Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) dene89 válasza old gray (#3550) üzenetére


dene89
tag

:DD

(#3552) ngabor2 válasza dene89 (#3548) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a következő 3 napban lesz alkalmad elgondolkodni, hogy mit is jelent a warez... és ki a paraszt: az, aki nem hajlandó megfizetni más munkáját, vagy az, aki szól érte.

(#3553) @lbert válasza dene89 (#3551) üzenetére


@lbert
tag

IGAZUK VAN!

Újonc koromban nyitni mertem egy olyan topicot, nem is csak egy hsz-t írtam, hogy hogyan lehet feltörni az időkorlátos programokat.

Nos mire le ok-ztam és megnéztem volna "remek művem", modi törölte is azon melegében.
Akkor persze én is zokon vettem, de fel lettem homájosítva.

Örülj hogy nem zártak ki végleg!

Ja és a parasztságról!
Én egy igen rohadt fajta modorú skorpió vagyok, ami a fórumon is gyakran kiütközik!
Ennek ellenére megtűrnek!
Miért?
Mert nem csak bunkónak kell tudni lenni, hanem bocsánatot kérni is!
Én szoktam azt is!

Ha valamivel nem értek egyett, igyekszem intelektuálisan közölni, némi szarkazmussal, felhanggal, de nem parasztozok!

(#3554) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Az ilyen kis gyökerek mindíg felháborítanak. A helyett, hogy leparasztoz itt mindenkit, eltakarodhatna, és megveheté a játékot. Aztán meg csodálkozunk, hogy semmit nem adnak ki PC-re...

[ Szerkesztve ]

(#3555) RasHaN válasza TazLeacher (#3554) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Dehogynem! van Microsoft Wordünk :DDD

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#3556) edgR válasza TazLeacher (#3554) üzenetére


edgR
őstag

nem igazan lehet csodalkozni, mert sztem sajnos mar ez a tobbseg. masreszt az ilyenek sg vagy gs forumon nevelkednek, az eletkoruknal pedig mar csak az iq szintjuk alacsonyabb.

(#3557) #57018880


#57018880
törölt tag

Patch 1.2 beta :: Thread
megj : a linkekről sajna lemaradtunk (törölték őket)

Első 64 playeres (warfare) server (valsz játszhatatlan számunkra ,de akkor is mérföldkő na :DDD )

(#3558) Larry303 válasza #57018880 (#3557) üzenetére


Larry303
addikt

elég volt még csak végigolvasni is a changelogot....
azért alakul szépen lassan...
zeroping servereket próbálta már vki?
instáznék egyet vmikor...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3559) RasHaN


RasHaN
aktív tag

sok aprosagot beletesznek amire mar vartam regota, szoval

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#3560) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Nemtudjátok miért nem menti el a játékot ha offline-ban játszok? Elviszem valameddig a kampány módban:D:D, kilépek nem menti el, SAVE funkcio mégcsak véletlenül sincs. Hogy lehet ezzel játszani single playerben?

(#3561) #57018880 válasza DroneZ^ (#3560) üzenetére


#57018880
törölt tag

Epic-nél úgygondolták ,ha már ennyire elveteműlt vagy ,hogy elkezd a singleplayert akkor vidd is végig 1huzamban. :) ... patch nem javitja? (1.1)

(#3562) DroneZ^ válasza #57018880 (#3561) üzenetére


DroneZ^
őstag

most raktam fel, mindjárt kiderül.

(#3563) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Annyival jobb hogy Replay chapter megjelenik, de viszont az összes locked... MI a fenének? :W elvittem 1x 5. mapig mostmeg locked mind az 5 és csak az elsön enged menni, nincs valami megoldás? :W

(#3564) Ferdzsoo válasza DroneZ^ (#3563) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Don't Play Offline! :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#3565) DroneZ^ válasza Ferdzsoo (#3564) üzenetére


DroneZ^
őstag

nemtok máshogy játszani, nincs 5let hogyan mentsem el?

(#3566) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Sikerült valaknek Single-ben menteni, vagy esetleg végigjátszani? :))

(#3567) cbr688 válasza DroneZ^ (#3566) üzenetére


cbr688
senior tag

én végigtoltam campaignba,de már a demónál csináltam profilt,anélkül azt hiszem nem lehet menteni.

(#3568) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Már egy ideje megvan a játék (természetesen oridzsi) és ma gondoltam egyet és felnéztem egy szerverre.

Hát.. azt hiszem szomorú vok. :( Nem tartom magam semmiképp sem pro gamernek csak egy átlagos csókának aki évek óta játszik mindenféle lövöldözős cuccal, de úgy elszopattak, mint állat.

2k4 elég jól ment, ott azért voltak sikerélményeim, de itt... kész...

Na mindegy ez van noob vok... :O

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3569) RasHaN válasza Kareszovics (#3568) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Ne így állj hozzá :) Nézz másik szerverre, gyakorolj, majd belejössz mégjobban :)
Senki sem a listák élén kezdte :)

magamat kivéve ofkorz :W :DDD

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#3570) DroneZ^ válasza cbr688 (#3567) üzenetére


DroneZ^
őstag

pontosabban hogy? profilt énis, csak abba csatlakozok be offline-ba... vagy nemtudom hogy van ez.

(#3571) Kareszovics válasza RasHaN (#3569) üzenetére


Kareszovics
addikt

Köszi-köszi :R

Közbe már megvolt az első sikerélmény is. Sikerült bejutnom egy Bermuda szerverre és kapásból csináltam egy első és egy második helyet :DD Kezdők szerencséje. :B

97xxx helyről fel is dobott vmi 40xxx helyre, keményen el kell kezdenem gyakorolni. :K

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3572) RasHaN válasza Kareszovics (#3571) üzenetére


RasHaN
aktív tag

erről van szó :K

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#3573) edgR válasza DroneZ^ (#3566) üzenetére


edgR
őstag

rash kollegaval vegigtoltuk a single online :D nem vesztesz sokat, ha nem viszed vegig. par karaktert kapsz, amit ut tweakerrel is tudsz unlockolni..
feltetelezem eredetivel tolod, mert akkor nincs otletem hogy miert nem jegyzi meg az utolso chaptert. nalam siman ment, sot, adott resz adott palyajatol tudtam folytatni..

(#3574) Larry303


Larry303
addikt

toltam tegnap a zeroping serveren ekkis ictfet....hááát mitmondjak, nem olyan smooth, mint a 2k4ben....várom a patchet, mert instázni így nem az igazi....

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3575) RasHaN válasza edgR (#3573) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Rendkívüli élvezet volt az biztos :D
Kb. idegenvezetés, láthatsz mapokat amiket neten nemfogsz :U

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#3576) cbr688 válasza DroneZ^ (#3570) üzenetére


cbr688
senior tag

nem tudom pontosan,hogy nekem van egy mappa a documents and settigs mappába/rendszergazda/dokumentumok/my games/unreal 3/utgame/savedata-ban:)
és ott ficeg a cbr688-as és a playeres mentésem is,de asszem először nekem is ez volt a problémám mint neked,de a patch megoldotta...:)

(#3577) old gray


old gray
addikt

Ideje lenne vennem egy profi gamer egeret....

Amit kinéztem:

Razor Death Adder
Razor Copperhead

Melyik a jobb? Vagy milyen más márkát / típust tudnátok ajánlani ami bevált FPS-ekben?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3578) Larry303 válasza old gray (#3577) üzenetére


Larry303
addikt

logitech oldalról ezek igazán jó egerek:
mx518 ill g5

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3579) old gray válasza Larry303 (#3578) üzenetére


old gray
addikt

A logitecheket nem nagyon ismerem, jobban mondva a Razorokat sem igazán, de biztos jók ha annyian istenítik őket. Asszem ránézésre fogok dönteni. :)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3580) RasHaN válasza old gray (#3579) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Én spec logitech G5ömet nagyon szeretem, bár régóta a logitech formához vagyok szokva :)

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#3581) Larry303 válasza RasHaN (#3580) üzenetére


Larry303
addikt

jómagam is erős!!!! :DDD
1000hz re van beállítva a kommunikáció, és 1280as felbontásban olyan 800dpi környékére szoktam belőni -néha kicsit magasabb,de ez ugye kinek a pap alapon megy :DDD....isten királ az az egér!

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3582) DroneZ^


DroneZ^
őstag

ennyire semmit sem érő a single? 2004-ben irdatlan jó volt az assault, pl mikor kis ürhajóval a nagy anyahajó belsejébe kellett berepülni és berobbantani:D:D az nagyon tetszett!

(#3583) Kareszovics válasza DroneZ^ (#3582) üzenetére


Kareszovics
addikt

Szerintem a single rész arra volt jó, hogy megalapozzák a biztos folytatást. Többet nem mondok, mert lehet valakinek SPOILER.

A 2004 single tényleg nagyon jó, mai napig néha belefogok. :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3584) edgR válasza old gray (#3579) üzenetére


edgR
őstag

deathadderem van, tokeletes ut-re (is). elotte mx500am volt, de azt sajnos ujonnan mar nem tudtam venni. regi razert ne valassz, deathadder szenzora sokkal fejlettebb es precizebb.
elottem szolokkal annyival ertek egyet, hogy max mx518. lezeres szenzort profi szinten sztem nem erdemes jatekra hasznalni. plane felejtsd el ezeket a sulyozos baromsagokat (bar ez asszem 518ban is van). ms habut is ajanlanam, en az es a da kozott vacilaltam, vegul a jobb szoftver dontott a da mellett, habu egy rakas szerencsetlenseg abbol a szempontbol. viszont kenyelmesebb, es tobb gombja van.

[ Szerkesztve ]

(#3585) RasHaN válasza edgR (#3584) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Igen, kb egyszer szarakodtam a G5 súlyozásával, de az ember rájön 2perc után hogy hülyeség, és az életbe nem nyúl hozzá többet :U

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#3586) Kareszovics válasza RasHaN (#3585) üzenetére


Kareszovics
addikt

Javaslatodra nem keseredtem el és ismét ellátogattam egy bermuda szerverre. :R

Semmiképp sem akarok beképzelt lenni, de elég kókány srácok voltak fennt most az elmúlt másfél órában. Sorba hoztam a 2.; 3. helyeket igaz volt közte egyszer egy 6. hely Shangri La-n, de hát ez van nem bírom a nyílt terepeket.

Múltkor a noname szerveren meg rommá aláztak. Akkor most ez hogy van. :F

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3587) edgR válasza Kareszovics (#3586) üzenetére


edgR
őstag

ugy van, hogy a bermudara 95%ban lamak jarnak. ha ott vki nem elso olyan 40:5 arannyal vagy jobbal, az sztem szegyellheti magat.
a "noname" serverek inkabb az iranymutatok, hogy hol is allsz skillben. de tolhatunk 1on1et is ha van kedved, irj privatot, aztan msn.

(#3588) Kareszovics válasza edgR (#3587) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hát akkor elkezdem szégyelni magam, mert csak mint írtam 2-3. helyeket tudtam elhozni. :B

Az 1vs1 biztos tanulságos lenne ( :DDD ), ha nem gáz holnap keresnélek meg. :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3589) old gray válasza edgR (#3584) üzenetére


old gray
addikt

Asszem deathadder lesz, olvastam egy logout írást róla, meggyőző.
Kíváncsi leszek, hogy mennyit fog fragben hozni a wireless fujitsu-siemenshez képest. (eleinte biztos szokatlan lesz).

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3590) Kevo válasza old gray (#3589) üzenetére


Kevo
tag

Hali!

Nekem egy diamondback+exactmat párosom van és nagyon megvagyok vele elégedve :K Amúgy a deathadder remek választás, profi cucc :K

A felszerelésem tehát megvan, már csak játszani kéne megtanulnom :D (Ha időm is lenne rá, az nem lenne rossz, de heti max. 1-2 óra játékkal nem hiszem, hogy mostanság válna belőlem mesterlövész :F

Üdv

Kevo

u.i.: vállalna valaki egy kis 1v1 tanítgatást UT3-ban? :U Hálás lennék érte...de csak hétvégenként délelőtt, max. kora délután tudnék rá kis időt szakítani. Cserébe lövöm szitává, ha már profi leszek ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#3591) Kareszovics válasza Kevo (#3590) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én nagyon szívesen segítek, én is kezdők táborát gyarapítom. :K

Ha gondolod vegyél fel MSN-re.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3592) balintka


balintka
addikt

Két gondom lenne:

Valamiért a játéknál indításkor bejön a kép, de amint teljes képernyőre kéne átváltania nem vált át, csak a háttérben fut, de maradok az asztalon. ctrlaltdel-t nyomva meg azt írja ki, h a program nem válaszol, és vmi Splashscreen is fut. miért nem megy a játék? fent van az 1.1 patch is.

A másik, feltettem a javított magyarítást, de hol lehet nyelvet váltani benne? erre sem jöttem rá.

[ Szerkesztve ]

(#3593) Larry303 válasza old gray (#3589) üzenetére


Larry303
addikt

komoly ugrás lesz az wireless után....

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3594) edgR válasza Larry303 (#3593) üzenetére


edgR
őstag

+++

(#3595) old gray válasza Larry303 (#3593) üzenetére


old gray
addikt

Elhiszem, eddig a snipert és a shock combo-t mellőztem mert a legkisebb egér-mozdulatra is akkorát ugrott a célkereszt, hogy 1/2cm eltérést produkált a kijelzőn. :D Maradt a flak és a stinger. A flak amúgy is a kedvencem, mindkét tüzelési módban brutális.

Jah, eszembe jutott egy dolog: kellene egy lista, hogy a PH-s arcok milyen nicken nyomulnak UT3-ban. Aztán mehet a friends list-re és lehet látni ki mikor van bent, ill. a v1.1 patch-el meg is lehet hívni egy meccsre.

Akit tudok:

old gray - sikeferenc (nem röhög! anno a demos korszakban nem bírtam normálisan reggelni, alig akart elfogadni nick-mail párost és mérgemben ezt írtam be, és maradt...)
Feree13 - Ferykee
Gave - Gave alias mr. jackhammer :DDD
Alkarcsont - Alkarcsont
RasHaN - Citizen-RasH

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3596) RasHaN válasza old gray (#3595) üzenetére


RasHaN
aktív tag

edgR - edgR

Kareszovics / Kevo: 1v1 meccsekben énis benne lennék, vegyetek föl friends-be, vagy dobjatok pü-t és adok msn-t

[ Szerkesztve ]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#3597) old gray válasza RasHaN (#3596) üzenetére


old gray
addikt

Akkor frissíteném is a listát: + általában ki-milyen módot preferál, hol található meg:

old gray - sikeferenc : VCTF, ritkán 1-1 DM gyakorlásra, public serverek
Feree13 - Ferykee
Gave - Gave
Alkarcsont - Alkarcsont
RasHaN - Citizen-RasH
edgR - edgR
Kareszovics - Kevo

Ha összejött egy korrekt lista ill. összeszedünk pár alapvető információt a játékról (egy alap leírás, gépigény, patchek / modok stb.) lehetne egy normális 1. hsz-t kreálni.....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3598) #57018880 válasza old gray (#3595) üzenetére


#57018880
törölt tag

:DDD ...hát ,ha laggolok akkor nem tudok shockombózni ,na. :D

Remélem a hamarosan megrendelt Dell notimon is elfutkos majd vhogy azért UT3.

(#3599) RasHaN válasza old gray (#3597) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Kareszovics - Kevo <- két különböző ember :D csak közösen írtam nekik az előző hsz-ben

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#3600) old gray válasza RasHaN (#3599) üzenetére


old gray
addikt

LOL, tényleg..... :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.