Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21101) Atlantis válasza jano_77 (#21099) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez a munkanap-áthelyezés egy tipikusan magyar hülyeség...nem lehet elvárni, hogy érdekelje a fejlesztőket, hogy valamikor egy szerencsétlen kitalálta ezt nálunk.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21102) myckey válasza Timyyy (#21096) üzenetére


myckey
veterán

nem egyszer betámadtak már engem is ilyen gyakorlóba.....meg századba is....rendre külföldiek

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21103) Atlantis válasza Timyyy (#21096) üzenetére


Atlantis
veterán

Én beállítottam, hogy csak barátoktól jöjjön kérelem...barátok meg nincsenek a játékban, így azóta semmi zaklatás nincs, engem is bosszantott a dolog.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21104) nyunyu válasza Tüzi (#21022) üzenetére


nyunyu
félisten

TDkrol volt szo, igy a Ferdi/JP2 PaK 44 L/55 agyujat neztem.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21105) psycroptic válasza Atlantis (#21101) üzenetére


psycroptic
őstag

Szerintem is egy marha nagy baromság az egész. Inkább jöttem volna hétfőn dolgozni, minthogy egy napos hétvégém legyen.

PSNID: Tomy83PS

(#21106) jano_77 válasza psycroptic (#21105) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egyet értek én is.

Engem is megtaláltak már hülye ruszkik, hogy menjek gyakorlóba. Gőzöm nem volt, hogy ki a *asz, ezért dobtam is rögtön.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21107) Atlantis válasza psycroptic (#21105) üzenetére


Atlantis
veterán

Nálunk így is volt...mivel zömmel külföldi vevőkörrel rendelkezünk, nem vesszük figyelembe ezt a hungarikumot.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21108) jano_77 válasza Atlantis (#21107) üzenetére


jano_77
nagyúr

Multi!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21109) Napfénysüti válasza Atlantis (#21107) üzenetére

Nálunk is csak külföldi kontaktok vannak de ilyenkor kénytelenek ők hanyagolni minket. :)

Més que un club!

(#21110) Timyyy


Timyyy
őstag

Victory!
Battle: Mines 2012. október 25. 14:37:56
Vehicle: T20
Experience received: 2 346 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 27 461
Battle Achievements: Sniper

2985 sebzés, a kedvenc pályám, mi kell még? :) Ja igen, kör elején amikor lenéztem az ellenfél oldalán a városra, nem akartam hinni a szememnek, hogy az idióta VK4502A és a Type egymást lövik :D olyannyira, hogy az sem érdekelte őket, hogy közben szétszedem őket fentről. Hab a tortán, hogy 800 körüli életről ammorackeltem a type-ot :)) élvezetes, pörgős gyors kör volt, érdemes megnézni, prémium nélküli eredmény. 12/12 talált, 1 lepattanóm volt csak, hülye szögból is lőttem, számítottam rá, az összes többi sebzett. Még mindig imádom a T20-at.
Itt a replay

(#21111) Enzolord


Enzolord
addikt

Azért örülök, hogy mindenkinél kiveri a biztosítékot a szombati munkanap, mert nem tud termelni XP-t.. :)
Holnap kezdődik az akció, bármilyen?
Ha nem nyeri meg a GJ-t akkor is lesz Xtra TP, meg fél áron consumables?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21112) CptMisi válasza Enzolord (#21111) üzenetére


CptMisi
őstag

Szerencsére én megint 3 napos hétvége előtt állok. :P

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#21113) Djuree válasza AlexWolf (#21083) üzenetére


Djuree
félisten

azigen :DDD :C
én csak eggyel, de az 10-et ér ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21114) Xmodule


Xmodule
őstag

"Tier VIII Premium Vehicles will receive a 15% discount!"
most akkor ha jol ertem 15% olcsobbak lesznek a 8 as premium tankok? mert akkor morci leszek hogy tegnap vettem a löwet:D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#21115) myckey válasza Xmodule (#21114) üzenetére


myckey
veterán

nem mondod....tegnap vettél prém nyolcast?

bocs,de ezen beszarok a röhögéstől :C :DD

Igen!le lesz akciózva :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21116) jano_77 válasza Xmodule (#21114) üzenetére


jano_77
nagyúr

miért nem nézel körbe vagy kérdezel TS-en? :B :Y

akkor tolhatunk majd platoonba, ha gondolod a Type-ommal ;) (4-5-6-7-8 tankokat tolok)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21117) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Biztosan volt már de én most vettem észre pár nap után , hogy vizonyos mapokat megkúrtítottak , azaz levágtak az oldalából . Waestfilden pl a jobb oldal a sunnyogó sávot vágták le ami elég szemét húzás . Siegfirieden meg mintha beletoldottak volna a baloldalon ami jó ötletnek tűnik . Ma volt több olyan csatám ahol a saját AMX50B-k elsők között halálozott el szinte sebzés nélkül . Lehet mert ritkán találkozom velük ,de nagyon sok a balfasz ezek között a francia sofőrök között .

Nekem pont jól jön ez a hétvége remélem nyernek , mert még 14 K xp és megvan a Patton jó lenne féláron hozzájutni. Egy hónap szabi alatt elérem a T10 amcsi medet remélem :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21118) jano_77 válasza jozefgucci1 (#21117) üzenetére


jano_77
nagyúr

1 hónap szabi?!?!?!? :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21119) Xmodule válasza jano_77 (#21116) üzenetére


Xmodule
őstag

TS -en kerdeztem de szerintem nem tudtak hogy lesz TALAN ez az akcio. Mindegy:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#21120) echterion


echterion
nagyúr

Mekkora pofáraesés lenne már, ha nem a WoT nyerné a dzsojsztikot. ;]

**********

(#21121) Chris0321 válasza Xmodule (#21114) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak akkor lesz akciós, ha nyernek ami majd csak holnap derül ki.

(#21122) myckey válasza Xmodule (#21119) üzenetére


myckey
veterán

de már a nagyikámnál is ezt reklámozzák :K

játék indításánál is mindig a képedbe tolják :C

én 2x vettem meg úgy tankot,hogy másnap ott volt az akció.........na azóta mindent elolvasok :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21123) Taragas


Taragas
aktív tag

Végre sikerült leváltam a Ferdinándot a jgp2-re, mivel sikerült az előbbivel a végső ágyút kifejlesztenem. Azt kell mondjam, nem bántam meg. Az a gyorsaság, és mozgékonyság, plusz ugye tűzerő mindenért kárpótol, és ha hiszitek ha nem rendesen pattog ez is! Kár hogy nem viszik tovább ezt az ágat.... :(((

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#21124) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Ha nem nyer akkor is tudom hovateszem azt a 6millát amit erre a célra gyűjtöttem! :DD max 2 járművet veszek nem 3at! :))

(#21125) Taragas válasza GaburroSan (#21124) üzenetére


Taragas
aktív tag

Most mindenki az akcióra vár? Amúgy nekem csak löwe érdekes. Mind a jagtiger, mind a vk4502p nagyon messze van. Az e-50, meg az e-75 meg már meg van. Szal csak löwe miatt érdekel a dolog. AMúgy is megvenném, csak nem mindegy mennyi aranyam marad... :O

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#21126) AlexWolf válasza Chris0321 (#21121) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Tavaly szintén meg volt hirdetve, hogy ha nyernek jön a kánaán. Nem nyertek. Ennek ellenére megköszönték a sok szavazatot, egy kicsit gyengébb eventt. Szerintem most is kapunk valamit, ha nyerünk, ha nem.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#21127) Djuree válasza jozefgucci1 (#21117) üzenetére


Djuree
félisten

hol dolgozol? megyek oda :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21128) myckey válasza Djuree (#21127) üzenetére


myckey
veterán

napnál fűtő :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21129) Chris0321 válasza AlexWolf (#21126) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen emlékszem.

(#21130) Enzolord


Enzolord
addikt

Ezt nem hiszem el.. Újra kell raknom ezt a kedves játékot...
Tegnap elkezdett csataindításnál folyamat ledobálni..
Kiírta, a WoT működés közben leállt.. Mondom, azt én is látom te Uzi...
Tegnap vagy 15ször csinálta, mondom, adok neki 1 napot.. Ma első csata, uez..
Még jó, hogy gyors a net, meg van elég memória, ezért ha újraindítom, akkor betesz a játékba, csataindulás előtt egy 2-3 MPvel..
De akkor is.. Valaki tapasztalt ilyet? Valamelyik addon lehet?
Na de elég a regényből..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21131) Atlantis


Atlantis
veterán

Első 4 csata zsinórban bukó....asszem a mai nap se lesz jobb...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21132) jano_77


jano_77
nagyúr

Abban tud vki segíteni nekem, hogy az új 2.12-es WoTLoggert feltettem és el is indítja a játékot, illetve a DOS-os ablakban jegyzi is a csatákat, de sajnos a böngészőben nem nyitja meg automatikusan az ablakot, amiben tudtam régen grafikonokat meg egyéb nyalánkságokat nézegetni?!?
Mi lehet a hiba, esetleg külön kell megnyitni? Ha igen, akkor hogyan, mit írjak a böngészőbe?

Köszi előre is

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21133) Chris0321 válasza jano_77 (#21132) üzenetére


Chris0321
addikt

A WOT Logger configurátorban beállítottad a harmadik sorban a böngésződ típusát?

(#21134) myckey


myckey
veterán

emberek!
valaki magyarázza már el,hogy mi a franckarikáért van értelme feltenni az M103-ra a TR9 lánctalpat?

majdnem ugyan az minden érdemleges tulajdonsága,mint a TR8-nak....cserébe 25k TP-vel kopaszabb leszek....

----forgási sebesség 26 helyett 28 lenne...de ez kötve hiszem hogy hű de nagy valami.... :F

ja,nagyobb a terhelhetősége,de hát már így is minden fel van tápolva....akkor minek ez rá?

Köszönöm! :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21135) vhw válasza myckey (#21134) üzenetére


vhw
addikt

Mozgékonyabb lesz (jobban fordul és jobban is gyorsul) de ha így is megfelel nem muszáj kifejleszteni rá... Én annak idején a T1-M6 párosra nem fejlesztettem ki a legerősebb motort, mert nekem megfelelt anélkül is, inkább mentem a következő tankra.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21136) myckey válasza vhw (#21135) üzenetére


myckey
veterán

Ige,tisztában vagyok az efféle "előrelépésekkel" de nekem minden rajta van (ezen kívül),és így is elégedett vagyok vele,mármint abban,amiben a lánctalp még segítene.

inkább megyek a TR 10-re.....prém nélkül nem ér annyit ez a lánctalp.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21137) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Megkérdeztem a Churchill-t hogy mit csinál ott hátul (J1 mezőben), tessék elolvasni a választ és tanulni tőle:

[ Szerkesztve ]

(#21138) Djuree válasza Dobi 562 (#21137) üzenetére


Djuree
félisten

a pro :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21139) myckey


myckey
veterán

há de most nincs igaza?
:DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21140) benvolio


benvolio
őstag

Üdv!
Van valahol leírás a tankokról, hogy pontosan hol sebezhető a legjobban, melyiket hol érdemes lőni, illetve hova kár pazarolni, típusonként?

(#21141) myckey válasza benvolio (#21140) üzenetére


myckey
veterán

kugliba beírod hogy wot weak spot vagy valami ilyesmi,és vojálá,így születik a csoká pik
most kva okos vagyok :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21142) benvolio válasza myckey (#21141) üzenetére


benvolio
őstag

:R

(#21143) Enzolord válasza benvolio (#21140) üzenetére


Enzolord
addikt

És vannak hozzá modok, amivel játék közben is látod a weak spotokat!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21144) nyunyu válasza jano_77 (#21132) üzenetére


nyunyu
félisten

Abban tud vki segíteni nekem, hogy az új 2.12-es WoTLoggert feltettem és el is indítja a játékot, illetve a DOS-os ablakban jegyzi is a csatákat, de sajnos a böngészőben nem nyitja meg automatikusan az ablakot, amiben tudtam régen grafikonokat meg egyéb nyalánkságokat nézegetni?!?

Esetleg elmented bongeszoben kedvencnek a
file:///C:/ahova_tetted/WoT_Logger2/WoT_Logger.html linket. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21145) nyunyu válasza myckey (#21134) üzenetére


nyunyu
félisten

ja,nagyobb a terhelhetősége,de hát már így is minden fel van tápolva....akkor minek ez rá?

4 mazsa ra a toltesgyorsito, 2 a fuggoleges stabilizator azok is felfernek az M103-ra a kis lanctalppal?

Mert anno a lanctalp nelkuli T32-vel jartam ugy, hogy feltettem ra a T29-rol orokolt felszerelest, aztan emiatt a nagy agyut mar nem birta el.
Amilyen hulye voltam, a free XPt meg a torony fejlesztesre szurtam el, igy mehettem vagy 20 kort alap agyuval. :W

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21146) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nem tudok elrejtőzni, mindenhol ott vannak... :DDD

0k csatás játékosok jobban tolták mint ez a szerencsétlen... Hihetetlen 2. nap hogy ilyen gyökereket oszt be mellém az MM. Majd minden csatára jut egy ilyen tiertől függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#21147) Enzolord válasza Dobi 562 (#21146) üzenetére


Enzolord
addikt

Áprilistól októberig nyomott le majd' 16000 csatát, és 8as tier a legnagyobb.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21148) Atlantis válasza Dobi 562 (#21146) üzenetére


Atlantis
veterán

Hasonló cipőben járunk, azt gondoltam, nem lehet alulmúlni a tegnapi felhozatalt, de mindig rám cáfol a WoT. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21149) Dobi 562 válasza Atlantis (#21148) üzenetére


Dobi 562
addikt

Előző két csatám:

E-75 2 lövés/1 találat, kinyírtak
E-50 2 lövés/1 találat, kinyírtak

Csak kapkodom a fejem, olyan káosz van hogy az nem igaz. :)

(#21150) KingFarmer


KingFarmer
csendes tag

Sziasztok

Azt szeretném kérdezni ha a Bison önjáró lövegből a 76%-on lévő lövészt áthelyezem a Hetzer páncélvadászba akkor ugyan úgy 76%-on marad?

Olyan lenne mintha eleve a Hetzerben képeztem volna ki? :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.