Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140) adalbert1 válasza Xirtam (#109) üzenetére


adalbert1
veterán

Azért kb. 50 Xbox360 játék tulajaként kicsit rosszul esik, hogy nem lesz visszafelé kompatibilitás (igaz amíg lehet 360-at kapni, addig nem érdekel, de jó lett volna).
A forma nekem tetszik, sok újításnak is örülök, igaz a szórakoztató center részéből sok múlik azon, hogy itthon mennyi szolgáltatás lesz elérhető, illetve viszi-e az mkv filmeket. :))
Örülök, hogy megmarad a játékok telepítése, így legalább nem kell hallgatni az optikai meghajtót, viszont a használt játékokhoz való hozzáállás nem tetszik... Arról van valakinek infója, hogy az az 1 profil hány gépen játszhat vele?
Illetve ha tényleg 17-25k körül fog menni egy játék, akkor azt a magyar zsebekhez viszonyítva nagyon drágának érzem. Persze egy olyan játéknál, ahol tartalmat is kap érte az ember (Fallout, Forza, Elder Scrolls, stb.), még akár ki is fizetném, de az ilyen 8-10 óra alatt végigjátszható címekért tuti nem.
Összegezve nekem eléggé ambivalensek az érzéseim, de leírni semmiféleképp nem szeretném az Xbox One-t, így kíváncsian várom az itthoni megjelenést.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.