Legfrissebb anyagok
LOGOUT témák
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- bambano: Bambanő háza tája
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Meggyi001: RTX 5060 - Az új népkártya?
- Ndruu: Segíts kereshetővé tenni a PH-s arcképeket!
PROHARDVER! témák
Mobilarena témák
IT café témák
Hirdetés
!! SZERVERLEÁLLÁS, ADATVESZTÉS INFORMÁCIÓK !!
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kija
aktív tag
És akkor egy másik kérdés.
Egy adott email fiók emailjeiből szeretném lementeni a csatolmány fotókat az email tárgy mezőjéből származó nevű könyvtárba, de úgy hogy a csatolmánynak új nevet adok a könyvtár nevéből, a beérkezés dátumából és egy sorszámból.
Szuperül megszámolja a kód a csatolmányok számát az épp a for ciklus által kiválasztott emailnél, ám a mentés nem megy mert típus hibával megáll az alábbi sornál:Set myFolder = FSO.GetFolder(myPath)
A myPath egy sztring típusú változó és ezen sor előtt megkapja a megfelelő értéket. myFolder Folder típusú változó. FSO pedig FileSystemObject típus.
Mi lehet a gond?
Új hozzászólás Aktív témák
Aktív témák
Új fizetett hirdetések
Üzleti előfizetők hirdetései
- Új FULL HD webkamera + Számla
- HP ZBook 15 G6 i7-9850H 16GB RAM 512GB SSD NVIDIA Quadro T2000 15.6 FHD 1 év garancia
- Frederick Forsythe: Isten ökle (nem olvasott)
- Akció! Újra Gamer EGEREK! Glorious , Endgamer XM1R , Nibio
- Új Gigabyte 16 Aero 4K+ OLED i7-13700H 14mag 16GB 1TB SSD Nvidia RTX 4070 8GB Studio Win11 Garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest