Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#366) Murder3 válasza #21346560 (#362) üzenetére


Murder3
addikt

most komolyan ez miért meglepő?
ha a panzer 4-en lenen l/56 akkor azzal is lehetne büntetni t5-be...bdr-en ott van csak 1 minimálisan még jobb mint a német l/56.

sőt még fentebb is elhet mert ha az l/56-al tudok akkor nem látom a bdr ágyújával miért nem...
német tankokat az e-75-ig kényelemsen lehet lőni még messzebbről is, franciákat nem kell mondai amcsikat is lehet oldalt mindet még a top tankokat is, orosz tankokat nehezebb mert azok keményebben páncélozotabbak és jobban nyelik a sebzést.

sose értettem mire ez a sírás a bdr-el meg az arl-el kapcsolatba..az arl 44 az kb kv3 szintjén van vagyis nem t6-os hanem t7-es csak azt elfelejtették a helyére rakni, szemből pl egy az egybe keményebb mint a német t7 heavy garnitúra,kisseb a lfp döntöttség miatt meg többször kerül helyzetelőnybe.
ágyúból van neki t8-as sebzésű t8-as átütésű és van sima t7-es átütésű és sebzésű ágyú is.

ha az arl t6 akkor a tigrisnek meg t5-nek kéne lennie statisztikái alapján(meg teljesítmény alapján is).
én a bdr-et annó bétába kipróbáltam, semmivel nem rosszabb mitn a többi cserébe van egy erős ágyúja.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.