Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38651) AVarice


AVarice
tag

Felmerült bennem a gondolat, hogy elindulok egy két scout ágon. Melyiket tudnátok ajánlani?

Illetve az a kérdés merült fel bennem ezen téma olvasgatása közben, hogy felderítésnél mi számít? Úgy értve, hogy pl egy felderítő tankkal vagyok és elsőként felderítem egy ellent, ha azt megsebzik akkor én is kapok egy részt ebből, ez tiszta. Viszont tegyük fel, hogy van egy tank, amit nem én fedeztem fel először, de aztán eltűnik (az összes csapattárs elől). Ilyenkor, ha újra felderítem és a csapat sebzi, akkor ugyanúgy kapok én is?

Szerk: Itt a hétvégi akció :)

[ Szerkesztve ]

(#38652) Sunsetjoy válasza Stauffenberg (#38638) üzenetére


Sunsetjoy
tag

Vagy fél éve rájöttem, hogy a medium fekszik nekem, az all-around (robogok, feltűnök, abajgatok, bokorból szúrkálódok) szerepköre miatt.

Egyszer 1-2 hónapja campinovkán Pattonnal a lenti irányból indulva a domb oldalán előre hátra mozogva spottoltam (nem artyknak) azoknak, akik a lenti erdőben voltak, illetve szakaszomnak. Annyira balfékek voltak és beijedtek, hogy 5-6 tankot tartottam odafent, és kaptam vagy 5-6000 dmg után spotsebzést :)
Vagy amikor spotdamage több, mint a top 3 tank valós sebzése, és több xp jön be mind nekik.

Szóval ha minden összejön szerencsésen és nem is kutyaütő az ember, az is tudja adni.

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#38653) Stauffenberg válasza Pete55555 (#38649) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én alapvetően heavy típus vagyok, én szeretek tényező lenni a csatamezőn, szeretem, hogy van befolyásom a csatára pusztán a kemény páncél meg a nagy tűzerő miatt. Ott van a KV-3 amivel 61% a győzelmi arányom.

De mellette nagyon szeretem a pörgős M18 Hellcat-et is, nagyon jól ráéreztem az ízére és nagyon bejön, de azzal meg csak 51% a győzelmi arányom, pedig jóval jobb a találati arányom, mint a KV-3 esetében, meg talán az effem is. De azzal a gyenge páncélzatú döggel nem tudok annyit lendíteni a saját csapatomon, hogy komolyan befolyásoljam a csata végkimenetelét. Le tudom alaposan gyengíteni az ellenséget, de legtöbbször nem top tier vagyok a csatában hanem közepes vagy még lejjebb. Csipkelődök, gyengítek, támogatok, gyorsan odasietek ahol szükség van vagy felderítek ha kell. De hülye csapat esetén nem sok esélyem van magányos Rambóként egyszemélyes pusztítást végezni.

(#38654) Fel


Fel
addikt

Nocsak, előkerült a hétvégi akció!

Chinese New Year

7000 kredit bónusz a Steel Wall medálért.

x3 xp az első győzelemért

A kínai tier 4 -7 járművek féláron és +50% kredithozammal

Féláron a prémium lőszer, a skill reset, és a feliratok / zászlók / emblémák.

Szokás szerint szombat reggeli szerver indulástól, a kedd reggeli leállásig tart az event.

Látom vótmá'.. De jó, hogy random ledöglik ez a ph..

----------------------------------------------------------------------------

A német tech tree-ben nem scak annyi lesz a változás, hogy a Pz. III/IV-ből nem lehet majd menni a Hummelre, hanem a Pz. II-ből sem lehet majd kifejleszteni a Wespe-t. Helyette majd a Marder II-ből lehet majd feloldani. Így akkor meg is szűnik a tankokról az átjárás az artik felé.

Másik érdekesség, hogy - amíg nincs eldöntve - kivették a Leo1 ágát is. Most már olyan spekulációk is vannak, hogy a Pz. I-gyel kezdődő ág végén lesz a Leo1.. Egyelőre még ködösítenek a készítők, majd időben kiderül. Én mindenesetre felhagytam a 3002DB-s gyűjtögetéssel egy ideje..

[ Szerkesztve ]

(#38655) Pete55555 válasza Stauffenberg (#38653) üzenetére


Pete55555
addikt

Szerintem nem a tank típusa dönti el, hogy mennyire vagy tényező egy csapatban. Mondok két példát: Panther2-vel csak 48%-os a győzelmi arányom, élvezem vele a játékot, de valamiért nem megy annyira....mint pl AMX13-75-el. Azzal már 55%-on vagyok, ez pedig nem véletlen, nem ritka, hogy 2000 sebzést kiosztok, 3-4 tankot kilövök AMX-el, ami azért szerintem elég szép teljesítmény, és nem is kicsit befolyásolom a csata kimenetelét.
Másik példa: Diego linkelte be az egyik AMX 13-90-es körét. Szerintem érdemes megnézned, ugyan gold ammo is volt nála, de ha jól emlékszem 9 tankot lőtt ki, és gyakorlatilag egyedül hozta le a csatát.
Éppen ezért, szerintem nem a tank típusa határozza meg, hogy egy tank mennyire döntő tényező a csatában.

...Szeretem leracsniztatni...

(#38656) Enzolord válasza Fel (#38654) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor tele lesz a hétvége, szok ocó harckocival...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38657) odrif válasza Fel (#38654) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

És a Type 59-t sem lehet megvenni.
Nem tudom hogy örüljek, vagy sem.

20 éve a Prohardveren

(#38658) Spenike válasza nyunyu (#38647) üzenetére


Spenike
tag

Oks köszi be is vásároltam 1-1-et.
Majd esetleg ha lesz leárazás ahogy mondjátok majd akkor még lehet +1-1re beruházok ...

(#38659) Fel válasza Fel (#38654) üzenetére


Fel
addikt

Az új tree képét kihagytam... [link]

Pár perce írt valaki az orosz Q&A topikba egy kérdést a második német med ággal kapcsolatban, hogy jó lenne, ha tisztáznák honnan fog indulni (semmi indulatosság nem volt benne), bíztam benne, hogy lesz majd rá válasz, erre nem törölték azok a fránya modik...

(#38660) Sunsetjoy


Sunsetjoy
tag

Hamarabb akartam írni, de behalt a pH! :S
AVarice

Az orosz scout vonal eleinte szenvedősebb, de a végén sztem OP a legjobb scout. A német egyenletesebb, és ott is komoly scout a magasabb szintű. A franciák ebből élnek, ott fentebb már erősen harapdálnak, szóval agresszív scout is létezhet. Többiről nem tudok nyilatkozni.

Amúgy jól adja scoutolásnál, ha elbújsz, magadra húzod az álcahálót, a környező bokrokat, meg előveszed a hogyan rejtőzzünk könyvet. És nem lősz. Akkor se, ha tudnál. Az ellen felvonulási területére rálátsz, és várod hogy az értelmesebb társak lőjék őket. Vagy pedig egy picivel vagy a támadó ék előtt, és hasonlóan elbújsz.

Az aktív scout talán azt jelenti (nem tudom biztosan), hogy kivársz, és akkor mész az ellen felé, amikor szétszéledtek, nem nagyon érnek vissza támogatni a bázisra ellenék, és akkor szívatod az artykat, hátul maradt td-ket, stb. Vagy pedig a kezdetekkor a támadó scoutokat semlegesíted.

Ezek tankfüggőek, hogy melyik stílust lehet velük jobban alkalmazni.

Ja igen, ha más valaki máshogy gondolja, nem lehurrogni. Azért nem vagyok scout betyár:)

[ Szerkesztve ]

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#38661) vhw válasza Sunsetjoy (#38660) üzenetére


vhw
addikt

Miért szenvedősebb a szovjet felderítő ág?
T-46-ból (ami főágon van a KV felé) egyből jön a T50, ami minden csak nem szenvedős.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38662) csoki válasza Fel (#38659) üzenetére


csoki
senior tag

az csak nekem új hogy a vk3601-t heavyként jelölik? ha az lesz, mi történik a benne levő jelenlegi medium tankos legényekkel?

(#38664) BaLee wotdb.info ?

[ Szerkesztve ]

(#38663) Stauffenberg válasza Pete55555 (#38655) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Jó biztos benne van az is, hogy alkalmazkodni kell. Szedtem már szét 7 ellenséget az M18 Hellcatben ülve is, miközben folyamatosan menekültem előlük, hogy ne tudjanak bekeríteni. Meg olyan is volt, hogy lehoztam a kört szintén M18-al amikor a négy legerősebb heavy tankot morzsoltam össze és a többi már gyerekjáték volt a csapat megmaradt tagjainak. De alapvetően én heavy tankban ülve érzem azt, hogy a párharcok többségébe gond nélkül belemehetek pofozkodni.

(#38664) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nincs valami olyan oldal ahol a tankok adatait lehet böngészni?
Olyan mint a WoT Wiki csak ami frissül is?

Kínai tankok értékei érdekelnének, így a hétvégi akciót kihasználandóan, merre induljak Type-T34 után...

(#38665) vhw válasza csoki (#38662) üzenetére


vhw
addikt

A képen már nehézként szerepel, de konkrétan a játékban csak később fogják ezt megvalósítani.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38666) Sunsetjoy válasza vhw (#38661) üzenetére


Sunsetjoy
tag

Mert hülye vagyok...? És bekevertem az A20-ast is ? :DDD

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#38667) BaLee válasza csoki (#38662) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm!

(#38668) Fel válasza csoki (#38662) üzenetére


Fel
addikt

Annyira nem új. Már ezen az ezeréves képen is heavyként szerepel: [link]
Overlord blogjának egyik 2011 tavaszi bejegyzéséből van a kép: [link]

Storm azt írta ezzel kapcsolatban, hogy Majd. Egyszer majd...

A legények meg biztosan át lesznek képezve az új tankra, ahogy ez lenni szokott.

---------------------------------------------------------

Pár vicces wotos videó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#38669) fradi81


fradi81
veterán

Grillparti :)

moto g72, Ninebot d28e

(#38670) nyunyu válasza csoki (#38662) üzenetére


nyunyu
félisten

Eredetileg heavynek terveztek a VK3601H-t, de vegul med lett belole.

Techtreet rajzolo grafikust meg azota is elfelejtettek ertesiteni rola :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38671) csoki válasza Fel (#38668) üzenetére


csoki
senior tag

oké, eddig nem tűnt fel a tech tree-ken, hogy heavyként szerepel, csak most akadt meg a szemem rajta :)

vhw, nyunyu köszi nektek is a gyors választ.

(#38672) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Na úgy látom megint frankó hétvégi akció van wot-éknál... :(((

Azt hiszik mindenki a fos kínai utánzatokkal rájdol? :W

(#38673) Enzolord válasza nyunyu (#38670) üzenetére


Enzolord
addikt

Mennyiben különbözik a játékban a besorolásoknál a heavy meg a med?
Mivel elvileg a Super Pershing is med, ahhoz képest meg lassabb, mint egy heavy...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38674) csoki válasza Enzolord (#38673) üzenetére


csoki
senior tag

a legfontosabb a legénységnél a típus különbség...
másik dolog hogy a csatában először az azonos szinten levő heavy előrébb van a listában mint a medium
másra tudtommal nincs hatással a besorolás

(#38676) jano_77 válasza Fel (#38654) üzenetére


jano_77
nagyúr

"Másik érdekesség, hogy - amíg nincs eldöntve - kivették a Leo1 ágát is. Most már olyan spekulációk is vannak, hogy a Pz. I-gyel kezdődő ág végén lesz a Leo1.. Egyelőre még ködösítenek a készítők, majd időben kiderül. Én mindenesetre felhagytam a 3002DB-s gyűjtögetéssel egy ideje.."

Ez nagyon fasza lenne, mert én pont azért kezdtem el XP gyűjteni a tankon, mert azt mondták, hogy onnan fog jönni a következő MED ág......megbassza a WG a jó anyukáját, ha most bekavarnak és mégsem így lesz....mi a faszomat csináljak ~83K XP-vel :F :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38677) BaLee válasza SoulReaver (#38672) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Kínai újév alkalmával te milyen akciót találtál volna ki? :)

(#38678) Atlantis válasza Enzolord (#38673) üzenetére


Atlantis
veterán

A sebességnek nincs köze a besoroláshoz. Ami számít, az egy index-szám, amit tömegnek neveznek, szerintem kissé szerencsétlenül, mert semmi köze a tank tömegéhez. Az SP talán pont a sebessége miatt kap könnyített MM-et, csak 8-as és 9-es szintű csatába kerülhet.

jano_77: 3-4K aranyért átválthatod. :)

Más: még mindig a régi nevemen szerepelek, ezek szerint nincs minden reggel szerver-restart vagy ezért egy másik szerver felel, mittudomén.

Crytec210: Mármint a pályán a kezdőpozíció? Az szerintem véletlenszerű. A listában meg asszem ABC-sorrendben vannak az azonos indexű ("csata-tömegű") játékosok (a tank neve szerint)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38679) Sanya válasza Fel (#38654) üzenetére


Sanya
nagyúr

én 90K-t összeszedtem vele :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#38680) Djuree válasza Sanya (#38679) üzenetére


Djuree
félisten

könnyen lehet feleslegesen :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38681) Pttypang válasza Atlantis (#38678) üzenetére


Pttypang
veterán

Kezdésnél is besorolás szerint helyezi el a tankokat, ugye?

Everybody lies.

(#38682) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Ma úgy döntöttem megyek egy-két kört az új kínai tankokkal.
Viszont azt vettem észre, hogy valami miatt a játékban recseg a hang, amikor lőnek a tankok. Ez másnál is előfordul?
Baromi idegesítő

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#38683) nyunyu válasza Enzolord (#38673) üzenetére


nyunyu
félisten

Mennyiben különbözik a játékban a besorolásoknál a heavy meg a med?

Foleg a legenyseg atkepzese szempontjabol szamit.

Azonos osztalyu tankra ingyen atkepzesnel a korabbi alaptudasahoz gyujtott XP 75%-a marad meg, mas osztalyra atrakaskor 50%.
20k creditert 90% vagy 80%.
100 aranyert 100% vagy 90%.

Mivel a tudas %-hoz szukseges XP progressziven no, igy 80%-os legenysegbol lesz goldert 80%, creditert 75%, ingyen 64%.

Meg ahogy olvastam az MM is hasznalja, amikor sulyozza a csatara varo tankokat, es ugy dobalja szet csapatokba, hogy nagyjabol egyforma legyen a tankok harcerteke a ket oldalon.
Altalaban egy Tn heavynek azonos a pontszama egy Tn+1 meddel, kiveve T8-10 kornyeke, mert ott mar azonos. T9-10-ben mar a TDk sem szamitanak gyengebbnek, mint a heavyk.
Persze van par kakukktojas, superscoutok (pl. Chaffee) egy szinttel nagyobbnak szamitanak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38684) jano_77 válasza Atlantis (#38678) üzenetére


jano_77
nagyúr

na ja....ezért vegyek majd aranyat....há hülye vagyok én!? :(

(#38665) vhw: amúgy, ha a VK3601 H majdan vmikor át lesz avanzsálva heavy tankká, akkor a legénységnek az átképzését ugye nem nekünk kell majd finanszírozni, hanem ezt automatikusan megkapjuk!? És akkor így lesz majdan a későbbiekben egy nagyon ütőképes német heavy legénységem a nagyobb heavy tankokba. :))

[moderálva]

[ Módosította: radi8tor ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38685) AVarice válasza Sunsetjoy (#38660) üzenetére


AVarice
tag

Értem, köszi a tanácsot! Szóval ha jól értem, akkor nem feltétlenül kell elsőnek felfedeznem a tankot, ahhoz, hogy kapjak xp-t és kreditet abból, hogy a többiek szétszedik.

Érdemes lesz tehát beletanulnom a dolgokba. :)

(#38686) Sanya válasza BaLee (#38677) üzenetére


Sanya
nagyúr

kínai tankon minden 2x annyit sebez? :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#38687) ollie válasza Enzolord (#38673) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hehe, a Pershing eredetileg heavy tank besorolást kapott a háborúban, de gyakorlatilag csak azért, hogy a az amcsi katonák nagyobb biztonságban érezzék magukat a Tigrisek ellen. :)

***

(#38688) nyunyu válasza AlexWolf (#38682) üzenetére


nyunyu
félisten

Viszont azt vettem észre, hogy valami miatt a játékban recseg a hang, amikor lőnek a tankok. Ez másnál is előfordul?

Szar a WOT multichannel hangja.

Alitsd at a Windowst, hogy ne 5.1 legyen a hang, hanem 4.0, akkor nem recsegnek a low caliber jatekagyuk.

Nekem mindenhol mas jatekban frankon mukodott az 5.1/7.1 beallitas, csak a WOTban nem.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38689) Atlantis válasza jano_77 (#38684) üzenetére


Atlantis
veterán

Még semmi se biztos, tavaly volt egy időszak, mikor sokan Ferdi-n gyűjtötték az XP-t, aztán mikor kiderült, hogy feleslegesen, a WG áttette az összegyűlt XP-t a JT-re. Elképzelhető, hogy kellő felháborodás esetén tesznek majd hasonló gesztust, ha tényleg nem a 3002-esből fog indulni az új ág.

adrian360: Szerintem T5 környékén már mindenképpen érdemes, de akár már 4-esen is, aminél ha nem sürgős a továbblépés, a viszonylag gyorsan kimaxolható elit géppel fejleszteni a legényeket.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38690) jano_77 válasza Atlantis (#38689) üzenetére


jano_77
nagyúr

hát ennek nagyon örülnék....ez lenne a minimum :K
meg kárpótlásképpen egy 5-ös vagy 6-os prémium német tank :P :DDD

MÁS: azt írta FEL, hogy most a 7végi akcióban fél áron lehet a skill resetet végrehajtani.
Ebben kérném a segítségeteket.
Ha teszem azt van egy olyan legénységem, aminek az első tulajdonságnak javítást adtam, a másodiknak mondjuk beosztás függő tulajdonságot és már ez is 50% felett van, akkor jól gondolom, hogy ilyenkor érdemes a resetet végre hajtani? Mondjuk az elsőnek mindenkinek BIA-t adni, akkor ez marad 100% ugye és fog egyből működni!? Illetve a másodiknál maradhat az ami most is van? Milyen tankokon érdemes a legénységnek a BIA-t adni?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#38691) SoulReaver válasza BaLee (#38677) üzenetére


SoulReaver
veterán

De mellé valamit még tolhattak volna ami mindenkinek jólesik.... :P

(#38692) adrian360


adrian360
őstag

Hello !

újoncként kérdezném, hogy melyik az a szint ahol már érdemes 70%-os legénységet venni mert belassul a fejlődés a következő szintig, illetve mikortól érdemes álcahálóra, javító cuccokra költeni ?. jelenleg tier3-at zúzom, elsősorban TD tetszik, német és orosz tankból is azt húzom. meg az orosz t-46-ot de a scout annyira nem fekszik. elösször csináltam egy account-ot amivel megpróbáltam ezt a light-medium vonalat, de t3-t4 körül nem igazán voltam hatékony, ezért elkezdtem egy másikat td vonalon ( a másikról nem akartal törölni a már megvett nagyobb tankokat, aztán rájöttem hogy a fejlesztések nem tüntek volna el, szóval ... :) )na mindegy most ezzel játszom : ppsk

(#38693) nyunyu válasza nyunyu (#38683) üzenetére


nyunyu
félisten

Azonos osztalyu tankra ingyen atkepzesnel a korabbi alaptudasahoz gyujtott XP 75%-a marad meg, mas osztalyra atrakaskor 50%.

Skillek, perkek XPje erintetlen marad, igy egy 100% commander 50% reconnal medbol heavyre creditert atkepezve 90% commander 50% reconnal lesz, es a recon addig nem fog fejlodni, amig a a commander el nem eri ismet a 100%-ot.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38694) Djuree válasza nyunyu (#38688) üzenetére


Djuree
félisten

nekem teljesen jó az 5.1-es hang :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38695) 04ahgy válasza jano_77 (#38684) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Persze ugye az utolsó bekezdésed jótanácsai majd csak akkor lépnek életbe, mikor már megvan az ütőképes heavy legénységed, ugye? :U Ezt felénk köpönyegforgatásnak hívják.

Nem mellesleg nem ruszkik a fejlesztők.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#38696) Enzolord válasza ollie (#38687) üzenetére


Enzolord
addikt

De melyik?
A Sima, vagy a Szuper? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38697) nyunyu válasza adrian360 (#38692) üzenetére


nyunyu
félisten

75% legenysegnek mindenhol van ertelme, hiszen van par tank parameter, ami 100% legenysegre vonatkozik (latotav, radio, ujratoltesi ido, celzasi ido...), gyengebb legenyseggel aranyosan gyengebb maga a tank is!

Nyilvan egy jatekot most kezdonek nem lesz legenyenkent 20k creditje az elso par tankjanak a megvasarlasakor, igy komoly hatranyban lesz a pedotankerekkel szemben.

T4 kornyeken mar erdemes lehet creditert atkepezni a legenyseget a kovetkezo tankba uj legenyseg vetele helyett.

Tegnap 80%-os PzII legenyseget kepeztem at Luchsba, igy lett 75%.
23 meccs alatt ertek el ismet a 80% szintet, most kepeztem at oket a Leoba, igy megint 75%-rol indulnak.

T4-ben mar sokkal tobb XPt kell gyujteni a T5 tank kifejlesztesehez, igy ott atkepezve mar nem 75%-rol fognak indulni, hanem 80% kornyekerol.
T5-ben mar el tudod erni a 100% szintet, igy ha nem volt tank osztaly valtas kozben, akkor T6-ban mar 90%-kal kezdesz.

illetve mikortól érdemes álcahálóra, javító cuccokra költeni ?.

Barmikor, amikor van ra eleg penzed, mert sokat dobnak a tank hasznalhatosagan.
Kb. havonta-kethavonta van 50%-os akcio rajuk, olyankor celszeru lehet elore betarazni mindenfele eszkozbol, amire a jovoben szukseged lehet.

Multkori akcioban 10 pontosra sikerult a lista, hogy mibol hanyat kell vennem, el is szortam vagy 7M creditet felszerelesre.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38698) nyunyu válasza SoulReaver (#38691) üzenetére


nyunyu
félisten

De mellé valamit még tolhattak volna ami mindenkinek jólesik.... :P

Hetzerbe, Shermanba 2800 helyett 1600-ert gold ammo az nem esik mindenkinek jol?

Hetzert kozben eladtam, de a loszere passzol a VK2801/VK3001H/VK3601H trollgunjahoz is.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38699) csoki válasza nyunyu (#38697) üzenetére


csoki
senior tag

"Tegnap 80%-os PzII legenyseget kepeztem at Luchsba, igy lett 75%.
23 meccs alatt ertek el ismet a 80% szintet, most kepeztem at oket a Leoba, igy megint 75%-rol indulnak."

vagy akár vehettél volna új legényeket is ugyannyi pénzért ugyanolyon fejlettségűt (75%) és akkor megmarad a régi tankban is (hacsaknem vannak neki már skilljei/perkjei/egyéni nevei, vagy a régi tankot nem akarod megtartani, bár értem én hogy ugyanennyi erővel vehetsz ha szükséges a régi tankba is 75%os embereket ha kell) :)

(#38700) Napfénysüti válasza nyunyu (#38698) üzenetére

Nem élek ilyenekkel. :DDD

Ma délelőtt beléptem mondom 1 nap pihi után megnézem milyen játszani. Mondjuk úgy hogy túl sokáig nem toltam... :D

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.