Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) modzso2 válasza forras2 (#7248) üzenetére


modzso2
csendes tag

Nem. Múlt hónapban hozott többet :)

(#7252) diegho


diegho
nagyúr

Olyankor mit csináljak, ha valaki direkt elkezd lőni engem? Állok a bokorban, E-50 mögöttem 200m-re elkezdi "dont go there noob T-54" visszaírom neki "noob?" "you are funny :)" erre hátbalő, majd elkezd szidni. Reportoltam team damage-ért és inzultálásért, replay megvan, van értelme küldeni valahová, vagy leszarják?

(#7253) Zeratul válasza diegho (#7252) üzenetére


Zeratul
addikt

Próba, cseresznye.

(#7254) jahrn válasza Eagle16 (#7209) üzenetére


jahrn
senior tag

Koszi.

A JP 2, T-62A meg az M48 erdekel nagyon. Ketsegeim vannak az Obj 268-al kapcsolatban, a tobbi meg vhogy nem erdekel.

(#7255) diegho válasza Zeratul (#7253) üzenetére


diegho
nagyúr

Elment a ticket :B állítása szerint mindenkire lő, aki nem tud játszani!

(#7256) vhw válasza diegho (#7255) üzenetére


vhw
addikt

Hát na, nála az 1800 eff még uninstall kategória... mások az elvárások :D

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7257) diegho válasza vhw (#7256) üzenetére


diegho
nagyúr

Nála biztos fordítva van, az 1350 (ennyi van neki) a profi, 1500-tól kezdődnek az átlagosok, 1800 felett meg a bénák.

(#7258) vhw válasza diegho (#7257) üzenetére


vhw
addikt

Mint a pontosságnál, minél kisebb az érték annál jobb :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7259) KaLeun válasza diegho (#7252) üzenetére


KaLeun
senior tag

Sok értelme nincs, mert úgyis azzal jönnének, hogy automatikus a tk rendszer bla-bla....

Cila

(#7260) BloodRay


BloodRay
veterán

Sziasztok!
Valaki nem tudja véletlenül az új t10-es német med új ágyújának specifikációit? Csak, hogy mennyivel lesz jobb mint a mostanié? Mert ami ágyú neveket találtam eddig hozzá, az az E75 alapágyúja majdnem, annál pedig jóval jobbnak kellene lennie.
E50-ről az XP átkerül vajon majd az új tankra(a fejlesztésekhez), vagy gyűjteni kell majd azon külön ezt lehet tudni? Már persze az új tank kifejlesztése utáni megmaradt xp-re gondolok.
Előre is kössz a válaszokat!

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7261) BloodRay válasza BloodRay (#7260) üzenetére


BloodRay
veterán

Találtam egy 270-es értéket. :Y ;] Ezen gondolom még bőven fognak csökkenteni... :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7262) diegho


diegho
nagyúr

Ez hihetetlen, megint én voltam a noob, pedig artyval lehoztam egy 1v5-öt, jött is érte a kolobanov, nem értem én ezeket a gyerekeket... csata közben még 1v1-ezni akart, lehoztam a csatát, meg meglátta a statomat, már nem akart :(

(#7263) tytyty válasza BloodRay (#7261) üzenetére


tytyty
tag

Tegnap talán rakott fel vki egy linket ahol mutatták értékeket. 260-270 közötti pen-ek voltak.

(#7264) Fel válasza BloodRay (#7260) üzenetére


Fel
addikt

Itt megtalálod a legutóbbi videóból kimentett képeket: [link]
3 T10-es moduljainak adatai vannak benne.
A modulok számából is látszik, hogy ugyanaz lesz velük a helyezet, mint a mostani T10 heavykkel, azaz vagy nem lesz fejleszthető moduljuk, vagy csak 1 löveg lesz. Az E-50-nek konkrétan egy sem lesz, elit lesz alapból.
Az M48 Patton és a Bat. Chat esetén kell majd új löveget fejleszteni.
A második kérdés amúgy is értelmetlen... miért is kerülne át a T9-esen gyűjtött xp egy új T10 tankra?

(#7265) BloodRay válasza tytyty (#7263) üzenetére


BloodRay
veterán

Az finom lesz. ;] Azt hiszem megyek pénzt gyűjteni a drágaszágra.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7266) đe$|re


đe$|re
senior tag

Azért ennyi saláta nem volt a játékban, mikor hibernáltam magam egy kis időre...
Mostanáig elég jó délelőttöm volt, de úgy néz ki, hogy ahogy közeledik a délután egyre több mazsola ül gép elé. :U

Esetleg, ha valakinek van kedve este szakaszozhatnánk.

(#7267) BloodRay válasza Fel (#7264) üzenetére


BloodRay
veterán

Kössz, erre voltam kíváncsi. XP-re csak amiatt gondoltam ami a Ferdivel lesz, bár tudom ott más a helyzet kicsit. De így mindegy is, így is, úgy is elit lesz az új tank alapból. :)
Így már tényleg csak ezüstöt kell gyűjtögetni szaporán.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7268) bullseye válasza diegho (#7252) üzenetére


bullseye
addikt

a WG tojik rá, a klántagokat ezért én a klán vezetőjénél/diplomatájánál szoktam jelenteni, képpel. persze ők is tojnak rá :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7269) Arpee78 válasza bullseye (#7268) üzenetére


Arpee78
senior tag

És ha ez(ek) a klántag(ok) épp a klán vezetője és diplomatája? :D Velem ilyen esett meg egyszer.

(#7270) fsb1000 válasza vhw (#7256) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hehe... ez jó volt.
Szegény diegho, mostmár kezdi érezni milyen az mikor valakit naponta inzultálnak ilyen Wot-királyok. Kéne az a lájkolós rendszer....
Jó... nyilván neki sem volt lelki törés, de szért bosszantó, mint a szunyogcsípés.
---
A klánvezetők sem foglalkoznak ilyesmivel (volt egy kivétel), mert általánoisan elterjedt a Wot-tahóság.

[ Szerkesztve ]

(#7271) diegho


diegho
nagyúr

Nos megérkeztek az agyhalottak a játékba. Bármennyit ölök és sebzek nem tudok nyerni, pedig minden körben megvan a 2000 feletti sebzés, legtöbb körben 3000 felett. Túl sok a 9-14 közötti szám a nevek végén, még megyek 3-at, ha az is bukta, akkor belépek egy klánba és innentől egy csatát sem tolok randomban, csak company.

(#7272) fsb1000 válasza diegho (#7271) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hajrá!
Company-val azért vannak gondok. t10 jelemzően csak 21:00 után, mert nincs ellenfél. t8-ban is elég sokat kell várakozni délután.

Az én ismereteim szerint nincs olyan magyar klán, ahol folyamatos századozás lenne, mondjuk 16:00-24:00 között. És a nagy EU-n sem biztos hogy találsz ilyet, de azért drukkolok.
A lengyelek a legaktívabbak. Talán még alternatíva a saját század, általában megtelt, ha kiírtam MAGYAR SZÁZAD.

Szeretek századozni, de nagy türelem kell hozzá, mert adott idő alatt kb fele annyi csatát lehet menni, mint randomban. Várakozás.. pisi-kakira, Várakozás század feltöltésre. Várakozás a tankcserére, Z most W tankot húzná, Várakozás mert X elmegy focizni, várakozás a meghívók észrevételére... stb. Vita hogy géza miért nem jön, pedig aktív.

Mint a 3-as szakasz, csak szorozd be 5-el.

[ Szerkesztve ]

(#7273) diegho válasza fsb1000 (#7272) üzenetére


diegho
nagyúr

9 bukott köröm volt zsinórban úgy, hogy az átlag sebzésem folyamatosan nő, pedig már most is 1810 felett van... minden tankban öltem legalább 1-et, de jellemzőbb a 2-3 kill és 5 kill-nél megáll a csapat, a top tankunk minden esetben elsőként hal meg, mindig előremegy és az oldalával harcol (utóbbi 3 csatában a top tankjaink viselkedését figyeltem, gondolom az előzőkben is ez volt a terv). Bejön 3-as platoon artyval, mindet countereli egy ellenfél arty... bejön 3 top heavy, egymás mellé beállnak és mindhárman 1000 felett kapnak a T92-től egy lövésből, ez megy jelenleg. Magyar klánba semmilyen pénzért nem lépek be, tehát tegyük fel valaki fizetne forintot érte, arra is nemet mondanék, mert magyar klánba NEM!

[ Szerkesztve ]

(#7274) Napfénysüti válasza diegho (#7273) üzenetére

Ma én is szop*állarcot kaptam. Az istennyiláért nem bírtunk egy értelmes csatát összehozni kis túlzással. És persze melyik gépekkel? Hát persze hogy ma a T29 meg a "nekem új" IS3 volt a soros. Utóbbival ma kezdtem el játszani hát van is kb 6-7 csatából 20%-os győzelmem. :U
De amúgy iszonyat pechem van, nincs gond ezekkel a gépekkel (sőt a T29 nekem kedvenc) de mindig ilyen 2-3-4 nagyobb jön ott ahol én vagyok. Hát persze hogy bedarálnak secpec alatt. :(

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#7275) sanya67 válasza diegho (#7273) üzenetére


sanya67
tag

Miért nem csinálsz Te egy klánt?
Még ha csak a maszív századozás is a cél, magad választod ki az embereket, te diktálod a feltételeket és szabsz irányt.
Szerintem adja magát... :DDD

(#7276) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na, akkor nem csak én szenvedek ma. :C

Megvettem az E-50-et de stock-ként még annyira nem jó. Ráadásul a top tankjaink folyamatosan kritikán alul teljesítenek, 20-30%-os győzelmi arányokat jósol a mindent tudó XVM mod.

Lehet, félrerakom mára és megyek az E-75-el, meg IS-3-mal azzal legalább tudok annyit sebezni, hogy a bukó csata is pluszos legyen kreditügyileg.

(#7277) KaLeun válasza diegho (#7273) üzenetére


KaLeun
senior tag

Tegnap megjegyeztem egy honfitársunknak, hogy talán nem az IS-7 oldalával kellene felvenni a Ferdi lövéseit.... A többit el lehet képzelni: anyázás, mentegetőzés és személyes megkeresés. Különben csodás csata volt, mert az ellen T95 a Sigfried Line-i mező kellős közepén álldogált egész végig és az tüzérségünknek túl kicsi volt a célpont, pedig még kérleltem is őket.

Cila

(#7278) Fel válasza diegho (#7271) üzenetére


Fel
addikt

Nekem most volt egy egész jó szériám T25 AT-vel. 12:11-től 14 csata, és csak 3 vereség. Az első bukta volt, majd egy 10 (!) csatás győzelmi sorozat, majd egy bukta, egy győzelem, egy bukta. Ez az utolsó elég is volt, mert itt már látszott eléggé, hogy előkerültek a "fucsa" játékosok...


Nem nagyon emlékszem, hogy valamivel is sikerült volna egymás után ennyi, viszonylag jó kört menni.
De az biztos, hogy a délutáni, kora esti időszak a legveszélyesebb...

Dobi 562: A stock E-50-hez tárazz be sok-sok türelmet és némi free xp-t... Legalább a lánctalpra. A HL295 gondolom már megvan az E-75-ről, úgyhogy arra már nem lesz gondod. A pinocció 88-asra ne pazarolj xp-t, hanem menj rá a toronyra és a 10,5cm-esre.

[ Szerkesztve ]

(#7279) Chris0321 válasza Napfénysüti (#7274) üzenetére


Chris0321
addikt

Hétfőn 5 csatát mentem, 0 győzelem. Ma 4 vesztes csata után megálltam, pedig lenne rá időm és lenne is mit fejlesztenem, de így nem játszom mert semmi értelme nincs csak idegesítem magam. Volt már olyan, hogy kihagytam egy hetet ilyen esetben és úgy látom most is az jön.

(#7280) diegho válasza sanya67 (#7275) üzenetére


diegho
nagyúr

Mert nem ismerek olyanokat, akikkel szívesen századoznék együtt, ennyi az egész. Ja mellesleg minden tankomat elsőre bedupláztam és utána jött a 9-es bukás széria.

[ Szerkesztve ]

(#7281) fsb1000 válasza diegho (#7273) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Józanésszel átgondolva, ha véletlenszerű lenne a játékosok elosztása, akkor nem tapasztalhatnánk ilyen és ehhez hasonló vereség szériákat.
Sokkal inkább valószinű, hogy olyanokat sorol az MM egy csapatba akiknél valamiért csökkenteni kell a győzelmi arányt. Vagy csak néhányuknál és a többi csak massza.
Ezért tapasztalunk furcsaságokat ilyen vereség sorozatokban, és minél tapasztaltabbak vagyunk annál jobban feltünnek az anomáliák.
Szóval lehet okolni a tizenéves iskolásokat vagy gyengeképességűeket a vereségeinkért, de vajon miért mindig a mi csapatunkba kerülnek? És amikor győzünk hol vannak?

Utolsó 100 csatám 45% winrátio, elötte 66% volt. Remélem nem én noobozódtam be.
Várom a nyerő szériámat.

(#7282) Napfénysüti válasza Chris0321 (#7279) üzenetére

Én ritkán szoktam magam felidegelni mert ez csak egy játék meg tetszik is. De ma tényleg közel voltam hozzá hogy fogjam magam és kikapcsoljam a gépet egy ilyen "jó" csata után.
Egyszerűen annyira rosszakkal kerültem egy csapatba hogy volt amikor a nagy küzdelemben azt vettem észre hogy már csak én élek 8 ellenféllel szemben. :Y
Pár napig egész jó szériám volt. Sikerült is 50%-ra felnyomni a győzelmeimet. Kb -14 meccsről indultam és felmentem úgy +40-re egy hét alatt. Na ez most elkezdett visszaesni asszem most úgy talán +30 körül ha járok.

Més que un club!

(#7283) fsb1000 válasza Dobi 562 (#7276) üzenetére


fsb1000
nagyúr

2 napja el kezdtem írni az XVM arányokat egy XLS táblázatba és mellé, hogy győztünk vagy sem. 30-nál meguntam, sajnos ez kisszámú minta, de folyamatos vereség széria mellet 2 következtetésre jutottam.
- Az XVM jóslási eredmények nagyjából 50% átlagot hoztak. (47,x%?)
- Az XVM jóslás és a győzelem/vereség adatok nem mutattak erős összefüggést.
---

Esetleg nincs valami mod, ami a replayokból utólag kigyüjtené az XVM jóslást?

(#7284) diegho válasza fsb1000 (#7281) üzenetére


diegho
nagyúr

Volt olyan csata, ami 1 játékoson ment el, pl az A0-ban álló tiger2 eléggé hiányzott a csapatból. Most volt egy olyan win, ami majdnem elment, mert 3 tier8 artynk (platoonban) nem talált el egy O261-et, 2 Bat arty volt, mindkettő kitárazott rá és a TypeE is odalőtt és összesen 130-at szedtek le róla, 6-7 arty lövés ment mellé úgy, hogy nem is sebzett, pedig a 261 láncolva állt.

(#7285) fsb1000 válasza diegho (#7284) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kérdés, hogy az utolsó példád három béna játékos extrém lúzersége, vagy ők is csak néztek ki a fejükből, hogy mi történik.

(#7286) Chris0321 válasza diegho (#7280) üzenetére


Chris0321
addikt

Ilyen nekem is volt már, az elején minden ment mint a karikacsapás majd hirtelen csak vesztes csaták akármivel megyek. Nekem 49%-os win rátiónál döntött úgy a játék, hogy ennél a szintnél ne akarjak feljebb menni. Ez nem is zavarna, nem vagyok csak egy átlagos játékos(legalábbis remélem) legyen a csatáim fele vereség. De sajnos napok óta alig volt nyertes csatám. Már azt csinálom, hogy ha 4-5 csata után nem sikerül nyernem hagyom a játékot aznapra, pedig lenne hozzá kedvem de ennek így nincs értelme.

(#7287) Dobi 562 válasza Fel (#7278) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az eredeti terv az volt, hogy előbb free xp-ből a láncot kifejlesztem rajta, de aztán megnéztem, hogy a legjobb motor+rádió+panther II lövege+ felszerelések rámennek nélküle is. Így hát megvettem. Én is a 105-ös ágyút néztem ki, kérdezni is akartam melyik az ajánlottabb. Köszi!

(#7283) fsb1000:" - Az XVM jóslási eredmények nagyjából 50% átlagot hoztak. (47,x%?)" Ezt úgy kell érteni, hogy átlagban ennyi győzelmi arányt jósolt a 30 csata alatt amit vizsgáltál, vagy 50%-osan jött be a jóslás?

Én nem vezettem statisztikát (de gondoltam már rá), de úgy tűnik amikor ilyen nagy esélyt jósol nyerésre/bukásra (30%-os nyerési esély vagy 75%-os), akkor ezek be szoktak jönni. Főleg amikor a top tankok statjai húzzák le az esélyt...

Érdekes módon mostanában a 45-55%-os győzelmi arányú csatáim voltak a jellemzőek. Aztán pár napja megjelentek az arty-k tömegével (4-5 csapatonként) és a győzelmi esélyek is szélesebb skálán mozognak.

[ Szerkesztve ]

(#7288) diegho válasza fsb1000 (#7285) üzenetére


diegho
nagyúr

Más célpontokra is össze-vissza lőttek, pl a Bat-ek egy tárból max 1 sebzést tudtak bevinni. Néztem ahogy mennek a lövések a low hp-s fedezék mögött álló tankokra, amíg a full hp-s Maus és társai legelnek a rét közepén.

(#7289) .mf válasza diegho (#7280) üzenetére


.mf
veterán

Nézd, ha elindulsz innen pár emberrel, már jobban jársz, mintha pár random pistikét besorsolna melléd a játék, random tapasztalattal, random tudással, random aránnyal, de valószínű, hogy bármit javasolsz nekik, nem fogják csinálni. Innen pár embert legalább a postjaikból sejtheted, hogy mennyire próbálnak értelmesen játszani vagy sem, de ettől függetlenül még ígyis-úgyis valószínűbb, hogy hallgatni fognak rád / egymásra.

Amúgy irigyellek titeket, hogy napközben van időtök játszani :P
A projektemen most jövő héten audit, tegnap is hajnalig dolgoztam, a játékig el se jutottam :(

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7290) fsb1000 válasza Dobi 562 (#7287) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az XVM két jóslást ad: tank szerint és eff szerint. Mindkettőt átlagoltam

Az egyetlen gyanús összefüggés az, hogy a két érték általában együtt mozog.
Az elég ritka, hogy jó a tankállományunk, de gyenge az eff. Vagy fordítva.

AZ új számítás szerint elég gyakori a 70+-os vagy 30- arány is. Végül is ez csak képlet kérdése.

(#7291) diegho válasza .mf (#7289) üzenetére


diegho
nagyúr

Játszok én innen pár emberrel, de amikor 3-an bemegyünk szakaszban és bekerülünk olyan csatába, ahol van mondjuk 5-6 tier10, a mi csapatunkban a legjobbnak 800eff-je van, az ellenfélnél a legrosszabbnak 2000, akkor nehéz nyerni, nem egyszer kaptunk ilyen leosztást.

(#7292) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Létezik olyan mod, ami az általam bevitt sebzéseket listázza, úgy, mint a kapottakat?

(#7293) diegho


diegho
nagyúr

Kaptam választ a ticket-re, szerintem rizsa szöveg, de a lényege, hogy mindenkit kiraknak aki sorozatosan team damage-el.

(#7294) Dobi 562 válasza Ranger^41 (#7292) üzenetére


Dobi 562
addikt

Wot logger, de ez összesítve írja ki a csata alatti sebzést.

(#7295) Ranger^41 válasza Dobi 562 (#7294) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

Köszi!

(#7296) Scheffer


Scheffer
tag

Kíváncsi vagyok, hogy ez a 260-270mm pen. elég lesz-e arra, hogy a tier 10-es közepesek felvegyék a versenyt a tier 10-es heavy tankokkal, mert ha nem, akkor visszaállnak a jelenlegi erőviszonyok, csakhogy már kétszer annyit kell kiperkálni ugyanazért a teljesítményért. Ez utóbbi pedig nem lenne túl szimpatikus számomra.

(#7297) diegho válasza Scheffer (#7296) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha valóban marad ez a pen, akkor tisztán dpm-ből bármelyik heavy-t agyonvágják akár face to face is. Jelenleg is ki lehet vágni a 9-es medekkel a lassabb heavyket, de szemtől szemben esélytelenek, így viszont ha ekkora pen lesz, mekkora hp-t kapnak? Ha 2000 körül, akkor már OP szaga lesz a dolognak.

(#7298) Scheffer válasza diegho (#7297) üzenetére


Scheffer
tag

Azért nem mindegy, hogy 260mm páncélátütéssel az agyonpáncélozott heavy tankokat kell megsebezni, vagy pedig a közepes tankokat, amikhez a páncélértéket biztos csak viccből írták oda, mert a legtöbb papír. Ahhoz, hogy a közepes tank előnybe kerüljön egy nehéz tankkal szemben az kell, hogy ki tudja játszani közelharcban, amire jelenleg azért van esély, mert az éppen foglalkozik valamivel - általában pont a mi tier 10-es tankunkkal. A tier 10-es közepes tankokkal erre nem alapozhatsz majd, mert a harc oroszlánrészét kénytelen leszel bevállalni, ami nagyon keservesen és nyögvevelősen menne, ha nem lennél képes szemből sebezni egy heavyt.

[ Szerkesztve ]

(#7299) Djuree


Djuree
félisten

felkúrta az agyam ez a szar, megyek takarítok legalább kicsit, aztán megint nekimegyek :DD
francia vagy szovjet td vonal? hmm?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7300) fsb1000 válasza Scheffer (#7296) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez a Penetráló képesség nagyon érdekes dolog. Még mindig zavar az E100 alacsony penje a 150-esen, mert a 122-esé alig nagyobb (235 vs 246) mégis gyakrabban penetrál.
Ezért kisérleteztem és mentem 10-10 kört T30-al és IS7-el, figyelve az átütéseket.
Itt a T30 van előnyben 276 vs 270 és mégis több volt vele a lepattanó. Azt IS7 szinte mindig átütött.

Persze ez igen kis számú minta, de gyakorlóban is meg lehet nézni, bár gyanítom, ott nem működik minden "spec." random faktor és tech adatok szerinti eredményt lehet majd kihozni.
---

Mindebből csak azt akartam kihozni, hogy könnyen lehet a t10 medeken is lesz jelentős különbség, hiába közel azonos pennel rendelkeznek majd. Már rég elszakadtunk a valóságtól, igy az elsőleges szempont a játékon belüli nyilt vagy burkolt balanszolás, aminek általában az orosz tank lesz a kedvézményezettje.
Hogy a t10 med mennyire lesz ütőképes egy random csatában az az MM-től is függ majd. Valahova be kell sorolni és akkor vagy kevesebb t10 HT lesz vagy kevesebb t8-t9 med.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.