Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36551) catroot válasza Bogyó bá' (#36545) üzenetére


catroot
veterán

Kicsit túlzó azért egy Mi3-at vacaknak nevezni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#36552) Bogyó bá' válasza catroot (#36551) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

WP nem fut rajta, bughalmaz barkács-androiddal meg mi más lehetne akár a világ legerősebb hardvere is? :B

(#36553) Barthezz2: az a készülék valóban nem volt a kezemben. Magával az androiddal vannak bajaim, érthetetlennek tartom hogy a topictárs - most, hogy a WP kezd egészen gatyába rázódni - miért tette meg ezt a lépést? :F

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#36553) Barthezz2 válasza Bogyó bá' (#36545) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Azon kívül, hogy aláz egy Samsung/Lg/Sony/akármi telefont ugyan mi bajod vele? Volt már kezedben?

Szerk.: ja ok, nincs is több kérdésem.. :W

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#36554) catroot válasza Bogyó bá' (#36552) üzenetére


catroot
veterán

És mire alapozod azt, hogy bughalmaz-barkács droid fut rajta? :F

Gondolom Oppi kiakar próbálni mást is wp-n kívül. Szvsz nagyon nem fog csalódni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#36555) Barthezz2 válasza Bogyó bá' (#36552) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Figyu, fb-n a wp csoportba minden nap azt olvasom, hogy az egyiknek meghülyült, a másiké 5x indul újra, a harmadiknak 10x rakja be ugyan azt a számot. Szóval, azon kívül, hogy wp-re fele annyi app sincs, azok se mind tökéletes, funkciókban elmarad a droidtól, akkor mennyivel is jobb?

És nem, nem védem a droidot se. Volt egy Sony-m, akkoriban csúcsmodell 150k-ért és egy kalap szar volt. De pont a Xiaomi kínai "dzsunka gyár" létére rakott össze egy olyan MIUI-t, amit a "nagyok" is megirigyelhetnének..

Szóval ez egy kicsit meredek volt így..

Everybody lies.

(#36556) btudos válasza Bogyó bá' (#36552) üzenetére


btudos
veterán

A WP majd akkor kezd gatyába rázódni, ha legalább a droidra megjelenő alkalmazások 30 %-a eljut WP-re is belátható időn belül, nem csak ígéret szintjén. :U

Itt mindenki tudja, hogy szeretem a rendszert, és telefonként nem is nagyon váltanék másra, de basszus, ha ki is adnak valamit, annyival kevesebbet tud, mint mondjuk ugyanaz iOS-en (pl. GoPro app), hogy fáj. :(

Amúgy a helyi Sony "hívőkkel" ( ;] ) ma pár óra erejéig szolidaritásból együttéreztem, én egy SP-vel szenvedtem sokat, a 8X-en háromszor megnyitottam és bezártam a híváslistát, mire a Sony-n egyszer betöltött, nem gondoltam volna, hogy a tulajok által sokat szidott SP tényleg ennyire vacak szoftveresen.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#36557) Bogyó bá' válasza btudos (#36556) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Androidra van 2 millió app, Wp-re "csak" kétszázezer. Én 40-et tettem fel a telóra (5-6 fizetős), ebből úgy tízet használok rendszeresen. Miről is beszélünk? :F

(#36555) Barthezz2: 2 évvel ezelőtt - pár olcsóbb és drágább androidos telót kézbe véve - döntöttem a Lumia 610 mellett. ;] Tavaly csere 920-ra. Egyetlen egyszer sem fagyott, soha semmilyen gondom nem volt velük (garanciális sem, pedig sufni-gsm-ből vettem, nem gyári garanciával). Ismerősök meg cserélgetik az olcsóbb- drágább androidos sz*rjaikat havonta, mert hol ez nem jó, hol az nem, jó, meg napi 2 restart, stb.. Az én saját tapasztalatom ennyi. Tabletből sem veszek androidost, mert az csak öncélú játékszer, munkára nem alkalmas (éppen programok híján). A mostani netbookomat is természetesen windowsos tabra fogom upgradelni ha lesz rá pénzem. Részemről ennyi...

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#36558) Blyan válasza emvy (#36544) üzenetére


Blyan
félisten

Ez a napi 10-es! ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#36559) btudos válasza Bogyó bá' (#36557) üzenetére


btudos
veterán

5-6 napig ment a telefonod 8.0-val, ne sértődj meg, de nem igazán releváns a véleményed alkalmazások szempontjából.

Az én telefonomon van kb. 100 app, amiből heti-kétheti rendszerességgel használok 60-at. (hírek, multimédiás alkalmazások, néhány játék, kommunikációs programok vagy valami más eszközhöz tartozó app) Látom, hogy az iOS-es verziói ugyanezen alkalmazásoknak mennyivel többet tudnak (iPad 4-en nézve), és tényleg sokszor jutok el oda, hogy egy i5-tel ki tudnék békülni. Aztán persze mindig ránézek az iOS 7-re, és rájövök hogy no f***ing way, de az alkalmazások minőségén ez sajnos nem változtat. Lehet szeretni a WP-t, magát a rendszert (UI-t, animációkat, logikát - bár a 8.1-gyel kicsit nehezen békülök ki) én is imádom, de a szemellenzős fanatizmus nem vezet sehova.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#36560) Lall válasza Bogyó bá' (#36557) üzenetére


Lall
veterán

Semmiképp nem a Te igényeidről.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#36561) savoo válasza Bogyó bá' (#36557) üzenetére


savoo
addikt

Most ezen felröhögtem. ;]

(#36562) Barthezz2 válasza Bogyó bá' (#36557) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Te. Másnak meg más kell, és ha egyik szar, megnézek egy másikat. Wp-n meg jó ha egy szar van..

Everybody lies.

(#36563) Blyan válasza Bogyó bá' (#36557) üzenetére


Blyan
félisten

Rendszeresen = kéthavonta? ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#36564) Bogyó bá' válasza savoo (#36561) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Valószínűleg a korom miatt van így, de én a nap 24 órájából 8-at alszom, 8-10-12-őt dolgozom asztali PC előtt ülve, a maradék négyet-nyolcat viszont értelmesebben is el tudom tölteni, mint a telefon folyamatos b*szogatásával Amikor tényleg kell, akkor ott van kéznél, és használom is. Generációs probléma, na! :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#36565) Pttypang válasza Lall (#36560) üzenetére


Pttypang
veterán

Beszeljunk az en igenyeimrol, arrol ugyis sokkal kevesebbet kell írni :DDD

Everybody lies.

(#36566) philoxenia válasza Bogyó bá' (#36557) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem nem fagy érdekes módon egyik sem... :( Legyek szomorú?

;] :DD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#36567) btudos válasza Bogyó bá' (#36564) üzenetére


btudos
veterán

Nem generációs probléma, csak más felhasználói igények, szokások. De alkalmazás témában a Te felhasználásoddal nehéz objektív véleményt kialakítani.

Egyébként értem mi a gondod a droiddal, én is hasonló okok miatt nem veszek (tableten még sok droidos alkalmazás is hulladék tud lenni, nálam itt esett ki végleg), de nem mondhatjuk azt néhány eset alapján, hogy a droid alapvetően hulladék. Viccelődni persze lehet vele, én is szoktam, de direktben megmondani, hogy szar az egész... Hát, meredek. :N

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#36568) gzbotii válasza btudos (#36559) üzenetére


gzbotii
veterán

Bar nekem nincsenek restartok es egyik se fagyott meg le...en is iOS-el szemezek. Emlekszem, milyen volt i4S utan az S3. Appok, rendszer logikaja..
Oszig meg sok van :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#36569) btudos válasza gzbotii (#36568) üzenetére


btudos
veterán

Múltkor hirtelen felindulásból sí és mountain bike trackernek illetve GoPro vezérlőnek majdnem vettem egy i4-et, amire még nem került iOS 7, de aztán nem mertem beleugrani. Hiába nem lenne túl sok feladata, akkor is félek a korától. Annál újabb alma árát meg ilyen célokra már nem fizetném ki.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#36570) Oppenheimer válasza Bogyó bá' (#36557) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Inkább nyomogasd bőszen a home gombot és a spacet egyszerre. ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#36571) Lall válasza Oppenheimer (#36570) üzenetére


Lall
veterán

Háhááá... ;]

emvy, Joe barátunk még nem válaszolt? :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#36572) Lall


Lall
veterán

610 topik sírvaröhögős, sűrűbben kéne olvasnom. :O :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#36573) Oppenheimer válasza Lall (#36572) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Tényleg állati :C

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#36574) nicu71 válasza Lall (#36572) üzenetére


nicu71
addikt

sajnos, én is benéztem oda imént... sejtettem hogy súlyos a helyzet,de az elképzelésemet is felül/alul?/múlták a látottak. :U
szörnyű :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#36575) gzbotii válasza Oppenheimer (#36539) üzenetére


gzbotii
veterán

Es miert pont arra esett a valasztas? Mennzibe kerul?

G2 nagyon durvan jo ajanlat, S4 es M7 is dragabb nalla 40-50 euroval (*nemet amazon arak alapjan)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#36576) Oppenheimer válasza gzbotii (#36575) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Jobb mint a g2 es olcsóbb is

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#36577) philoxenia válasza Oppenheimer (#36539) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem még egyik telefonomon sem sikerült fogast találni, mondjuk még nem is kerestem... Balatoni lenne a fogas? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#36578) gzbotii válasza Oppenheimer (#36576) üzenetére


gzbotii
veterán

Miben jobb?
HW annyi kullonbseget lattam, hogy 50mAh nagyobb az aku es 0.2" kissebb kijelzo. Ugyan az a chipsett, regebbi Android (mert meg nincs 4.4 alapu MiUi)

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#36579) Barthezz2 válasza gzbotii (#36578) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

De van. A Mi3 WCDMA sorát nézd. KK-4.4. Bár azt mondják, még nem az igazai, de próbálni nem próbáltam, mert Mi2-re még nincs.

Plusz, a G2 műanyag, a Mi3 meg egy magnézium-alu házban van(bár a borítás lehet műanyag, nem fogtam kézben), plusz az LG UI egy kaki szerintem. Meg szerintem a design is jobb, az LG olyan tucat..

Everybody lies.

(#36580) Blyan


Blyan
félisten

Android szakmai topik? :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#36581) gzbotii válasza Barthezz2 (#36579) üzenetére


gzbotii
veterán

Jo, de akkor sem fogja o most 4.4-el kapni :P
Dizajn szerintem sem csudijo meg minden...de nekem a Mi3 sem jon be. Meg ez amugy is szubjektiv.

Szerintem, az, hogy jobb eleg szubjektiv.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#36582) Barthezz2 válasza gzbotii (#36581) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na aztán most az, hogy dobozban 4.4-el van, vagy kiveszi, és ahogy netre megy süvít, hogy update van, ami már 4.4, az oly rohadtul mindegy.. :P

A kinézet valóban szubjektív, nem véletlenül írtam, hogy szerintem. De a műanyag kontra fém-ötvözet attól még tény.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#36583) gzbotii válasza Barthezz2 (#36582) üzenetére


gzbotii
veterán

Es ok WCDMA verziot fognak rendelni? :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#36584) Воланд válasza Blyan (#36580) üzenetére


Воланд
titán

az bazdmeg. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36585) Oppenheimer válasza gzbotii (#36581) üzenetére


Oppenheimer
veterán

A Mi3 4.3as androidra epulo miuival biztos hogy joval gyorsabb, mint a g2 a 4.4-gyel. En nem fogok szarakodni a romokkal, jo lesz a gyari miui, arra ugyis hetente jon frissites.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#36586) Barthezz2 válasza gzbotii (#36583) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ha szeretnék használni is, nem csak nézegetni, akkor gondolom, tekintve csak ez megy rendesen idehaza :D Plusz a S800-as verzió a WCDMA-s, a másikban Tegra van.

Oppenheimer:
Szvsz 1x az elején kénytelen leszel romolni, ha a magyar, heti frissítésű fejlesztői ROM-al szeretnéd használni, mert gyanítom gyárilag a stabil JLB Eng/Ch ROM lesz majd rajta. De gyárilag van egy Updater app, így 2 másodperc feltenni.

Everybody lies.

(#36587) Oppenheimer válasza Barthezz2 (#36586) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Angolul szeretnem használni :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#36588) Blyan válasza Oppenheimer (#36587) üzenetére


Blyan
félisten

Csak már ott tartanánk.... :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#36589) savoo válasza Blyan (#36588) üzenetére


savoo
addikt

Úgysem lesz belőle semmi. :DDD

(#36590) Barthezz2 válasza Oppenheimer (#36587) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ha heti frissítést akarsz, akkor is fel kell raknod a dev ROM-ot(hacsak nem azzal kapod), mert a JLB "csak" havonta/kéthavonta frissül.

Everybody lies.

(#36591) Oppenheimer válasza Blyan (#36588) üzenetére


Oppenheimer
veterán

1 het mulva ilyenkor hazajovok algel es opre vizsgarol es megrendelem, kb szerdan mar itt lesz a 920-szal felvett hands-on video ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#36592) Blyan válasza Oppenheimer (#36591) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem lemondanánk róla, így is több az android buzer mint ami tolerálható lehetne. :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#36593) Barthezz2 válasza Blyan (#36592) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Problem? ;]

Everybody lies.

(#36594) gzbotii válasza Barthezz2 (#36593) üzenetére


gzbotii
veterán

Torold a hsz-et es bannold ket hetre :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#36595) Oppenheimer válasza gzbotii (#36594) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Valar morghulis

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#36596) philoxenia válasza Oppenheimer (#36595) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Valar dohaeris.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#36597) Воланд


Воланд
titán

egesz jo kepeket lehet csinalni a tuzvillammal seta kozben.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36598) btudos válasza Воланд (#36597) üzenetére


btudos
veterán

Végre valami értékelhető. :C

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#36599) viewdetails válasza Воланд (#36597) üzenetére


viewdetails
addikt

voyeur_y2k :D

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#36600) Pttypang válasza Воланд (#36597) üzenetére


Pttypang
veterán

woland_casting hamarosan ncoreon :DDD

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.