Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) mackosajt18


mackosajt18
csendes tag

Sziasztok!

Hol tudom beállítani, hogy a privát üzenetekről kapjak egy értesítő e-mailt a beállított e-mail címemre?
Előre is köszi a segítséget.

üdv:
Roland

(#3952) Ndruu válasza mackosajt18 (#3951) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Fórum - Beállításaim - Felhasználói beállítások - E-mail értesítő privát üzenetekről

Harrrr!!!!

(#3953) Dicker


Dicker
őstag

Üdv!

Nem működnek nálam a hozzászólásoknál a "Kattintható kódok és arcocskák".
Hiába kattintok rá nem érzékeli. A kódokat külön beírva működik természetesen.
Töröltem már a sütiket is, nem változott.
Nem jöttem rá hol lehet a hiba.

Chrome 36.0.1985.125 m
Win7 SP1

(Mozillában működik)

(#3954) szifalis


szifalis
csendes tag

:) Nos kiirja sikeres beléptél de ténylegesen csak ennyi mert nem lép be :C

(#3955) canniball válasza Dicker (#3953) üzenetére


canniball
nagyúr

Kapcsold ki a reklámszűrést.

szifalis!
Töröld a sütiket.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3956) Dicker válasza canniball (#3955) üzenetére


Dicker
őstag

Köszönöm, az volt a hiba. :R

(#3957) dirtboy86


dirtboy86
tag

Sziasztok.

Sajnos ismét nem tudunk értékelni. star-ok megvette Xperia Z2 -t már rányomott hogy megvásárolta de sajnos nem kaptam rendszer üzenetet PH tól.

Pls dobjatok pozitiv értékelés neki illetve fixáljátok a hibát. Őt is tájékoztatta hogy irtam ide igy tudja.

Üdv :R :R

(#3958) elektro.out.


elektro.out.
újonc

A problémám hogy szeretnék értékelni egy eladást. De nem tudom értékelni a vevőt. Kaptam üzenetet de amikor az értékelést megnyitottam, azt írta hogy már értékeltem. A vásárló oldalán pedig nem jelenik meg több pozitív.

(#3959) star-ok válasza dirtboy86 (#3957) üzenetére


star-ok
csendes tag

Most csekkoltam, a probléma még fenn áll. Nekem azt írja a hirdetés, hogy már kezdeményeztem az értékelést.

A sárga színű bort fehérnek hívják, mert zöld szőlőből készül.

(#3960) föccer


föccer
nagyúr

Kérek mindenkit, aki értékelési problémával küzd, olvassa el ezt a hozzászólást és ennek megfelelőjen járjon el.

Köszönöm.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3961) KerteszB


KerteszB
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Az a problémám, hogy feladtam ma egy HD 6870 VGA hirdetést a PCIE- ATI alá és aktív volt pár órán keresztül, de most inaktívnak jelzi a hirdetést, és nem tudom aktiválni. Ki tud nekem segíteni ebben, hogy mi a baj, mit rontottam el? Nem ír semmi hibát ki.

A segítséget előre is köszönöm!

Üdv,
KerteszB

(#3962) föccer válasza KerteszB (#3961) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezt az egy ilyen hirdetésedet látom, de ez aktív. LEgalábbis én így látom. Egy sreenshootot kérek, hogy mit látsz, miért látod inaktívnak (archiváltnak?)

üdv föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3963) KerteszB válasza föccer (#3962) üzenetére


KerteszB
tag

itt a két screenshot:
kép
kép

Ha rákattintok az aktiválásra vagy a törlésre, semmi nem történik, újratölti az oldalt és kész. És nem látom/találom a hirdetésem a PCIE - ATI alatt.

Köszönöm,
Bence

[ Szerkesztve ]

(#3964) KerteszB válasza föccer (#3962) üzenetére


KerteszB
tag

ja és az upolásnál sincs a listában

(#3965) föccer válasza KerteszB (#3963) üzenetére


föccer
nagyúr

Most nézz rá kérlek. Archivba tettem, majd újra aktiváltam. Nem jöttem rá, hogy mi lehet a gond. Admin oldalról simán, aktív hirdetésnek látszódott. Minden esetre köszi, érdekes jelenség. Még egy OS, böngéső típust/verziót adj meg kérlek.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3966) KerteszB válasza föccer (#3965) üzenetére


KerteszB
tag

Köszönöm, most működik, Win7 Ultimate 64bit, és Firefox 30.0
:R

(#3967) Phvhun válasza föccer (#3965) üzenetére


Phvhun
őstag

Nálam is ugyanez a gond, 3 hirdetésem inaktívnak mutatja magát, és belemegyk, megnyomom aktiválást, és ugyanugy inaktív marad.

win7 x64 opera 23.

Hirdetések linkjei: 1 2 3

(#3968) tomas51


tomas51
senior tag

Közbe rá jöttem.
Bocsi :R

[ Szerkesztve ]

(#3969) mobileman


mobileman
aktív tag

Csasztok!

Lenne egy problémám, 1 felhasználó 2 különböző hirdetésben 2 telefont vásárolt, az egyikről tudott értékelni, a másikról sajnos nem, vagyis csak félig, neki elment a kérelem, de én nem kaptam meg az értékelésre való felhívást!

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#3970) fulemuless


fulemuless
csendes tag

Tisztelt moderátorok!

Nekem olyan problémám van, hogy eddig 7 pozitív minősítésem van, azonban az adatlapomon ez úgy jelenik meg, hogy az értékelése eladóként kérdések után, 5 piros nulla van, nem pedig a piros 1-es szám. Így esetleg, rosszat gondolhatnak rólam, mint eladó. Kéretik a hibát javítani. Köszönöm! Az értékelése vevőként, az jó.

(#3971) darvinya


darvinya
titán

Valami gond van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3972) fulemuless válasza fulemuless (#3970) üzenetére


fulemuless
csendes tag

Változás nem történt. Ugyanúgy jelenik meg. Biztos valami bug.

- Kijavítottam. Az eladó csak szöveges értékelést adott meg és nem jelölte be a pöttyöket, ez okozta a problémát.

[ Módosította: Ndruu ]

(#3973) Phvhun válasza Phvhun (#3967) üzenetére


Phvhun
őstag

Up

(#3974) Ndruu válasza darvinya (#3971) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ez így elég kevés infó. Mindig csinálja, vagy csak egyszer-egyszer? Melyik Opera?

Sajnos előfordulhat, hogy a mobilnet miatt valamilyen tömörítést alkalmaz a telefonod/böngésződ, ilyenkor a CSS nem, vagy csak részlegesen tölt be. Próbáld meg törölni az előzményeket, sütiket, ha úgy sem jó, akkor válts át mobil nézetre (oldal alján).

Harrrr!!!!

(#3975) Ndruu válasza Phvhun (#3973) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Tehát ezekről van szó? [link] [link] [link]

Mind a három aktív állapotban van, kereshető, bejelentkezve és kijelentkezve is látszódnak. Lehet, hogy nálad beragadt a gyorsítótárba az inaktív állapot, de talán az előzmények, sütik törlése, ki- és bejelentkezés az aprón megoldja. Esetleg próbáld meg még másik böngészővel is (lehetőleg olyannal, amivel nem szoktál aprózni), az a legtutibb módszer.

Harrrr!!!!

(#3976) darvinya válasza Ndruu (#3974) üzenetére


darvinya
titán

Nem gyakran csinálja, Opera Mobile turbó nélkül.
Csak most sehogyan sem tudja rendesen megjeleníteni.
A mobil verzió ilyen.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3977) Ndruu válasza darvinya (#3976) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Emulátoros Opera Mobile 12.10.46154-vel próbáltam, az asztali és a mobil nézet is jól jelenik meg.

Harrrr!!!!

(#3978) darvinya válasza Ndruu (#3977) üzenetére


darvinya
titán

Emulátoros ben teljesen ugyanúgy viselkedik mint az app.
Opera Mobile(nem Classic!) 12.0.4-nél van hiba.

Megnéztem turbóval ott normális, de lassabb a letöltés tömörítés ellenére.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3980) #16729600


#16729600
törölt tag

Lehet rossz helyre írok,akkor sorry. A problémám a következő. Vettem egy terméket, kezdeményeztem az értékelést [link],amit az eladó meg is tett.ellenben én nem tudom viszont értékelni,mert nem jött semmilyen értesítés róla.Sőt a privátjaim közül eltűnt a mappa.ahol az eddigi értékelési értesítések voltak. ( biztosan nem én töröltem ki ).Erre mi a megoldás?
köszönettel.

(#3981) Bjørgersson válasza #16729600 (#3980) üzenetére


Bjørgersson
félisten

#3880

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3982) #16729600 válasza Bjørgersson (#3981) üzenetére


#16729600
törölt tag

Köszi. Megcsináltam a leírt lépéseket. Ennek ellenére az továbbra is érdekelne,hogy hová tűntek a privátjaim közül az eddigi értékelési értesítők?

(#3983) Bjørgersson válasza #16729600 (#3982) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Arra szerintem majd csak az illetékesek tudnak akármit is mondani.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3985) Ndruu válasza 04ahgy (#3979) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Hűha, ez így eléggé félrevezető. A Mini az, amire nem optimalizálnak külön, mert szétbarmolja az oldalt a tömörítéssel. A Mobile abszolút támogatott, hiszen majdnem egyenértékű egy desktop böngészővel.

Harrrr!!!!

(#3986) fulemuless válasza fulemuless (#3972) üzenetére


fulemuless
csendes tag

Köszönöm a segítséget, most már jó.

(#3988) Jelomn


Jelomn
csendes tag

Üdv!
Az lenne a problémám, hogy megvásároltam egy terméket TeXaSeee kollégától.
Értékeltem is, 5 pirosat, majdnem minden rendben volt a dolgokkal, ám vissza nem kaptam értékelést. Ez már másodszor fordul elő, előzőre pontosan nem emlékszem, hogy kinél volt (utánakeresek), hogy nem kaptam visszaértékelést a vásárlás után. Lehet ezzel valamit kezdeni?
Plusz az illetőnél a pirosai között megjelenik az értékelésem meg a szöveg is, de nem látszik a számai között, ami érdekes....
Köszönöm előre is!

Ha írok P.Ü-t,legalább egy igennel vagy nemmel válaszolj..

(#3989) kungzi


kungzi
veterán

üdv

chaser fórumtárstól vásároltam egy ilyen cuccot és értékelni szerettem volna. Én tudtam is értékelni, de azt mondja, hogy ő nem kapott olyan üzenetet, amiben tudott volna engem értékelni. Légyszíves nézzetek utána. Azt mondja ez nem az első ilyen. Már nekem is volt egy ilyen.

G.I.JOE-nak adtam el egy billentyűzetet, itt pedig én nem kaptam ilyen email-t és én nem tudtam őt értékelni. :F

(#3990) Bjørgersson válasza kungzi (#3989) üzenetére


Bjørgersson
félisten

#3880

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3991) kungzi válasza Bjørgersson (#3990) üzenetére


kungzi
veterán

:R

(#3992) sing1ep1ayer válasza kungzi (#3991) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nem tudom bárki is jelezte-e korábban, illetve hogy egyáltalán bug-e, vagy szándékos a dolog, de ha ránézek valaki adatlapján a legutolsó bejelentkezésének időpontjára, akkor a hardverApró totál mást mutat, mint a PH!. Azt hittem az ember a teljes lapcsaládba belogol a jelszó megadásakor, így az időpontnak mindenhol klappolnia kellene.

(#3993) Bjørgersson válasza sing1ep1ayer (#3992) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A Hardverapró jelenleg másik szerveren van, lehet ez az oka.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3994) sing1ep1ayer válasza Bjørgersson (#3993) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Az lehet, de ha a a HA-ra bejelentkezem, majd átmegyek a PH-ra, akkor gondolom egy süti elfecsegi, hogy már be vagyok jelentkezve, így nem kell újra belogolnom (talán ez alól csak a Presto motoros Opera böngésző a kivétel, amely ugye már múltidő). Tehát ha ez előbbi megoldható a két külön szerver esetén, akkor az utolsó bejelentkezés időpontjának egységes kijelzése is az kellene legyen. Legalábbis úgy merészeltem gondolni.

(#3995) willow87


willow87
csendes tag

Sziasztok!

A gondom a következő: a legutóbbi 2 adásvételem során egyik esetben sem tudtuk értékelni az adás-vételt, néhány napja már jelentettema moderátorok felé, most ismét megtettem, de semmi reakció :(

Ilyenkor mit lehet tenni?

Szép estét minden kedves fórumtársnak!

W

[ Szerkesztve ]

*CoD FAN* *GrandTheftAuto FAN* *Tiesto4Ever*

(#3996) Bjørgersson válasza willow87 (#3995) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Visszaolvasni néhány hozzászólást?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3997) willow87 válasza Bjørgersson (#3996) üzenetére


willow87
csendes tag

...talán ha elolvasnád a hozzászólásom akkor láthatnád h: "néhány napja már jelentettem a moderátorok felé, most ismét megtettem, de semmi reakció"

Lehet h ez félreérthető, de az volt az első reakcióm, ami az általad idézett hsz-ben olvasható :R

Mint már leírtam, semmi reakció nem követte a jelentést, ezért bátorkodtam itt leírni a problémámat :(

Üdv!
W

*CoD FAN* *GrandTheftAuto FAN* *Tiesto4Ever*

(#3998) Bjørgersson válasza willow87 (#3997) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, félreértettem, azt hittem valami moderátoros topikba írtál ez ügyen.

Ne haragudj. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3999) willow87 válasza Bjørgersson (#3998) üzenetére


willow87
csendes tag

Semmi gond, elképzelhető h félreérthetően fogalmaztam :R :R :R

*CoD FAN* *GrandTheftAuto FAN* *Tiesto4Ever*

(#4000) xperiaelad


xperiaelad
újonc

Sziasztok most regisztráltam hirdetést feladtam de azt írja mai napra elfogytak az ingyenes up ok, na de ez hogy lehet ha nem up oltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.