Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10201) Bjørgersson válasza Impressa (#10192) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszi, átírtam 4k-ra, hátha így hamarabb lecsap rá valaki. :D

(#10193) marsu: Pihent-e vagy? :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10202) föccer válasza marsu (#10193) üzenetére


föccer
nagyúr

Amikor még apród voltam, az ilyenekre szoktam írni, hogy köszi, jó volt, 1 hét pihi :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10203) föccer válasza Andris837 (#10198) üzenetére


föccer
nagyúr

Akkor ő azért áll neki novemberben ajándékokat vásárolni, mert már csak 13 hónap van karácsonyig? :D

Üssetek agyon, fáradt vagyok :O

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10204) smiti válasza emiki6 (#10200) üzenetére


smiti
addikt

Azért látom nálad is elég szűkös. :DD

(#10205) Bjørgersson válasza emiki6 (#10200) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem kicsi az a hűtő?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10206) Impressa válasza Bjørgersson (#10201) üzenetére


Impressa
őstag

Bízzunk benne, hogy hamar elviszik. :K Lehet vki most süti ropogósra a prociját. :D :U

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#10207) emiki6 válasza smiti (#10204) üzenetére


emiki6
veterán

Arrébb kellett rakjam a ventilátort mert nyomta a vga-t.

Kovy29: az a baj túl halk :(

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10208) embe


embe
nagyúr

Hali!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Vásároltam egy Be Queit Shadow Rock cpu hűtőt. Ehhez a gyári oldalon lehet igényelni Intel LGA 2011-es felfogatót. Az igénylés során meg kell adni a hűtő számlájának másolatát, illetve egy LGA2011-es proci vagy számla másolatát.
Nos nekem csak egy 1055-ös rendszerem van. Viszont jó lenne hozzá egy ilyen tartozék.
Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy egy ilyen cpu, vagy alaplap számlájának a másolatát megadná nekem?
Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10209) Bjørgersson válasza Impressa (#10206) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igazából nem életbevágóan fontos, keresztanyum halott gépéből lett minden kiszerelve, ami még érhet is valamit. A vinyót már elvitték, a memóriát holnap postázom, ha minden igaz, már csak ez maradt, meg egy rakat kis zöld mütyür, amiről fogalmam sincs micsoda. :D

(#10207) emiki6: Várj, mindjárt megsajnállak. :P

(#10208) embe: Nekem is 1155 van. :(

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10210) marsu válasza föccer (#10202) üzenetére


marsu
addikt

túl szigorú vagy ...

:( :(((

Press any key to continue ...

(#10211) robogos10


robogos10
aktív tag

Srácok tudnátok nekem wifi-vel kapcsolatosan segíteni? :B
Olyat szeretnék HOGY a pannonos netemet(USB-S) meg szeretném osztani usb-s wifi-vel telefonra ez lehetséges?
azt nem tudom hogy usb-s wifi-vel lehet e jelet osztani vagy csak venni :S

(#10212) Mercutio_ válasza F e Z o (#10196) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szolnokra max 1 hét alatt le tudom juttatni, onnan meg gondolom Vigi átveszi a továbbiakat :U

föccer: Hoppácska, tényleg, mióta nem vagy nagybetűs?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10213) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ehh, hülye vagyok lassan 1 éve, Qru-val kevertelek :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10214) Bjørgersson válasza Mercutio_ (#10213) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Biztos? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10215) Vigneau válasza Mercutio_ (#10212) üzenetére


Vigneau
félisten

Már ha van épp autóm. :W

föccer már jó rég nem az. Kb. lassan egy éve már. Az apróm bezárta, majd kilépett... ;]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10216) Mercutio_ válasza Vigneau (#10215) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jaja, közben korrigáltam :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10217) smiti válasza Vigneau (#10215) üzenetére


smiti
addikt

A lelkiismerete nem tudta elviselni az igazságtalanságot és ezért inkább kilépett a zsarnokságból. ;]

Autó még mindig nincs? :U

(#10218) Vigneau válasza smiti (#10217) üzenetére


Vigneau
félisten

Másra én sem tudok gondolni. :DDD ;]

2 hete adtam le 3 munkanapra... :W

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10219) smiti válasza Vigneau (#10218) üzenetére


smiti
addikt

Akkor most már egyre jobban érlelődik a Sandero gondolata ? :F

(#10220) Vigneau válasza smiti (#10219) üzenetére


Vigneau
félisten

Nem - túl sokat fogok erre költeni most, hogy utána más élvezze ki.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10221) Mercutio_ válasza Vigneau (#10218) üzenetére


Mercutio_
félisten

:Y
Egyre jobb ez a citrom story :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10222) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Lenne egy kérdésem. Ha egy alaplap 400Mhz-es FSB-t támogat akkor az 533Mhz-es FSB-s procit meg sem tudja mozdítani? Vagy csak szinkronba rakja az FSB-t?

⭐ Stella

(#10223) Impressa válasza Bjørgersson (#10209) üzenetére


Impressa
őstag

Ilyen gyorsan elviszik az alkatrészeket, akkor gábor áron adod őket. :D aki a prociért többet ad, annak odaadhatod a zöld mütyüröket. :D

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#10224) Bjørgersson válasza Impressa (#10223) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Megnéztem aprón az árakat, aztán alattuk hirdettem meg őket. Inkább vigyék el egy ezressel olcsóbban, minthogy itt figyeljenek hónapig a fiókban. :) A vinyóra szerintem pár napon belül, a memóriára meg vagy fél-egy órán belül csaptak le. Remélem a procit sem kell sokáig hirdetnem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10225) Vigneau válasza Mercutio_ (#10221) üzenetére


Vigneau
félisten

Holnaphoz egy hétre pedig lejár a műszakim is róla. :DDD :U :W

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10226) föccer válasza smiti (#10217) üzenetére


föccer
nagyúr

Egyértelmű Mélyen magamba nézttes és szembesültem vele, hogy a lelkem helyén csak egy hatalmas nagy üres sötétség lakozik. Katarzisként átértékeltem a saját életemet és a PH-s munkássábomat, majd megnyomtam a perma ban gombot ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10227) Impressa válasza Bjørgersson (#10224) üzenetére


Impressa
őstag

Akkor jól pöröghetnek nálad a cuccok. :D

Nekem is fel kéne raknom újra a cuccokat, mert így soha nem viszik el. ( kijelző, billentyűzet stb. ) Bár azt nem értem az új rendszerben, hogy volt egy lejáróban lévő hirdetésem, amit UP-oltam úgyan, de nem történt semmi, és törölték is nemsokkal késöbb. :F Biztos vmit figyelmen kívül hagytam. :U

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#10228) Qru válasza Vigneau (#10225) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Remélem megtanultad egy életre, hogy fhranszia kocsit nem veszünk. :D Bár az újabbakkal már nincs ennyi gond azt mondják.

mod:

Radi: A bios nem fogja felismerni. De azért egy próbát megérhet a dolog...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#10229) JanR válasza Qru (#10228) üzenetére


JanR
addikt

Ja meg még új és nem jöttek ki a hibák ;]

Nálam mondjuk mostanra már oszlanak a vélemények. 50-50%-ban van már, valakinek bejön a francia, valakinek nem. Mondjuk ilyen szemszögből minden autóból ki lehet fogni a jót és a rosszat is. Nekem Omega B-m van, mindenki anyázza, akit csak hallottam, meg aki használta. Már 4 éve használom és semmi bajom vele.

Bár az már egyre valószínűbb, hogy a következő autóm, Honda, vagy Toyota lesz :D

(#10230) Cheesy


Cheesy
őstag

Brotip:
Ha használtok gamepadet (esetemben Logitech Rumblepad) és BIOSban akartok turkálni, ne felejtsétek el kihúzni előtte, főleg, ha UEFI...

Megvettem Humblebundle akcióban Trine 2-t a múltkorában és a héten végre végig tudtam tolni a gamepaddal. Gondoltam lecsendesítem a gépet is így, hogy nincs már olyan brutál meleg: leveszem BIOSban a Temp/Voltage arányt 1C/0,75V-ra. Windowsból restart, BIOS-ba belép, és néz: a BIOS opcióinak fele látszik, egérkurzor a helyére fagyva, semmire nem reagál a gép. Nyelek egyet és reset. Újfent ugyanez, de még a szövegek se látszanak csak a gradiens háttér. Ezt még eljátszom kb. 5x, különböző eredményekkel, ideg bennem van, már rángatózik a szememalja. Ránézek a gépre, elgondolkodok, mi lehet az oka és próbaképp kihúzom a gamepadet, mert hátha az input eszközök akadnak össze, mert az egér és a billzet is usb és hátha BIOS szinten nem tudja megkülönböztetni... Reset és láss csodát: minden megy pöpecül.
Szóval csak egy tipp :)

www.vakbelmutet.hu

(#10231) Vigneau válasza Qru (#10228) üzenetére


Vigneau
félisten

Nem hinném, hogy ez lenne a gond. Inkább az, hogy ismerős ismerőséhez vittem... :U

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10232) Qru válasza Vigneau (#10231) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ugyan ezzel szívtam meg. Haver haverjához vittem a kocsit fényezni és annyira gány munka lett az eredménye, hogy komolyan én szebben megcsináltam volna és még csak fel sem vághatok nyugodt szívvel. Az csak egy dolog, hogy a színt nem találta el (de nem gyengén nem találta el!!!), de pl lefényezte a hátsó lámpabúrámat is (WTF :F ). :W

Most azon gondolkozom ér-e nekem újabb 20-25k-t az, hogy egyszínű legyen a verda...

JanR: Ezek a szívóbenyósok annyira egyszerűek, hogy azt még ők sem tudják elrontani (kivéve pl az elektronika, de ami az egészben vicces, hogy a francia kocsikban a német elektronika szokott bedögleni (Bosch általában). Fluance-al és Clio sedannal van tapasztalat így ismerősi körből(1,2/1,4/1,6) teszik a dolguk.

#nincsbennetarcsi

(#10233) Vigneau válasza Qru (#10232) üzenetére


Vigneau
félisten

Nálam jégkárjavítás és festés. De hogy mi tart eddig... :U

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10234) radi8tor válasza Qru (#10232) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fényezőt tudok jót: Merci szerviz. :K

⭐ Stella

(#10235) Mercutio_ válasza Qru (#10232) üzenetére


Mercutio_
félisten

Faarccal visszavinném, hogy "lehet újra fújni".

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10236) Qru válasza radi8tor (#10234) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Most már én is találtam jót de így marad.

Vigi: Ülnek rajta, a te melód tuti, és ha beesik egy kalács meló akkor arra repülnek rá te meg várjál. Én ugyan így jártam.

mod:

Mercutio: Ez esetben ez nem járható út sajnos.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#10237) Bjørgersson válasza Impressa (#10227) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem akarom elkiabálni, de ma már a proci miatt is írtak. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10238) Impressa válasza Bjørgersson (#10237) üzenetére


Impressa
őstag

:C akkor küldöm hozzád a cuccaimat... :D ;]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#10239) eszakas


eszakas
senior tag

Kerek 3000 napos pro hardveres csatlakozásra nem jár valami medál :) ?

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#10240) Vigneau válasza Qru (#10236) üzenetére


Vigneau
félisten

Nem értem, ez a hozzáállás mire jó... :(((

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10241) Bjørgersson válasza eszakas (#10239) üzenetére


Bjørgersson
félisten

(#10238) Impressa: Azért annyira ne siess, a régi cuccaim bezzeg nem kellenek senkinek.. :( :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10242) CoolMan válasza eszakas (#10239) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Ide is írhatsz. 3000 napja :)

szerk:

marsu

Már megelőzött.

[ Szerkesztve ]

(#10243) emiki6 válasza Bjørgersson (#10241) üzenetére


emiki6
veterán

P67-DS3-B3-ad mennyiért ment el? :U

Szerk: még nem árultam, de most hogy megvan az új lap (:C), megszabadúlhatok tőle. ;]

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#10244) Bjørgersson válasza emiki6 (#10243) üzenetére


Bjørgersson
félisten

13k postával együtt. Inkább adtam annyiért csak vigyék. Tied még mindig nem kell senkinek?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10245) eszakas válasza Bjørgersson (#10241) üzenetére


eszakas
senior tag

Köszi. Nagyon impozáns:)

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#10246) radi8tor válasza eszakas (#10239) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Majd holnap kiraklak 1 napra. :P

Grat! :C

⭐ Stella

(#10247) Cheesy válasza eszakas (#10239) üzenetére


Cheesy
őstag

Te sem ma kezdted :) Grat!

www.vakbelmutet.hu

(#10248) marsu válasza radi8tor (#10246) üzenetére


marsu
addikt

csikicsikicsiki ...

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#10249) eszakas válasza radi8tor (#10246) üzenetére


eszakas
senior tag

Köszi szépen a gratulációt, a tiédet is Cheesy.
Radi a kirakást is. Majd azt klántalin átbeszéljük :) sör, bor, pálinka mellett.

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#10250) Vigneau


Vigneau
félisten

"Szerelmes" lettem... :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.