Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-29 18:41:44

LOGOUT.hu

A témaösszefoglalót kérésre töröltük.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Chili7 válasza wassermann (#349) üzenetére


Chili7
őstag

Hoppá van!
Korábban írtam, hogy levásárolhatok népi kesst pc-s cuccokra, és egy Terratec tv-tuner- nél kötöttem ki!
Kiderült, hogy csak az Axico-nál lehet levásárolni, és ott csak pinacle cuccok vannak, amit előzőleg nem ajánlottál!
Ezért most bejátszik az ''ajándék ló foga'', úgyhogy ezek vannak:[link], konkrétan ezt néztem ki:[link], kb 20-25k, de ha jól sejtem ennek kell külső táp! Ha az előzőnek kell külső táp , akkor ez lehetne: [link]
Megvehetem szerinted/szerintetek? A paraméterei alapján Ok, de nem tudom, hogy mik a személyes vélemények/tapasztalatok!

Ja, a kérdés, hogy a másodiknál nem írják, hogy digitális DBV-T. Ez fog nekem hiányozni, vagy ez az a HD felbontás amiről már beszéltünk, hogy még kb 5 év!

[Szerkesztve]

(#352) wassermann válasza Chili7 (#351) üzenetére


wassermann
addikt

Hát, ha nincs más akkor ez van, ezekből is tudsz választani mert elég sok fajta van!

A DVB-T jelenleg (kiséreti adás) ugyanakkora felbontásban sugároz, mint az analóg. Az egyetlen dolog, hogy elég macerás, mert a DVB-T kisérleti sugárzás (M1, M2, DUNA jön rajta) csak Bp. és Kabhegy körzetében fogható, úgy ha rálátsz az adótoronyra.

(#353) Chili7 válasza wassermann (#352) üzenetére


Chili7
őstag

Rálátok, de akkor ezek szerint nincs rá szükségem! (Már a DVB-T-re).
Akkor marad a másik, ami ráadásul notihoz otptimalizált!
Köszi!

(#354) lkalmi


lkalmi
csendes tag

üdv.

nekem az lenne a kérdésem, hogy van -e olyan progi, amivel időzítve lehet felvenni (tvcarin)

válaszotokat előre is köszönöm

(#355) wassermann válasza lkalmi (#354) üzenetére


wassermann
addikt

Az újabb kártyákhoz adott mind tudja, deha nincs ilyened akkor van pl. XP alá az:
iuVCR

(#356) chgergo válasza wassermann (#341) üzenetére


chgergo
tag

''a régi VHS-ek minősége nem jobb mint 352*288. Tehát nincs is nagyon értelme nagyobb felbontásban átvenni, mert jobb sajnos nem lesz!''
Ez így nem igazán pontos. Tény, hogy jobb sosem lesz, viszont bármilyen forrást a maximális felbontással érdemes rögzíteni. Sajnos nem a hasznos jel miatt, hanem hogy a zajokat és jelbizonytalanságokat minél jobban ki lehessen küszöbölni. Kb. olyan ez, mint a Niquist-szabály, a mintavételi frekinek legalább duplának kell lennie a jelhez képest.
Ez persze egy elég absztrakt torzítás, de érdemes összevetni egy 768x576-ból készült 352x288-as videót egy eleve 352x288-al felvettel. Csak az átméretezés egy jelentős zajcsökkenést okoz, nem beszélve az egyéb filterekről, amik 768x576-ban sokkal hatékonyabbak. Továbbá az örök probléma, a képszélek kezelése is megoldható 768x576-ból eszközölt átméretezéssel.

A másik különbség meg az időbeli felbontás, mert az 352x288-ban csak 25fps, míg a VHS a teljes 50 félképet rögzíti. Ezt sokan elfelejtik említeni, pedig nagy szerepe van a mozgás folytonosságának reprodukálásában.

Összegezve, nem véletlen, hogy a DVD felvevővel a vacak VHS full PAL felbontással lényegesen jobban néz ki, mint fél PAL felbontással, holott a VHS-nek ''az is elég''. Csak fordítva igaz, fél PAL felbontással kb. úgy veszi föl a TV adást a készülék, mint a VHS magnó.

(#357) wassermann válasza chgergo (#356) üzenetére


wassermann
addikt

Rendben, ha végig gondolom tényleg igazad van: ha esetleg nincs is több képi információ, a jel-zaj viszony miatt mindenképp érdemes minél nagyobb felbontásban rögzíteni (és később visszaosztani kisebb méretre, ha mondjuk VCD kell).

[Szerkesztve]

(#358) pbalu


pbalu
aktív tag

Sziasztok!
Közeleg a fociVB, és a TV tuneremmel szeretném azokat a meccseket felvenni amik korábban vannak és nem érek haza melóból. Ez ugye nem túl bonyolult.
DE! Van olyan megoldás, hohg amint hazaérek, felvétel közben el tudjam kezdeni nézni a meccset az elejétől, miközben a tunerrel veszem tovább???
A time shift ugyebár nem jó, mert ahhoz ott kéne ülnöm előtte...
:R

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#359) Chili7


Chili7
őstag

Halli!

Szereztem egy Pinnacle pctv100e tv-tunert!
Kipróbálni sajnos még nem tudom, mert szervízbe van a notebookom!

Sajnos video-kimenete nincs ennek az egységnek, és a notebookomnak sincs. Se s-video, se kompozit. Össz-vissz egy külső monitor csatlakozója van (VGA).

Valamilyen módon meg tudom azt tenni, hogy a felvett videót, DVD-re írás nélkül le tudjam játszani a TV-men. A VGA kimenetemet valahogy össze lehet dugni tv-vel, esetleg valami konverterrel?

Vagy ha nem akkor van erre valami usb-s, vagy pcmcia-s megoldás?

Köszi!

(#360) Macilaci457 válasza Chili7 (#359) üzenetére


Macilaci457
őstag

A választ egy másik topicban ma már leírtam, ide teszem a linkjét:

itt: [link]
A másik lehetőség VGA-S-video konverter beszerzése, arról nincs infóm, talán google.

[Szerkesztve]

(#361) Macilaci457 válasza Macilaci457 (#360) üzenetére


Macilaci457
őstag

A lenti link hibás, bocs.

Itt a jó: [link]

(köszi Chili)

(#362) Chili7 válasza Macilaci457 (#361) üzenetére


Chili7
őstag

Nincs mit, én köszönöm!

Neked van ilyened? Érdekelne, hogy a táplálása is usb-n történik, vagy külön 230V-as kábele?

Ez a pinnacle studio 500-as már ezt nem tudja? [link] Úgy nézem, hogy analóg i/o helyett csak analóg inputos! Ez már nekem nem jó? Egy fokkal olcsóbb!
Köszi!

(#363) Macilaci457 válasza Chili7 (#362) üzenetére


Macilaci457
őstag

Nem nincs ilyenem, de 100% hogy külső táp is kell neki.
Az 500-as nem jó neked, gondolj arra, hogy olyan mint ha a számítógéped lenne.

Minden ami input, az befele megy csak.
És az 500-on, ahogy a legtöbb video eszközön amit lehet vásárolni csak bemenetek vannak, az egyetlen kimenet maga az USB.

(#364) Chili7 válasza Macilaci457 (#363) üzenetére


Chili7
őstag

Jó, akkor marad a VGA-S-video koverter, mivel már van egy pinnacle tv tunerem.
(Na már csak azért kérdeztem, mert az enyém usb-s táplálású!)

De annyit még légyszi segíts, hogy azt meg tudom-e csinálni, ilyen kétablakos megjelenítő progival, hogy a tv-n nézek valami filmet a winyóról, és mellette használom másra a pc-t?
Lehet, hogy rosszul gondolom, de a vga-svideo (vagy kompozit) konverterből is csak az a jel jön ki, amit épp a monitoron látni, igaz? :B

[Szerkesztve]

(#365) Fecsy


Fecsy
tag

HI!

HELP PLS!!! :O

Ma vettem egy LG GSA 5169D külső usb-s dvd-rw-t,ami digtalizálni is képes. Feltelepítettem,xp felismeri,minden ok. Felraktam hozzá a szoftvert is,amivel digizni lehet (honestech one touch dvd) és megpróbáltam összekötni a videómmal (az is LG).

Az író csatijai hátul ilyenek:

[kép]

egy scart-rca kábellel próbálkoztam. A videó hátulján van 2 scart.mindkettőbe beledugtam mindenhogyan,de egyszerűen nem jön be a PC-n a tv vagy a videókazi képe...

PLS vki írja le hogy mit és hogyan kell összedugni,hogy minden klappoljon... :O :O :O
Kb. úgy mint egy lámának... :DDD

melyik legyen in és out,stb.

THX :R

u.i.: bocsi ha értelmetlenül fogalmaztam,de ideges vok :(((

(#366) wassermann válasza Fecsy (#365) üzenetére


wassermann
addikt

Több fajta SCART-csatlakozó létezik: van csak bemenetkénthasználható, van csak kimenetként használható, van átkapcsolható fajta és van olyan is amin az összes vezeték ki van vezetve:

- VIDEO IN, AUDIO IN L, AUDIO IN R, VIDEO OUT, AUDIO OUT R, AUDIO OUT L

Valószínűleg olyan kábeled van ami ellentétes irányú, az LG felől várná a jelet...

(#367) Fecsy válasza wassermann (#366) üzenetére


Fecsy
tag

ezt sajnos nemtom,az egyik vége sima scart,a másik végén pedig 6db rca van (3in-3out)

kéne vennem egy átkapcsolós scartot?
Nem a videóban van a baj? mindegyik csak ''in'' (elöl is van rajta 3 rca)

(#368) wassermann válasza Fecsy (#367) üzenetére


wassermann
addikt

Ha hat RCA van rajta,akkor minden ér meg van (''full''-os, minden ki és be is rendben mmeg van rajta). Nem tudod a vezetéket pl. egy sima TV-be beledugva kipróbálni, mintha arról vennél fel.

[Szerkesztve]

(#369) Fecsy


Fecsy
tag

kipróbáltam a tv-s megoldást,de nem megy.... :O
ha neked van igazad,és a kábelben van a hiba (eddig a tv volt összekötve vele a hifivel) akkor orvosolható majd a probléma? :F
Ugye az nem lehet,hogy egyáltalán nem fog bejönni semmi? :O :O :O

(#370) Serg1966 válasza Fecsy (#365) üzenetére


Serg1966
tag

Szia !Tuti hogy a dvd-ben kell a menűben valamit átállítani legalábbis a Panasonicnál ugy kell,de próbáld a scart 2csatlakozót általában az alapból kimenet

Serg

(#371) Fecsy


Fecsy
tag

Azért nem értem,mert eddig ez a kábel a scart részével volt dugva hátul a tv-be,az rca pedig a hifibe hátulra. Mivel a tv-re volt kötve még a dvd meg a videó is,így azok hangját is lehetett hallani a hangfalakból. Ez ugyanaz az elv lenne,nem? :F
A hifi is a tv-ből (a dvd meg a videó pedig azon keresztül) fogta a jeleket a kábelen keresztül...itt is a videóból kéne fogja a jeleket,a kütyün meg meg kéne jelennie,nem? :O

ha elindítom a one touch dvd progit,ezt írja ki mindig:

could not initialize the HLDS device

a tv képének így kellene megjelennie:

[kép]

de az ablakban nincs semmi.... :O

nem hiszem el,hogy hiáb adtam ki rá annyi pénzt....

(#372) wassermann válasza Fecsy (#371) üzenetére


wassermann
addikt

Ha a hifi-n szól a hang ezzel, akkor az összekötő vezetékkel nem lehet baj! Inkább valami szoftver installálási gubanc lehet ... a hiba üzenet is valmi ilyesmire utal.

(#373) Chili7


Chili7
őstag

Erre valamit tudtok: [link] (#364)

Szóval VGA / S-video átalikító esetén meg lehet azt oldani, hogy a tv-n mást játszak le és a pc-n is mást csináljak egyidőben?

(#374) Fecsy válasza wassermann (#372) üzenetére


Fecsy
tag

Felraktam mégegyszer a progit,és most leállt a telepítésnél azzal,hogy frissítsek XP ServicePack2-re....letöltötem a netről,mert eddig nem volt fenn semmi ilyen,de nem engedte felrakni (gondolom az XP-m miatt,amit egyik ''kedves'' ismerősömtől kaptam,SP2 nélkül...enélkül nem fog működni,gondolom.... :O :( :O :(
Nem tudom mit tegyek,el vok keseredve.... :O

(#375) Fecsy


Fecsy
tag

#374?????? :F :O :O :O

(#376) Fecsy


Fecsy
tag

KÖNYÖRGÖM SEGÍTSEN VALAKI!!!! :O :O :O :O :O :O

(#377) Fecsy


Fecsy
tag

SP2 help somebody.... :( :( :O :O

(#378) #65675776 válasza Fecsy (#377) üzenetére


#65675776
törölt tag

A megoldás az eredeti XP. Minden más megoldás warez, az meg ugye alapelvekbe ütközik.

(#379) erdoke válasza Fecsy (#365) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem ezzel amúgy se tudsz majd rendesen VHS-ről digizni, de ne legyen igazam. Minimum a hang csúszni fog.

A legjobb aláírás a héten

(#380) Fecsy válasza erdoke (#379) üzenetére


Fecsy
tag

Hát ha egyszer sikerül beindítani....azért csak ne legyen igazad :DDD
Ez csak én lehetek.... :( :( :(
Olyan drága az az eredeti Xp.... :U

(#381) conchris


conchris
csendes tag

Hello mindenki! Van egy problémám, nemrég vettem egy Pinnacle PCTV 110i tv tuner kártyát, többek közt azért, hogy felvegyem a VB meccseket. Na most az van, hogy egyszerűen nincs hang, amikor nézem rajta a tv-t és akkor se, ha felveszek. Pedig rá van kötve a hangkártyára, sztem minden jól össze van kötve. Koax kábel van rádugva a kártyára. Ha rádiót hallgatok rajta, akkor van hang, sőt nagyon jó minőségű. Nincs ötletetek, hogy hogyan lehetne hangot kicsikarni belőle?
Előre is kösz.

(#382) conchris


conchris
csendes tag

Helyesbítek, egyedül az m1-en jön hang.

(#383) kiwee


kiwee
csendes tag

Sziasztok!
NAGYON FONTOS lenne megoldást találnom: virtual dubbal (bár probáltam más programot, és ott is ugyanez a helyzet) probálok divx codec-kel tömöriteni videot, és az a gáz, hogy oldalt berak a videoba egy fekete csikot, és ''összehuzodik'' ettöl a kép...hogy lehetne ezt kiküszöbölni, hogy ugyanolyan legyen, mint az eredeti??? NAGYON FONTOS lenne, köszi a segitséget....

(#384) wassermann válasza kiwee (#383) üzenetére


wassermann
addikt

Ha más programoknál is ez a helyzet, akkor a kártya teszi oda a csíkot. A Vdub-ban van a Video menüben egy olyan, hogy Filters és ott Cropping. Ezzel le lehet vágni a felesleges széleket.

(#385) kiwee válasza wassermann (#384) üzenetére


kiwee
csendes tag

A kártyával rögzitett videot szeretném átkonvertálni, és az eredeti fájlban nincs ott a csik, szal a kártya nem lehet...de megnézem, amit mondtál, köszi

(#386) erdoke válasza conchris (#381) üzenetére


erdoke
titán

Miért kell rákötni a hangkártyára? :F

A legjobb aláírás a héten

(#387) conchris válasza erdoke (#386) üzenetére


conchris
csendes tag

Hát gondolom azért, hogy átvigye a hangjelet, és hallani lehessen a hangot a gépen. Amúgy benne van a leírásában, hogy miután beraktad, rá kell kötni a hangkártyára.

(#388) #65675776 válasza conchris (#381) üzenetére


#65675776
törölt tag

Okos kártya hulladék software-rel. A beállító alkalmazásban nézd meg a csatornák normáját, biztos vagyok benne, hogy SECAM-ot fogasz találni (ha Hungary-ra állítvva hangoltál, akkor 100%). Két megoldás van:

1. Kézzel átállítod minden csatornánál PAL-ra.
2. Újrahangolod mondjuk Croatia-val.

Az ok: a sw fejlesztők szerint nálunk még mindig SECAM-ban zajlik a sugárzás.


erdoke: Azért mert PCI buszon nem viszi át a hangot.

[Szerkesztve]

(#389) monghuz


monghuz
csendes tag

Hy!

Nekem egy Sony D8-as kamóm van amivel firewiren tudok digitalizálni, a szép az egészben hogy mind a firewire, mint pedig az analóg rész oda vissza tud jelet küldeni ergó TV-ről vagy Firewire-ről tudok a szallagra rögzíteni, sőt a jelátalakítást egy az egyben elvégzi, vagyis az analóg kábeleket rányomom TV-re és Firewiren már realtime tudom rögzíteni az adást DV Aviban ami sajna óránként 14GB-t zabál.

Viszont 720x576ban digitalizál, ahogy elnéztem az új D8-as ill DV, miniDV kamerák szintén rendelkeznek ilyen funcióval ha pc->analóg irányba nem is, de analóg->pc irányba tud átjátszani jelet.

Ha meg nincs TV akkor egy kiszuperált videómagnót kell venni pár ezerért és máris van tv tuner :D

barkácsolás rulez ;) szép napot :Y

bye: monghuz

(#390) Fecsy


Fecsy
tag

Hi!

Sikerült megcsinálni,tökéletesen vesz fel a tv-ből nicam stereo hanggal (a video a tunere) és nincs is valójában lebutítva :DDD :DD :C :Y
Simán viszi a 720*576-os felbontást,hiába van feltüntetve,hogy az csak 2,5Ghz felett jó... :R

A régi vhs-eimre rá sem lehet ismerni,sokkal jobb minőségűek a felvételek így! :C

Mindenkinek csak ajánlani tudom,nagyon jó vétel volt! A DVD-író része meg a másik csoda... ;]

Bye

Fecsy

(#391) _Hunter_


_Hunter_
őstag

Sziasztok!
Szükségem lenne egy digitalizálóra. Olyan 20-30K lenne rá. Mindenképpen valami külső megoldás kellene mivel laptopom van.
Családi VHS-ket kellene vele digitalizálnom.
Milyet ajánlotok ilyen árkategóriában?
Előre is köszi a válaszotokat-

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#392) wassermann válasza _Hunter_ (#391) üzenetére


wassermann
addikt

Csak a megelőző hozzászólást, illetve az előző két oldalt kellene végigolvasnod, Fecsy cucca (LG GSA 5169D külső usb-s dvd-rw-t,ami digtalizálni is képes) tökéletes ilyesmire. - igaz egy kicsit szenvedett vele, de arról nem a DVD-készítő cucc tehet.

[Szerkesztve]

(#393) Macilaci457 válasza Chili7 (#364) üzenetére


Macilaci457
őstag

Hi Chilli7!

csak az a jel jön ki, amit épp a monitoron látni, igaz?
meg tudom-e csinálni, ilyen kétablakos megjelenítő progival, hogy a tv-n nézek valami filmet a winyóról, és mellette használom másra a pc-t?

-Mindkét kérdésedre igen a válasz.

Kérdés, milyen a PC.

1. ha laptop: a jobb videókártyák tudják azt a funkciót, hogy mást küld ki a VGA csatira, mint ami a kijelzőn van. Intelnél Pl.

2. ha nem laptop, (és hátha másnak is jó információ, mert azt hiszem neked az első áll fenn) akkor ugyanehhez DUAL-HEAD -es videókártyára van szükség ezzel a megoldással.

Mostmár ok?

(#394) Macilaci457 válasza _Hunter_ (#391) üzenetére


Macilaci457
őstag

Hi!

Nézd meg a Pinnacle termékeket. Mint ez: [link]

Ezen felül találd ki még miket szeretnél, mert nekem Leadtek TV tunerem van (USB-s) és ezen van svideo bemenet, és azt a jelet át is adja a számítógépre.

Viszont azt vedd figyelembe, hogy a laptopok 90%-án nincs line-in (vonalbemenet) a hangkártyán, hanem csak mikrofon bemenet van. Ha abba bedugod a felvenni kívánt jelet, torzítani fog, ha meg lehalkítod, akkor is rossz minőségű. Erre kell venni egy PCMCIA hangkártyát br. 20e Ft-ért (Creative Audigy ZS notebook), és abba kell bedigni.

Ez igaz a tv tuneres megoldásomnál is, mert a hang nem az usb-n megy át, és ez igaz a legtöbb digitalizálóra is szerintem. Olvass utánna.

www.pinnaclesys.com

(#395) _Hunter_ válasza Macilaci457 (#394) üzenetére


_Hunter_
őstag

Thx! [link]
Egy ilyet néztem ki magamnak. Mivel ilyen gépet itt ebben a kisvárosban is tudnék vásárolni. Akkor ehhez is szükséges még egy hangkártya vétele?

[Szerkesztve]

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#396) Macilaci457 válasza _Hunter_ (#395) üzenetére


Macilaci457
őstag

Szia!

''Capture audio and video via the USB port''

Tehát nem kell hangkari. USB-n megy ezen a hang és a kép is.

Érdekes doboz. Bár a specifikációknál azt írta ki hogy mi van a dobozban.
Ha han róla infód, ja meg árad, szerintem dobd még ide, vagy priviben.

(#397) _Hunter_ válasza Macilaci457 (#396) üzenetére


_Hunter_
őstag

Helyes, mivel rendeltem egy ilyet és holnapra meg is lesz. Itt helyben 22K bruttó, amúgy a kért [link]
Valamint még ezt találtam róla:

Operating System: Microsoft Windows 2000 / Microsoft Windows XP
Interface Type: USB - Universal Serial Bus
Form Factor: External Device
Included Components: Composite Video Cable,Manual,RCA Audio Cable,S-Video Cable, USB Cable,Video Capturing Software
Audio Video Connectors: Video - 4 pin mini-DIN (S-Video),Video - RCA Composite Video
Functionality: Audio Capture,Video Capture
Slot/Port Type: USB - Universal Serial Bus
Video Capture Format: MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4


[Szerkesztve]

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#398) _Hunter_ válasza _Hunter_ (#397) üzenetére


_Hunter_
őstag

Még egy magyar info:

Tulajdonságok:
Rendkívül egyszerű kezelés
USB 2.0 kapcsolat
MPEG 1,2,4; DivX tömörítés
VCD, SVCD vagy DVD készítés
Analóg forrásból
Felbontás:352x288,480x576,720x576
Bitrate: Max 15 Mbit/sec
Valósidejű kódolás (Realtime)
USB 2.0 felület (USB 1.1 komp.)
RCA / SVHS analóg video bemenet
3,5mm sztereo audio bemenet
Zajszűrés
Ulead Video Studio 9 SE szoftver
iPod, Creative Sony PSP kompatibilis
Audio és video kábelek

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#399) Q Gab válasza _Hunter_ (#398) üzenetére


Q Gab
csendes tag

Végre valaki aki ilyen témára ezt a terméket választja :)
Én VHS digitalizálásra keresek hasonlót...vagyis találtam, és ez az!

Gondolom, Te már körülnéztél a piacon, és úgy döntöttél emellett...
Ha igen...az lenne a kérdésem, hogy mi a különbség a két (3) ADS termék között?

DVD Xpress (DX2)
Video Xpress

Ha tudsz segíteni...akkor Köszi! :R

(csak azért kérdezem, mert a VideoXpress sokkal olcsóbb...)

[Szerkesztve]

20 fps = 20 foot/shoot, vagyis 20 lábnyit kell visszalépni minden újabb fotózásnál a témától...(by Pisti)

(#400) _Hunter_ válasza Q Gab (#399) üzenetére


_Hunter_
őstag

Hirtelen ezt találtam róluk:
DVD Xpress DX2:

Felhasználóbarát, egyszerű video rögzítés a PC-n.
Digitalizálja a video gyűjteményét (DVD, VHS magnó, kamera) DVD-re (MPEG-2), vagy CD-re (MPEG-1)
Bármilyen asztali DVD lejátszón visszanézhető
Hardveres, valós idejű rögzítés DVD vagy CD lemezre.
Tulajdonságok:
Rendkívül egyszerű kezelés
USB 2.0 kapcsolat
MPEG 1,2,4; DivX tömörítés
VCD, SVCD vagy DVD készítés
Analóg forrásból
Felbontás:352x288,480x576,720x576
Bitrate: Max 15 Mbit/sec
Valósidejű kódolás (Realtime)
USB 2.0 felület (USB 1.1 komp.)
RCA / SVHS analóg video bemenet
3,5mm sztereo audio bemenet
Zajszűrés
Ulead Video Studio 9 SE szoftver
iPod, Creative Sony PSP kompatibilis
Audio és video kábelek

Instant Video Xpress:

Rögzítsen hangot és video-t bármilyen analóg forrásból
Állókép rögzítése közvetlenül film felvételből
Movie Wizard szoftver a video szerkesztéshez
Tulajdonságok:
Audio és video rögzítés bármilyen analóg forrásból
DVD felbontású felvétel készítés
Felbontás: 720 x 480 (NTSC), 720 x 576 (PAL/SECAM)
Szerkesztés és VCD készítés a gyári szoftverek segítségével
AVI, MPEG-1, WMV formátumok közvetlen támogatása
Bemenetek: RCA (Composite), S-video (Y/C), Bal és Jobb Audio RCA (piros és fehér RCA)
Pillanatképek készítése video anyagból
Op. rendszer támogatás: Windows XP
USB 2.0 csatlakozás a számítógéppel

Szerintem a Video Xpress nem tud hardveresen digitalizálni. Illetve csak analóg forrásból tud fogadni jelet. mpg2-t nem tud :F

[Szerkesztve]

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.