Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  USA vízum

Hozzászólások

(#1) joe69


joe69
senior tag

egy kicsit joval nehezebben lehet a terrorveszely ota amerikai vizumhoz jutni
en most allok igenyles elott, erdekelne hogy mi tortenik a meghallgatason, mire ugyeljek, hogy ne nezzenek letelepedni vagyonak:D
kint elo ismeroseinktol fogok kapni meghivot, ez regebben szinte garancia volt a vizumra, mostansag sajnos kevesbe:(

varom velemenyeiteket, tapasztalataitokat:)

(#2) Old Death válasza joe69 (#1) üzenetére


Old Death
senior tag

ne mond ki ezeket a szavakat: bomba, Osama bin Laden, dzsihad, utálom Bush-t

ha nem akarsz letelepedni akkor miért kérdés, h miket kell válaszolni? :F legyél természetes... és mond az igazat.. h csak ismerősöket mész látogatni.... v nem? :D

no persze még nem kértem vízumot sehova, de ha normálisan válaszolsz... akkor szvsz nem lehet gond, de kérdezd lesaux-ot ö már kért.. és nem kapott :( v kérdezd Bash-t ő már kint van :D

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#3) joe69 válasza Old Death (#2) üzenetére


joe69
senior tag

latod, sajnos ez mostansag korantsem olyan egyszeru, mint ahogy azt te elkepzeled!

lesaux nem hiszem hogy az interjujan muzulman vallasat ecsetelte, vagy hogy munkavallalasi terveit meselte volna el, megsem kapott vizumot...

(#4) Old Death válasza joe69 (#3) üzenetére


Old Death
senior tag

varom velemenyeiteket, tapasztalataitokat no én erre írtam mindezt... :B
lesaux nem hiszem hogy az interjujan muzulman vallasat ecsetelte nono!! kérem szépen ezt lehet tudni... :D

ezért írtam, h kérdezd lesaux-ot vagy Bash-t sztem egy e-mail pont erre való...

[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#5) strike-force válasza joe69 (#1) üzenetére


strike-force
őstag

akkor én most jó vagyok 2010-ig érvényes turista vízummal ? :U

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#6) joe69


joe69
senior tag

jo otlet, meg fogom tenni

azert biztos vannak masok is akik megfordultak mar az oceanon tul:D

(#7) rdi


rdi
veterán

ne higgy senkinek, kockával vetik ki, hogy ki mehet és ki nem :DD

Fej! Tor! Potroh!

(#8) Pompi válasza strike-force (#5) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nagyon jó vagy, de ez nem a kinek van hosszabb ideig vízuma topik, hanem az adjatok tanácsot a vízumszerzéshez, tehát ha már van vízumod, akkor valami konstruktív hozzászólásod is lehetne...

Feel Good Inc.

(#9) strike-force válasza Pompi (#8) üzenetére


strike-force
őstag

bocsi, igazad van, mondom:

- sok gempa kell, hogy legyen a bankszámládon
- azt kell mondani, hogy komoly barátnőd, de inkább feleséged van és ha lehet, akkor legalább 1 vagy 2 gyerek, akik miatt esetleg nem felejtődsz majd ott :D
- egy ingatlan a neveden
- mukáltatói igazolás/tanulói jogviszony igazolás

a többire nem emléxem....

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#10) Avicularia


Avicularia
veterán

úgy hallottam ,ha nincs ingatlan a neveden ,nem nagyon szokták mostanában megadni
ráadásul az az egyik ismerősömnek aki kért ,és nem kapott ,belepecsételtek az útlevelébe ,hogy 1 évig nem is kérheti megint

(#11) X-COM


X-COM
nagyúr

sokmindent visszakérdeznek abból, ami a vízumigénylő lapon van.

egyébként meg tökre random, volt olyan akinek 3 gyereke van, utazgatott sokfelé, usa-ból is jött már vissza, aztán nem kapta meg, mert túl sokat utazgat.

ofkorz ugyanez pepitában is, azaz túl keveset utazik, hát mér jutott pont most eszébe.

szar az egész, már előre fosok tőle én is, mert lehet megint tunnák majd menni, de már lejárt, csak fél évre kaptam.

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#12) joe69 válasza strike-force (#5) üzenetére


joe69
senior tag

szept 11. utanra ertettem hogy csak a jobbak kapnak 10 evre

azelott mindenki 10 evre kapta, es konnyebben mint manapsag 5 evre

amerikai ismeros azt mondta hogy nevetseges a szorozes a vizumokkal, mikozben mexikobol tomegevel mennek be az illegalis bevandorlok, a mezei turistakat meg nem engedik be:((

(#13) joe69 válasza Avicularia (#10) üzenetére


joe69
senior tag

igen, akit elutasitanak, az csak 1 ev mulva probalkozhat ujra, es a 100dollart sem kapja persze vissza

(#14) joe69 válasza X-COM (#11) üzenetére


joe69
senior tag

fel evre?azt hogy
nem 5 evre adjak? vagy te nem a turista vizumra gondolsz?

(#15) X-COM válasza joe69 (#14) üzenetére


X-COM
nagyúr

de, arra, nemtom, pedig marhajóképű gyerek vagyok, meg volt szép meghívom és támogató levelem.

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#16) joe69 válasza X-COM (#15) üzenetére


joe69
senior tag

nekem eleg lenne fel evre is csak mehessek:U

(#17) strike-force válasza joe69 (#16) üzenetére


strike-force
őstag

re #9 esetleg.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#18) joe69 válasza strike-force (#17) üzenetére


joe69
senior tag

:F
soroljam fel hogy nekem ezekbol mi van?
amit majd ossze tudok kaparni:
-meghivo, alljak a cehhet
-tanuloi jogviszony igazolas
-4.5millio erteku ingatlan van a nevemen
-batyam mar tobbszor volt kinn, nem szegett torvenyt

(#19) strike-force válasza joe69 (#18) üzenetére


strike-force
őstag

hát akkor már ha ezek után sem adják meg akkor nem tudom, hogy miként tovább :F

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#20) kapcs-ford válasza strike-force (#19) üzenetére


kapcs-ford
őstag

ha nem sikerül akkor még a mexikói oldalról megpróbálhatod! :C

Aláírás

(#21) Ger||| válasza joe69 (#1) üzenetére


Ger|||
aktív tag

mond azt:

-terrorista vagyok
-családom irakból származik
-bombagyáros gépészmérnők vagyok
-halálraítélés elől akarok kmenekülni

stb. Tuti megadják a vízumodat. MINEM AKARSZ TE BÜDÖS AMCSIHONBA MENNI?! Rohadjanak meg a büdös hammburgerzabálók, egytől egyig!

(#22) joe69 válasza strike-force (#19) üzenetére


joe69
senior tag

meglassuk, ha lesznek fejlemenyek, megosztom veletek:)

(#23) gregorik


gregorik
senior tag

ha bejártad Kanadát és Közép-Amerikát, nincs szükséged az USÁ-ra, semmi újat nem nyújt. márpedig Kanadába és Közép-Amerikába könyen ki lehet jutni.

(#24) Avicularia válasza gregorik (#23) üzenetére


Avicularia
veterán

Kanadába könnyebben adnak vízumot?

(#25) Gambit válasza Ger||| (#21) üzenetére


Gambit
őstag

Jobb is itthon falun, ugye? ;) Ne is menjen olyan, aki szédül a betonon...

Egyébként unokatesóm barátja török, és a magyarok ugyanúgy szopatják a vízummal. Azért genyók, mert ha az ember valami bajt okoz, akkor azt is előveszik, aki megadta neki a vízumot. Így persze elég óvatosak.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#26) gregorik válasza Avicularia (#24) üzenetére


gregorik
senior tag

ugyanúgy van elbeszélgetés, de sztem kevesebbet szívóznak.

(#27) joe69 válasza gregorik (#23) üzenetére


joe69
senior tag

ismerosnel lennek, igy meguszom a szallaskoltseget

(#28) gregorik


gregorik
senior tag

meg szokták indokolni, hogy miért nem adják meg az USA vizumot?

(#29) joe69 válasza gregorik (#28) üzenetére


joe69
senior tag

ja, valamit mondanak, de nem biztos hogy az az igazsag

(#30) gregorik válasza joe69 (#29) üzenetére


gregorik
senior tag

és akkor mi lehet az igazság?

engem lassan 10 éve elkaptak shopliftingért, ez kizáró ok?

(#31) pweisz válasza gregorik (#30) üzenetére


pweisz
senior tag

Hátha kinn amerikában, akkor szerintem könnyen lehet.
ui: bezzeg ha faceliftinget nyomtál volna:DDD

[Szerkesztve]

(#32) joe69


joe69
senior tag

mit kell a meghivolevelben feltuntetni?

(#33) Flashback


Flashback
addikt

Vazz most hogy elovastam a topicot... Mi is most akarunk kimenni amerikába a haverommal. Neki van egy cége, autója a nevén ilyesmi. Nekem csak halgatói jogviszonyom, meg autóm, de nem az én nevemen :)

Szóval mi kb1,5-2 hónapra akarunk kimenni. Abból 2 hét kivételével csak dolgozni. A maradék 2 hétbe pedig egy 66-os túrát beiktatni, meg körbenézni a kis államokat a Grand Canyont ilyesmi...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#34) lesaux


lesaux
veterán

Bár csak most vettem észre a topicot, és nem is biztos, hogy mindenkit érdekel, azért leírom. :)
Bashnek volt igaza, ő azt mondta (azonkívül, hogy nehéz megkapni), hogy tulajdonképpen attól függ a dolog eredményessége, hogy a konzul milyen lábbal kelt fel. Ez kábé így is van. Aki megkapta a vízumot, az könnyen emberkedik, hogy elegénsan kell kinézni, legyen pénz a számládon stb. stb. Csak ez semmire nem garancia, szóval tökmindegy.
Elvileg az interjún azt kell bebizonyítanod, hogy nem akarsz kint letelepedni, mindenképpen vissza fogsz térni Magyarországra családi vagy gazdasági érdekből. Gyakorlatilag pedig odamész, beszélgetsz, fej vagy írás, megkapod, nem kapod meg.
Én is tisztességesen felöltöztem, nincs tetkóm, fülbevalóm, hosszú hajam; tisztességes, normális embernek nézek ki, van autónk, van a nevünkön ingatlan, itthon marad az egyéves kisfiunk, az ikertestvérem, a szüleim, ide köt a munkahelyem, utaztunk már együtt Kanári-szigetekre, Tunéziába meg egy rakat országba, vittünk bankszámlakivonatot, amin volt pénz rendesen stb.
Semmi nem érdekelte őket, azt mondta a csávó, hogy túl kevés a fizetésem. Ez igaz is, mert akkor még bruttó 50.000-et kaptam, csak a dolog lényegét nem befolyásolja, hogy tudniillik akkor sem akartam kint maradni.
Megpróbáltuk pár hónap múlva még egyszer, akkor már sokkal jobb állásom volt, több mint 3-szor akkora fizetéssel. Akkor az volt az indok, amivel elutasítottak, hogy nem dolgozom elég rég az adott cégnél. Mindegy, ők biztos értik. Azt mondták, próbáljuk meg egy év múlva. Mondtuk, hogy köszönjük, nekünk ennyi elég volt, többé nem jövünk.
Egy vízumigénylés díja 21.000 Ft volt akkor, tehát 84.000 Ft-ért azt tudtuk meg, hogy nem mehetünk ki, csak, mert, azért.
Amúgy leírom, hogy zajlik egy ilyen pontosan.

Szóval. Fel kell hívni egy 06-90-es számot, és azon időpontot kérni. Megkérdezik a nevedet, akivel mész, annak a nevét, milyen célból akarnátok kimenni, meg elkérik a telefonszámotokat asszem. Kapsz időpontot mondjuk reggel 8-ra.
Magaddal kell vinned egy kitöltött kérdőívet, ami talán két lapból áll. Főként személyes adatokat kell megadni, de vannak olyan rafinált keresztkérdések is, hogy voltál-e már lesittelve kábítószer-terjesztés miatt, illetve tagja vagy-e terroristacsoportnak. Sorold fel az iskoláidat, add meg a lakásod és munkahelyed címét, telefonszámát, faxszámát. Ha esetleg kijutsz, hol fogsz lakni, add meg a címet, telefonszámot, a repülőgép járatszámát stb. A fériaknak még egy lapot ki kell tölteniük, voltál-e már katona stb.
Mellékelned kell fényképet magadról, de nem ám akármilyet, nem bizony! Most figyelj. A fénykép 5x5 centis legyen. Tartalmazza az egész fejedet, ami a képen minimum 2,5 maximum 3,5 centis legyen. A füleid látszódjanak. Keret ne legyen a képen, a háttér fehér legyen. Ha a háttér mintás, illetőleg nem fehér, akkor szevasz. Hát ez vonatkozik a fényképre, és ez sajnos nem vicc.
Össze kell gyűjtened minden olyan iratot, ami a Magyarországhoz való kötődésedet igazolja. Tehát sorakozhatsz egy napot a földhivatalnál pl. Ha van meghívóleveled, az elvileg jó, gyakorlatilag láttam én már karón varjút, és láttam én már éjjeliőrt nappal meghalni. Szóval szart sem ér.
Kérjél a bankodtól papírt, hogy jó sok pénzed van. Nem mintha számítana, de legalább telik az idő.
Ja, és a lényeget majdnem kihagytam. 100 dollárt fizess be az MKB-ban, és nem máshol. Az igazolószelvényt vidd magaddal.

Na. Ott tartottunk, hogy 8-ra kaptál időpontot.
Nyilván hamarabb érsz oda a Szabadság térre, de nem mehetsz még az épület közelébe sem, mert kordonnal van védve. A kordonnál sorakozol, 8.00-kor az útleveled felmutatásával (és persze ha rajta vagy a listán, csak akkor) bemehetsz a kordonon belülre, és várakozhatsz az épület előtt. Itt egyesével besunnyogsz az épületbe, mobilt, kocsikulcsot, fémtárgyakat kirakod a zsebedből, átvilágítanak fémdetektorral, és bemehetsz egy terembe, ahol beállsz egy sorba, és várakozol. Közben előkészíted a papírokat, és leadod egy hölgynek, aki átvizsgálja, megvan-e minden, mert nehogy már a konzul színe elé járulj esetlegesen hiányzó papírjaiddal. Meg fogja kérdezni a csaj, hogy beszélsz-e angolul. Ez egy becsapós kérdés, mert ha igennel válaszolsz, akkor angolul kell majd beszélned a konzullal, és sajnos muszáj is lesz, mert a parasztja nem beszél magyarul, hiába él itt X éve. Ha a kérdésre azt feleled, hogy nem beszélsz angolul, illetve hogy magyarul szeretnél a konzullal beszélgetni, akkor vagy egy 1.1-es verziójú konzult kapsz, aki már beszél annyira magyarul, mint én angolul, vagy odaül a konzul mellé egy tolmács.
Na, miután a papírjaidat rendben találta a csaj, befáradsz egy aulaszerű helyiségbe, ahol leülsz vagy 30 társaddal együtt. Háttámla nincs, kb. 5-6 percig lehet így kibírni, aztán elkezd fájni a hátad. Ha most arra gondolsz, hogy de jó lenne már bemenni a kozulhoz, és leülni végre, akkor azt kell mondanom, hogy lófaszt. Nem mész be sehova. Az aula egyik oldalában félkörívben (vagy negyed) vannak a konzuli ablakok. Oda kell majd járulnod, ha meghallod a neved. Mondom, ha meghallod a neved, mert nem ám mikrofonba ugatnának, nem. Nincs mikrofon. Szóval odamész az ablakhoz, de ha le akarsz ülni, megint csak azt mondom, hogy lófaszt, ugyanis nincs szék. Tudod, mint amikor a pályaudvaron jegyet kérsz az ablak mögött ülő vasutastól, csak itt konzulnak hívják. Az egész várakozás nem megy ilyen gyorsan, mint ahogy ezt olvasod. Nekünk a múltkor már lejárt a 2 órás parkolójegyünk, mire kijutottunk az erődítményből.
Vannak, akiket idegesít, meg személyiségi jogok, mittudomén, a lényeg, hogy ujjlenyomatot vesznek a mutatóujjaidról.
A beszélgetés végén ha szerencséd van, kapsz valamilyen papírt, amivel délután vissza kell másznod, és akkor történik valami, de nem tudom, mi, odáig még sose jutottunk el. Nagyobb a valószínűsége, hogy a faszikám szerkeszt egy ikszet abba a négyzetbe, amely szerint nincs elég családi / gazdasági kötődésed az országhoz.
Ennyi. Erre elbasztál egy délelőttöt, egy napot, amíg a földhivatalnál sorakoztál, egy délutánt, amíg a speckó fényképet ellőtték, nyilván valamikor a bankba is el kellett menned, az is fölösleges volt, hogy az MKB-ról már ne is beszéljünk, és nem mellékesen a vízumdíjat is fölöslegesen fizetted be, mert azt ugye mondanom se kell, hogy ha kapsz vízumot, ha nem, a vízumdíj nem jár vissza. ez ma 18.500 Ft. És ne felejtsük el, hogy a hónap végén megkapod a telefonszámlát, és ha most nem emlékszel a hozzászólásom elején említett 06-90-es számra, hát majd az eszedbe juttatja.

(#35) lesaux válasza strike-force (#9) üzenetére


lesaux
veterán

- bár nem tudom, mi az a gempa, de sok volt a bankszámlánkon
- 5 éve volt élettársam
- 1 éves volt akkor a kisfiam
- ingatlan + kocsi a barátnőm nevén
- munkáltatói igazolás mindkettőnknek, hallgató jogviszony igazolása nekem

mégsem kaptunk vízumot

(#36) lesaux válasza Avicularia (#10) üzenetére


lesaux
veterán

Nem tudom, mennyire hiteles a forrás, de elvileg nem pecsételnek semmit az útlevélbe. És lehet próbálkozni egy éven belül.

(#37) lesaux válasza gregorik (#28) üzenetére


lesaux
veterán

Mindenkinek ugyanazt mondják. Nincs elég gazdasági / családi kötődés az országhoz.

(#38) gregorik válasza lesaux (#37) üzenetére


gregorik
senior tag

ez télleg durva; mi a búbánatos kisf*szt kezelik így le meg zsebelik ki az embert??..

(#39) chicken válasza lesaux (#34) üzenetére


chicken
senior tag

Leesik az állam. Én 1999 nyarán kértem vízumot (jó, akkor még nem volt ez a szept. 11).
Se lakásom, se vagyonom, se autóm, jó kölcsönkértem 200 000 forintot azt ráraktam valami számlára. Apukám Münchenben él ezer éve, anyukám itt, gyerekem nincs, férjem se, munkám nincs, nappalis egyetemista vagyok. Családban senki nevén nincs se vagyon, se ingatlan. Papíron rejtély lehet, miből élünk. Simán megkaptam a vízumot.

mens sana in campari soda

(#40) gregorik válasza gregorik (#38) üzenetére


gregorik
senior tag

amúgy mint írtam, lehet látni az 'igazi' Amerikát úgy is, hogy leszarod az USÁ-t: Kanada, Mexikó, Costa Rica, ilyenek; két utóbbiba asszem vízum se kell.

(#41) joe69 válasza lesaux (#34) üzenetére


joe69
senior tag

koszi a kimerito reagalast!:C

(#42) Flashback válasza lesaux (#34) üzenetére


Flashback
addikt

Széépp....

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#43) Integra válasza lesaux (#34) üzenetére


Integra
titán

ezt csak megerősíteni tudom, nem a pénz számít...
egyik barátnőm akinek a családja kilóra megtudná venni az egész követséget, úgy hajították ki minden ok nélkül mint a szart. pedig ott aztán tényleg hatalmas vagyon van és a legkevésbé sem kellett tartani tőle hogy kivándorolna....
szóval tényleg absz szimpátia alapján megy a dolog.
ha köcsög bunkók akkor olyan szinten alázzák meg az embert hogy az ombudsman is falnak menne, ha jó kedvük van, akkor teljesen normálisak és nincsen gond egyáltalán.

kint élnek családtagjaink az usa-ban, washington d.c.-ben elég komoly cégeknél dolgoznak, hiába levél tőlük, hiába bármi, hiába mondom hogy már évek óta szeretnénk meglátogatni őket, teljesen reménytelen, úgy kibasznak mint a szél.
és mivel vállalkozóként melózom, ezek után a tartós munkahelyi viszony nálam nem létezik. ezeknek a barmoknak meg persze ilyen dolgok számítanak.
úgyhogy képtelen vagyok meglátogatni őket.

egyébként meg kapja be a nagy faszt az usa adminisztráció, még kint is úgy viselkednek a reptéren mint valami különleges felsőbbrendű faj, basszák meg magukat.
ha én lennék az illetékes, már rég őket is ujjlenyomat és megaláztatás várná ferihegyen.
sőt, bárcsak egész európában ez lenne velük szemben...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44) KoGa válasza lesaux (#34) üzenetére


KoGa
tag

Ahogy lesaux leirta a vizumigenyles menetet nagyjabol igaz. Bar kis keseru felhangot erzek benne, talan nem veletlen.
Hozzateszem hogy kifejezetten leirjak - talan a vizumigenylo lapon, vagy a kovetseg weboldalan - hogy az USA-ba utazni nem jog hanem kivaltsag. Hat ez erdekes hozzaallas, de vegulis az O orszaguk.

Nekem seamen's visa-m van, annak az igenylese is hasonlo keppen mukodik azzal a kulonbseggel, hogy nem kell 06-90-es szamot hivogatni (ez tenyleg pofatlansag), hanem az ugynokseg kert idopontot a szamomra.

>Magaddal kell vinned egy kitöltött kérdőívet, ami talán két lapból áll.

Letoltheto a kovetseg oldalarol. A ''rafinalt kerdesek'' eleg hulyek, sok ertelmuk nincs :) Egyebkent eleg alapveto informaciokat kerdeznek, semmi extra.

>Mellékelned kell fényképet magadról, de nem ám akármilyet, nem bizony! Most >figyelj. A fénykép 5x5 centis legyen.

A legtobb fotostudioban ahol csinalnak igazolvanykepet, pontosan meg tudjak ezt oldani. Eleg csak ugy odamenni, hogy USA vizumhoz akarsz fenykepet. A kovetseg oldalan fenn van a studiok listaja.

>A beszélgetés végén ha szerencséd van, kapsz valamilyen papírt, amivel délután >vissza kell másznod, és akkor történik valami, de nem tudom, mi, odáig még sose jutottunk el.
Semmi kulonos. Visszakapod az utlevelet, benne a vizummal.

Amugy Kanadaba sem egyszerubb vizumot intezni. Baratom kert, nem kapott, pedig mar jart kinn korabban.

(#45) Kraptor


Kraptor
őstag

Győzike se kapott, pedig ott van lé rendesen:) és kétlem, hogy ő kinn akarna maradni.

Az ujjlenyomattal meg nem nagyon kell erölködni, ha minden igaz pár év és az új útlevelekben már benne kell, hogy legyen az ujjlenyomatod.

(#46) Flashback válasza Kraptor (#45) üzenetére


Flashback
addikt

Győzikére ráfogták hogy roma terrorista... :)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#47) tailor


tailor
őstag

Huhh...a topicot elolvasva erősen kételkedem a nyári utazásom sikerében...:( Pedig azt hallottam, hogy mostanában a legtöbb embernek megadják a vízumot.
A követség oldalán van egy elektronikus jelentkezési lap. Ha ezzel jelentkezem, akkor is kell időpontot igyényeljek telefonon?

(#48) tailor


tailor
őstag

Egyre jobban megy el a kedvem az usától, pedig nan-naon szerettem már volna kimenni egyszer...de az egész egy nagy kalap...az....:((

(#49) X-COM válasza tailor (#47) üzenetére


X-COM
nagyúr

kell (anélkül be sem engednek), de szart sem ér, megmonnyák, hogy gyere x órára, aztán majd valamikor sorra kerülsz

[Szerkesztve]

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#50) tailor válasza X-COM (#49) üzenetére


tailor
őstag

Fa*a. Csekély 450 Ft/percért...Úgy láccik, mindent megtehetnek, mert ők ŐK. Na mind1...
Sztem azért próba szerencse.

Egyébként mennyi idő, amíg megadják? (ha megadják?)



[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  USA vízum
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.