Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) keIdor


keIdor
titán

Üdv!
Az itt látható terméket megvásárolta KisTücsök fórumtárs, de nem tudjuk értékelni egymást. Elmondása szerint ráment a "megvásárolta tőle" gombra, de nekem nem jött meg ezúttal "Hardverapró"-tól az automata privát ez ügyben.
Mi a teendő ilyenkor? :R Köszönjük!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3902) canniball válasza keIdor (#3901) üzenetére


canniball
nagyúr

Ez a teendő.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3903) keIdor válasza canniball (#3902) üzenetére


keIdor
titán

Köszönöm! :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3904) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#3883) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Már 20 hozzászólást sem görgetnek vissza. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3905) Faterkam válasza Bjørgersson (#3883) üzenetére


Faterkam
addikt

Túl optimista voltál... Nem kellett 50 hsz sem :/

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3906) Ghost84


Ghost84
aktív tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan gondom lenn, hogy már ketten is jelezték nem tudnak értékelni én viszont tudtam őket ez mitől lehet? Esetleg van erre megoldás?

ÜDv.

(#3907) Gábor90!


Gábor90!
csendes tag

Tárgytalan. Most nézem, hogy már volt kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#3908) Faterkam válasza Ghost84 (#3906) üzenetére


Faterkam
addikt

Csak pár hsz-al feljebb és mindenre ott a válasz ;)

(#3880) Ndruu

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3909) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Uraim!

Lenne egy feltehetően bug jellegű dolog a rendszerben legalábbis nálam így néz ki...
Van egy aktív hirdetésem, ehhez vettem időzített upot, utána ki szerettem volna emelni illetve előre szerettem volna sorolni, de nem ment. Paypalt használtam, és hiába jelzi sikeresnek a tranzakciót a rendszer, mégsem lesz kiemelt. Ez régen tökéletesen működött. Vagy az időzített up és a kiemelés akad össze? :F

Köszi a segítséget!

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#3910) Nigér


Nigér
őstag

Sziasztok!
Az a problémám, hogy hardveraprón, bármelyik cuccnál amihez elvileg van hsz, egyszerűen nem látom, nem jeleníti meg.
Mi lehet a gond?

(#3911) fri


fri
tag

Üdv mindenkinek.

Hirdetésfeladáskor pl belső wlan kártyák esetében a gyártót nem tudom beírni és a lenyíló listában csak asus van...de én egy dell kártyát árulok... Hasonló problémáim vannak az összes többi kategóriában is. Így nem lehet gyártó szerint keresni sem. Miért nem tudom kiválasztani vagy beírni amit szeretnék ?

Üdv:
fri

(#3912) Nigér válasza Nigér (#3910) üzenetére


Nigér
őstag

Román mókus tudja mitől, de megjavult.

(#3913) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Sziasztok!

Nem kaptam értékelést, és az előzőleg leírt módszer alapján ezt jelentettem, most jött a privát, hogy jogos volt, rendben az értékelés. A Hardveparó nevű tagtól kaptam az üzenet, benne egy linkkel, hogy kattintsak ide az értékelés menetének megtekintéséhez... ugyanazt a linket kaptam, amit most is linkeltem. Valami nincs rendben vele.
Szerk.: most nézem, emailben ugyanez a link már helyes, előbbit azt privátból nyitottam volna.

Üdv

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#3914) dirtboy86


dirtboy86
tag

Sziasztok,

Sajty01 - nek szeretnék kérni egy értékelést mint vevő. Ő vette meg az a köv terméket ITT --> ő tudott engem értékelni én nem tudom őt mert nem kaptam PH üzenetet amiben rányomhatnék hogy értékelem őt mint vevőt! Köszi! :R

Üdv

(#3915) sanyi150


sanyi150
tag

Sziasztok,

A "Privát üzenetek" lapon szépen egymás alatt megtekinthető hogy kivel és mit leveleztem - ez perfekt. A lap tetején van egy szűrés gomb ami nem működik!

Hiába írok be bármilyen szótöredéket, sem a beszélgetések szövegeiben, sem a levelezőpartnerek nevében nem keres. Sosincs találat:

Korábban már működött ez a funkció, bár akkor is hibásan mert a kis- nagybetűs szövegeket eltérőnek érzékelte; ami szerintem felesleges ebben az esetben.

[ Szerkesztve ]

(#3916) 04ahgy válasza dirtboy86 (#3914) üzenetére


04ahgy
nagyúr

PH! privátot én sem kapok, de e-mailt igen.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3917) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az oldal mobil felületén, ha megnézem az itt szóltam hozzá listában szereplő topikokat, ugyanúgy ott maradnak az új hozzászólásokat jelölő számok.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3918) SUPREME7 válasza Bjørgersson (#3917) üzenetére


SUPREME7
őstag

Úgy emlékszem ez a lapcsalád oldalain is így van a mobil nézetes fórumban, akkor nem jelöli olvasottnak, csak ha desktop nézetről nézed meg a topikot.

(#3919) Bjørgersson válasza SUPREME7 (#3918) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A többi portálon csak a kedvencek lista elérhető, azoknál viszont (nekem legalábbis) eltűnnek olvasás után a számok.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3920) SUPREME7 válasza Bjørgersson (#3919) üzenetére


SUPREME7
őstag

Akkor lehet, hogy azóta javítva lett, igazából már baromi régen desktop módban használom mobilon is, de emlékszem, hogy volt ilyen bug jóideig.

(#3921) JEDI22


JEDI22
csendes tag

Kedves moderátorok!

Remélem jó helyen jelentem, de már mást nem tudok tenni a probléma ellen...

Az a helyzet, hogy megvettem egy videokártyát, amelyet valami oknál fogva, egyszerűen nem tudok értékelni, mert a szerver nem küld róla üzenetet, mint ahogy azt alap esetben szokás.

Már próbáltam jelenteni is, mint eladót, de úgy se kaptam/kapok semmiféle jelzést arról, hogy-hogy lehetne megoldani ezt a problémát!

Remélem Tudtok mondani valamit amivel ki lehetne végre küszöbölni a problémát, mert már elég frusztráló hogy az eladó óránként írogat hogy mikor értékelem már végre az adás-vételt.

Köszönöm előre segítségedet!

A hirdetés.

[ Szerkesztve ]

"A leghosszabb út is egyetlen lépéssel kezdődik"

(#3922) Bjørgersson válasza SUPREME7 (#3920) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt mondjuk különösképp viccesnek tartom, hogy Harveraprón, ahol az adás-vétel lenne az elsődleges, van Itt szóltam hozzá lista, a többi portálon, ahol meg inkább a fórum lenne az elsődleges, pedig nincs..

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3923) SUPREME7 válasza Bjørgersson (#3922) üzenetére


SUPREME7
őstag

Minden bántás nélkül, itt rengeteg minden teljesen átgondolatlan. De nem is ez a baj, hanem, hogy egy csomó apró dolog amit jeleztek itt az emberek azokból nem sok lett megvalósítva. Pedig már nem lehet mondani, hogy pénztemető az apró, nincs pénz foglalkozni vele és rendesen fejleszteni. De mégis bughalmaz.

(#3924) JEDI22 válasza JEDI22 (#3921) üzenetére


JEDI22
csendes tag

Látom mennyire elérhetők mostanában a moderátorok :(((
Valaki nem tudna segíteni a 2 hsz-el fentebb leírtakra?

[ Szerkesztve ]

"A leghosszabb út is egyetlen lépéssel kezdődik"

(#3925) Bjørgersson válasza JEDI22 (#3924) üzenetére


Bjørgersson
félisten

~50 hozzászólást kellene visszaolvasni. [link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3926) JEDI22


JEDI22
csendes tag

El kéne olvasni amit írtam-,....Még direkt alá is húztam hogy már jelentettem mint eladót, és mégse jött semmilyen értékelős privát és mail sem.

Közben meg feldolgozták már, mert ha megnézem a jelentéseimet, akkor láthatom, hogy feldolgozta a szerver, de akkor se küldött semmilyen infót magáról az értékelésről. Ez itt a nagy probléma :B

"A leghosszabb út is egyetlen lépéssel kezdődik"

(#3927) Bjørgersson válasza JEDI22 (#3926) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az eladónak előbb el kell fogadnia az értékelés kezdeményezését, úgyhogy innentől már csak rajta múlik, nem a moderátorokon.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3928) JEDI22


JEDI22
csendes tag

Azt a kört már megtettük, akkor sem kaptam semmiféle PÜ-t a hardveraprótól, ahogy ezt alap esetben egyébként szokás, majd mint azt már tudod, jelentettem is mint eladót, (már többször is) de akkor se kaptam semmi életjelet a hardverapró értékelőrendszerétől... :( Az eladó viszont érdekes módon ugyanúgy megtette a jelentést, és neki képesek voltak reagálni a kérésre :W :R

Most is jelentettem, hátha egyszer az életben sikerülne megoldani ezt! :)

"A leghosszabb út is egyetlen lépéssel kezdődik"

(#3929) Faterkam válasza JEDI22 (#3928) üzenetére


Faterkam
addikt

Ő is jelentett téged? Nekem a gondom akkor oldódott meg, amikor mindketten a vevő és az eladó is jelentette! A "Jelentéseim" menü alatt feldolgozatlan még :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3930) JEDI22


JEDI22
csendes tag

Igen, mindketten jelentettük, és az az érdekes, hogy Neki engedélyezték is az értékelést.

Én már harmadjára próbálom, kettőt feldolgoztak de semmi...
Most a harmadik jelentésem hátha sikerülne már! :)

"A leghosszabb út is egyetlen lépéssel kezdődik"

(#3931) 75kokoko75


75kokoko75
tag

Kedves Moderátorok! Értékeléssel van nekem is gond. Az üzletfelem ezt írta a megkeresésemre:"kezdeményeztem értékelést rögtön a vétel után, de még nem kaptam a PH gépháztól ezzel kapcsolatos üzenetet, valahol elakadhatott." A szokásos módon tettünk mindent. Kérem szépen orvosolni,ha van rá mód,és nagyon köszi az áldozatkész munkátokat. Tisztelettel:Zsolt

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#3932) tomab04a


tomab04a
aktív tag

Sziasztok. A mobilos hardverapro ha valami oknal fogva kijelentkeztet a rendszer akkor a szemelyes menu csillagjara kattintva nem iranyit at a bejelentkezesre csak megakad.
Koszonom.
Udv.

Nincs ekezet.

(#3933) Bjørgersson válasza 75kokoko75 (#3931) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szokásos mód alatt egymás jelentését érted?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3934) 75kokoko75 válasza Bjørgersson (#3933) üzenetére


75kokoko75
tag

Nem,hanem az értékelem gombot. Üdv:Zs

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#3935) Bjørgersson válasza 75kokoko75 (#3934) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3936) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Sziasztok,

6db hirdetést fizettem ki bankkártyával, amiről a bank megküldte az igazoló sms-t, azaz levonta a pénzt. Az oldalon viszont nem jelentek meg a hirdetések, inaktívak maradtak. Kérlek nézzétek meg miért nem írta jóvá a rendszer a pénzt, amit a bank a kártyámról levont (1080.- HUF), és aktiváljátok a hirdetéseket.

Üdvözlettel:
SeniorTilla

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#3937) 75kokoko75 válasza Bjørgersson (#3935) üzenetére


75kokoko75
tag

Köszi a segítséget! Üdv:Zs

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#3938) föccer válasza SeniorTilla (#3936) üzenetére


föccer
nagyúr

Szia!

Az ilyen késedelem abból adódik, hogy a HA rendszere a beérkezéskor aktiválja a kiemelést és nem akkor, amikor elindítod a vásárlási folyamatot. Valószínűleg a te esetedben is erről lehet szó, hogy a bankod ugyan már zárolta a vásárlás értékét, de azt még nem utalta át, az nem érkezett be, így a rendszer nem aktiválta a megvásárolt szolgáltatást.

Kis türelemre kérlek, hamarosan automatikusan el kell induljon a megrendelt szolgáltatás.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3939) SeniorTilla válasza föccer (#3938) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Meg is lett, csak ma reggelre :)

kösz a választ

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#3940) dredbiro


dredbiro
senior tag

Üdv Urak !
Vásároltam innen játékot,értékelést kezdeményeztem,elvileg kellett volna kapnia az eladónak emailt,viszont nem érkezik meg az üzenet. Újra kérvényezni nem tudom,mert az írja,hogy már kérvényeztem. Ilyenkor mi a teendő? Ez valami bug , vagy nálam van a hiba? Win 7 x64 Ulti, gép a profilomnál, meg tűzróka , ha ez segít :R

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#3941) föccer válasza dredbiro (#3940) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

Ezt olvasd el kérlek.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3942) dredbiro válasza föccer (#3941) üzenetére


dredbiro
senior tag

Köszönöm szépen a segítséget :R

Good hunting,STALKER !

(#3943) Moloch1975


Moloch1975
csendes tag

Vásároltam innen vga hűtőt ,értékelést kezdeményeztem,elvileg kellett volna kapnia az eladónak emailt,viszont nem érkezik meg az üzenet. Újra kérvényezni nem tudom,mert az írja,hogy már kérvényeztem. Ilyenkor mi a teendő?

[ Szerkesztve ]

(#3944) canniball válasza Moloch1975 (#3943) üzenetére


canniball
nagyúr

Vissza kell olvasni két hozzászólást...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3945) Moloch1975 válasza canniball (#3944) üzenetére


Moloch1975
csendes tag

Közbe rájöttem de azért köszi :R

(#3946) nggabi


nggabi
nagyúr

sziasztok!

véletlenül jegeltem a hirdetésemet [link] és most nem engedi visszatenni aktívba, azt írja, hogy hosszabbítsam meg. 08. 14-ig aktív a hirdetés, kérem aki ráér tegye vissza aktívba. köszönöm :R

"szenyor dzsíííí"

(#3947) nggabi válasza nggabi (#3946) üzenetére


nggabi
nagyúr

mobilról engedte újra aktiválni, köszi.

"szenyor dzsíííí"

(#3948) nurseboy


nurseboy
újonc

Üdv!

fricz19 -el üzleteltem a Hardveraprón a köv. hirdetésben:

Eladó AMD videokártyák: HD6870X2, HD5870, HD6850, HD6790 1GB BeszámítOK

Megkértem az értékelés kezdeményezését, Ő tudott is értékelni, viszont nekem nem érkezett üzenet, még mindig csak az van, hogy kezdeményeztem. Nem tudom értékelni, kérek segítséget!

Köszönettel: nurseboy

(#3949) Brain75


Brain75
senior tag

Közben előkerültek a hirdetéseim. Már nincs probléma

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#3950) 04ahgy válasza nurseboy (#3948) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nézd meg, hátha e-mailben kaptál linket. Nekem is a privi elmarad, az esetek 85%-ában.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.