Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#757) reelc válasza Peace (#754) üzenetére


reelc
veterán

Akkor jól láttam. :) Köszi.

Season 1: Drukhari
Season 2: Khorne volt.

Az ütött szöget a fejembe, hogy a játékokban a szezonok időlimitesek.
De tegnap láttam a küldik között Drukhari és Khornet is. Persze ez nem azt jelenti, hogy az adott küldetéssoroztat elérhető mint amikor kijött a szezon, ezért kérdeztem. :) Na majd ha eljutok odáig.

(#755) Xaels: Elolvastam, köszi!

(#756) Peace: "A Prophecy esetében átestek a ló túloldalára, temérdek mennyiségű drop van pálya közben és most már bármikor bemehetsz inventory-ba változtatni a felszerelésen, nem csak a hídon. Viszont a kiesett cuccok 1%-a használható a többi szemét. Szóval ennek sincs sok értelme, mert persze átnézed őket egyenként, de úgyis tudod, hogy tűzre valóak és csak az időd megy vele..... :("
Kicsit pontosítanék. Mindez a 2.0 eredménye.
Ugyanezt tapasztalom.
A kékeket eladom vagy szétszedetem alapból. Most majd a lilákat és a zöldeket fogom, amiken túlhaladt a szintem. Valóban elég pepecselős.

Amúgy igen, valamit nagyon tud a játék, egyetértek!
De jó lenne valami (ha ez a Meme Virus ennyire ritka) cucc bele, amitől gyorsabban fejlődne a kari. Hasonló játékokban vannak ilyen cuccok. Egyszer kb. kimaxol egy karit az ember, ok. De a következő már jobb lenne, ha gyorsabban menne, a kedv is jobb lenne.Valami amit alacsony szinten is lehetne már használni. Szóval nem az XP-s Tarotra gondolok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.