Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) vinibali


vinibali
őstag

továbbra sem a megújitás napjától hosszabbodik a fizetett hirdetés... ez azért így nagyon nem korrekt. harmadszor fizetek üres napokat, amikor nincs is aktív állapotban a hirdetésem.
ezzel nem lehetne valamit tenni?

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#3352) KisBundi válasza vinibali (#3351) üzenetére


KisBundi
őstag

Az hagyján! Nekem a kiemelés sem működik és persze a pénzem ott áll benne!

(#3353) Parci válasza vinibali (#3351) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megnézzük az összeset. fulladozunk a teendőkben, én meg csak elkeseredve látom, hogy nem tökéletes a rendszer még mindig, pedig már százszor javítva lett minden. remélhetőleg apróságok ezek és megoldódnak.

viszont az is egy picit szomorú, hogy a mai napig képtelenek sokan egy rendes bugreportot leadni. a "nem megy a kiemelés" elég tág dolog, ha ott egy link a hirdetésre, aminél nem ment, ott a leírás, hogy pontosan mi történt, meg böngésző + os meg van adva, akkor van mit ellenőrizni. így maximum a ködbe szurkálunk. ugyanez igaz a "nem a megújítás napjától megy" részre. melyik hirdetés, mikor járt le, milyen státuszból és mikor lett hosszabbítva, mivel lett fizetve, milyen os, milyen böngésző, mi történt és mikortól hosszabbította?

köszi!

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3354) brd válasza Parci (#3353) üzenetére


brd
nagyúr

Miért nem alakítjátok át a topicot úgy, hogy bizonyos szavakat bele kelljen írni a hozzászólásokba, különben hibát írjon ki postoláskor? Mint pl. "böngésző", "hirdetés linkje" (jó, ez nem feltétlen kellene, átgondolandó), cookie törlés, "hibajelenség", vagy "a hiba leírása", ilyesmik? A postoláskor feljövő hibaüzenet pedig kiírhatná, hogy mi hiányzik. Tudom, ez is teendő (lenne). :)

The only real valuable thing is intuition.

(#3355) Parci válasza brd (#3354) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

inkább nekem kéne egy olyan link, amire kattintva beírja a sablon szöveget :DDD, de amúgy ja, örülünk, hogy élünk. meg persze csúnya dolog a userrel balhézni, amikor igazából a mi sarunk, hogy valami nem működik, de a "nem megy a kiemelés!!44!!!!" jellegű bugreportok azért mindig komoly nehézségek elé állítanak minket :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3356) cidalain válasza Parci (#3355) üzenetére


cidalain
veterán

vagy legyenek gyorsgombjaitok hogy
-oké vettük, -ismert hiba, megoldás folyamatban, -alacsony prioritású ismert hiba...
mert én sem tudom eldönteni hogy a komment folyamban csak átsiklottatok az általam tapasztalt hiba fölött, vagy alacsony prioritású, vagy most mit csináljak? :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#3357) Parci válasza cidalain (#3356) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyrészt alacsony prioritású, láthatod, hogy milyen hibákat jeleztek páran, a fizetős kiemelés, hosszabbítás stb. hibátlansága mindenképp előrevaló. másrészt, a rendszer küld emailt, mindig, olyan nincs, hogy nem jött olyankor, amikor kellett volna. olyan igen, hogy spam folderben landol vagy ilyesmi. ezzel együtt van bug az értékelésnél is (leginkább ott, ahol a moderátorok engedélyeznek valamit utólag, módosítással), under construction. nézzük a topikot, nem siklunk el semmit felett. :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3358) cidalain válasza Parci (#3357) üzenetére


cidalain
veterán

Köszi, nekem ennyi kellett. Mégis jött e-mail :)
Csak ugye mint kiderült most ezt nem a rios küldi, mint a privátok esetén.
A Promotions-ök között lett meg.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#3359) Parci válasza vinibali (#3351) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

itt a válasz: "A másodiknál ellenőriztem újra, a hosszabbítás a fizetés időpontjától hosszabbít, ha a hirdetés már lejárt, ha kosár oldalon a kosárba rakott hosszabbítás linkjére klikkeltél, ott megjelent egy oldal a hirdetés
adataival és itt jelent meg az is, hogy mettől meddig hosszabbít, itt még a régi módszer szerint számolt, ezt javítottam."

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3360) Parci válasza KisBundi (#3347) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kérünk szépen screenshotot arról, hogy a paypal tranzakció lement, nálad ugyanis tegnap volt egy sikeres tranzakció, ma nem. ma valóban kezdeményeztél egyet, de a paypalon ennek nyoma sincs, ahogy annak sem, hogy levonta. jöhet nekem privátban vagy emailben (parci kukac prohardver ponty hu). köszi!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3361) KisBundi válasza Parci (#3360) üzenetére


KisBundi
őstag

Az a baj, hogy a paypal nem a valós időpontot mutatja! Tegnap este fizettem 18:27-kor egy netes oldalon 10 dollárt és a paypal szerint ez reggel 9:27:24-kor történt ez! Ugyan ez a prohardveren is, hogy reggel 6:25-kor fizettem és a paypal szerint ez 27.-én este 21:25:03-kor történt meg! Szóval van egy durva időeltolódás!

[ Szerkesztve ]

(#3362) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Kereken 3 órája upoltam ezt a hirdetésemet (ez az egy hirdetésem van), mégse látom a listában. Upolódik egyáltalán vagy csak a rendszer levonja, de ugyanott marad?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3363) canniball válasza Bjørgersson (#3362) üzenetére


canniball
nagyúr

Én up (idő) szerint listázva a 2. helyen látom a hirdetésed az androidos telefonok között.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3364) molvany


molvany
senior tag

Nem tudom másnál hogy van, de nálam ismét csigalassú az oldal betöltés. Gyakorlatilag a regeli indulás óta csak lassul és lassul.
Az új oldal beindulása óta ( kezdetben még jónak is tünt és kezdett is müködni jól ) most azt veszem észre, hogy a sok javítgatás azt a kezdeti jót is kezdi visszafordítani ( vagy legalább is van amit ).

WhatsApp :+491737182060

(#3365) Bjørgersson válasza canniball (#3363) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mert most upoltam megint, de az első lennék kíváncsi. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3366) Parci válasza molvany (#3364) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem tudom, nálam normálisan megy. a szinkronizált dolgokat (hozzászólások elsősorban) persze lassabban húzza be, pláne, ahol sok van, de ezzel nem tudunk mit tenni egyelőre.

nyugtatni csak azzal tudlak, hogy idővel vissza fogjuk hozni az egészet a saját rendszerünkbe, akkor olyan sebességű lesz, mint például ez a fórum.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3367) hcs0924


hcs0924
tag

Sziasztok!

Lassan két napja kezdeményztem egy értékelést, Ennél a hirdetésnél. Az eladó jóvá is hagyta, azóta azonban nem jött a rendszertől az üzenet, amiből folytathatnám az értékelést. A hirdetés alatt az értékelést kezdeményeztél felirat látható, azóta nem történik semmi. Kérem szíves segítségeteket :R

[ Szerkesztve ]

Never blame anyone in your life. Good people give you happiness. Bad people give you expirience. Worst people give you a lesson. & Best people give you memories.

(#3368) Parci válasza hcs0924 (#3367) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

emailt mindenképpen kapnod kell mindig, persze lehet, hogy a spam folderben van

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3369) vinibali válasza Parci (#3359) üzenetére


vinibali
őstag

lepróbáltam, úgy néz ki működik :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#3370) mcmike


mcmike
őstag

Sziasztok,

A vásárlóm indított egy értékelési folyamatot, amit sikeresen vissza is igazoltam, és értékelt engem is mint eladót. Megkaptam a 5 pozitív pontot. Viszont én semmit nem kaptam a hardveraprótól, hogy értékelhetem mint vevőt... :F

Erre van valamilyen "workaround" megoldás? :U

Hogyan értékelhetem a vevőmet manuálisan? Előre is köszönöm. :R

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#3371) essexboy válasza mcmike (#3370) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

E-mailben sem jött meg az értékeléshez a link?

essexboy

(#3372) mcmike válasza essexboy (#3371) üzenetére


mcmike
őstag

Sajnos E-mail-ben sem kaptam meg. Konkrétan a második értesítő nincs meg. ;)

Az első értesítőt megkaptam e-mail és privát formájában is, de a második értesítő konkrétan hiányzik, aminek a tartalma így kezdődik: Köszönjük, hogy megerősítetted, hogy...

Időközben meguntam a várakozást és archiváltam a hirdetést. Visszarakjam jegelt állapotra? :F

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#3373) mcmike válasza essexboy (#3371) üzenetére


mcmike
őstag

Bocsánat, helyesbítek. E-mail-ben megkaptam, akkor így értékelem majd. Köszönöm! :R

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#3374) vinibali


vinibali
őstag

üdv.
15 aktív hirdetésem van, ebből 1 fizetett.
egy 16.(15. ingyenes) felrakni kívántért pénzt kér a rendszer :)

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#3375) Winner_hun válasza vinibali (#3374) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az nem 15. hanem 16. Az a lényeg hogy mennyi aktív van, nem az hogy melyikért fizetsz és melyikért nem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3376) vinibali válasza Winner_hun (#3375) üzenetére


vinibali
őstag

a "definíció" úgy szól, hogy 15 ingyenes hirdetés

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#3377) essexboy válasza vinibali (#3374) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Az egy fizetett mit jelent? Hosszabbításért fizetsz, vagy amikor feladtad akkor fizettél érte?

essexboy

(#3378) vinibali válasza essexboy (#3377) üzenetére


vinibali
őstag

hosszabbításért

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#3379) essexboy válasza vinibali (#3378) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Akkor azt ingyenesen adtad fel, tehát 15 ingyenes hirdetésed van. Ez lesz a 16., amiért már fizetned kell.

essexboy

(#3380) TriX2010


TriX2010
tag

Csak engem dobál ki az oldal minden második kattintásnál? :)

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#3381) essexboy válasza TriX2010 (#3380) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Sütik engedélyezve vannak?

essexboy

(#3382) TriX2010 válasza essexboy (#3381) üzenetére


TriX2010
tag

Természetesen, minden szépen, ahogy kell, mint eddig is.. csak pár napja elkezdte ezt csinálni, hogy rendszeresen kidobál... Gépen is, telefonon is...

Lehet megváltoztatom a jelszót.. Sosem lehet tudni...

[ Szerkesztve ]

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#3383) essexboy válasza TriX2010 (#3382) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Próbáltad azt, hogy törlöd az összes sütit, előzményeket?

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#3384) TriX2010 válasza essexboy (#3383) üzenetére


TriX2010
tag

Nem.. kipróbálom azt is.. :)

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#3385) MM válasza MM (#3274) üzenetére


MM
őstag

Fenti bugreportot módosítanám:
E-mailben megjött az értesítés, csak PÜ-ben nem.
Lehetséges-e, hogy ez akkor történik, ha:
a.) a vevő első PÜ-je, és az "értékelem" gomb megnyomása között megváltoztatjuk a hirdetés címet
b.) csak simán megváltoztatjuk a hirdetés címét
?

(#3386) kjani18


kjani18
őstag

Hali
Rendszertelenül, néha nem érkeznek meg a PÜ-im. Legutóbb pl. a hardveraprótól értékeléssel kapcsolatban.
Emailben viszont megjött a link...

[ Szerkesztve ]

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#3387) essexboy válasza kjani18 (#3386) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Csak az értékeléssel kapcsolatos pü-k, vagy általánosan más pü-k is?

essexboy

(#3388) 04ahgy válasza essexboy (#3387) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Általánosan jelentkezik és én is tapasztaltam már, PH! is. Nem jön meg, aztán egyszer csak utólag "bepótolja" a rendszer...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3389) tomab04a


tomab04a
aktív tag

Ubuntu, chromium.
Bármilyen keresésre ami egynélnél több keresőszóra irányul teljesen irreleváns találatok jönnek.
Ha esetleg van valami lehetőség paraméterezésre(pl.:& vagy + vagy # vagy bármi) , akkor örülnék egy táblázatnak ezekről, mert így használhatatlan a kereső.


[ Szerkesztve ]

Nincs ekezet.

(#3390) Ndruu válasza tomab04a (#3389) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ajánlom a Keresés fület, ahol pontos kifejezésre is rá lehet keresni.

Harrrr!!!!

(#3391) tomab04a válasza Ndruu (#3390) üzenetére


tomab04a
aktív tag

Köszönöm az ajánlatod. Továbbra is fennáll a probléma.

Nincs ekezet.

(#3392) Ndruu válasza tomab04a (#3391) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

További feltételek --> Pontosan keressen

Harrrr!!!!

(#3393) tomab04a válasza Ndruu (#3392) üzenetére


tomab04a
aktív tag

Köszönöm, de én a keresőmotor hibájára mutatok rá.
Ha beírok valamit, akkor releváns találatokat várok, valahogy így:

[ Szerkesztve ]

Nincs ekezet.

(#3394) Parci válasza tomab04a (#3393) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bár nem túl jó az apró keresője, de azt azért ugye nem várjátok tőlünk, hogy a több tízezer programozót foglalkoztató giga-multi google szintjét tegyük bele a hardverapróba..? :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3395) SUPREME7 válasza Parci (#3394) üzenetére


SUPREME7
őstag

De!! ;] Tudom, hogy "nem bug" meg van fontosabb dolog is, de nem lehetne kivitelezni a hírdetésből privátolást felugró layer helyett úgy mint mindenhol máshol, hogy lenyílik egy blokk?

Mert ez így elég vicces mobilról, hogy egy nyomorult privátot nem lebet írni rendesen, mert a layer vertikálisan is középen van (legalább annyi kellene, ha már fixed position, hogy az az oldal tetejéhez legyen fixálva, hogy legalább azt lássam amit írok...) Tudom, 1280x720 már kevés vegyek fhd telefont, de azért reménykedem, hogy van kompromisszumos megoldás :D

(#3396) essexboy válasza SUPREME7 (#3395) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Nemsokára kész a mobil verzió, a fejlesztők épp azon dolgoznak. Türelmedet kérjük addig is!

essexboy

(#3397) tomab04a válasza Parci (#3394) üzenetére


tomab04a
aktív tag

Köszi a korrekt választ :) Ez a lényeg, reméltem, hogy tudjátok, hogy "nem a legjobb" a kereső.
Nem kell hogy mind releváns találat legyen, nekem elég ha olyan 80% körüli az arány, de a 0 és a 95% között nem lehelletnyi a különbség :)
Jó munkát! ;)

Nincs ekezet.

(#3398) SUPREME7 válasza essexboy (#3396) üzenetére


SUPREME7
őstag

Köszi, tudom, hogy folyamatban van, de ez egy pici css módosítás lenne, és a mobilrólprivátolók is picit boldogabbak lennének :) (amúgy is jobb szeretem az asztali verziót, 1280-on azért már nem kell annyira a mobil verzió, persze ez egyéni szociális igény :) )

(#3399) adi mester válasza adi mester (#3216) üzenetére


adi mester
tag

Sziasztok!
Ez az értékelős rendszer még mindig nem az igazi. Vagyis... működik, de érezhetően vérzik a torka. Az előző hozzászólásom óta 1 srácot nem tudtam viszont értékelni és most, hogy megvettem szintén tőle egy procit, nem engedi az újabb értékelést sem. Hardverapró kolléga nem küldi a privit, E-mailben sem érkezett semmi...
Ha időtök is engedi, akkor foglalkozzatok már egy kicsit ezzel is.
Előre is köszönöm!
Üdv. :R

szerk.: Azóta E-mailben megtaláltam a régebbi üzletünk linkjét, azt megoldottam, de a rendszer még mindig nem tökéletes. :N

[ Szerkesztve ]

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#3400) essexboy válasza adi mester (#3399) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Most akkor sikerült mindenkit értékelned? Ha esetleg probléma lenne, akkor névvel, hirdetéssel megspékelt hozzászólásban írd le légyszíves!

essexboy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.