Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81) ACE- válasza Palesztin994 (#80) üzenetére


ACE-
addikt

Nem csak az első tranzakció lehet a 20€, hanem bármelyik tranzakció, ami 20€ fölötti. Utána pár nap után megkapod az 5€-t.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#82) zerodot válasza Palesztin994 (#80) üzenetére


zerodot
aktív tag

Talán nem kell a legelsőnek 20 eurósnak lennie, nem tudjuk pontosan, mindenesetre a hozzáadások miatti auth tranzakciók nem probléma. [link]

(#83) szuladam válasza zerodot (#78) üzenetére


szuladam
aktív tag

Ez nem igaz.
Bár a fizikai kártyán nincsenek feltűntetve a kártya adatok, az applikációban meg tudod nézni a számot, cvc-t, lejáratot. Így a fizikai kártya adatait ugyan úgy fel tudod használni bármilyen online fizetéshez is!
(Ez már ilyen 2020-as fizikális bankkártya trend a nagyobb biztonság miatt. Ami ezen felül még stílusosabbá teszi a kártyát. :D Ezt amúgy először én a Cruve investor kártyájánál láttam.)

[ Szerkesztve ]

(#84) pictigjis válasza szuladam (#83) üzenetére


pictigjis
senior tag

nem tudod megnezni. a fizikai kartya adatai szet vannak bontva online es offline reszre, utobbi az appban is ki van csillagozva, csak cvc-t mutat meg

(#85) zerodot válasza szuladam (#83) üzenetére


zerodot
aktív tag

Hát már pedig nekem nem mutatja, akárhogy is nézem. Csak az utolsó 4 számjegyet és a CVV-t tudom megnézni az appban.

Pay online fül alatt van a virtuális, teljes adatokkal, Pay offline alatt pedig a fizikai a fent leírt módon.

#84 pictigjis
Szerintem az online alatt egy teljesen másik kártya van, nincs köze a fizikaihoz, hiszen bármikor kérhetsz egy újat is belőle.

[ Szerkesztve ]

(#86) pictigjis válasza zerodot (#85) üzenetére


pictigjis
senior tag

igazabol persze, hogy nincs koze, ez csak grafikai megjelenites kb :)

(#87) sajtos365


sajtos365
tag

Virtuális kártyámnál ki lehet kapcsolni az ATM pénzfelvétet. Lehet, hogy telefonnal lehet használni az ATM-et?

(#88) fil válasza ACE- (#81) üzenetére


fil
őstag

Milyen 5 € -ról beszéltek? Én az első 20 €-s vásárlás után 20 €-t kaptam és azt írja, hogy ha meghívok valakit 20 €-t kapok és gondolom ő is.

(#89) pictigjis válasza fil (#88) üzenetére


pictigjis
senior tag

ha neked azt írja, te annyit kapsz. userenként eltérő lehet az összeg, mostanában 5 eurót adnak

(#90) Palesztin994


Palesztin994
aktív tag

Valaki tudja esetleg, hogyha pl. Auchanban online, hazhozszallitassal vasarolok, akkor is jar e a 15%? Gondolom elég valószínű, de csak élesben gyozodhetunk meg róla biztosan.

[ Szerkesztve ]

(#91) fil válasza pictigjis (#89) üzenetére


fil
őstag

Mondjuk visszagondolva én nem user meghívójával léptem be, hanem a Vivid-ével. Lehet, hogy ezért kaptam 20 € welcome giftet?

(#92) zerodot válasza fil (#91) üzenetére


zerodot
aktív tag

Lehet az is. Mikor regeltél? Mert amúgy ősszel, induláskor, asszem mindenki 20 eurt kapott baráti meghívóval is. Sőt egy rövid ideig pénzküldéses meghívás is volt, azért 25 eur járt, én is annyit kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#93) fil válasza zerodot (#92) üzenetére


fil
őstag

Kb. 1 hete.

(#94) fil válasza Palesztin994 (#90) üzenetére


fil
őstag

Én online vásároltam az Auchannál és megkaptam. A futárnál fizettem, de szerintem ez lényegtelen.

(#95) Palesztin994 válasza zerodot (#76) üzenetére


Palesztin994
aktív tag

:DD :DD

(#96) Palesztin994 válasza fil (#94) üzenetére


Palesztin994
aktív tag

köszi! :)

(#97) anadroid válasza pictigjis (#89) üzenetére


anadroid
senior tag

Nálam a kezdetkor 20/20 volt, december közepe táján 20/5-re változott. A meghívottaim most 5/5-tel tudnak meghívni.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#98) sajtos365


sajtos365
tag

Első 20 euros vásárlást cashbackes üzletben kell megejteni vagy mindegy hol?

(#99) pictigjis válasza sajtos365 (#98) üzenetére


pictigjis
senior tag

teljesen mindegy

(#100) sajtos365 válasza pictigjis (#99) üzenetére


sajtos365
tag

Kössz. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.