kano válasza csonka (#721) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem eddig 3x ébresztett és mindannyiszor kb. 5-7 perccel a beállított időpont előtt.
Nagyon szuper egyébként ez a része.
De azért azt nem értem, hogy igazából a Xiaomi a kis kütyüjeit miért nem tudja megbízhatóra megcsinálni.
Volt egy MiKey-em az is vagy működött vagy nem, most ez a Mi Band is vagy jelez, vagy nem. :W
Ez így ... Tegnap volt 2db olyan hívásom amit nem jelzett, a többit igen. :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#723) FeRkE válasza kano (#722) üzenetére


FeRkE
őstag

Érdekes, nekem eddig mindig mindent pontosan jelzett. Az, hogy nálad valami nem úgy működik, ahogy kell, nem jelenti azt, hogy másnál is sz@r.

(#724) gianone válasza kano (#722) üzenetére


gianone
őstag

Ez az applikáció nem gyári.

Tedd vissza az eggyel régebbit, az valamivel talán jobb. És nekem továbbra is az a véleményem, ha elveszti a kapcsolatot valamiért, ha nem oldod fel a telót, nem kapcsolódik vissza, csak MIUI-n.

Ha nem jelzett, nézz be appba, hogy fehér-e lépésszám.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#725) kano válasza gianone (#724) üzenetére


kano
nagyúr

Ahogy tapasztalom ez kernel függő. Pl. multiromnál a fő rom alatt lévő AK kernellel a MIUI-n sem kapcsolódott vissza, viszont Franco és gyári kernellel 99%-ban működik. Csak az az 1%...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#726) kano válasza kano (#725) üzenetére


kano
nagyúr

Jaj, ART-on vagyok. Lehet, hogy a MiBand app nem szereti még az ART-ot? :W :U :F

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#727) Zoli_007


Zoli_007
tag

Tegnap napközben feltelepítettem az új angol app-ot. Elsőre nem volt semmi probléma, most ránéztem és az app nem látta a karkötőm, majd újrapárosítás után minden korábbi eredményem elveszett. Visszatettem az egyel korábbit és az új app telepítése után nem mért semmit sem, se lépést, se alvást és reggel sem ébresztett. Legalább a korábbi eredményeimet visszakaptam.

OPO -> OPT -> P20 -> S22

(#728) FeRkE


FeRkE
őstag

Nekem az utóbbi 3-4 verzió óta a belépésnél vannak gondjaim, alig tudom a kurzort az e-mail cím ablakba vinni, hogy beírjam telepítés után az email címem. Ha egyszer belépek, utána már minden fasza.

(#729) kano válasza FeRkE (#728) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, nem ott érzékeli az érintést ahol a beviteli mező van.

Nem az ART volt a hibás. A megszakításos tesztben elvérzik kb. 10-ből 3-4x. :(((

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#730) FeRkE válasza kano (#729) üzenetére


FeRkE
őstag

Akkor lehet nekem azért működik mindig minden jól, mert nem szakítom meg? :) Bluetooth-t nem kapcsolgatom, az mindig on, mert kb. semmit nem fogyaszt. A hatótávolsága meg elég jó ahhoz, hogy mindig elég közel van a telefonhoz, ezek szerint, lakáson belül is.

(#731) kano válasza FeRkE (#730) üzenetére


kano
nagyúr

Mérésem szerint kb. 20m a hatótáv. Így most nekem is kicsörög (eddig), de ha hatósugáron kívül megyek és utána megint visszajövök nem csatlakozik mindig.
Na mindegy, úgy is jön a Pebble. Ennek viszont nagyon szeretem az ébresztőjét. :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#732) gianone válasza kano (#731) üzenetére


gianone
őstag

Próbáld ki a legújabb angolt appot, még nem értesítős, de valamit bütyköltek a feloldáson.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#733) kano válasza gianone (#732) üzenetére


kano
nagyúr

Próbáltam azt is. Az nem jelzett tegnap. Csak mondjuk akkor még ART-on voltam, lehet, hogy az is bekavart.

Az üzeneteket jelzi nálatok? Nekem 1x sikerült beállítanom úgy, hogy jelezte is (minden engedélyezve és bepipálva).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#734) gianone válasza kano (#733) üzenetére


gianone
őstag

Nekem jelez mindent, ha össze van kapcsolódva.

A hangoutsot, skype-ot, nem szereti (mármint a hanghívást), néha össze-vissza értesít, többször, tovább stb., vagy ha belépek Miband appba beszélgetés közben, néha összeomlik. Barátnőm S4-esének meg elmegy a mikrofonhangja ezeknél, ha telepítve van Miband app.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#735) kano válasza gianone (#734) üzenetére


kano
nagyúr

Milyen telóval használod?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#736) gianone válasza kano (#735) üzenetére


gianone
őstag

Moto g 1. gen., és a 712-es app.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#737) FeRkE válasza gianone (#734) üzenetére


FeRkE
őstag

Elég bugos lehet ez a más appknál működő notifications, amíg be volt kapcsolva 3 appra, 2x is volt olyanom, hogy bejövő hívást jelzett a progi, a telefon meg a kezemben, és darab hívás nem volt, híváslistában sem. Úgyhogy egyenlőre én kikapcsoltam, hogy külső appok értesítéseikor is jelezzen.

(#738) gianone válasza FeRkE (#737) üzenetére


gianone
őstag

Ha a értesítési területre történő értesítésre gondolsz, akkor mindenre azt írja, de ki lehet kapcsolni. Őszintén szólva szerintem tök felesleges is, mikor jelez a karpánt és maga az appok is értesítési területre.
.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#739) randras_83 válasza kano (#735) üzenetére


randras_83
addikt

Nekem jelez rendben.. Nexus 5 + lollipop + franco

https://www.flickr.com/randras83/

(#740) Vagany


Vagany
őstag

Kint van az 1.1.861_283-nak a "Notification" verziója is, egyelőre csak az angol.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#741) petipetya


petipetya
nagyúr

Korábban volt kérdés, ezért ma leteszteltem valamit.

Ma nem vittem magammal a Bandet. Itthon csak bekapcsoltam a bluetootht a telón és a Band kapcsolódott hozzá.

Ezután felhívtam magamat és a Band jelzett.

"nincs rá lezsóidő"

(#742) gianone válasza petipetya (#741) üzenetére


gianone
őstag

Nem ezt kellett volna csinálni...

Bekapcsolt BT-szal megjönni (ha bekapcsolod, már matatsz a telón), és nem is hívni (mert az az eredeti appban van), hanem pl. emailt küldeni.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#743) petipetya válasza gianone (#742) üzenetére


petipetya
nagyúr

Lassan ott tartunk, hogy egy szál Biblia birtokában fel kell mennem egy hegyi barlangba egy hónapra, aztán a vezeklés után megnézni hogy a Band értesít-e. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#744) randras_83 válasza petipetya (#743) üzenetére


randras_83
addikt

és csak teliholdkor jöhetsz le, de mielőtt elindulsz egy 33 éves szűz kolibrin véráldozatot kell bemutatnod, majd kántálva elindulni tollas kézzel

https://www.flickr.com/randras83/

(#745) petipetya válasza randras_83 (#744) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C

"nincs rá lezsóidő"

(#746) gianone válasza petipetya (#743) üzenetére


gianone
őstag

Nekem mindegy, mert nem nagyon megyek el a telómtól úgy, hogy utána ne nézzek be az appba amúgy is, csak nem ezt kérdezték. :)

Megint jó funkciókat raktak bele, de inkább most szerintem bugmentesíteni kellene.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#747) kennyke


kennyke
aktív tag

Nem tudom mi történt az NL postal, de az én csomagom nagyon nehezen jön meg... 19-én rendeltem a tinydeal-ről, és csak ma érkezett magyar földre:

(#748) gianone válasza kennyke (#747) üzenetére


gianone
őstag

Ez elég normális, sőt. Két és fél hét lesz, ha nem szaroznak vámon.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#749) Flexy90


Flexy90
senior tag

12.-én rendelt Mi Band ma jött meg egy mini quadcopter társaságában amit 11.-én rendeltem szintén NL posttal :D

Xiaomi Fan

(#750) petipetya válasza Flexy90 (#749) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az utóbbihoz tudsz linket adni?

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.