Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) sajtos365


sajtos365
tag

Gondolkodtam a Vivid kártyán, de úgysem használom a fizikait csak a virtuálist akkor meg minek, csak a bajom van vele, pl. nem érkezik meg, benyeli az ATM.

(#352) shiftac válasza shiftac (#228) üzenetére


shiftac
aktív tag

Erre valaki tudna válaszolni, légyszi? Még nem léptem tovább ennél a lépésnél, de ma délután folytatnám.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#353) zerodot válasza shiftac (#352) üzenetére


zerodot
aktív tag

Hát ez elég fura... Cache törlés, app újrainstall, ilyenek jutnak csak eszembe. Vagy ha van lehetőséged, akkor másik telón megpróbálni.

(#354) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Friss Vividesként lenne pár kérdésem: Superdeals ajánlatkhoz kell valamit tennem azon túl, hogy gpayben beállítom a vivid-es kártyát és azzal fizetek? Vidides kártyán eurónak vagy forintnak kell lennie? A legegyszerűbb/olcsóbb gondolom az, ha Revolutra teszek pénzt és onnan küldöm át vividre, ugye?

Superdeals egyébként csak ilyen "nyitási" akció vagy később is várhatóak ilyen visszatérítések?

Illetve másnál előfordult, hogy nem tudta ellenőrizni az email címét? Kiküldi a kódot a gmailes email címre, beírom és azt írja, hogy rossz a kód. :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#355) fil válasza zerodot (#350) üzenetére


fil
őstag

Tudom minden bank kártya sima levélként jön. Megkaptam a Curve-öt, Revolut-ot, Transferwise-ot ,de azok régebben voltak. A Bunq-al kezdődött. Gondoltam, hogy ott ők nyelik be a 10 €-t, aztán nem küldik, így jár aki nem prémium csomagot választ. De most úgy néz ki itt is.
A Magyar Postával nem érdemes foglalkozni. Egy semmirevaló társaság. Világosan megmondták, hogy ami nem ajánlott annak nincs nyoma a rendszerükben, számukra nem létezik.
Úgy hogy még várok (a csodára).

[ Szerkesztve ]

(#356) zerodot válasza CactuS (#354) üzenetére


zerodot
aktív tag

Ha aktiválva van a Super Deals (=meghívókóddal regisztráltál), akkor nem, nincs más dolgod, mint fizetni :) Lehet A/GPay és Curve mögül is.

Legjobb Revolutról EUR-t küldeni SEPA utalással. Vividen visszaválthatod HUF-ra, és akkor abból fog költeni, vagy hagyhatod euróban, és akkor majd mindig fizetéskor vált automatikusan. Kb. 0.5-0.7% váltási költséggel számolj.

A Super Deals-et meghosszabbíthatod, ha meghívsz valakit, ekkor kapsz újabb 50 EUR cashback keretet újabb 8 hétre.

[ Szerkesztve ]

(#357) CactuS válasza zerodot (#356) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm az utalásos infót. Nálam annyit ír, hogy you earned 0.00 Eur of 50.00 Eur access until march 04. Akkor ez aktiválva van, ugye? :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#358) zerodot válasza CactuS (#357) üzenetére


zerodot
aktív tag

Igen, aktív március 4-ig. Mehetsz vásárolni! :)

(#359) CactuS válasza zerodot (#358) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#360) shiftac válasza zerodot (#353) üzenetére


shiftac
aktív tag

Megpróbáltam, nem segített. Másik telefonnal sikerült normálisan lefotózni a személyit, de amint kész voltam a kért képekkel, elölről kezdte a folyamatot, újra és újra. Útlevéllel ugyanez. Btw. a magyar személyin a hátlapon nincs hologram, pedig a Vivid látni akarja a képen (lehet újabbakon már van, nem tudom, enyém idén nyáron fog lejárni). Szóval egyelőre meg vagyok akadva ezen a ponton, írtam a supportnak e-mailt (in-app chatet nem találtam), várok a válaszukra. Nem túl bizalomgerjesztő így kezdésnek, meg ahogy itt olvasgatom sokaknak gondjuk van a cashback-el...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#361) anadroid válasza zerodot (#356) üzenetére


anadroid
senior tag

A leírásban valahol el van dugva, hogy ha előre váltod, akkor 0,7%, ha röptében, akkor 0,5%.

Újabb keretet csak akkor kapsz, ha letelt az időd, csak a felhasználás hosszabbodik 2 hónappal. A 8 hét csak elmélet, a gyakorlatban 2 hónap.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#362) zerodot válasza anadroid (#361) üzenetére


zerodot
aktív tag

Fix 0.7%-ot én nem láttam sehol, emlékeim szerint az van a leírásban, hogy az appban váltáskor 0.5% ami esetleg megnövekedhet akár 1%-ig. Itt meg lehet nézni az épp aktuális értéket: [link]. Jelenleg 0.49%, de van amikor 0.6x vagy 0.8x... szóval változó.

Kártyás fizetéskor a 0.5% fee az fix, viszont itt fontos különbség, hogy ezt a Visa árfolyamára rakják rá, míg a fenti esetben az ECB árfolyamára. Emiatt az eseteg többségében valószínűleg az appban váltás adja a jobb árfolyamot.

(#363) Palesztin994 válasza Palesztin994 (#337) üzenetére


Palesztin994
aktív tag

újra kell rendelnem a kártyát, ingyenesen... kaptam cserébe +1 hónap primeot, ami nem tudom jó e bármire. Még 1 hónap sd jobb lett volna... :D

(#364) Ghard


Ghard
őstag

Regisztrációnál €40-t ígértek de csak 20-at írtak jóvá. Elírás a €40, vagy volt esetleg aki megkapta?

(#365) anadroid válasza Ghard (#364) üzenetére


anadroid
senior tag

Nem volt negyven, 20/5 van. 20/20 volt október közepén

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#366) Ghard válasza anadroid (#365) üzenetére


Ghard
őstag

Keress rá a berlincheap blogra vagy yt csatornára ;)
Közben rákérdeztem supporton, elkérték a meghívó linket, de választ későbbre ígértek, mert túlterheltek.

(#367) pictigjis válasza Ghard (#366) üzenetére


pictigjis
senior tag

nekunk is volt 40 euros meghivolinkunk, de szinten 20 lett belole. majd ird meg lecci, mit reagalt a support :)

(#368) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Sziasztok!
Vivid Supporttal milyen csatornán érdemes felvenni a kapcsolatot? Írtam nekik appon keresztül nem jóváírt Super Deals miatt (DM vásárlás), de tegnap kora délután óta meg sem nézték.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#369) pictigjis


pictigjis
senior tag

ugy tunik, tenyleg tok mindegy, atvaltjuk-e a penzt huf-ra vagy sem. csinaltam 100 huf-os simple regisztraciot huf-ra valtott penzbol, ennek ellenere a 100 huf refundot is euroban irtak jova (ami most nem er 100 egesz forintot). kicsit se olyan, mint a revolut :)

(#370) zsola400 válasza Crvsh3R (#368) üzenetére


zsola400
aktív tag

App-on írtam nekik, általában 5-30 percen belül válaszoltak. Nekem a Shell-es visszatérítésre 9 napot írtak míg kivizsgálják és kértek fotókat a bizonylatról. DM-ben közvetlenül Vivid-el fizettél vagy Curve keresztül.
Ide is írhatsz: support@vivid.money

[ Szerkesztve ]

(#371) Crvsh3R válasza zsola400 (#370) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Közvetlenül vásároltam a Vivid kártyával. Amikor írtam nekik rögtön csatoltam a slipek fotóját és a Super Deals oldalam képernyőmentését is. Számomra eléggé fura, hogy 20 órája írtam és "Not seen yet", amikor elméletileg "24/7 customer support live chat" van.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#372) zerodot válasza Crvsh3R (#371) üzenetére


zerodot
aktív tag

Gondolom exponenciálisan nőtt a felhasználók száma a meghívórendszerūknek köszönhetően, így a problémák és a ticketek száma is, és egyszerűen nem győzik.

(#373) zsola400


zsola400
aktív tag

Volt olyan akinek a DM visszatérítés működőtt, mert itt csak azokat látom akiknek nem.

(#374) CactuS válasza Ghard (#366) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Put at least 20€ on the account (e.g. make a SEPA transfer to you IBAN account number).
Wait until your Visa card arrives per mail.
Spend at least 20€, by paying with the Visa card.
Your €40 gift should arrive in max. 3 business days.

Ez így megvolt?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#375) z67


z67
őstag

Valakinek sikerült megkapnia utólag a Soroksári IKEA százalékát? Nekem vizsgálgatásról, meg technikai osztályról írogattak, de hétfő óta semmi. Nekem ez a kártya egyelőre totális csalódás, ennél még az Erste 4 %-kal is jobb lettem volna. Nem igazán értem a számla bemutatása után mit kell még vizsgálniuk.

(#376) CactuS válasza z67 (#375) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez mondjuk engem is érdekelne, mert lenne egy IKEAs vásárlásom és pont a soroksári lenne közelebb. Bár ha a budaörsi biztosabb, akkor inkább átmegyek oda. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#377) Crvsh3R válasza CactuS (#376) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Én a héten rendeltem online, bár igaz kiszállítással, de a soroksári IKEA-ból és azonnal megkaptam a visszatérítést (nem Curve kártya alól). Esetleg érdemes megpróbálni az online rendelést "Kattints és vedd át"-al, online fizetéssel.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#378) Crvsh3R válasza zerodot (#372) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Én mindent megértek, de már lassan 32 órája, hogy először írtam és még meg sem nézték. A leterheltségükről semmilyen üzenet nem figyelmeztet (jobb helyeken azért látni ilyet).
Curve-nél többször volt, hogy írtam supportnak pont a DM visszutalási probléma miatt, kb. 1 órán belül mindig visszajeleztek, itt viszont azt jelzi, hogy még el sem olvasták.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#379) pictigjis válasza Crvsh3R (#378) üzenetére


pictigjis
senior tag

curve es 1 oran beluli valasz? melyik univerzumban???

(#380) zerodot válasza Crvsh3R (#378) üzenetére


zerodot
aktív tag

Akkor szerencsés vagy, nálam a Curve support szintideje 3-4 nap :)

(#381) ACE-


ACE-
addikt

Lehet elqrtam? Egy havert meghívtam, megkaptam a +2 hónapot, de még az 1 sem járt le. Viszont már összejött az 50€ visszatérítés. Most meghívtam az asszonyt, hogY az ő kártyával gyűjtsünk tovább, és most már 4 hónapra nyúlt ki a második időszak. Most akkor buktam 50€-t mert a 4 hónapban már csak annyit szedhetek majd össze?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#382) zerodot válasza ACE- (#381) üzenetére


zerodot
aktív tag

Meg kell várnod, míg letelik a jelenlegi időszakod, és elkezdődik a haverodért kapott 2 hónap - arra majd újra kapsz 50 EUR cb limitet. Ha az a 2 hónap is letelik, akkor jön a következő 2, amit a feleségedért kaptál, megint csak a hozzá tartozó 50 EUR limittel. Szóval mindig meg kell várni az aktuális időszakok végét, hogy aktiválódjon a következő, és nullázódjon az 50 eurós számláló.

Egyszerre 3 ilyen periódusod lehet "felhalmozva", tehát ha most meghívnál egy újabb embert, akkor ő érte már nem kapnál újabb super deals-t (mivel jelenleg van neked 1+2+2 hó, és még fut az első). Ha megvárod, míg átmész a köv. periódusba, és aztán hívsz meg új havert, akkor megint hozzácsapnak egy újabb 2 hónapot és 50 eurt a super deals-ed végére.

[ Szerkesztve ]

(#383) ACE- válasza zerodot (#382) üzenetére


ACE-
addikt

Szuper, akkor ezek szerint 2 havonta megújul a bónusz időszak és az 50 euró is nullázódik, köszi, csak furcsa hogy az app-ban egybe írja, hogy renew és utana junius a következő dátum.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#384) zerodot válasza ACE- (#383) üzenetére


zerodot
aktív tag

Hát, két infó van, és el vannak választva egy pöttyel :)
A Renew a következő nullázódás időpontja, az Access until pedig azt mutatja, meddig vagy jogosult a Super Deals-re összességében.

(#385) pictigjis válasza zerodot (#382) üzenetére


pictigjis
senior tag

kösz az egyértelműsítést, én is úgy értelmeztem, hogy valójában 200 euró is gyűjthető, akkor valakit február 21. után, az első renew után kell meghívnom

(#386) zerodot válasza pictigjis (#385) üzenetére


zerodot
aktív tag

Igen, 200 euró is, de több is :)

Amíg maradnak a jelenlegi szabályok, addig a végtelenségig hosszabbíthatod a super deals jogosultságokat, 2 havi periódusokkal és azokhoz 50 eurós keretekkel. Az első renew után meghívsz valakit, kapsz +1 periódust (a negyediket), aztán ha a második renew után is meghívsz valakit, akkor megint egy újabbat (az ötödiket), és így tovább...

[ Szerkesztve ]

(#387) pictigjis válasza zerodot (#386) üzenetére


pictigjis
senior tag

nagy a csalad, megoldjuk :)

(#388) ACE- válasza pictigjis (#387) üzenetére


ACE-
addikt

Azt meg lehet csinálni hogy az én telefonomra rárakom pl. Apám regisztrációját, és onnantól azt használom? Gondolom a telefonszámnak meg az email-nek kell csak különböznie.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#389) anadroid válasza ACE- (#388) üzenetére


anadroid
senior tag

Érdekes lesz, amikor azonosítást kérnek majd 5-10 perc lejárattal SMS-ben vagy e-mailben. Kipróbáltam, fél-egy óránként szórakoztatott.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#390) ACE- válasza anadroid (#389) üzenetére


ACE-
addikt

Mit kérnek?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#391) ACE-


ACE-
addikt

Valaki utánanézett hogy adózási szempontból hová esnek ezek a visszatérítések?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#392) pictigjis válasza ACE- (#391) üzenetére


pictigjis
senior tag

dehogy nezett senki :) biztosan adomentes amugy, mert ez promocio

(#393) zerodot válasza ACE- (#391) üzenetére


zerodot
aktív tag

Maga a cashback tudtommal adómentes, de mivel részvényben kapod, az esetleges árfolyamnyereséged az valószínűleg adóköteles lesz.

(#394) anadroid válasza ACE- (#390) üzenetére


anadroid
senior tag

Küldenek egy kódot, amit vissza kell küldened az alkalmazásban, illetve rá kell kattintanod a linkre.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#395) ACE- válasza anadroid (#394) üzenetére


ACE-
addikt

És mindezt félóránként? Akkor kénytelen leszek a második telefonszámommal regelni :D

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#396) anadroid válasza ACE- (#395) üzenetére


anadroid
senior tag

3-4 alkalom után leálltak, de jó móka volt a távoli telefonra minden alakalommal távolról belépni.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#397) Shade45 válasza ACE- (#391) üzenetére


Shade45
senior tag

Írják az alkalmazásban, hogy minden juttatás adóköteles (tehát nem csak a stock rewardson elért árfolyamnyereség) :

[ Szerkesztve ]

(#398) ACE- válasza Shade45 (#397) üzenetére


ACE-
addikt

Azért a "depending on your country of residence" nem épp azt jelenti, hogy adóköteles...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#399) Shade45 válasza ACE- (#398) üzenetére


Shade45
senior tag

Ezzel a mondattal ők mossák kezeiket, ők nem vonnak semmilyen adót a szerzett összegekből. A továbbiak a felhasználókra van bízva.

(#400) pictigjis válasza ACE- (#398) üzenetére


pictigjis
senior tag

hát egyrészt "depending on your country of residence" és "you may have to". adóköteles cashback - hát, ilyenről én még nem hallottam, de aki szeretné majd bevallani a bevallásában, rajta :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.