Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) gianone válasza Milestone2 (#1899) üzenetére


gianone
őstag

Mi a különbség a nem értesítéses tweaked app és e között?

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1902) petipetya válasza gianone (#1901) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az értesítés és a nem értesítés.

"nincs rá lezsóidő"

(#1903) WiZARD válasza kelzsoca (#1887) üzenetére


WiZARD
addikt

én pl ma nem ébredtem fel a rezgésre...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1904) FeRkE válasza WiZARD (#1903) üzenetére


FeRkE
őstag

Akkor ott baj van... :D

(#1905) Milestone2 válasza gianone (#1901) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:DDD De frissek vagytok ma reggel! :DDD

Én az értesítés nélkülit használom mindig. Nincs rá szükségem.

Elég, ha ébreszt, azt meg megteszi.

Hogy az előző 1.2.922 és a friss 1.3.114 között mi a különbség, azt meg a fejlesztő tudja, meg legfeljebb Vagyula és csapata akik a fordítással foglalkoznak és egy kicsit jobban ismerik a program belsejét...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1906) gianone válasza Milestone2 (#1905) üzenetére


gianone
őstag

A NEM értesítéses tweaked app by Dezmen és a marketes közti különbséget kérdeztem. Természetesen ugyanazon verziók között.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1907) Milestone2 válasza gianone (#1906) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem tudom.
Komolyan.
Keletkezett egy új kínai sor.
A többi angol.
De mélyen nem ástam bele magam.
Hamarosan úgy is kijön előbb Dezmentől az angol frissítés.
Meg Vagyuláéktól a magyar is.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1908) gianone válasza Milestone2 (#1907) üzenetére


gianone
őstag

Bár neked címeztem, mert arra posztra reagáltam, de általánosan kérdeztem, hátha valamelyik programozó szaki esetleg tudja. Annyit tudok, hogy dezmen pár kínai dolgot kiszed, pl. a reklámokat is kikapta belőle.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1909) djgeg válasza gianone (#1901) üzenetére


djgeg
őstag

Állítsd feszesebbre a szíjat :U

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#1910) kelzsoca válasza WiZARD (#1903) üzenetére


kelzsoca
félisten

Fordítsd meg éjjelre akkor a bandet a csuklódon.

https://vertigostore.eu

(#1911) gianone válasza djgeg (#1909) üzenetére


gianone
őstag

???

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1912) gianone


gianone
őstag

Amúgy nekem a két MiBandem teljesen eltérő erővel rezeg.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1913) djgeg válasza gianone (#1911) üzenetére


djgeg
őstag

Én sem ébredtem fel egyszer mert túl laza volt a szíj és így a rezgés nem volt erőteljes.

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#1914) gianone válasza djgeg (#1913) üzenetére


gianone
őstag

Szerintem ezt nem nekem írod. :)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1915) djgeg válasza gianone (#1914) üzenetére


djgeg
őstag

Ohh bazzz :B
Nem neked akartam
(#1903) WiZARD nek akartamcímezni. sry

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#1916) WiZARD válasza djgeg (#1913) üzenetére


WiZARD
addikt

halványan rémlik vmi rezgés, de szerencsére 15 perccel későbbre beálltotam egy tartalék ébresztőt, így nem aludtam el ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1917) Snoop27


Snoop27
őstag

Nektek jelzi, hogy a napi lepesszam hanyadanal vagytok jelenleg? Ugy tudom, hogy mikor magam ele emelem a kezem akkor kelene 1,2 esetleg 3 lednek felvillannia, de semmi, mar mindenhogy probaltam de hiaba. Van otletetek? A notification-ben engedelyezve van a pant, de lehet mashol is be kell allitsak valamit.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1918) WiZARD válasza Snoop27 (#1917) üzenetére


WiZARD
addikt

Simán magadelé emeled, mintha órát akarnád megnézni. Picit (1-2mp) tartani/várni kell és jelzi.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1919) Snoop27 válasza WiZARD (#1918) üzenetére


Snoop27
őstag

Koszi a gyors valaszt. Mar vagy 20x probaltam de semmi. Gondolom az nem befojasolja, hogy ulok es nem jarkalok kozben.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1920) Baloo27 válasza Snoop27 (#1919) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Lógasd le a kezed, várj 1-2 másodpercet, aztán határozott mozdulattal, mintha órát néznél. Amikor magad elé emelted szintén várj 1-2 mp-et.

(#1921) Snoop27 válasza Baloo27 (#1920) üzenetére


Snoop27
őstag

Hiaba, semmi. A csatlakozas is sokszor nehezen megy, LG G2-m van es a bt se mindig kapja meg s emiatt a csatlakozas is sikertelen. A notification-t a notifier free progival allitotam be, mivel a G2-ben sehol sem talaltam ezt az opciot.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1922) Baloo27 válasza Snoop27 (#1921) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Beállítások-->Biztonság-->értesítések? (Notification acces)
Lg g2-ben is ott kell lennie. Én is ülök egész nap, de nálam működik. Szerintem az értesítésekhez nincs köze, bár fene tudja.

(#1923) gianone válasza Snoop27 (#1921) üzenetére


gianone
őstag

Az LG G2-ről olvastam angol fórumon, hogy nem úgy van, mint más telóknál, de ne kérdezd, mert nem érint, nem jegyeztem meg.
A jelzés meg nekem is szarul megy mindkét MiBandemmel. Egyszer ráéreztem, akkor sokszor sikerült, azóta random.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1924) Snoop27 válasza Baloo27 (#1922) üzenetére


Snoop27
őstag

Nincs sajnos, azt irjak ki lett szedve (habar ketlem). Ujrainditottam a telot, s ment parszor, de par perc elteltevel ujra nem megy. Na mindegy, majdcsak rajovok mi a problemaja, mindenesetre koszonom a segitseget!

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1925) Fejvadi válasza WiZARD (#1903) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az hogy lehet? Még az ágy is rezeg és ha leállítom, mert még kicsit maradnék, akkor 10 percenként újrakezdi.

(#1926) pedro21


pedro21
tag

LG telefonokhoz a notification csak úgy működik, ha letöltitek a Notification pro alkalmazást, egyébként nincs értesítés.

(#1928) tjb007 válasza #45553408 (#1927) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs ilyenre mód/lehetőség.

(#1930) Fejvadi válasza #45553408 (#1927) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Sajnos ezt nem tudja, de talán a következő generáció. Jó lenne. :)

(#1932) Fejvadi válasza #45553408 (#1931) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Igen, de ettől még a telefon tovább csörög. Muszáj kotorászni. :)

(#1933) djgeg válasza #45553408 (#1931) üzenetére


djgeg
őstag

Nálam is a rezgés egy plusz pont sokszor kell lehalkítanom megbeszélések miatt a telefont és van hogy úgy marad vagy szimplán jó lenne azért értesülni közben is.
A rezgést magát egyébként abba hagyja ha megrázod a kezedet. így nem rezeg a kitartó csörgetős embereknél sem a "végtelenségig" :DDD

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#1934) randras_83 válasza #45553408 (#1931) üzenetére


randras_83
addikt

Nekem múltkor egy állásinterjú végén kérdezte meg az osztályvezető, hogy mi az a csuklómon. Szépen kifejtettem, majd jött a tisztázó kérdés: és mit jelent ha zölden villog? Mondtam hogy valószínűleg üzenetem jött. :DDD :DDD

https://www.flickr.com/randras83/

(#1936) Cargo válasza Snoop27 (#1924) üzenetére


Cargo
tag

A lényeg a kar lóbálásánál, hogy egy kicsit előre lendítsd a kezed, és utána fordítsd úgy mintha órát néznél. Nekem is gondot okozott de most már az esetek 90%-ban jelzi. Egyébként elég hülyén néz ki a mozdulat. :)

Ja és állva nagyobb eséllyel működik mint ülve.

A notification-t én LG L90-en android wear programmal kapcsoltam be. Utána elméletben letörölhető a program de nem javaslom mert szoftver frissítésnél lehet újra be kell állítani.

nothing

(#1937) Snoop27 válasza Cargo (#1936) üzenetére


Snoop27
őstag

Koszi szepen. Sokat probalgattam, de csak telefon ujrainditasa utan ment kb. 2x, azota nem, s vegul mar abba hagytam a probalkozast, mert a kollegak kezdtek hulyenek nezni, hogy mit bamulok ezen a panton mikor meg kijelzoje sincs :)
Notification helyett a Notifier pro-t hasznalom, egy angol forumon ezt ajanlottak G2-hoz, lehet azon kellene meg beallitanom valamit.
Nem tudod/tudjatok a Bluetooth adás mire szolgal? (visszaolvasva sem kaptam ra valaszt, petipetya is kerdezte meg kb. 1 honapja)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1938) gianone válasza Snoop27 (#1937) üzenetére


gianone
őstag

Ha jól emlékszem, angol fórumon azt írták, hogy egy másik, számomra ismeretlen Xiaomi cucchoz lehet vele kapcsolódni.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1939) Fejvadi válasza #45553408 (#1935) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:DD

(#1940) Danny750


Danny750
őstag

Na tegnap délután én is beléptem a táborba :)
Szuper kis kütyü ennyiért
Mai nap eddig 8000lepes :D

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#1941) wocsok17 válasza Danny750 (#1940) üzenetére


wocsok17
tag

Ennyi idő alatt az tényleg nem rossz! :D

(#1942) Fejvadi válasza Danny750 (#1940) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:C

(#1943) csonka válasza Danny750 (#1940) üzenetére


csonka
tag

Gyalog jársz dolgozni?

(#1944) anne_vgyk


anne_vgyk
újonc

Halihó emberek! :)
Erősen gondolkodom egy ilyen kis bizgentyű beszerzésén - DE.
A nagy szagos helyzet az, hogy Xperia SP-m van. A 4.0-s BT adott, viszont a droidom csak 4.3.
Előreláthatólag fog-é működni vajon?
Átolvastam a fórumot, és a legelején volt egy bejegyzés, miszerint a HTC One-t szereti, ami pediglen utánaolvasásaim szerint szintén JellyBean... Meg olyasmit is írtatok, hogy igazság szerint a BT a lényeg neki, és tényleg eldöcöghet 4.3-as droioddal is...
Viszont nőből vagyok, ebből kifolyólag eléggé bizonytalan, talán kissé(?) értetlen is :DDD
Összegezve tanácsot szeretnék kérni a tőlem okosabbaktól, érdemes lenne megvennem, vagy halott ügy, hagyjam a fenébe? :))

[ Szerkesztve ]

(#1945) tatu611088 válasza anne_vgyk (#1944) üzenetére


tatu611088
tag

Először is töltsd le a progit, hogy a telefonodon elindul-e, másodsorban, ha van olyan ismerősöd akinek van miband-je, érdemes kipróbálni. Biztosat akkor fogsz tudni, vagy ha valaki tesztelte már előtted.

(#1946) Milestone2 válasza anne_vgyk (#1944) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Javaslom keress a lakóhelyeden olyasvalakit, akinek van Bandja és kipróbálod, ugyanis volt már olyan Android 4.4-et nem tudó készülék amivel párosodott, volt már olyan is hogy Android 4.4, de elméletben csak BT 3.0-ás készülékkel is párosodott. De próba nélkül -vagy esetleg olyan fórumtárs bejegyzése nélkül akinek pontosan ugyanolyan telefonja van mint neked, és működött neki- feleslegesen ne vedd meg. :N

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1947) eduba válasza anne_vgyk (#1944) üzenetére


eduba
aktív tag

Szia!

Nekem egy blackberry Q10-el működik a pántom. A BT 4.0 megvan, de az android emuláció csak 4.3-as és ezzel is simán megy.

Az első párosításkor kiírta, hogy nem kompatibilis a 4.3-as androidommal, ezt az üzenetet le"ok"ztam és utána simán "párosodott" , azóta is gond nélkül megy. :K

(#1948) bull84ghia válasza anne_vgyk (#1944) üzenetére


bull84ghia
őstag

Esetleg írj egy lakhelyet hát ha jár arra valaki innen a fórumból. ;)

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#1949) anne_vgyk válasza bull84ghia (#1948) üzenetére


anne_vgyk
újonc

Törökszentmiklósi vagyok, de sokat mozgok Szolnokon is :)
Eddig akárkinek meséltem a cuccról, még csak magáról az okoskarkötőről sem hallottak, hogy a Mi Band-ről ne is beszéljünk :)
Viszont az appot letöltöttem, sírt először, hogy régi a droid, de leokézás után nekem is működik - már amennyire karkötő nélkül működhet :)
Ez számít valamit? :))

(#1950) Milestone2 válasza anne_vgyk (#1949) üzenetére


Milestone2
nagyúr

;] Kedves hölgyem, a párosodás a lényeg! A párosodás ;] !
(Konkrét és pejoratív értelemben is...)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.