Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- talmida: My Art II.
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Ndruu: Segíts kereshetővé tenni a PH-s arcképeket!
- sziku69: Szólánc.
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- bambano: Bambanő háza tája
- petipetya: Nagy chili topic. :)
- MasterDeeJay: Egy nem átlagos Asus videókártya (GTX950M 2GB GDDR3)
Aktív témák
-
#95590400
törölt tag
olyat lehet csinálni win 7 alatt sata vinyóval, h hibernálom, beteszem, elindítom, használom, aztán lecsatolom lemezkezelőben, hibernálom, majd kikapom, és megint folytatom a wint?
-
#95590400
törölt tag
válasz
Fire/SOUL/CD
#32297
üzenetére
köszönöm, ez a kép sokat segített. nem vettem észre, h a mindenki nincs benne a biztonság részbe. beraktam, megoldódott, elérem. köszönöm még egyszer.
úgy tűnik a progi is megy, legalábbis a laptopomon meg a serveren igen, kérdés a másik notin menni fog-e a bossnak. -
#95590400
törölt tag
válasz
Fire/SOUL/CD
#32287
üzenetére
ezzel kezdtem. írás/olvasás/minden kobináció megvolt.
látni látom a mappát, belépni már nem tudok. a szokásos hálózati hibaüzenet, nincs megfelelő jogosultságom.
hozzápakolgattam még hirtelen felindulásból párat, de gondolom nem ez a megoldás.
a jelszón kívül amit még lekapcsoltam az a public folder megosztása.
fogalmam sincs mi ez az ntfs mizéria, közben azlrt gúgliztam orrba-szájba, de szokás szerint búza nincs,csak ocsú. megoldást nem találtam. -
#95590400
törölt tag
valaki hülyegyerek szinten lenne kedves elmagyarázni, hogyan tudok megosztani végre egy program files mappát? szép lassan, nyugodtan, ahogy a kitörni készülő dühöngő őrültekkel szokás kommunikálni.
a helyzet: van egy win 7 prof. oem, nevezzük amolyan backup meg házi servernek, amin fut. van mellé 3 laptop oem win7 home akármi.
van egy számlázóprogram, amit elvileg parancsikonnal -localreg paraméterrel lehetne használni kliensként. gyk. nem lehet, és az utolsó mentsvár, h a program files-ba telepítve onnan talán.
erre az istennek sem tudom megosztani azt a nyüves mappát, h hozzáférjek, pedig már lassan a hold körül keringő vénuszi pattanóbolháknak is adtam felette jogosultságot. jelszavazás ki van kapcsolva, kell a fenének.
eddig is sokat kínlódtam ezzel a megosztás dologgal ezen a rüszves win7 alatt, szerintem egy feleslegesen szörnyen túlbonyolított baromság lett, de eddig még mindig sikerült valahogy megosztanom, amit akartam, ellenben most lassan pityergés határán állok. -
#95590400
törölt tag
válasz
#95590400
#25686
üzenetére
felmászott egy megára is. de lehet lemászik róla, mert úgy lerugdalom, h ihajj... aztán a továbbiakban szaros bottal sem piszkálom, ha home serverről van szó... marad az xp... el lehet adni oem wint???
nincs valakinek ötlete, miért nem tudok egyetlen egy rohadt particiót megosztani??? az összes megy, de egyet képtelenség. hálón látni, ha rákkattintok nincs hozzáférésem.
már kijelöltem mindenkit.
újratelepítettem. ugyanez. formáztam, sütöttem, szaggattam a rendszer és az rendetlenkedő meghajtót is. és nincs jogosultság más gépeken.
azt tapasztaltam, h a hálózatkezelés egy feleslegesen agyonbonyolított szörny a vista óta, h gyötörné halálra egy vagon aprómajom a kitalálóját, de eddig mindig meg tudtam oldani. most órák óta baszkurálom, de egyszerűen nem éri el semelyik gép sem azt az egy particiót. az adott gép a hálón belül saját magánál igen. a tulajdonságokban ekkor, ha a biztonság fülnél állítgatok és variálok ott is a jogosultságokkal a szerkesztés-engedélyezés részben, azt írja ki: hiba a biztonsági beállítás érvényesítésekor..... hozzáférés megtagadva. nem lehet menteni az engedélyek módosítását. -
#95590400
törölt tag
mi az a minimum vga, amire a win7 még felmászik? lehet pci-os is. a lényeg a párezer forinton, meg a minimális fogyasztáson van. home serverbe kellene... szóval csak annyi, h felmenjen, mindegy milyen felbontás, képfrissítés, saját driver sem kell, csak fusson a távoli asztal.
win7-es gépre egyébként be lehet menni xp-s távoli asztallal? -
#95590400
törölt tag
válasz
#95590400
#12031
üzenetére
szépen válaszolok magamnak, mert megtaláltam a megoldást.
az xp-s gépen a feladatkezelőből új feladatként elindítani az rdpclip.exe-t. újra sem kell csatlakozni.
ha fut, akkor előtte lelőni.
nekem el sem indította, mikor a win7-el csatlakoztam.
ha megint nem megy, lelőni, és megint új feladat. -
#95590400
törölt tag
van arra valamilyen megoldás, h a távoli asztalnál a vágólap átkerüljön az sp3-as xp-re meg persze onnan a win7-re?
x86 és 64 bit home / prof alatt próbálom, de az istennek sem sikerül... vágólap előtt pipa, meg kivesz, kb. ennyi, amit látok, de hiába van előtte pipa, nem viszi át.
Aktív témák
- Steam, EA, Ubisoft és GoG játékkulcsok, illetve Game Pass kedvező áron, egyenesen a kiadóktól!
- LG 55QNED813RE / QNED / 55" - 140 cm / 4K UHD / 120Hz & 4ms / HDR Dolby Vision / FreeSync + HDMI 2.1
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- HIBÁTLAN iPhone 11 64GB White-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4389, 100% Akksi
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4447, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

