Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) wakeme


wakeme
újonc

Sziasztok! Eltünt az összes hirdetésem... Ilyenkor mi van? Megsértettem valami szabályt? De mit vajon?

(#3402) Winner_hun válasza wakeme (#3401) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt sincsenek?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3403) wakeme válasza Winner_hun (#3402) üzenetére


wakeme
újonc

Nem,semmi...

(#3404) Parci válasza wakeme (#3403) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Meg lett vonva a hirdetési jogod, azért nem látszanak a hirdetéseid. Hogy miért lett megvonva, azt nem tudom, de gondolom kaptál/kapsz majd róla értesítést, és akárhogy is, ne itt vitassuk meg, nem ezen topik témája (azaz én nem is tudok segíteni).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3405) adi mester válasza essexboy (#3400) üzenetére


adi mester
tag

E-mailos linkeknek köszönhetően sikerült. :R

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#3406) bmarc


bmarc
csendes tag

Üdv. Az lenne a problémám, hogy vettek van egy hirdetés amire egyik vásárlóm értékelni szeretett volna, de küldte is nekem az üzenetet, hogy erősítsem meg hogy megvette tőlem, megerősítettem, de én mind máig nem kaptam levelet arról, hogy a vevőt miként tudnám értékelni... Konkrét link vagy bármi szerintem felesleges ide, a hiba nem hiszem hogy hirdetéshez kötődne, főleg, hogy 2 másik felhasználónak tökéletesen működött, tehát ők is tudtak engem értékelni és én is tudtam Őket értékelni... Üdv.

(#3407) Rivaul


Rivaul
addikt

Láttam már hogy jelezték 2x de egyik se friss így jelzem én is. Nincs szinkronban a 2 oldal rangrendszere.
-Apró: Rivaul (őstag)
-Fórum: Rivaul (PH! Addikt)
Nem egy borzasztó dolog de azért aprón is számít az adatlap.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#3408) pepe091 válasza Rivaul (#3407) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Türelem, 3 hozzászólással lépted át jelenleg az addikt szintet. :) A HA-n is át fog változni, csak nem egyből, a rendszer attól szinkronizál. Szerintem maximum 1-2 nap és beáll.

[ Szerkesztve ]

(#3409) Rivaul válasza pepe091 (#3408) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen. Friss a szintlépés, pont ezért is néztem rá s tűnt fel. Értem. Visszaolvastam a 2 jelentés körüli hozzászólásokat s nem találtam választ, emiatt bátorkodtam szólni de így rendben van. Thx

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#3410) Sasos válasza Rivaul (#3407) üzenetére


Sasos
senior tag

Ha le akarod szinkronizáltatni, akkor HA-n "Adatlapom"-->"Adatlapom szerkesztése", majd módosítás nélkül elmented. Ilyenkor szinkronizálja a rangot. Hogy magától mennyi idő, az kiderül, ha kivárod.

(#3411) +váltó


+váltó
tag

Sikeres adásvétel után a vevő értékelést kezdeményezett , de nekem nem jelenik meg az üzenet.
Amivel visszaigazolnám és indulna az értékelés. Zsirfi - +valto közti üzletnél . Valaki segít ?

Örök gyerek . . . X X X - nem azért mert DR - henem mert Proffesszionialista . . . nem tudom mit jelent , de HOFI szerint - az már valami . . .

(#3412) essexboy válasza +váltó (#3411) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Tegye a következőket:

A vevő adatlapján szereplő Jelentem (mint vevő) » gombra rákattint, bemásolja a hirdetése URL-jét, bekattintja az értékelni szeretne boxot, és a jelentés okához beírja, hogy mi is történt. Ezt mi megkapjuk, feldolgozzuk, és utána már tudja értékelni Őt.

A vevője pedig tegye ezt:

Az eladó adatlapján szereplő Jelentem (mint eladó) » gombra rákattint, bemásolja a hirdetése URL-jét, bekattintja az értékelni szeretne boxot, és a jelentés okához beírja, hogy mi is történt. Ezt mi megkapjuk, feldolgozzuk, és utána már tudja értékelni Őt.

essexboy

(#3413) +váltó válasza essexboy (#3412) üzenetére


+váltó
tag

Köszönöm :R
De most kaptam én +váltó 1 olyan üzenetet amiben értékeljem magam mint vevőt.
+váltó az eladó - Zsirfi a vevő . Köszönöm a segítséget . Tamás .

Örök gyerek . . . X X X - nem azért mert DR - henem mert Proffesszionialista . . . nem tudom mit jelent , de HOFI szerint - az már valami . . .

(#3414) fecos2


fecos2
csendes tag

Üdv!

Lenne egy gondom, kaptam 2db emailt,hogy érkezett 2db privát üzenetem.
Mondom megnézem, de a hardveraprón nem jelezte hogy érkezett volna.
Ilyenkor mi van nem tudom hogy ki ír meg mit. :F

Ötlet?

(#3415) zoltan6 válasza fecos2 (#3414) üzenetére


zoltan6
őstag

már régóta rossz a privát értesítő,pár hete email értesítő nem jött a privátokról,aztán rá 1-2 napra megjött egyszerre,most meg email értesítő jön,privát értesítő meg nem,a prohardveren sem,pedig van benne új üzenet :(

(#3416) fecos2 válasza zoltan6 (#3415) üzenetére


fecos2
csendes tag

Üdv!

Köszi akkor várok hátha beesik mind. :R

(#3417) Superhun válasza fecos2 (#3416) üzenetére


Superhun
addikt

Jövőbe nem lát az email értesítő. ;] Korábbi PÜ-kről jött az a kettő email. Érdemes ilyenkor az email feladásának dátumát megnézni, mert az stimmelni szokott.

[ Szerkesztve ]

(#3418) fecos2 válasza Superhun (#3417) üzenetére


fecos2
csendes tag

Üdv!

A dátum az mai, és ideje 9:25 a másik 10:45.
Úgyhogy valami nem stimmel, mert az aprón nem jelentkeztek ezek az emailok ebbe az időbe. :F

Üdv:Fecos2

(#3419) 04ahgy válasza fecos2 (#3418) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Szinkronizációs probléma lesz jó eséllyel, lépj be a PROHARDVER!-en, és itt nézd meg a PÜ-ket.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3420) fecos2 válasza 04ahgy (#3419) üzenetére


fecos2
csendes tag

Üdv!

Beléptem, de nincs meg ez a 2db eltűnt. :F
Tegnapi 3 emailból 1 jött meg 22:25-kor

(#3421) Ndruu válasza fecos2 (#3420) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem tűnt el üzeneted, csak az értesítő érkezett meg késve. 9:05 és 9:55-kor kaptam értesítőt, pedig valójában 00:28-kor és 00:49-kor kaptam meg a két privátot. Késik, de nem csak a Hardveraprón, hanem az egész lapcsaládon, úgyhogy türelem, majd kijavítják.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#3422) fecos2 válasza Ndruu (#3421) üzenetére


fecos2
csendes tag

Üdv!

Erre nem gondoltam,hogy már egy elolvasott ph-s üzenet értesítését, kaptam meg később.
:R :R

(#3423) Kyster


Kyster
csendes tag

Sziasztok!

Az előbb adtam (volna) ssj4vegita partneremnek 5 pozitív értékelést egy mai adásvétel kapcsán, ehhez képest a rendszer behúzott neki 5 negatívot! Kérlek szépen javítsátok ki, mert az értékelései ezáltal nem valósak!

Köszönöm szépen!
Kyster

PS1-NTSC // PC-BIG_BOX

(#3424) Kageshinzo


Kageshinzo
újonc

Sziasztok!
A mai nap folyamán próbáltam megnyitni a hardveraprót. Az oldal betöltött, de csak egy üres, fehér lap jelent meg minden böngészőmben Win7 alatt. Esetleg valakinek valami ötlet?

(#3425) +váltó válasza Kageshinzo (#3424) üzenetére


+váltó
tag

Valami gubanc lessz a szerverrel . Nekem sem jött válasz 3 napja . Gondolom várjunk türelemmel
Volt már hasonló .

Örök gyerek . . . X X X - nem azért mert DR - henem mert Proffesszionialista . . . nem tudom mit jelent , de HOFI szerint - az már valami . . .

(#3426) +váltó


+váltó
tag

Elnézést a zavarásért . :R
Kaptam egy privát üzenetet a gépháztól amiben értékelhetem magam mint eladót .
Azt hiszem ezt nem illene . Zsirfi felhasználót szeretném értékelni mint vevőt .
Ő már sikeresen értékelt , de én nem tudom őt értékelni . Köszönöm a segítséget .
Tamás .

Örök gyerek . . . X X X - nem azért mert DR - henem mert Proffesszionialista . . . nem tudom mit jelent , de HOFI szerint - az már valami . . .

(#3427) essexboy válasza Kyster (#3423) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Javítva! Legközelebb ide írd a jelentést! :K

essexboy

(#3428) erik88


erik88
aktív tag

Sziasztok.
Phcalc-al megnéztem hogy mennyi kell még hogy lelkes újoncból végre kvázi tag lehessek és hát ahogy elnéztem már rég az vagyok de hardveraprón meg csak lelkes újonc vagyok prohardveren meg kvázi tag vagyok ! Szóval ezzel a problémával fordulok hozzátok :R Köszönöm előre is :R
Üdv Erik

(#3429) Ndruu válasza erik88 (#3428) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Próbáld meg ezt a módszert, ha nem javulna meg, akkor meg ez van, egyszer majd ki lesz javítva.

Harrrr!!!!

(#3430) LuiT


LuiT
tag

Google Chrome alatt a BELÉPÉS gombra kattintva nem tudok belépni.
A tünet a következő:
Nick név és jelszó beírása után a BELÉPÉS gombra kattintva, azt írja ki, hogy: Sikeres belépés, azonnal továbbítunk (vagy valami hasonló), ezzel szemben nem továbbít, és meg se nyekken.
ie10 alatt ilyen probléma nincs.

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

(#3431) Ndruu válasza LuiT (#3430) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Screenshot (teljes képernyős) nem lenne rossz a hibáról.
Szerintem a javascript nincs engedélyezve a böngészőben.

Harrrr!!!!

(#3432) erik88 válasza Ndruu (#3429) üzenetére


erik88
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm :R
meg is javult

[ Módosította: Ndruu ]

(#3434) essexboy válasza +váltó (#3426) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

A #3412-es hozzászólásom eleje neked szól, azt csináld meg!

essexboy

(#3435) miki111


miki111
csendes tag

Sziasztok!
Az a gondom, hogy belépek (illetve belépnék), kiírja, hogy sikeres továbbítás, de aztán semmi nem történik.
Mi a teendőm?
Köszi: Miki

(#3436) miki111 válasza miki111 (#3435) üzenetére


miki111
csendes tag

Bocsi, a Javascript engedélyezve van

(#3437) essexboy válasza miki111 (#3435) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Próbáld meg törölni az összes előzményt.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#3438) zolika1994


zolika1994
csendes tag

Hello!
Olyan hibát jelentenék be, hogy 03.10-én 11-én és 12-én kaptam a HA-n privát üzenetet, viszont erről én nem kaptam e-mailes értesítést.

(#3439) zoltan6 válasza zolika1994 (#3438) üzenetére


zoltan6
őstag

kb 2 nap múlva keresd,nekem az előbb jöttek meg a 03.11. privátról az email értesítések,érdekes hogy random csinálja valamikor meg egyből ott van. :(

(#3440) miki111 válasza essexboy (#3437) üzenetére


miki111
csendes tag

Köszi! :R

(#3441) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Nem tudom volt-e már, de belefutottam egy arckép méretezési bugba:

Üdv. core2

(#3442) pepe091 válasza Neil Watts (#3441) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen, volt már több mint 2 hete, viszont azóta sem javították: [link] [link]. T

[ Szerkesztve ]

(#3443) +váltó válasza essexboy (#3434) üzenetére


+váltó
tag

Most már JÓ . Köszönöm a segitséget . :R

Örök gyerek . . . X X X - nem azért mert DR - henem mert Proffesszionialista . . . nem tudom mit jelent , de HOFI szerint - az már valami . . .

(#3444) LuiT válasza Ndruu (#3431) üzenetére


LuiT
tag

A java műkszik, friss a Flash és a Java is. Ez a tünet kb.: 3 napja jött elő, előtte nem volt semmi gond.

Screenshoot:

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

(#3445) raziel7


raziel7
csendes tag

Sziasztok,

Már régebben (hónapokkal ezelőtt) is tapasztaltam az oldallal kapcsolatban, hogy GoogleChrome és 32bites Win8 Enterprise kombó alól az oldal folyamatosan kilogoltat.

Miután belépek a fiókomba, kattintok üzeneteimre, adatlapomra, megint kéri, hogy jelentkezzek be. Volt időszak amikor a probléma nem állt fent, de a site-on tegnap előtt óta megint ezt tapasztalom.

Köszönöm.

R

(#3446) LuiT


LuiT
tag

Chrome alatt még mindig nem tudok belépni. Valaki megoldást tud rá?
Egyáltalán olvassa ezt itt valami oldal fejlesztő?

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

(#3447) Parci válasza LuiT (#3446) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, olvassa. egyedi hiba, tudnánk róla, ha a userek közel 40%-a nem tudna belépni. nincs ötletem, csak az itt a topikban már sokszor elmondott dolgok.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3448) Mister_X válasza LuiT (#3446) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Cookie-k mentése be van kapcsolva? Nem inkognitó módban próbálsz belépni?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3449) alias_bobo


alias_bobo
tag

Helo!
Egy hibát szeretnék bejelenteni:
Itt a hirdetés: [link]
Értékelni szerettem volna, elindítottam az értékelést, de nem kaptam privátot "Hardverapró"-tól értékelő linkkel, tehát megakadt a folyamat.
Van lehetőség a visszaállításra és újra értékelésre?
Köszönettel:
alias_bobo

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#3450) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Sziasztok!
Biztos volt már róla szó, ezért előre is bocsi!
Asus fonepad 4.1.2 gyári rendszerrel és böngészővel, tegnap frissítettem, de előtte sem volt jó. A problémám az, hogy amikor a hardverapróra be akarok lépni, kiírja, hogy a belépés sikeres, rögtön továbbítunk és itt megáll a böngésző, nem lép be. Más módon, pl a mobilaréna mobilos felületéről belépek, akkor a hardveraprón is beléptetve vagyok, de a kedvenceim, a hozzászólások, meg legördülő menük nem jelennek meg. Próbáltam a cromeot is, az beléptet, de az előbbiek itt sem jelennek meg, ha valaki találkozott már ezzel és meg tudta oldani, ossza meg velem! Másik telefonról tökéletesen működik (Huawei Y300) ezért gondolom, hogy a fonepaden is rendesen működnie kell.
Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.