Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#890) vaakuum válasza RzRobot (#886) üzenetére


vaakuum
addikt

Eww...én meg azt hittem, hogy az olyan képessége a vaubannak, ami egy időre ártalmatlanná teszi az ellent, mint az excalibur radial-blindje, meg a rhino-stomp.... Nagy elánnal kaszaboltam is a masszát mindig, amikor ilyet láttam, de ezek szerint fölösleges volt. Jó tudni.
Összekevertem a bastille jellemzőjével, ami nem öli meg őket, csak egy kicsit kivonja a forgalomból. :W Ezek szerint azokat kell inkább zúzni. Bár kill-stealre még mindig jó lehet a vortex gyepálása is :)

Tegnap próbáltam farmolni a MAG részeit, még mindig a sisakra hajtok.
Csináltam egyedül, és volt, hogy dobott BP-t, csak kár, hogy nem a sisakot. Ráadásul a sentinelem ölte meg full egyedül, én csak kíváncsian álltam, és vártam, mi lesz ebből. Mióta beraktama kockába a 15% stunt, azóta láthatatlanná sem tudott válni, egyszer befogta a kocka, és utána ledarálta. Másik ilyen körben meg nem dobott semmit. Nekiugrottam egyedül, sentinel nélkül is lvl 10 alatti pisztollyal meg lvl 1x sörétes és dual zorennel, nem dobott semmi kétszer egymás után sem ráadásul mindkétszer a lvl17 dual-zorennel kellett végigfarigcsálni az ürgét, mert a fegyverek utántöltése alatt sunyin visszaszedte a pajzsát. Aztán próbáltam sentinel nélkül csapatban is párszor, eredmény semmi.
Végül próbáltam sentinellel, klános kisegítéssel, dobott BP-t, de az sem sisak volt. (viszont egy másik körben szereztem egy nyx alkatrészt :R , később még jól fog jönni) Nekem nagyon úgy tűnik, ez tényleg totál random, maximum a csillagok együttállása lehet rá pozitív hatással. Ma még talán lesz egy órácskám játszani este, pénteken du talán egy picit több. Kíváncsi leszek, mennyi időbe fog kerülni kifarmolni, ráadásul egy control-modul biztosan kelleni fog hozzá, mert a mostanit elindítottam egy shade gyártásnak. És ahogy figyeltem, az sem könnyen esik :( (És lehet, hogy egy neural sensorral is mínuszban vagyok, bár mostanában elég sokat jártam a gólemnél.)

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.