Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) kelly416


kelly416
veterán

Megint én vagyok, egy lépéssel tovább. Olyan gondom van, hogy a kedves vevő értékelni szeretne. Megkaptam az email-t és a privátot is erről, de bármelyikben kattintok rá a linkre, az újabb privát helyett, amivel megkezdhetem az értékelést, az fogad, hogy "Egy hirdetéssel kapcsolatban csak egyszer értékelheted a felhasználót." Mi még életünkben sehol és semmi miatt nem értékeltük egymást, így ez nagyon furcsa.
Dalion a felhasználó és ez az értékelendő hirdetés.

(#3652) TDani válasza essexboy (#3646) üzenetére


TDani
csendes tag

A sütik törlése megtörtént mindkét rendszeren, a hiba sajnos továbbra is fennáll.
Kipróbáltam a hirdetésfeladásnál, ha nem a hardver aloldalon indítom a hirdetést, hanem a jobb felső sarkoban lévő gombbal, akkor azon az oldalon se tudom kiválasztani az alap kategóriát.

Ha a hardver oldalon próbálok új hirdetést feladni, akkor hasonló a helyzet.

Nem tudom segítség-e, de a Firefoxon, ha a link fölé viszem az egeret, akkor legalul, ahol a link URL-je szokott látszani, a "javascript:;" felirat jelenik meg (erről sajnos nem tudok screenshotot készíteni).
Köszönöm szépen a segítségét!

[ Szerkesztve ]

Don't fuck, with Benny the cop!

(#3653) Winner_hun válasza essexboy (#3644) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem értem hogy a feladás és az aktiválás között miért nincs különbség. Attól hogyha egy hirdetés ideiglenesen nem is él attól a feladási ideje miért változik meg? Ha lett volna pénz a számlámon akkor nem archiválódott volna...

Ez a magázódás meg már túlzás, de ahogy gondoljátok..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3654) Sasos válasza essexboy (#3644) üzenetére


Sasos
senior tag

Csatlakozom Winner_Hun kollégához. Ezek szerint ha valaki archiválja a hirdetését, majd 1 perc múlva aktiválja, akkor a feladás ideje változik, ergo előre kerül a hirdetés? Innentől kezdve minek az UP? Véleményem szerint egy hirdetésnek egy feladási dátuma lehet(ne), mégpedig az az időpont amikor a rendszerben rögzítem. Hogy utána ezen ki mit variál, nem változtat a feladás dátumán, hiszen ez ugyanaz a hirdetés. (Szerintem)

(#3655) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Nekem is gondom van az értékelési rendszerrel, a vevőm nem tud értékelni. Vagyis elvileg egyszer már megtette, de viszont az adatlapomon nem jelent meg és nem is lett jóváírva.

Már azóta jelentette is a megfelelő helyen, de még választ sem kapott.

Csak idéznék részletet az email-jéből:

Az a baj hogy még mindig azt irja a hirdetésednél hogy ÉRTÉKELÉST KEZDEMÉNYEZTÉL és ez nem változik. Amikor megtörtént az átadás, kezdeményeztem az értékelést, majd kaptam mailt hogy meglehet ejteni, MEGTETTEM! mindent maxra pontoztam szövegesen is jellemeztem és ennyi...azóta ezt írja!.. nem tudom mi a ..... lehet vele.

Hogyan lehetne megoldani a problémát, mert már csak ez miatt hosszabbítani kellett a hirdetésemet.

Egyébként erről a hirdetésről lenne szó : [link]

(#3656) rebellis51


rebellis51
tag

Üdv.
Képfeltöltés nem dogozik!
Másnak sem,vagy csak az én gépem saize?

Bebe azt mondta: be-be szólok. Én is! De! Ha akarod süket-néma vagyok,írj! privit,olvasni tudok,s válaszolok. (alapvető)

(#3658) Winner_hun válasza rebellis51 (#3656) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem minden gond nélkül megy.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3659) Faterkam válasza Winner_hun (#3658) üzenetére


Faterkam
addikt

Kivéve ha a hirdetés előnézetéből visszamész. Nekem így már 3x nem töltött fel képet. Aztán kép nélkül élesítve és utána szerkesztve minden ok volt!

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3660) rebellis51 válasza Faterkam (#3659) üzenetére


rebellis51
tag

Na most 86.-ra egyet csak betöltött,de azután megint semmi,sőt még a tallózásban sem jelenteti meg a linkelt kép szövegét.
Válámi nem kerek! :(

Bebe azt mondta: be-be szólok. Én is! De! Ha akarod süket-néma vagyok,írj! privit,olvasni tudok,s válaszolok. (alapvető)

(#3661) Faterkam válasza rebellis51 (#3660) üzenetére


Faterkam
addikt

Nálam most a már aktív hirdetésben töltött fel rendesen, és törölt is képet. Igaz picit várt a szerverre!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3662) rebellis51 válasza Faterkam (#3661) üzenetére


rebellis51
tag

Átméreteztem,mert nagy felbontású volt,most vette az adást.
Köszönöm a hozzászólásod "Faterkam", :R megfeledkeztem a fájlméretről. (3Mb)

Bebe azt mondta: be-be szólok. Én is! De! Ha akarod süket-néma vagyok,írj! privit,olvasni tudok,s válaszolok. (alapvető)

(#3663) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Üdv ! Sajnos képtelen vagyok felvenni a kapcsolatot az eladókkal (több dolgot is keresek), hiába kattintok az "üzenet a feladónak" ikonra,nem történik semmi. A többi ikon működik,ez még akkor sem,ha bemegyek az eladó adatlapjára, a "privát üzenet küldése" ott sem működik....így használhatatlan a dolog,mert hiába a hirdetés,ha a kapcsolatfelvétel lehetetlen.

(#3664) Ndruu válasza Lacopapi (#3663) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Milyen oprendszer, milyen böngésző, hányas verzió, kiír valami hibaüzenetet?
Teljes képernyős screenshot a böngészőről sem lenne rossz, hogy ki lehessen deríteni mi a hiba.

Addig is próbáld meg másik böngészővel is.

Harrrr!!!!

(#3665) rebellis51 válasza Ndruu (#3664) üzenetére


rebellis51
tag

Nem tudom,de mintha a régi ha.-val nem lett volna ennyi gond emlékezetem szerint.
Tudom haladni kell a korral,de nem lehetne úgy lépést tartani,fejleszteni az oldalt,hogy minél kevesebb probléma legyen?
Vagy a fejlődés velejárója a hibaszázalék növekedés?
Mindig a googli keresőt használtam szinte hiba nélkül,és gyorsabban ment a régi ha.,most meg állandóan lassú,hibák hibák hátán.Hol ez,hol az nem működik,nem kapod meg a privátot,vagy nem tudsz küldeni,stb.,stb.

Legtöbbször inkább hagyom az egészet,és kilépek,nem beszélve arról,hogy fejlesztettem magam is erősebb gépre,hátha az új többet kíván gépigényben,de nem változott semmi,sőt rosszabb lett.
Vagy nincs kiforrva a project,vagy szarul készítették el a "tyhudorok",és most folyik a toldozás-foltozás?

Mindenesetre nem az igazi,persze ez az én változatom,véleményem,saját észrevételem.
Másokkal nem trágyáztam meg e témát,bár ahogy néha beleolvasok a bugok-ba,elképzelhető a vélemény egyenlőség.

a rebellis kutya :O

Bebe azt mondta: be-be szólok. Én is! De! Ha akarod süket-néma vagyok,írj! privit,olvasni tudok,s válaszolok. (alapvető)

(#3666) Lacopapi válasza Ndruu (#3664) üzenetére


Lacopapi
addikt

XP,Firefox vagy Chrome ,mindegy (legújabbak)...hibaüzenet nincs. Az összes többi működik,csak pont a kapcsolat felvételi link nem.

(#3667) zsoltyy


zsoltyy
tag

Sziasztok.

Vásároltam egy terméket és értékelnék, de nem kaptam semmiféle jelzést, csak azt, hogy értékelést kezdeményeztem.
Az eladó se kapott jelzést, illetve azt, hogy engedélyezte, de nekem nem jött üzenet, mint máskor szokott.

(#3668) Winner_hun válasza zsoltyy (#3667) üzenetére


Winner_hun
félisten

E-mailt se kaptatok?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3669) Lacopapi válasza Ndruu (#3664) üzenetére


Lacopapi
addikt

Alakul a dolog,némi szöszölés után a Chrome használható...Firefox továbbra sem.

[ Szerkesztve ]

(#3670) zsoltyy válasza Winner_hun (#3668) üzenetére


zsoltyy
tag

Hopp, ez eszembe nem jutott, mivel nem igazán használatos az email cím ami a user nevem.
Viszont jött levél, és azon keresztül sikerült az értékelés.

Köszönöm.

(#3671) Met


Met
nagyúr

Sziasztok!

Vásároltam egy szolgáltatást, kezdeményeztem az értékelést de az "eladó" nem kapott visszajelzést a kezdeményezésről.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3672) Winner_hun válasza Met (#3671) üzenetére


Winner_hun
félisten

Levelei között se látja?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3673) essexboy válasza Sasos (#3654) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Sasos és Winner_Hun kollégának: Ha az érvényességi idő alatt archiválod a hirdetést, és utána még az érvényességi időn belül aktiválod megint, akkor természetesen nem változik meg a feladási dátum, de ha lejár, és úgy akarod újra feladni, akkor igenis új feladásnak minősül, legalábbis a jelenlegi rendszer szerint. Ezen majd lehet változtatunk, de nem most.

(#3653) Winner_Hun: Épp moderáltam, és ott mindig ilyen tiszteletteljes hangot ütök meg. :P

essexboy

(#3674) essexboy válasza smiti (#3655) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Tegye ezt a vevője, mert valahol az éterben elveszett az értékelés:

Az eladó adatlapján szereplő Jelentem (mint eladó) » gombra rákattint, bemásolja a hirdetése URL-jét, bekattintja az értékelni szeretne boxot, és a jelentés okához beírja, hogy mi is történt. Ezt mi megkapjuk, feldolgozzuk, és utána már tudja értékelni Őt.

essexboy

(#3675) essexboy válasza rebellis51 (#3665) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ez egy átmeneti időszak, nemsokára visszahozzák a kódot Parciék, és utána már fürgébb, bugmentesebb lesz.

essexboy

(#3676) Met válasza Winner_hun (#3672) üzenetére


Met
nagyúr

Nem.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3677) Wyll


Wyll
őstag

Megvettem ezt a telefont.

Most rákattintok alul az Értékeld! gombra, de a Jelentés felülete jön be. Ez hiba vagy fícsör?
(Utólag ne akarjam értékelni?!)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#3678) essexboy válasza Wyll (#3677) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

(#3679) Wyll válasza essexboy (#3678) üzenetére


Wyll
őstag

Tehát írjam bele azt a jelentésbe, hogy értékelni szeretném?

Ott a pipa, hogy értékelni szeretném!!! :Y :R
Mondjuk, valamit így is írni kell az alsó szövegboxba.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#3680) Wyll


Wyll
őstag

A jelentésem kivizsgálásáról, miszerint értékelném az adott üzletkötést, két értesítőt is kapok:

- egyet privát üzenetben
- egyet pedig emailben

(Az elbírálási igényem jogos.)
A priviben érkezett linkre kattintva már leadtam az értékelésemet.
Most azonban az emailben érkezett linkre kattintva újra le tudnám adni.
(Sőt, ha a priviben lévő linkre kattintok, szintén újra tudnék értékelni.)
Vagy legalábbis az értékelő felület bejön.
Gondoltam szólok.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#3681) Desy


Desy
tag

Talán, hiba, de az értékelés gombra kattkor lényegében nem történik semmi ...

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#3682) DigitXT


DigitXT
félisten

Hozzászólásnál az url gomb érdekesen működik: ha a "mehet" (kis betűvel)
gombra kattintok, akkor ellátja a funkcióját, ha viszont entert nyomok, ami a
linket a PH többi oldalán ugyanolyan jól beszúrja, akkor elkezd megőrülni.:D
Elsőre, még beszúrja a linket. Másodikra egymás után kétszer, s így tovább.

Ez még a kisebb baj, de ha kijelölök egy szót, amire raknám a linket, akkor
már elsőre sem feltétlen csinálja normálisan (a "mehet" gombra jól rakja be).

Konkrétan: http://www.apevia.com/ProductsInfo.asp?KEY=X-QPACK-BK/420
Erre szerettem volna rátenni: Apevia X-QPACK

A PH-n a szokásos módon működik (kijelöl, link gomb, beilleszt - enter), de
a Hardveraprón ez csak elsőre megy, aztán a következő kódot eredményezi:
[L:http://www.apevia.com/ProductsInfo.asp?KEY=X-QPACK-BK/420][L:http://www.[/L]apevia.com/ProductsInfo.asp?KEY=X-QPACK-BK/420]Apevia X-QPACK[/L]

Nem tudom az okát, de remélem a fenti infók alapján már "nyomozható".:B
Cégnél Chrome-ban csinálta (kicsit cifrábban), itthon legújabb FireFox alatt,
de megnéztem IE alatt is, és ugyanez a jelenség: nem böngészőspecifikus.
(És sokat próbálgatva, egészen extrém dolgokat hoz össze. Csak enterrel!)

(#3683) Met válasza Met (#3671) üzenetére


Met
nagyúr

csemberlen kolléga rakott fel egy újabb hirdetést, azt is próbáltam értékelni de arról sem kapott értesítést.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3684) essexboy válasza DigitXT (#3682) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Köszi szépen, tudunk róla, benne van a buglistában. Amint visszajön a kód hozzánk, akkor javítjuk. Addig kérlek, hogy a "mehet" gombot használd :P

essexboy

(#3685) essexboy válasza Met (#3671) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Akkor próbáld meg így:

Az eladó adatlapján szereplő Jelentem (mint eladó) » gombra kattints rá, bemásolod a hirdetés URL-jét, bekattintod az értékelni szeretne boxot, és a jelentés okához beírod, hogy mi is történt. Ezt mi megkapjuk, feldolgozzuk, és utána már tudod értékelni Őt.

csemberlen kolléga pedig ugyanezt csinálja meg, csak a Jelentem (mint vevő) » gombra kattintson rá a te adatlapodon. A többi rész az ugyanaz.

essexboy

(#3686) Wyll válasza essexboy (#3684) üzenetére


Wyll
őstag

Nem az volt, hogy a külsős csapat majd sokkal gyorsabban fog tudni implementálni minden change-requestet?

Gondolnám hogy mivel mostmár pénz is van belőle, a változtatásokra is van pénz.
Amúgy üzemeltetői szempontból milyen az új rendszer?

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#3687) DigitXT válasza essexboy (#3684) üzenetére


DigitXT
félisten

Hol érhető el a buglista? Csak mert nem írtam volna be
feleslegesen, ha tudom, hogy ez "közismerten" hibás.:)

Wyll: egy bugfix az szerintem nem change request.:R

[ Szerkesztve ]

(#3688) 04ahgy válasza DigitXT (#3687) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Egy buglista tényleg jó lenne, mert akkor jobban lehetne együttélni vele. Tehát nem is csinálna az értelmesebbje olyat, amit tud, hogy bugos.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3690) Met válasza essexboy (#3685) üzenetére


Met
nagyúr

Oké, köszi de ez fórum bug vagy feature hogy nem történik semmi?

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3691) essexboy válasza Met (#3690) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Tehát megnyomtad az Értékeld és utána a Valóban értékelni szeretném gombot, majd Az Értékeld gomb helyén a Megvásároltad tőle... Értékelést kezdeményeztél felirat jelent meg? És erről az értesítést nem kapta meg az eladó privát és e-mail formájában?

essexboy

(#3692) Met válasza essexboy (#3691) üzenetére


Met
nagyúr

Így ahogy mondod

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3693) medoc


medoc
újonc

Windows 7 alól google chrome (v 34.0.1847.137 m) nem tudok belépni.

Cookie törlés, browser újraindítás, gép újraindítás, minden megvolt.
Belépés után megkapom, a sikeresen beléptél üzenetet, de a layeren pörgő kis "homokóra" nem jön fel és nem is történik más. Itt megáll:

Ugyanerről a gépről Firefox alól működik minden jól, illetve OS X alól chrome-mal is megy.

(#3694) zoltan7611


zoltan7611
csendes tag

Sziasztok! Eltűnt pár pozitív értékelésem... nem , mintha nagyon hiányozna, de ez hogy lehet ?

--@---

(#3695) essexboy válasza medoc (#3693) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Java engedélyezve van?

essexboy

(#3696) medoc válasza essexboy (#3695) üzenetére


medoc
újonc

tiltva legalábbis nincs:)

(#3697) Winner_hun válasza medoc (#3696) üzenetére


Winner_hun
félisten

Harmadik féltől való sütik engedélyezve vannak?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3698) medoc válasza Winner_hun (#3697) üzenetére


medoc
újonc

Igen :/

(#3699) essexboy válasza medoc (#3696) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ezen az oldalon nézd meg, hogy működik-e a java-d.

essexboy

(#3700) medoc válasza essexboy (#3699) üzenetére


medoc
újonc

You have the recommended Java installed (Version 7 Update 55).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.