- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sellerbuyer: Nem veszélytelen a RAM duplázás de vajon megéri?
- sziku69: Szólánc.
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 6 – Néhány egyszerű tésztaétel
- sellerbuyer: Milyen laptopot vegyek? Segítek: semmilyet!
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
LOGOUT
Ubuntu Linux Összefoglaló
Hivatalos Ubuntu dokumentáció
Amennyiben kérdésed lenne, kérünk, add meg a szükséges adatokat a hiba minél pontosabb leírása mellett:
-számítógép típusa, hardverek pontos megnevezése (különösképp videókártya, vagy hálózati egységek)
-a használt rendszer pontos neve, verziója, a grafikus felület
-mikor és hogyan jelentkezett hiba, mi váltotta ki (program telepítés, frissítés, ...)
-eddigi próbálkozások a megoldásra (ha voltak ilyenek)
A hardverinformációkat legegyszerűbben úgy gyűjtheted össze, ha megnyitod a Terminál nevű programot a menüben. Ide írd be a következő parancsokat (mindkettő után nyomj Enter-t):
lspci
lsusb
Új hozzászólás Aktív témák
-
quailstorm
félisten
SP3-mal elvistásodott. Több NT5.0 meg NT6.0 van benne mint 5.1 jóformán. Megnőtt a gépigénye is a win7-ére kb. Legalábbis a RAMéhség. De még a 2,8GHz-es Celeron D is jobb volt XP-vel. 20-30%. Ezek a gépek meg cd írásra vannak használva ami linuxon macerás, amennyiben nem adat lemezt írsz. Aztán apukám annak is örül hogy a Nero wave editorral boldogul, anyukám ECDL-t MSoffice tette le. Soroljam még? Nem lehet, nem érdekli őket. A google chrome-ra álig bírtam rászoktatni őket IE8-ról. Win7 fennvan a celeron gépen. 2GB RAM, FX5200. Háát, ha nem telepít elmegy. De inkább ne. Pedig 64 bites. Sok az már szegény vénségnek. Ubuntu meg akkor került rá mikor unokatesómmal barmoltunk, aztán szégyenszemre mehetett vissza XP-re mikor lanoztunk. Beégett a Linuxszal. Pedig Core2Duo-n már az a gyorsabb, de a régebbi HW-n nem jó. Meg van amikor el se indul. Pl a p3-p2-es gépeimet nem szeretik a live linuxok. Az ubuntu is borzasztóan megy, pedig 300MB RAM 633MHz. Ehhez képest a live XP elfogadhatóbb. De az a gép már nem erre való. Csak azt akartam érzékeltetni, hogy az új linux sokkalta többet kér mint az XP, a régi linuxnak meg 0 supportja meg backportja, míg XP-re minden van ha nem kér DX10-et.
Suse linuxot meg szeretem, volt az athlon XP-n. De most csak a saját gépemen kísérletezek. Sztem ennyi elég is a windows offból.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topik célja: Segítségnyújtás az Ubuntut és variánsait használók és az ezekkel még csak ismerkedők számára
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját!
Haladó Linuxos kérdések topikja.
Linux felhasználók OFF topikja
Shell script kérdésekkel látogassatok el a topikjába
- Vélemény Ubuntu 20.04 LTS
- Bemutató Linux a mindennapokban
- Bemutató Ubuntu 16.04 LTS kezdőknek, gyakorlatiasan, objektíven
- Hír Megjelent az Ubuntu 16.04 LTS
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Ingatlanos topic!
- Kerékpárosok, bringások ide!
- PlayStation 5
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Két nap múlva itt a Xiaomi 17, van egy pár hivatalos fotó is róla
- Telekom mobilszolgáltatások
- Gaming notebook topik
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max 48GB 1TB SSD macbook garanciával hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro 128GB Graphite - 1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3258,100% Akkumulátor
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- AKCIÓ! 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise egér garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! GB H610M i3 13100F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 6GB Cooler Master MB320L ARGB ADATA 600W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest