Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) Larry303 válasza old gray (#3849) üzenetére


Larry303
addikt

így jár aki vctfezik :DDD
ha már ctf akkor sima vagy insta ;)

gave: hát nehogy azt hidd...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3852) bozsik84


bozsik84
tag

sziasztok!

lenne pár kérdésem a játékkal kapcsolatban:

a single rész milyen hosszú? a játék futtatásához benn kell lenni a lemeznek a meghajtóban? (igazából én csak singleben, meg offline, botok ellen nyomnám, és adnám is el a gamet olyannak aki online is akarja nyomni)

segítsetek légyszi, köszi :R

[ Szerkesztve ]

psn id: zsonom

(#3853) Larry303 válasza bozsik84 (#3852) üzenetére


Larry303
addikt

megoldható biztos, hogy lemez nélkül nyomd, de nagy hiba lenne eladni, ha maga stílus tetszik...egyszer kipróbálod human ellen és többet nem fogsz a botokkal hüléskedni ;)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3854) edgR válasza #57018880 (#3850) üzenetére


edgR
őstag

majd a 3.5-os patch erkezese utan es/vagy ha cpl summeren /wcg-n versenyszam lesz az ut3 ;]

(#3855) #57018880 válasza edgR (#3854) üzenetére


#57018880
törölt tag

Hát megmondom őszintén én legtöbbször lan-oztam a haverokkal (ez kimerítette nálam az UTzés fogalmát (99 és 04) UT2004-ben Bombing Run/Assault/Last Man Standing ment 99%-ban) . Rengetegszer álltam neki UT3-nak ,hogy na majd akkor most húdejót játszom aztán már nem éreztem azt ,hogy most baromira ellennék a játékkal. El azért nem adom ,ahogy itt egyesek :D ,de most egy jódarabig jegelem aztán ahogy írtad némi szarkazmussal talán majd a 3.5 után ott lesz és akkor megint előveszem.

szerk:: Kicsit sajnálom ,hogy eddig tartot nálam a játék (szavatosság szempontjábol nem egy bestbuy) azért jó 1évig vártam a stuffot .

[ Szerkesztve ]

(#3856) Kevo válasza balintka (#3848) üzenetére


Kevo
tag

Hiszed, vagy sem, de pepitában ugyan így voltam én is...1000 ember, még se jelensz, már nyekk, vagy eleresztesz valami skulót és ha mázlid van: FRAG! Nem tudom, nekem ez annyira nem jön be :F Én azt szeretem, ha max 6-8 ember gyakja egymást, akkor még lehet taktikázni, úgy legalább van értelme. Nem mondom, néha kell egy kis esztelen hentelés, hogy kiengedjük a fáradt gözt, de azért nem ebből kellen, hogy álljon a játék :U

Old Gray: hát, az az igazság, hogy kéne gey privát szeró és azon tolnánk. Jobb ismerős arcokkal játszani (még ha többségük jobb is, mint én) és nem esztelenül lőni a nagyvilágba...amúgy tegnap én is felcsesztem az agyam, annyi az idióta, hihetetlen :W

Üdv:

Kevo

u.i.: milyen Razer egered is lesz? Bocs, ha írtad, erről sajnos lemeradtam :U

u.u.i.: van egy ksi időm, ha alaki akar egy duel-t játszani csak küldjön egy üzenetet a gaméban és már jövök is :)

(#3857) Kevo válasza bozsik84 (#3852) üzenetére


Kevo
tag

Nekem eredetiben van a game és telepítés óta nem látta a meghajtómat :D

Amúgy nem értelek :S Megvan eredetiben és botokkal sz@rakodsz :F Az on-line móka az igazi, össze sem lehet hasonlítani a botokkal :K

(#3858) bozsik84 válasza Kevo (#3857) üzenetére


bozsik84
tag

Még nincs meg a game, azon filózom, hogy érdemes-e megvennem...arra hajlok, hogy nem :(

Nem vagyok nagy online játékos, az ut 3 demójában a botok ellen sem vagyok nagy penge (skilled-re állítva már erősek nekem :B ), emberek ellen gondolom még gyengébb lennék, sajnos nincs annyi időm játékra, hogy ebbe beletanuljak.

psn id: zsonom

(#3859) Kevo válasza bozsik84 (#3858) üzenetére


Kevo
tag

Vagy úgy, most már értem. Nem tudom, segít-e a döntésben, de botok ellen nekem is irdatlan rosszul megy a játék, emberek ellen viszont egyre jobban, pedig mikor megvettem a játékot, 2 hét alatt nem voltam fent össz-visz két órát, tán még annyit sem. Most kb. napi 30-40 percet játszok, már ha van rá időm, nem ritka, hogy napokig fel sem nézek, ne nem gond. Persze, számtalan játékos van, aki jobb nálam, többet játszik, eleve tehetségesebb, de cseppet sem zavar, hogy szinte sosem vagyok első. Napról-napra jobb vagyok, szinte mindig dobogós helyen végzek, amit én sikernek élek meg, tekintve, hogy mennyi időm van játszani, és a deck-en kívül egy mályát sem ismerek még az utolsó szegletéig. Szóval én úgy vagyok vele, hogy 5K-t annyi, de annyi hülyeségre elcsesz az ember (party, cigi, stb.), ha csak heti 3-4 órát játszok vele, szvsz már akkor is megérte :K

Üdv

Kevo

(#3860) old gray válasza Kevo (#3856) üzenetére


old gray
addikt

Razer Krait Atomic Red lesz, délelőtt angolosan távozok melóból egy órára és megyek érte. ;]

Igen, Krait és nem DA, nem MX518 és hasonlók, egyszerűen nem látom értelmét 1xk-t kiadni egy egérért, nekem senki ne mondja, hogy pl. egy Krait és egy DA között fragban mérhető kül. van. És csak optikai egér jöhetett szóba, lézeres kizárva. De látom, hogy neked is jó cuccod van, Sidewinder. :K Hogyan műxik? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3861) bbchris válasza RasHaN (#3833) üzenetére


bbchris
senior tag

Ezt esetleg egy kicsit részletesebben le tudnád írni hogyan kell az Ip-s csatlakozást csinálni ? Hol milyen menüt keressek vagy parancsot írjak be ?!

(#3862) Larry303 válasza bbchris (#3861) üzenetére


Larry303
addikt

felhozod a konzolt, asszem f11 vagy f10 és beírod az open parnccsal az ip címet és a portot amin a hostnál "figyel" a játék....pl így

open 127.0.0.1:7777 (konkrétan ebben az esetben magadhoz csatlakoznál)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3863) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Eh. 4 hónapja van meg a játék és eddíg nem tudtam Moster Kill-t csinálni pedig nagyon hajtottam rá. Mindíg csak az ultra jött össze! :( ;] Már nagyon mérges voltam. Erre tennap vegyiveszély 15 pípól, és egy meccs alatt 3x! is beficcent a Monster gyilok! :Y
Nagyon büszke voltam magamra. De hihetetlen hogy 4 hónapig egy se sikerült, aztán meg egy meccsbe egyszerre 3 is. :DD

Nah sorry ha valakit untattam, csak gondoltam megosztom... :DD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#3864) Kareszovics válasza Ferdzsoo (#3863) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nahát ehhez grat! :R

Amúgy lehet csak én beszélem be, de amióta 1.2 felment azóta mintha kisebbet sebeznének a fegyverek. Lövöm a parasztot, mint állat oszt nem döglik meg... mondom mi a f@sz...? :(

De tökmindegy mivel... flak, rocket, stinger.. egyszerűen használhatatlanok számomra, egész biztos hogy én is hibás vagyok, mert nem igazán vok valami pontos célzó, de azért ez túlzás amit művel; kettőt alálövök a frissen spawnolt tagnak rockettal aztán még van ideje impactolni... hát elmehet @#°`˙>>_ba :(((

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3865) Ferdzsoo válasza Kareszovics (#3864) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem, a fegyverek sebzése semmit nem változott. Ellenben a spawn protection szerintem picit meghosszabbodott, szóval amíg a frissen spawnolt ember körülött sárga "pajzsszerű" valami van addíg kár lőni semmit nem használ. Inkább addíg tölts be 3 rocketot, és amikor elmúlt a cucca küld a lába elé a fődre... ;] Belepusztul garantáltan... :C

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#3866) old gray válasza Kareszovics (#3864) üzenetére


old gray
addikt

Háááát pedig a flak pl. nekem nagyon fekszik, kicsit furcsa volt az elején, de szűk helyeken szaggatja az ellent rendesen! :K Nagy térben, ahol megy a dodge mindenfelé, nos ott használhatatlan, inkább a stingert használom. Meg kezdek a ling gun-ra (pár hónapja semmibe néztem, aztán megszerettem a Kargo mapet és ott kezdő fegyver a shock-al egyetemben) is ráérezni.... :K

Feree13 : tuti 15 n00b ellen nyomtad azért jött össze. :P ;]

MOD: falk és rocket launcher szintén úgy hatásos ha kb. a lába elé lősz. Flak-nél legalábbis tuti módszer! :K

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3867) Kareszovics válasza Ferdzsoo (#3865) üzenetére


Kareszovics
addikt

Lehet, hogy kezdő vagyok, de nem teljesen hülye! Már lejön róla "cucc" utána lövöldözöm és akkor sem ér szart se, olyan mintha vizes kenyérrel dobálnám! :O

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3868) Ferdzsoo válasza old gray (#3866) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Megsúgom neked, (csak halkan) hogy a vegyiveszély pályályán qrv@ mindegy ha 15-en vagytok hogy ki milyen szinten tolja, csak mák az egész... nah jó nem az egész, de a 70%-a. :K

dawn40k.: nekem inkább olyanok szoktak leni hogy 3 rocketot kap a testébe (mert követősre áll be), és mintha előtte robbannának még csak meg se sebzi az ellent. Nah ilyenkor akadok ki de nagyon... :(((

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#3869) RasHaN válasza bbchris (#3861) üzenetére


RasHaN
aktív tag

már írtam: [link]

konzol pedig f10, oda írod be.

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#3870) Larry303 válasza Ferdzsoo (#3863) üzenetére


Larry303
addikt

nekem sima fegyverekkel nem nagyon jöttmég össze a monster :S
viszont anno instával meg sem álltam a holy shitig...
imádtam azokat a hangokat:DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3871) #57018880 válasza Larry303 (#3870) üzenetére


#57018880
törölt tag

Biohazard-on össze lehet hozni a monster kill-t . Bár esélyes ,hogy hamarabb kapsz az arcodba egy teljes dózis zselét. :D

[ Szerkesztve ]

(#3872) Kareszovics válasza Ferdzsoo (#3868) üzenetére


Kareszovics
addikt

Most ebédszünetben toltam egy vegyiveszélyt, 40:16 +10 vittem az első helyet. Mielőtt kapok egy vicsorgós smile-t nem szerencsém volt, hanem tényleg iszonyat nOOb embrek voltak fent. ;]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3873) edgR válasza Ferdzsoo (#3868) üzenetére


edgR
őstag

ismert bug sajnos, de meg kijavitasra var: ha szajbalovod rockal, meg sem erzi.

(#3874) #57018880 válasza edgR (#3873) üzenetére


#57018880
törölt tag

Szerintem ígysem kell szégyenkeznie az RL-nek ,ha megnézed a statisztikákat a játékosok nagy többsége 60-70%-ban használja. Effektiven vagy sem az más kérdés .
Persze ez nem jelenti azt ,hogy nem szorul javitásra.

Az ,hogy spawn után nem lehet egyből darálthúst csinálni vkiből az egy UT-s fícsőr méghozzá a jobb fajtábol (UT2004-ben működött jobban habár , állitani is lehetett) ugyhivják spawn protection. Sajnos UT3-ban eléggé exploit hatású a dolog :S

(#3875) bbchris válasza Larry303 (#3862) üzenetére


bbchris
senior tag

Köszi neked és RasHan-nak a választ . Ugye ez gondolom a kliens gép , a szerver gépet pedig többjátékos-internet módban kell elindítani ugye ?

(#3876) RasHaN válasza bbchris (#3875) üzenetére


RasHaN
aktív tag

:K

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#3877) bbchris válasza RasHaN (#3876) üzenetére


bbchris
senior tag

Köszi , így már tiszta a dolog . :R

(#3878) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Most jövök bermudáról, elég durca volt a felhozatal. Voltak most kemény legények is egész jókat jáccottunk. Meg láttam ismerős arcokat is. :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#3879) Larry303 válasza Ferdzsoo (#3878) üzenetére


Larry303
addikt

ja nem volt rossz, az a többszintes pálya nem tetszett...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3880) edgR válasza Ferdzsoo (#3878) üzenetére


edgR
őstag

csereld mar le azt az asszonyt, ez nem allapot :]

(#3881) Kareszovics válasza Ferdzsoo (#3878) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én most csak faevike mellette "spectate"-eltem. Tényleg elég jó kis meccsek voltak. Azért az asszony "adott" Neked két killing spree endinget. :)

Nemhiába saját nevelés. ;]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3882) bbchris


bbchris
senior tag

Hmm most próbáltuk az első Unreal Tournamentet amihez még volt magyar szinkron , hajj azok a szép idők bár ehhez az UT3-hoz is lenne magyar hang . És sikerült Hamachival összecsatlakozni és működött a dolog Ip-vel muris volt de működik :) . Szóval már anno volt Ip-s csatlakozás a game-ben pedig akkor még hol tartott az Internet ?!

(#3883) Ferdzsoo válasza Kareszovics (#3881) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jha, fel is idegesítettem magam hogy egy csaj begyakja a spree-met. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#3884) Kareszovics válasza Ferdzsoo (#3883) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ilyen a hím-sovinizmus. :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3885) Larry303 válasza Ferdzsoo (#3883) üzenetére


Larry303
addikt

ha majd megszokom, hogy elmászkáljak hp ért, meg shieldért, akkor remélem én is még a spree előtt belerondítok az ámokfutásodba...amúgy tegnap a 2-3 meccs alatt csak 1x vettem észre nagyobb laggot...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3886) Kareszovics válasza Larry303 (#3885) üzenetére


Kareszovics
addikt

"ha majd megszokom, hogy elmászkáljak hp ért, meg shieldért"

Ez nálam is gond, főleg az edgR-es 1v1 gyakorláskor. Felületes vok, aztán meg én anyázok, hogy agyon vok lőve. :B

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3887) Ferdzsoo válasza Larry303 (#3885) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nekem KB már az ismertebb pályákon van egy útvonaltervem amit próbálok tartani, így általában megtudom szerezni időre a poweruppokat, nagyonsokat jelent hogy mindíg, vagy nagy százalékban te veszed fel őket.
Persze az útvonalat járva osztani kell a fregeket... :DD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#3888) old gray


old gray
addikt

Megérkezezz a Razer Krait, leírom ide is a véleményem 1 óra UT3 után mi a véleményem:

Nagyon szokatlan, gamer egeret még nem használtam. A legkisebb mozdulatra is nagyon érzékenyen reagál, sajnos játék közben ez most még hátrány, szokni kell!

A fogása is szokatlan, a 2 oldalán húzódó, átlátszó-világító műanyag rész engem zavar, ill. lehetne kissé nagyobb. De gondolom ezek az apróságok is majd elfelejtődnek 1-2 hét használat után.

Jah és furcsa szaga van! Nagyon erős műanyag szag (illatnak nem nevezhető), nem kellemes, és a kezem is átveszi egy idő után. :F

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3889) Larry303 válasza old gray (#3888) üzenetére


Larry303
addikt

állítsd be a dpi a felbontásodhoz függően!!!
nagyon fontos!!!! míg a többi játékban kb 800-1000dpin játszok 1280ban addig ut3ban 600-max 800dpin vagyok pontos..e felett rángatom én is nagyon...nagyobb mozdulat után azt sem tudom merre állok...szerencsére a g5ön bármikor tudom változtatni adpit, és ez mindig csak az első halálom után teszem meg...

jó lenne már egy phs team death meccs vmikor!

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3890) Kareszovics válasza old gray (#3888) üzenetére


Kareszovics
addikt

"Jah és furcsa szaga van! Nagyon erős műanyag szag (illatnak nem nevezhető), nem kellemes, és a kezem is átveszi egy idő után. :F "

Ha Made in China akkor nincs több kérdésem... :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3891) RasHaN


RasHaN
aktív tag

Szagoltál már a levegőbe 5ezer fős lanpartyn? Ez a Skill szaga :DDD

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#3892) old gray válasza Larry303 (#3889) üzenetére


old gray
addikt

Durván érzékény, így használtam ma, 1280*1024-ben játszok. U.akkor UT3-ban neked mennyire van állítva a sensitivity? Nekem a wireless egérnél max.-ra 9999-re volt, a Krait-al 4000 körül elfogadhatónak tűnt. Kell pár hét sztem amíg hozzászokok, h ne a fél asztalon át húzzam az egeret egy megforduláshoz. :)

Kareszovics: made in china. :K Olyan a szaga mintha égett műanyag lenne, de csak a gomboknak! :F

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#3893) @rglaaf


@rglaaf
veterán

hát nekem az a véleményem hogy,ut-t nem érdemes low sensel és dpi-vel tolni mert tul gyors ez a játék ahhoz én G5 -el max dpi magas sensel nyomom alá meg villámgyors x-ray pad,igy nem kell fél m2 pad meg 30-40 cm rántásokkla játszani,igaz meg kell szokni de utána lehet csuklóbol tolni, igy hatákonyabb ha belekerülsz valami tömeg hentbe,és ha megszokod ugyan olyan pontosan lehet lőni távolra shock-al és snip/lg-vel dehát kinek hogy esik jobban.

PSN:BiZzare_0 ️

(#3894) Larry303 válasza @rglaaf (#3893) üzenetére


Larry303
addikt

2000dpi????? mekkora kijelződ van????

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3895) @rglaaf válasza Larry303 (#3894) üzenetére


@rglaaf
veterán

20" wide de sztem ez lényegtelen csak megszokás kérdése

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#3896) Larry303 válasza @rglaaf (#3895) üzenetére


Larry303
addikt

lényegtelen?????? :Y

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3897) @rglaaf válasza Larry303 (#3896) üzenetére


@rglaaf
veterán

miért ne lenne az megindokolnád?????

PSN:BiZzare_0 ️

(#3898) Ferdzsoo válasza old gray (#3892) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nekem fullon van a dpi azaz 1600-on, Azonban a sensitivity neked nagyon fent van, nekem a master 4. a vidowsos 5 előtt van valamivel az UT-ban pedig 2 a sensi.
Szerintem ez így korrekt nem kapkodom a fejem amint a pics@.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#3899) Larry303 válasza @rglaaf (#3897) üzenetére


Larry303
addikt

mondjuk ezért....

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#3900) @rglaaf válasza Larry303 (#3899) üzenetére


@rglaaf
veterán

mondjuk #care? de ha te ezek alapján lövöd be a configodat nincs miről beszélni, volt idő amikor pléyerek golyos egérrel verték agyon a világot mert ahhoz szokott hozzá,én csak annyiban akartam kiegésziteni a fentebb irt dolgokat hogynem kell feltétlenül a szintetikus tesztekhez ragaszkodni.

PSN:BiZzare_0 ️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.