Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8005) HardCandy


HardCandy
csendes tag

Szaisztok!
Olyan problémám adódott, hogy a gépem nemrég volt szerelőnél mert nem indult el, elkezdett bootolni, de a windowst nem töltötte be. 3-szor is voltam bent egy nap a szerelőnél, mert először hazahoztam azzal, hogy frissítettek rajta biost, itthon rádugtam a másik vinyómat, de minden kikapcsolás után elfelejtette az időt meg a bootolási sorrend beállításait. Visszavittem, közölték, hogy valószínűleg villámlás vagy egyéb túlfeszültség miatt elromlott az alaplap és valószínűleg csere lesz, de hagyjam ott még egy kicsit, hátha találnak megoldást. Erre hívnak egy óra múlva, hogy bocsi az ijesztésért, csak egy alaplapi csatlakozót kellett kitisztítani és most már tökéletesen működik. Azóta tényleg jó volt, pár napig, de aztán párszor eljátszotta, hogy ahogy betölt a windows újraindul az egész és működik, csakhogy bekapcsolásnál nem csipog, csak elindul és működik is, viszont egy másik oldalon azt olvastam, hogy ha nem csipog az valószínűleg azért van mert rossza táp vagy nem megfelelően van csatlakoztatva az alaplaphoz. Szerintetek is ez lehet a baja?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.