Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#176) HaaS válasza myckey (#175) üzenetére


HaaS
addikt

Így-így... közben már kidolgoztam a stratégiát is: minden modból kettőt tartok meg, egyet magas szinten (általában páros szkillpont szükséglettel, később maxolva), egyet meg alacsonyabb-közepesen: így még nagyobb a szabadság a cserélgetést illetően, és az alacsony szintű fegyókba is tudok pakolni, már elég korán.
Meglehetősen kellemetlen, mikor a sok magas szintű kártya pihen, mert nincs elég hozzájuk elég skill pont... persze ahhoz játszani kell, hogy legyen miből:)!

Dehogy nevetek, de én sem ülök mindig a gép előtt... meg "mindenki másképp csinálja".

Undead: ...juteszembe: ha ugyanúgy van, mint amikor bejött a Frost meg a Nyx, akkor kell hozzájuk némi elhivatottság. Az első napokban olyan alacsony volt a droprate, csak az igazán "kemények" farmolták végig a blueprinteket... persze itt is vannak, akik azonnal a legújabbra hajtanak.
Tudom, hogy mondtam már, én spec unom a farmolást, nem is csinálom... nem szórakoztat... az annál inkább, mikor új dolgokat találok. Pölö arra is egy jóó hónap múlva jöttem rá, hogy izomból fejbe lehet rúgni az ellenfeleket, azok meg hanyattvágódnak... most meg ugye jön rá a a spec kombós támadás, ha földön vannak, szóval van itt móka bőven:)!
Mennyit röhögtünk már ezen is, báááz... ott röppengettünk jobbra-balra állandóan... szegény ellenfelek meg csak estek-keltek, hehehe...

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.