- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- bigyo108: A vén PC-Főnix újjászületése
- sh4d0w: Árnyékos sarok
- Kalandor: Elhunyt I. Ferenc pápa
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- GoodSpeed: Ma a Samsung Galaxy S24 FE-re is megérkezett az Android 15-ön alapuló One UI 7.0
Új hozzászólás Aktív témák
-
kicsi kecske
tag
Sziasztok!
Lehet buta kérdés, de most lett családi házunk és első kazán az életemben.. eddig csak központi fűtéses panelban laktam.
Adott a családi ház - Arison Clas one B 40Les tárolós kombi gázkazán - padlófűtés.
Meg lehet azt valahogy oldani, hogy az előremenő víz hőmérsékletét fixáljam pl 21-23 fok között és ezt a vizet folyamatosan keringessem a padlófűtés csövében?
Megmondom miért érdekel. 23-ra van téve a termosztát, de a belső hőmérséklet nem éri el a 23at.. most még fűtés nélkül is van 24-25 fok között (jó a szigetelés). Ellenben a padló meg hideg a lábnak és jó lenne ha a belső hőmérsékletű "meleg" víz keringene a padlóban ezáltal melegítve a padlót folyamatosan.
Most azt tudom csinálni, hogy a belső hőfokhoz képest magasabbra veszem a termosztátot és a 35-45 fokos vizet keringetem a padlóban. Ekkora tök jó meleg a padló de bent meg lesz miatta kb 27 fok ami meg sok.
Nem lehet itt valahogy egy kellemes langyos vizet folyamatosan keringettetni a kazánnal, hogy a belső hőmérséklet ne emelkedjen de a padló termosztát hőmérséklet alatt picivel menjen? Persze ha felveszem a termosztáton a hőfokot akkor azért induljon el rendesen a kazán
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- AKCIÓ! MSI B450 R7 2700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB Rampage SHIVA FSP 500W
- PROHARDVER matricás ház ingyen elvihető
- LG 55CS6 - 55" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 3000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK H310CM i5 8600K 16GB DDR4 960 GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest