Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Tuning kezdőknek (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#27351) darál0w válasza Bucsek (#27350) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

bios.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27352) joker1220 válasza joker1220 (#27324) üzenetére


joker1220
őstag

Nem segít nekem senki :F

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#27353) ETOM válasza joker1220 (#27352) üzenetére


ETOM
addikt

Fognak csak nem ér rá senki. Estefelé biztos segítenek. :)

[ Szerkesztve ]

(#27354) madarasz92 válasza darál0w (#27327) üzenetére


madarasz92
őstag

Hát a Windows-nál érzem igazából . Gyorsabb minden. :DDD
Meg már régen fájt a fogam egy ilyen procira.
Amúgy most már meghúztam 4.2ghz a kis E8400-at simán nyomja . :)

[ Szerkesztve ]

(#27355) Bucsek válasza madarasz92 (#27354) üzenetére


Bucsek
tag

Jajjjj szia, Te vagy az én emberem :D

Nekem is ugyanilyen procim van, (már ha gondolom csak 1 fajta E8400 létezik) :D
Mesélsz picit, mit hogy meg ja? :D

Bucsek közlegény északi futár jelentkezik, uram!

(#27356) madarasz92 válasza Bucsek (#27355) üzenetére


madarasz92
őstag

Irj pű-t és megbeszéljűk. :)

(#27357) darál0w válasza joker1220 (#27352) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

biosrol mutass pár képet, aztán mondom neked :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27358) darál0w válasza madarasz92 (#27354) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na ott biztos, h nem :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27359) madarasz92 válasza darál0w (#27358) üzenetére


madarasz92
őstag

:DDD

(#27360) eight válasza joker1220 (#27352) üzenetére


eight
senior tag

Na :))

Ezeket telepítsd légyszi ha még nincsenek meg.
A coretemp nevű programban menj bele a options -> settings-be, és az utolsó advanced fülecske lapján az elsőt kapcsold be (Display the distance....)

A legfrisebb bios (F9) ha F6-nál régebbi van fent, ha F6 fent van akkor nem fontos, csak ajánlott.

10 körös IBT lefut e, és milyen hőt mutat közben a coretemp?
IBT alatt (terhelés alatt) mennyit mutat a coretemp nevezetű progi a VID rublikában?
Ha a hő 25-30C felett maradt az IBT végére is, akkor ok, ha nem akkor megállunk és csinálni kell valamit a hűtéssel, mert amire végzünk akkorra is 20C felett kell maradnia minden esetben.

G41 nem szereti tunningot, eleve FSB-wallos a "G" miatt, de az igazán nagy baj az, hogy nem tudunk MCH-nak több feszt adni :( , majd meglátjuk mi lesz, kezdjünk mondjuk 3.6Ghz-el:

CPU Host Clock Control: Enabled
CPU Host Frequency(Mhz): 300
PCI Express Frequency(Mhz): 100
System Memory Multiplier (SPD): 2.66 (nincs kisebb :W)
CPU Vcore 1.3V
CPU Termination: 1.25V
DRAM Voltage 2.1V

Majd mond mi történik...illetve ha tudsz, akkor légysz lőj egy-két képet biosról

SZERK: már csináljátok darál0w-al: :DD akkor bocsi :R

[ Szerkesztve ]

(#27361) darál0w válasza eight (#27360) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

még nem csináltunk semmit...nyugodtan írd neki. ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27362) Csokiii válasza eight (#27267) üzenetére


Csokiii
aktív tag

nagyon köszönöm a segítséget!! :D :R 2.4-röl 3.0-ra sikerült húzni (3178Mhz-nél újraindult szóval maradt inkább a a stabil 3000Mhz)

(#27363) eight válasza Csokiii (#27362) üzenetére


eight
senior tag

nincs mit, örülök hogy sikerült :)

Szerk.: aszem elteszem magam mára, 5kor keltem :((( , jó éjt :R

[ Szerkesztve ]

(#27364) eight válasza Csokiii (#27362) üzenetére


eight
senior tag

Még azt akartam mondani múltkor, (csak közben elfelejtettem), hogy ha 2000/XP vagy későbbi oprendszered van akkor a Max CPUID Value Limit-et tedd Disable-ra a biosban.

(#27365) joker1220 válasza eight (#27360) üzenetére


joker1220
őstag

Köszönöm!

Alapjáraton teszteltem először 10x:

Itt azért mutat ennyit a core temp mert közben kivettem már a pipát onnan ahol irtad hogy legyen bepipálva:D A második nál már be van és ugy is van lefotozva:)

Aztán bios ba állítottam:)

Dram voltage nek 2.0 V t adtam
mert a cpu termination t sem lehetett 1.25 re állitani csak 1.2 vagy 1.3 v ere ,
ezt 1.2 re állítottam.

Újraindulást követően újra teszt most csak 5x:

Az első tesztben 45C volt a végén a legmagasabb.
Óraállítás után pedig 28C a végén...

A System Memory Multiplier t lehet állítani egészen 100 ig,
de nem nyúltam hozzá.

a pci exp alapjáraton is 100 on ketyeg.

Képek a bios bol, ha kell még tudok majd fotozni!

F9 es biosom van, és van egy ilyen intelliget tweaker lap a biosban de a képen majd látszik:)

Várom a további utasitásokat:)

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#27366) darál0w válasza joker1220 (#27365) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

system memory multipliernél autorol állítsd át mauális értékre.

800as ramjaid vannak...szal' 800on vagy alatta menjenek.

még akarsz magasabb orajelet?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27367) joker1220 válasza darál0w (#27366) üzenetére


joker1220
őstag

Tegnap amikor adtam neki 2 voltot felment 900 ra:D

Bár hogy őszinte legyek a ram húzásáért túlzottan én sem rajongok de elvileg
ha a procit húzom akkor a ramot is utána kell állítani nemigaz?:)

3,6 on stabilan és kiválóan megy csak épp lehet még finomítani kell a beállításokon:)

Sajnos én egyáltalán nem értek hozzá, max annyit tudok hogy mit jelentenek a beállítások,
de hogy melyik mire szolgál, ott már nagy a sötétség:P

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#27368) eight válasza joker1220 (#27367) üzenetére


eight
senior tag

Szia,

írtam hogy memcsókat 2.66-ra állítsd (igazából kisebb kéne, de sajna azon az alaplapon valami bünti miatt a 2.66 a legkisebb)

Termination jó 1.2V-on, csak azért írtam 1.25-öt , hogy elsőre lőjünk fölé, azt majd visszaveszünk a végén ha lehet.

Reference egyenlőre maradhat AUTO-n szvsz nem fogunk addig eljutni hogy manual kellene.

Ramok is jók 2.0 Volton, bár (2.1V-2.2V-on messzebb jutnánk. (mondjuk oda már sajna ramhűtés kellene). Igazából most azt kéne kitapasztalni, meddig tudjuk az FSB-t emelni, aztán majd el kell kezdeni a ramoknál finomhangolást (ha ott lesz a szűk keresztmetszet).

a Hő tökéletes, most egyenlőre IBT felejtős és térjünk át a Prime95-re (amikor indul Cancel és utánna az advanced menüben kapcsold be a Round off Checking-et). Most indíthatod a Option -> Torture Test -> Blend-el.

Kis lépésekben haladj FSB-én, és utánna minden beállítást tesztelj le 15 perc blend-el, addig emeld FSB-t amíg le nem áll hibával a blend. Ha megvan a pont ahol már hibázik, akkor vegyél vissza 10 MHz-et az FSB-ből és mehet rá 10 körös IBT majd egyből utánna 2 óra blend. Ha lefut akkor majd megyünk tovább:K

(#27369) joker1220 válasza eight (#27368) üzenetére


joker1220
őstag

Üdv

Este fogok tudni megint variálni vele , ha végeztem a melóval:)

Igen igen , írtad de nekem alapból 266 on megy és tudom változtatni az értékét!

100 ig le tudom vinni ha kell!

Majd küldök még bios képeket és látni fogod te is:)

Nekem az lenne a cél hogy a proci alapjáratnál jobban aládolgozzon a videokarinak,

3.2 ről 3.6 ra húztam tegnap ahogy leírtad és pl a gta 4 ből már eltűntek a szaggatások full grafikán:D Ráadásul alaphangon a proci hője terhelve (játék alatt) max 36 fokig ment fel, most 42 fokra megy , az bőven jó ugye?

Alapból a proci venti fordulata 1400 körül mozog, 3.6 on 1500 körül:))

Nekem az is fontos szempont hogy ne legyen hangosabb a gép sajnos:S
Kicsit parázok a ramok miatt is, mert 1 hétig csereberélgettem őket mire végre sikerült, boltból új garis 2x2 gb kingstont venni:D Ezt nem részletezem mert off lenne de a tanulság megvan hogy csak párban szabad ramot venni:D

Szóval nem tudom hogy mennyire tesz jót neki +0,2 v..:)

Ezek pedig gyárilag 1,8 v mennek, volt hyperx em is 2x1 gb az alapból ment 1.8v -2,3 v ig...

A másik lényeges dolog a stabilitás hosszútávon is.

Ahogy néztem ezek a beállítások 13% os OC t eredményeztek, kicsit féltem a gépet mert most költöttem rá 100 ropit és viszonylag hosszabb távra terveztem vele:)

De te értesz hozzá és ha azt mondod hogy mehet feljebb akkor egy próbát megér, úgy tudom hogy ennek a procinak 4.0 Ghz a vége...de lehet hogy ez hülyeség:)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#27370) ETOM válasza joker1220 (#27369) üzenetére


ETOM
addikt

Játékon kívül mással is tesztelted, hogy stabil-e?

(#27371) joker1220 válasza eight (#27368) üzenetére


joker1220
őstag

Megnéztem a ramoknál az energia spec-t, ezeket írja róla:

Single Power Supply of +1.8V (+/- .1V)
Power 2.268 W (operating per module)

Namost ez azt jelenti hogy 1,8 v - egészen 2,8 ig bírja,
vagy azt hogy 1,8-1,9 ig?:D

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#27372) eight válasza joker1220 (#27371) üzenetére


eight
senior tag

A ramok gyárilag 1.8V-osak, de ha több feszt adsz nekik, akkor tovább lehet húzni őket. Azért mondtam 2.1V-ot, mert azzal még a legrosszabbak is bizti elmennek 5-5-5-18-an 900-950Mhz-ig, ami már 350-es FSB-t jelentene, szóval a g41 miatt nem akartam hogy a ramok legyenek a szűk keresztmetszet.
A baj viszont az, hogy túlfesszel már sokkal jobban melegednek is, és a hűtés hiánya az életartam rovására mehet. A 2.0V még biztonságos, esetleg egy van otthon egy venti akkor 5V-ra rádugva rájuk irányíthatod. Annak nem lesz hangja, és szvsz nálad a min 2.66 szorzó miatt a ramokon fog múlni hogy meddig tudod majd húzni a procit.

Szerk.: Először tapasztaljuk ki hogy 2.0V-on meddig stabil a rendszer, aztán utánna lehet majd a részletekkel is foglalkozni

[ Szerkesztve ]

(#27373) eight válasza joker1220 (#27369) üzenetére


eight
senior tag

A hő bőven jó,

-Milyen felbontáson használod a játékokat?, mert attól függ hogy érdemes e tovább menni.

-Igen ,az a proci simám megy 4Ghz-et, de a túlhúzás nagyban függ az alaplaptól is.

Két oldalasak a modulok (minkét oldalán van jóság)? Egyébként 4Gb ramhoz már igazán elkéne egy kis +MCH fesz, és sajna pont az nincs azon az alaplapon:(

Megérzésem szerint azért 310-320-ig el kéne jutnunk, ahol is majd bele fogunk ütközni a g41 FSB falába, de majd meglátjuk, a GTA4 kivételével Dual-3.6GHz is bőven elég a legtöbb játéknak, szóval azt te tudod mi a cél.

Szerk.: Amig nem mész az általam írt feszek fölé, addig nyugodt lehetsz, attól nem fog tönkremenni sem a proci sem a ram, csak tényleg ne hagy semmit auto-n amire írtam értéket.

[ Szerkesztve ]

(#27374) joker1220 válasza eight (#27372) üzenetére


joker1220
őstag

Majd csinálok ma fotót a bios rol de én tudom állitani azt a 2.66 ot amit írsz, rányomok és lehozza a menűt és kéri az értéket, tehát tudok rajta változtatni!:)

A ram feszkonál pedig a listában az értékek szinezve vannak 2.0V ig ugyanolyan szürke mint az 1,8, 2,1 az már enyhén narancsárga, 2,2 már narancs, 2,3 meg piros szinnel van a listában....

Itt van az alaplapom manual ja pdf ben , itt mindent meg tudsz nézni pontosan a bios beállításaimmal kapcsolatban:)

GA-G41M-ES2L

És a kérdéses résznél ezt írja:

System Memory Multiplier (SPD)
Allows you to set the system memory multiplier. Options are dependent on CPU FSB and the
(G)MCH Frequency Latch settings. Auto sets memory multiplier according to memory SPD
data. (Default: Auto)

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#27375) eight válasza joker1220 (#27374) üzenetére


eight
senior tag

Értem én hogy tudsz rajta változtani, de kisebbet is be tudsz állítani, mert letöltöttem a biosodat, bele néztem, és 2.66 volt a legkisebb. (egyébként 2.66 milyen betűt ír? C-t vagy D-t?)
Ha mindenfélét lehet állítani, akkor valamit én nézek el :((( , légysz mond meg melyik a legkisebb ram Mhz amit be tudsz állítani 300-as FSB-nél?

A ramoknak 2.0V tutira biztonságos, semmi baja nem lesz egyik modulnak sem +0.2V túlfesztől, esetleg majd feljebb megyünk hogy bírják e a 4-4-4-14-et, de az még a jövő zenéje.

(#27376) ETOM válasza joker1220 (#27374) üzenetére


ETOM
addikt

De mivel tesztelsz? GTA 4 még oké mert elég izzasztó, de inkább IBT vagy prime95..

(#27377) eight válasza ETOM (#27376) üzenetére


eight
senior tag

(#27378) ETOM válasza eight (#27377) üzenetére


ETOM
addikt

Akkor oké csak ebből gondoltam "Ráadásul alaphangon a proci hője terhelve (játék alatt)"
sry nem olvastam vissza a hszket. :B

látom IBT-s kép is volt.. jól elvagyok havazva.. :D

[ Szerkesztve ]

(#27379) eight válasza ETOM (#27378) üzenetére


eight
senior tag

hát igen, egy csomószor én is "okosan" úgy posztolgatok hogy kb 2 hsz-t visszaolvasok azt annyi :B

(#27380) PH-User válasza PH-User (#27233) üzenetére


PH-User
addikt

Proci is meg van már mester, már csak az alaplapra várom, hogy gyűjön a kes. :DDD

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#27381) darál0w válasza joker1220 (#27367) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem kell. :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27382) darál0w válasza PH-User (#27380) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na az remek . :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27383) joker1220 válasza eight (#27379) üzenetére


joker1220
őstag

Bocsi hogy nem válaszoltam ETOM!

IBT , GTA IV, Furmark, 3dmark,Heaven...:)

Igaz az utóbbi 3 vidikártya teszt , de a procit is
rendesen megizzasztja:P

eight:

Otthon megnézem hogy mennyire tudom állítani de úgy emlékszem
hogy nem opciok vannak hanem 2 határ között én adhatom meg
neki az értéket:)

Azt én sem tudom hogy mennyire örülne a ram a kisebb időzítésnek,
de ott már jelentős gyorsulás lenne ha 4-4-4 re lehetne állítani, gondolom
jelentős hőmérséklet növekedés társaságában.

A procihűtésen kívül 1 db 12 cm es venti van ebben a házban előre rakva,
így elölről beszívja a friss levegőt, hátul meg kifujja a meleget, sajnos más hűtést
nem tudok belerakni, minél több a venti annál hangosabb a gépezet:S

CoolerMaster RC-335-KKN1 GP Elite 335

darál0w:

Köszi az infot , ezt nem tudtam:)

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#27384) darál0w válasza joker1220 (#27383) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ramokkal ne foglalkozz ennyire...ugy sem lesz szemmel láthato javulás, ha cl5 800on járatod vagy cl4 900on...csak a tesztprogramok fogják kidobni a különbséget.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27385) eight válasza joker1220 (#27383) üzenetére


eight
senior tag

Ahogy darál0w mester is mondta, most ne foglalkozz vele, ahogy már többször is írtam a végén majd finombeállításként be lehet lőni mit bírnak max-ként, és játékban kb semmit sem fogsz érezni 5-5-5-18 és 4-4-4-14 között.

Tedd csak nyugodtan őket 2V-ra és csak azt derítsük ki végre, hogy hol kezd el instabil lenni, meddig tudod emelni az FSB-t azokkal a beállításokkal amiket írtam. Már azt is többször írtam, hogy a hő teljesen jó, ráncigáld csak meg a bajszát, azért van :K

Szerk.: Olyan nincs hogy te mond meg mi legyen a ram szorzó, biztos hogy választanod kell különböző lehetőségek között, a kérdés az hogy tényleg van e kedvezőbb mint 2.66.

[ Szerkesztve ]

(#27386) eight válasza joker1220 (#27383) üzenetére


eight
senior tag

szvsz, a házadban inkább hátsó venti legyen a táp alatt, ami kifele fúj, az szokott sokat számítani.

Egyébként ezt úgy szokták csinálni, hogy belerakják a több ventit, és amikor a rendszer igényli akkor felpörgeti kicsit őket, amúgy meg kuss van:D

[ Szerkesztve ]

(#27387) joker1220 válasza eight (#27386) üzenetére


joker1220
őstag

Az a baj hogy mivel mind2 oldalrol butorlap, hátulrol meg fal van, több és frissebb levegőt szív be előlről mint hátulról, ezt már kipróbáltam!:)

Rendicsek, akkor próbálgatom ahogy írtad, mondjuk nem célom max kihajtás, csak egy kis stabil + elérése:) Bár ahhoz tényleg tudni kellene hogy mi a vége!

Akkor lehet hogy én másra hittem az állítható értéket, F9 es a bios, nem tudom hogy ezen belül van e különbség , de szerintem ugyanaz van nekem is csak benéztem valamit:P

Délután kipróbálom és majd írok a fejleményekről:)

Akkor ezek szerint a ramot felesleges is piszkálnom ha úgysem lesz jobb....ezek szerint nincs nagy különbség az 1.8 v és a 2.0 v közt:)

Ez kimaradt:

A játékokkal általában 1280*1024 ben játszom, ez a max felbontás, régi monitor...

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#27388) eight válasza joker1220 (#27387) üzenetére


eight
senior tag

Hátul ne legyen fal:N, azt old meg valahogy, legalább 20cm szabad terület kell, és hogy ott (mondjuk a szekrény mögött) felfelé el tudjon szálni a forró levegő (ez a tápod hosszabb életének titka is), és ...
Ha a házban csak egy venti van, akkor nem a friss levegőt szívjuk be, hanem a meleg levegőt fújjunk ki minél előbb, mert a beáramló levegő bent úgyis kitágul, és azt kell gyorsan kivezetni mielőtt még huzat hiányában forró gócpontok alakulnának ki. (próbáld ki újra, a friss levegő beszívás egy ideig segít, aztán amikor forróra fordul a helyzet, már nem lesz sok hatása)

Szerk.: én is csak hátra a táp alatt és fent a táp mellett tolom ki a levegőt, és igazából a hátsónak van a legnagyobb hatása a hőre, de a beszívást a természetre bíztam, pedig nem kímélem a gépet ;)

[ Szerkesztve ]

(#27389) eight válasza joker1220 (#27387) üzenetére


eight
senior tag

Az 1280x1024-hez még érdemes emelni a proci sebességét, érezni fogod.

A ramokat meg felejtsük el, ha 800Mhz fölé megy a sebességük, akkor adj nekik plusz feszt és kész. :P

(#27390) joker1220 válasza eight (#27389) üzenetére


joker1220
őstag

Ezzel a 2.0 V vel most 900 on mennek:P

Rendicsek, már csak 2 óra és otthon vagyok akkor végre nekiállhatuk nyüstölni a vasat:)

Itt leszel?

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#27391) eight válasza joker1220 (#27390) üzenetére


eight
senior tag

ahh, Péntek van, holnap nincs ovoda szóval gyerek 10 után fekszik le, legközelebb kb este 11-kor leszek szabad :U

Majd valamelyik mester biztos segít ha elakadnál, amíg rendben van a hő és nem mész nagyon feljebb a feszekkel, vagy nem adsz meg túl magas Mhz-t a ramoknak, addig nem tudsz kárt tenni az új gépedben, nyüstöld csak nyugodtan. :K

(#27392) joker1220 válasza eight (#27391) üzenetére


joker1220
őstag

Rendben, köszi!

Addig próbálkozom!

Sztem mindenképp marad ez a 2.0V, feljebb nem akarom tolni ha nem muszály:)

Mint mondtam 1 hétig csereberéltem ramokat úgyhogy ha még 1 ramot kell vennem akkor inkább belerakok egy mókuskereket meg két hörcsögöt a slotba , oszt tekerjenek azok:D

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#27393) eight válasza joker1220 (#27392) üzenetére


eight
senior tag

OK, de valamelyik hsz-ben már vastagon is leírtam, hogy jó lesz a 2,0V :K :D

[ Szerkesztve ]

(#27394) BRIKLY


BRIKLY
veterán

lehet hogy nekem azért nem ment stabilan a 3.7ghz a cerkácal,mert csak 1.9V-ot adtam a RAMnak? minden feszt emeltem,csak azt nem... habár nekem a RAM bôven alap freki ALATT megy.. 600mhz kõrnyèkén. 800mhz-es ram.

(#27395) eight válasza BRIKLY (#27394) üzenetére


eight
senior tag

alapfreki alatt tutira nem kell túlfesz

(#27396) ETOM válasza BRIKLY (#27394) üzenetére


ETOM
addikt

El se indult vagy kék halál/újraindulás volt?

Am megjött a nyoccezernyoccáz GT-m :DDD

(#27397) BRIKLY válasza ETOM (#27396) üzenetére


BRIKLY
veterán

sasolj vissza egy picit ;) CPU-Z kèpet is raktam be. menni ment,csak prime fél perc után hibázott.

adj neki:D

(#27398) ETOM válasza BRIKLY (#27397) üzenetére


ETOM
addikt

Akkor valszeg a fesz volt kevés.

Úgy lesz! :D

(#27399) BRIKLY válasza ETOM (#27398) üzenetére


BRIKLY
veterán

akkor nyaljon sót.:DDD 1.4250V-nàl tõbbet nem adok neki a kodegànnyal,gyári hûtôvel. most 3.5ghz alapfeszen. 1.3750V

kíváncsi vagyok mit tud a VGA-d!

(#27400) ETOM válasza BRIKLY (#27399) üzenetére


ETOM
addikt

Szép eredmény az úgyis :)
Majd nyomok 3DMarkot meg egykét játékot csak Crysis 2-t szedem még.. :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Tuning kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.