Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) zerodot válasza Crvsh3R (#598) üzenetére


zerodot
aktív tag

A Super Deals független a Primetól. Periódusonként kapsz 50 eurós limitet. A cb egy választott részvénybe gyűlik és onnantól hogy megkaptad, az csinálsz vele amit akarsz, bármikor kiveheted, elköltheted vagy bent hagyhatod a részvényben a végtelenségig.

(#602) zerodot válasza zsola400 (#600) üzenetére


zerodot
aktív tag

A Prime nem hosszabbodik, 3 hónapra kapod meg ingyen, utána 9.90 eur/hó az ára vagy vége. SD-hez semmi köze.

(#603) Crvsh3R válasza zerodot (#601) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Ebben az esetben nem sok értelmét látom a Prime-ot fizetni. Számomra a Super Deals-en kívül nem sok haszna van a kártyának, max. ha nem lenne külön szedve a Prime-tól Super Deals, mert még akkor fizetném is a havidíjat.

Egyébként magát a fiókot lehet valahogyan törölni? Erről információt nem találtam.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#604) zerodot válasza Crvsh3R (#603) üzenetére


zerodot
aktív tag

De miért akarod mindenáron fizetni? :D Nemhogy örülnél neki, hogy havidíj nélkül is megy a Super Deals. :)

(#605) zsola400 válasza zerodot (#602) üzenetére


zsola400
aktív tag

Igen igazad van, most néztem az app-ban 3 hónapig van ingyen.

(#606) Crvsh3R válasza zerodot (#604) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Nem akarom fizetni, de a meghívható emberek száma (aki fel is fogja az egész működését) számomra elég véges (1 max. 2 ember). Az meg, hogy én pesztrálgassak (feltöltés/átutalás, használat, supportnál reklamáció ha valami nem működik) mindenkit akit meghívok és nem ért hozzá, arra sem időm, se idegem.
Ezért mondom, hogy mivelhogy csak meghívás után jár a Super Deals így ez nálam elég hamar ki fog futni és gondolom nem vagyok egyedül.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#607) szabi__memo válasza Crvsh3R (#606) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem, nem vagy

(#608) fil válasza Crvsh3R (#599) üzenetére


fil
őstag

Nálam is korrigálták a DM vásárlást, minden reklamáció nélkül.

(#609) fil válasza fil (#608) üzenetére


fil
őstag

Ráadásul ez Curve-os volt. Bár csak a magyar bankok is ilyen gyorsan javítanák az esetleges bugokat.

[ Szerkesztve ]

(#610) ACE- válasza Crvsh3R (#606) üzenetére


ACE-
addikt

Lehet előbb is vége lesz ennek az egésznek ha február végéig eltűnik az összes Magyarországon is létező bolthoz a kedvezmény. Auchan, Lidl, Aldi, IKEA, Decathlon és társai mind lejárnak március 1-ig... ha nem lesznek hosszabbítva akkor vége a jó világnak.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#611) bl4ze válasza ACE- (#610) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, akkor nézhetünk mire lesz jó a cashback.... Reméljük maradnak azért. (Auchan,Shell stb...)

.:. bl4ze .:.

(#612) pictigjis válasza ACE- (#610) üzenetére


pictigjis
senior tag

a bauhaus tegnap lejárt, és ki is került az appból, az biztos

(#613) KMT


KMT
addikt

Na meg is jött a kártya. Egyszerre a Curve-vel. A különbség csak annyi, hogy azt novemberben igényeltem, ezt meg 2 munkanapja. :))
Este lidl-próba, már ha addigra átér az utalás revolut-ról...

(#614) bl4ze


bl4ze
veterán

DM szintén javítva! :R

.:. bl4ze .:.

(#615) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Szerintetek lesz olyan pénz hozzáadás vividen, mint revoluton? Ez az utalgatás elég kényelmetlen.

(#616) zerodot válasza hkari (#615) üzenetére


zerodot
aktív tag

Hát, Revolutban pár kattintás az utalás is, úgyhogy kényelmetlennek én nem nevezném :) De azt mondjuk én se bánnám, ha azonnal vagy néhány perc alatt átérne a SEPA.

Ennyit találtam ezzel kapcsolatban a google playben. Fogalmam sincs, hogy az említett "new features" az instant top-up-al kapcsolatosak-e vagy csak azért írták oda, hogy jól nézzen ki a válasz...

(#617) hkari válasza zerodot (#616) üzenetére


hkari
őstag

Igen én is úgy szoktam, csak mivel ez úgy néz ki beválik, nem feltéten szeretnék még egy másik szolgáltatást is. :)

(#618) Rellind


Rellind
senior tag

Sziasztok. A neten találtam 40euros bónuszt ígérő meghívásokat. Ez valid vagy átverés?

(#619) zsola400 válasza Rellind (#618) üzenetére


zsola400
aktív tag

Német regisztrációval adtak annyit az elején, most már ott is 20€, magyar reg. is volt akinek adtak 20-at. Most már a magyarra csak 5€ adnak. ;)

(#620) szabi__memo válasza zsola400 (#619) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Hamar eljutunk oda hogy fizettünk kell érte :DDD

(#621) bl4ze válasza Rellind (#618) üzenetére


bl4ze
veterán

40: 20+20 meghívó, meghívott :D

.:. bl4ze .:.

(#622) TigerDzsó válasza Rellind (#618) üzenetére


TigerDzsó
tag

Nekem 40€-t ír a meghívó linkemen, app-ban csak 5€-t. :F

(#623) Rellind válasza TigerDzsó (#622) üzenetére


Rellind
senior tag

Köszönöm a válaszokat, gondoltam Revolut mellé jó lenne ez is. IKEA cashback csak 27-ig van? Kár, hogy csak most jött szembe velem ez a Vivid dolog :(

(#624) Silent77 válasza Rellind (#623) üzenetére


Silent77
veterán

Igen, de virtuálissal még ki tudod használni, nem kell megvárni a fizikai kártyát.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#625) zsola400 válasza Rellind (#623) üzenetére


zsola400
aktív tag

Ha van Curve kártyád a Gbit-el is át tudod rakni 27-ig Vivid-re a vásárlást.

(#626) anadroid válasza Rellind (#623) üzenetére


anadroid
senior tag

Jelenleg csak addig, de a Lidl is jött már vissza pár nap kihagyás után. Reméljük a legjobbakat.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#627) Fifi


Fifi
őstag

Az itt kapott segítség és a szolgáltatói oldalakon olvasottak alapján, azt szűrtem le, hogy számomra az alábbi devizaváltási "stratégia" lesz a nyerő, az itthoni HUF vásárlásaimhoz, melyről szívesen kapnék tőletek visszacsatolást :B

0. A Vivid kártyát Curve mögé téve használjuk (hátha lesz még GBiT is)
1. Revolutra HUF feltöltés, majd ott hétköznap átváltás EUR-ra
és ez SEPA utalással Vividre kerül
2a. A Vivid-en lévő EUR elköltése:
Curve-ben Vividet EUR devizanemre állítva használjuk hétköznap
és havi max. 500€-ig
Így a HUF költéseim a Curve váltja át EUR-ra költséghatékonyan
2b. A Vivid-en hétköznap átváltott HUF elköltése:
Curve-ben Vividet HUF devizanemre állítva használjuk a hétvégi
vásárlások során
2c. Végső megoldás, ha valamit elszámoltam:
Vivid mindig azt a devizanemű számlám terheli elsődlegesen,
amilyen devizára Curveben állítottam. Ha valamiért azon nincs fedezet, akkor a másik devizanemű számlát
terheli VISA rate + 0,5%-on

Persze mindez csak a cashback kimaximalizálásig, az ezt meghaladó és cashback alapját nem képező költéseket máshol oldom meg.
Jó ez így vagy lehetne jobb? :D

[ Szerkesztve ]

(#628) sajtos365 válasza Fifi (#627) üzenetére


sajtos365
tag

Azt mondom, inkább lépj a tettek mezejére! :D

(#629) Fifi válasza sajtos365 (#628) üzenetére


Fifi
őstag

Azon vagyok, tegnap már megvolt az első költés is a Vivid számláról. :DDD

Eddig sem revolut, sem vivid kártyám nem volt, így össze kellett szedni a gondolatokat, hogy hogyan jövök én ebből ki jól. :U
Ide meg azért írtam, mert nekem is jó, ha egyben látom mankónak, meg itt vannak nálam jóval képzetebbek ez ügyben, akiknek biztos feltűnik, ha valamit félreterveztem.

(#630) Rellind válasza zsola400 (#625) üzenetére


Rellind
senior tag

Nincs Curve kátyám... :(

(#631) Rellind válasza Fifi (#627) üzenetére


Rellind
senior tag

Lehet akkor nekem is ebből kell választanom :) Vagy mégsem.... Nincs curve kártyám....

[ Szerkesztve ]

(#632) KMT


KMT
addikt

Mi az a Gbit? Lehetetlen rákeresni...

(#633) TigerDzsó válasza KMT (#632) üzenetére


TigerDzsó
tag

Go Back in Time a Curve-nél, ha minden igaz.

[ Szerkesztve ]

(#634) Fifi válasza TigerDzsó (#633) üzenetére


Fifi
őstag

(#635) KMT válasza Fifi (#634) üzenetére


KMT
addikt

Köszi! Így már megvolt, csak túlkódoltátok.

(#636) Fifi


Fifi
őstag

Úgy néz ki a DM javítva lett.
Nálunk már automatikusan megjött a cashback pedig Curve kártya mögött van:

(#637) bl4ze válasza Fifi (#636) üzenetére


bl4ze
veterán

....vagy olyan boltban jártál ahol már adtak le rá hibajegyet.....

.:. bl4ze .:.

(#638) Fifi válasza bl4ze (#637) üzenetére


Fifi
őstag

Lehet.

(#639) Silent77


Silent77
veterán

Nike.com tesztelve, működik. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#640) UHHH


UHHH
senior tag

Nem hívták a mobilszámotokat DÁNOK véletlenül? Szemét spammerek, vajon kinek az adatbázisát törték fel és lopták el a telefonszámokat?! Utána kéne járni: Privi, ha hívtak mostanában dánok. +45 78 74 53 77 hívott engem tegnap, van Revolut/TW/Curve/Vivid kártyám. Ha sok adat lenne, logikai úton ki lehetne deríteni, hogy melyiket törték fel. :F

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#641) szuladam válasza UHHH (#640) üzenetére


szuladam
aktív tag

Csak érdekel a dolog kíváncsi vagyok. Bár ez elég off topic...
Miből veszed hogy valamelyik kártyás cég adta ki a dánoknak a számod? Nem lehet kb akárki más ahol egyszer valaha megadtad a számod? :F

[ Szerkesztve ]

(#642) UHHH válasza szuladam (#641) üzenetére


UHHH
senior tag

[link] és még sorolhatnám, számomra egyértelmű. Sehol sem adom meg a számom, pont emiatt. Van egy usernek friss domino kártyája, melyet senki sem tud, s ő is kap hasonló dolgokat (ő csak a revolutnak adta meg).

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#643) Divinity válasza UHHH (#642) üzenetére


Divinity
őstag

Visszaadott számokat újra értékesítik így ez semmit nem jelent, bárhonnan jöhetnek a hívások, lehet nem te hanem régebbi tulaj adta ki.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#644) ACE- válasza Divinity (#643) üzenetére


ACE-
addikt

Arról nem is beszélve hogy vannak ilyen szoftverek, akik végighívják a számokat találomra, és ha valamelyiket felveszik, akkor bekapcsolják az operátorhoz...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#645) Fifi


Fifi
őstag

Látom többen kérdezték már, hogy hogyan lehet zsebet törölni, de választ nem leltem.

Megoldás: Írtam az appban a supportnak és ők engedélyezték ezt a funkciót, azóta az appban a zseb beállításainál alul megjelent egy "Delete pocket" gomb.
Még a Main pocketnél is :DDD

(#646) KMT válasza Fifi (#645) üzenetére


KMT
addikt

Kérdés, hogy miért várják el, hogy mi is igényeljük ezt a funkciót. :DDD

(#647) Fifi válasza KMT (#646) üzenetére


Fifi
őstag

Rájöttek, hogy a magyar ember addig lesz náluk amíg tart a super deal, meg a cashback, így sok account törléssel járó munkát levesznek a dolgozóik válláról.
Lehet, hogy lokalizáció alapján már holnap nálatok is megjelenik ez a funkció :D

(#648) KMT válasza Fifi (#647) üzenetére


KMT
addikt

Egyébként hasznát egyelőre nem látom, csupán logikátlan, hogy nem lehet törölni. Eleve, azért hoztam létre egy zsebet, mert elsőre úgy tűnt, hogy így lehet az eurós mellett forintos számlát is nyitni. :DDD

(#649) pictigjis


pictigjis
senior tag

decathlon online továbbra is működik, egy vásárlásból összejött az 50 euró cashback

nagyon kíváncsi leszek, márciustól mi marad a super deals-kínálatban (mondjuk nekem az április 21-i következő megújításig kb. mindegy)

(#650) z67


z67
őstag

Soroksári Auchan kúton van esetleg tapasztalata valakinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.