Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Trollok komolyan

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:33

LOGOUT.hu

Üdv a trollok között!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) Domxc


Domxc
senior tag

GTA IV topic hol van? Xbox-ra keresnék egy épkézláb pénzkódót. :U

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#3252) ArchElf válasza Domxc (#3251) üzenetére


ArchElf
addikt

google a bará...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#3253) Synthwave válasza F34R (#3248) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A 32 bites XP valóban nem szar. A 64 bites viszont egy mocskos hulladék. 5 GB kombinált memóriával a 32 bites pedig szóba sem jöhet.

foobar - maximálisan testreszabható felület, legjobb hangzás *flac-vel (a zenei gyűjteményem jó 70 %-a meg *flac).

A helyzet az, hogy gyűjtő vagyok, kb. 3 TB anime társaságában. Ebből kifolyólag rengeteg féle encode-dal, feliratokkal, stb. van dolgom. Nem kevés időbe telt megtalálni azt a megoldást, amivel mindent le tudok hibátlanul játszani a lehető legkisebb processzorterhelés mellett (jelenleg egy GeForce 6150SE-vel Full HD-zom), mindenféle kodekpakkok nélkül.
Ez volna a KMplayer + CoreAVC Professional (ez utóbbi a legjobb software-es HD-dekóder, nem véletlenül fizetős) (ill. MadVR Hi10p-hez).
(KMPlayer + CoreAVC-vel bármilyen 720p-t lagmentesen tudtam nézni egy s478-as 2.2 Cerka + 512 MB RAM + 64 MB-os Radeon 9200-vel.)

Weißturul: "nem értem miért női avatart választottál, én csak egyetlen egy esetben tettem volna ugyanezt."

Gondolom akkor, ha a lányokat szeretnéd.

:DDD :DDD

;]

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3254) F34R válasza Synthwave (#3253) üzenetére


F34R
nagyúr

oké oké :DDD hulladék lehet , Kmplayert én is szerettem (Potplayer váltotta )
CoreAVC sem rosz

A helyzet az, hogy gyűjtő vagyok, kb. 3 TB anime társaságában.

:Y nekem filből sem volt sosem annyi el kellene telni egy pár évnek mire tele menne :U

(#3255) Weißturul válasza Synthwave (#3253) üzenetére


Weißturul
senior tag

3TB?! Asszép, nekem a filmjeim és játékaim összesen nem nyomják ennek a harmadát se :Y

Profilképről: nem vagyok géj ;] arra céloztsm, hogy ha már az avatár engem személyesít meg akkor legyen már velem egynemű :D De ha női avatárt kéne választanom akkor Samus Aran :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#3256) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha van szabad helyem, akkor a havi átlagos letöltésem 350-500 GB (pedig csak 5 mbit-es net :) ). Szeretek betartalékolni előre. ^^

Nem olyan sok az a 3 TB, mint gondoljátok. Mondjuk ebből csak ~2,5 - 2,6 TB a valós anime (~300 sorozat + pár nagyfilm, a többi live action (meg Dél Park :) ); ST: Voyager + TNG + Enterprise (190 GB), Sliders 5 évad (40 GB), South Park 10 évad, meg pár nagy kedvenc film [pl. csak a Matrix meg Alien-trilógia 77 GB]).
Így - pusztán számszerűen - sokkal többnek tűnik, mint TC-ben böngészve. Igazából helyszűkében vagyok, nem is kicsit, de a mostani vinyórakkal...:(((

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3257) Weißturul válasza Synthwave (#3256) üzenetére


Weißturul
senior tag

Jó neked, nekem most füstölt el a 250GB-s Seagate és csak egy Maxtor 80GB va. helyette :W

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#3258) kenwood3 válasza Weißturul (#3257) üzenetére


kenwood3
őstag

Ha már itt tartunk, akkor elmondanám, hogy a régi gépembe (amit eladtam) a mai napig megy 80-as maxtor, pedig van már vagy 7-8 éve, hogy megvettem :K Azon kívül, hogy csak 80 giga nem tudom mi bajod vele? Emlékszem még a floppy-s időkre , amikor még 1 játékhoz 5 vagy több lemez kellett. Akkoriba tényleg lehetett a fejet a falba verni :K :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#3259) F34R válasza Synthwave (#3256) üzenetére


F34R
nagyúr

omg ugyanakkora a net és mégis , mondjuk én nem 24/7 be káratom meg nem is találok olyan tárat mindig amiről maxon csurog .
Nekem felesleges a BD ha nincs amin megjelenítsem, (ok sorry itt az LCD monitor de azon nem szeretek bambulni :)) )

őőőőő akkkor hol tartod a játékokat , zenéket ? :))

(#3258) kenwood3

kicsi kevéske , enyém sztem most halt meg másolás közben áramszünet volt remélem még újjáéled .Médialejátszó érzékeli gép nem :(

[ Szerkesztve ]

(#3260) Domxc


Domxc
senior tag

Fütyfürütty.

(#3262) kenwood3

Egyébként szvsz szabad ha egy bejegyzést is írtak hogy az oldal lefagyott. De mindegy.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#3261) Weißturul válasza kenwood3 (#3258) üzenetére


Weißturul
senior tag

Nem azt mondom, hogy bajom van vele, hanem azt, hogy kicsit elvett a kényelmemből: nem lehet fent az összes kedvencem, néha törölni kell.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#3262) kenwood3 válasza F34R (#3259) üzenetére


kenwood3
őstag

Ma már tényleg kevés, de életmentő is lehet ha van otthon 1 ilyen :K
(#3260) Domxc szvsz ezt nem szabad ph-n :U
(#3261) Weißturul ja, értem :)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#3263) F34R válasza kenwood3 (#3262) üzenetére


F34R
nagyúr

a nem megfelelő topicba írta egyébként van mikor megszánnak vele . :DDD

(#3264) ArchElf válasza Domxc (#3260) üzenetére


ArchElf
addikt

Szerintem ezt inkább magad töröltesd, hogy csak figyelmeztetés járjon érte...

F34R: PM-be, max...

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#3265) kenwood3 válasza Domxc (#3260) üzenetére


kenwood3
őstag

Ez igaz, de kérni már más dolog :K
(#3263) F34R Miért? Olyan sokszor kellett már neked? :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#3266) Weißturul válasza ArchElf (#3264) üzenetére


Weißturul
senior tag

Miért mi az az Ncore?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#3267) albert8 válasza Weißturul (#3266) üzenetére


albert8
addikt

Én se láttam még, de aszongyák jó :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3268) kenwood3 válasza Weißturul (#3266) üzenetére


kenwood3
őstag

Ha tényleg nem tudod, akkor megmondom. De ha tudod, akkor ezt a kérdést szerintem inkább a másik topikba kérdezd meg.

Mi az az ekezet dragasag??

(#3269) ArchElf válasza Weißturul (#3266) üzenetére


ArchElf
addikt

Mi micsoda?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#3270) F34R


F34R
nagyúr

Én sem tudom mi az a szar milliárdos vagyok én mindent megvásárlok amit meg nem csak is open source szoftvereket :DDD

(#3271) Weißturul válasza kenwood3 (#3268) üzenetére


Weißturul
senior tag

Valóban nem tudom, ennyire troll nem vagyok :U

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#3272) kenwood3 válasza Weißturul (#3271) üzenetére


kenwood3
őstag

Az egyik legnagyobb hazai torrentoldal.

Mi az az ekezet dragasag??

(#3273) Synthwave válasza F34R (#3259) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"meg nem is találok olyan tárat mindig amiről maxon csurog ."

A letöltéseim 95+%-a anime (netán OST, manga, artbook - tehát related), arra pedig megvannak a jól bejáratott csatornák. :) Magyarul (vagy magyar felirattal) meg kb. semmit nem szedek.
A seed 24/7 megy már 1 éve (jó, pár restart volt, meg egy-két alkalom, amikor turkálni kellett a gépben :) ).

"Nekem felesleges a BD ha nincs amin megjelenítsem"

Itt 21" Trinitron CRT. Azon is látszik ám a különbség.
Előbb utóbb meg úgyis veszek egy 82-es FullHD-s Sony Bravia-t is. :)

Van egy 5 GB zenei válogatás (meg a másik 70 GB *.flac anime OST :) ), ~15 GB-nyi manga. Meg még pár apróság. :)
Játékból nem sok van már. Az utóbbi időben nem játszom túl gyakran és akkor is csak régebbi címekkel. Ami lemezképben fenn van, az most csak a a Fallout 3 (+CotW és FWE mod ofc) és a Blazblue: Calamity Trigger. Meg egy installált CS 1.6 és War3 TFT. Amúgy még CoD 4 pörög néha (Quake Live-ot nem bírom már csuklóval :((( :((().

Van egy rakat dolog még lemezekre írva, de azokat már nagyon rég nem raktam a meghajtóba.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3274) F34R válasza Synthwave (#3273) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD

QL:
neked mennyi volt az accuracy -d ? nekem most nagyon ergya 19,5 % bár fél óra van benne semmi több nem régóta játszom vele.

(#3275) Weißturul válasza kenwood3 (#3272) üzenetére


Weißturul
senior tag

jó tudni, hogy mit kell kerülni... ;]

kisasszonyúr: függő vagy :DDD meg legalább van eszed, WC3TFT is fent van, eredeti?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#3276) kenwood3 válasza Weißturul (#3275) üzenetére


kenwood3
őstag

nem értem :U

Mi az az ekezet dragasag??

(#3277) Weißturul válasza kenwood3 (#3276) üzenetére


Weißturul
senior tag

Magas?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#3278) kenwood3 válasza Weißturul (#3277) üzenetére


kenwood3
őstag

Nem magas, de kinek szól a "kisasszonyúr"-os rész?

Mi az az ekezet dragasag??

(#3279) Weißturul válasza kenwood3 (#3278) üzenetére


Weißturul
senior tag

Majd magára ismer az illető, végtére trolltopik, nem? ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#3280) F34R válasza Weißturul (#3279) üzenetére


F34R
nagyúr

én tudom én tudom (kisasszony) /avatar/ (úr) = Ownf4te :DDD :C

(#3281) Weißturul válasza F34R (#3280) üzenetére


Weißturul
senior tag

Ötösalá, a nevét nem így kell leírni ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#3282) Synthwave válasza Weißturul (#3275) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

kibertrollaliggéjfiú ;] : Csak szeretem. És gyűjtöm.

"meg legalább van eszed"

Ezt eddig is tudtam :), de te mire érted?

"WC3TFT is fent van, eredeti"

Az.

F34R: "neked mennyi volt az accuracy -d ? nekem most nagyon ergya 19,5 % bár fél óra van benne semmi több nem régóta játszom vele."

29,8 - 30 % overall. Rail 48 - 50 (ez sokat romlott a régi időkhöz képest [75+]). A prediction shot-ok miatt a 70+ rocket sincs már. 8 évig Quake 3-maztam. Játszanám most is (ahogy CPM DeFRaG-ot is ;___;), de a kezem romokban..

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3283) Synthwave válasza Synthwave (#3282) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

(kicsúsztam a szerk. időből)

F34R: Ha Q3 / QL-ról van szó, akkor szinte csak duel.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3284) F34R válasza Synthwave (#3283) üzenetére


F34R
nagyúr

akkkor nekem még van mit fejlődni :DDD

(#3285) Synthwave válasza F34R (#3284) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ó, nekem is. Quake-ben mindig van hova.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3286) Weißturul válasza Synthwave (#3285) üzenetére


Weißturul
senior tag

Mindig van jobb ellenfél... InstaGib-ben legalább kijön ki a skillesebb.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#3287) Synthwave válasza Weißturul (#3286) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nagyon nem. Ott csak az jön ki, hogy ki a jobb pontlövő fegyverrel.

A skill a movement, taktika, powerupok időzítése (másodpercre, ill. az az esetleges item delay-ekkel való játék [pl. "ha most 5 másodperccel később veszem fel a piros armort, akkor szinkronba hozom a megahealth spawn-jával és akkor majd az enemynek választania kell, az egyik meg biztosan az enyém lesz, stb.]), pszichológia (az ellenfél fejével való gondolkodás), erőviszonyok helyes felmérése, health / armor management, helyzetek kikényszerítése, a kis előnyök felhalmozásának képessége (fegyver-előny, armor-előny, pozíció-előny, stb.), pályaismeret és végül a célzás összessége.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3288) Weißturul válasza Synthwave (#3287) üzenetére


Weißturul
senior tag

oké, igazad van :R ezt azért hoztam fel, mert én jól célzok ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#3289) Synthwave válasza Weißturul (#3288) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én is. :) De az önmagában kevés.

Quake 3 / Quake Live duel a legösszetettebb, legtaktikusabb, legösszetettebb skill-t igénylő FPS, ami csak létezik (még a CTF-et is ide vehetjük). Már a fluid movement megtanulása sem egyszerű, pedig az a legalapabb dolog.

Érdekes az is, hogy rutinos quakerek könnyen alkalmazkodnak bármilyen más FPS-hez, míg az egyéb "ligákból" érkező játékosok gondban szoktak lenni ezzel.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3290) Weißturul válasza Synthwave (#3289) üzenetére


Weißturul
senior tag

Miaza fluid movement :F
Jöjjenek csak Arma2-zni a kvékerek ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#3291) Synthwave válasza Weißturul (#3290) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Circle strafe, strafe jump (vagy half-beat strafe), airstrafe (akár overbounce is) persze szépen, minden objekt-be elakadást mellőzve. Az egész játék alapja.

"Jöjjenek csak Arma2-zni a kvékerek"

Mennek. És pikk-pakk átszoknak.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3292) Weißturul válasza Synthwave (#3291) üzenetére


Weißturul
senior tag

Miva?! Dú jú szpík ungáris?

Arma2-re nehéz átszokni. Ott erős, sunnyogós, magasfűből fél kilóméterről sorozós, gerillaharcmodoros, egy golyótól elhasalsz lövölde, nem pedig beamfetaminozott gumimacis ugrabugra, rakétávalmagamalá, tízmétermagasrarepülős, stb árkád ;] :DDD

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#3293) Synthwave válasza Weißturul (#3292) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen. Ha érdekelnek a fogalmak, YT-on biztos találsz videot.

Tudom. Itt az a lényeg, hogy ha jó vagy Quake-ban (és itt még nem kell világklasszis szintre gondolni), akkor összeszedtél egy masszív skill-t és könnyen átszoksz bármilyen más FPS fizikájára, lövésmodelljére és játékmenetére. Tapasztalat. ;)

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3294) Weißturul válasza Synthwave (#3293) üzenetére


Weißturul
senior tag

Jó, gyere ArmaA2-zni ;]

Egy dolgot viszont nem tanít a Quake: csapatmunka

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#3295) Synthwave válasza Weißturul (#3294) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Adj egy Arma2-őt és megyek (bár nem vagyok oda érte). De csak akkor, ha megvan a min. fix 60 fps a gépemen.

Amúgy ez a dolog nem hit kérdése; az összes true quaker tudja, a többiek meg csak hitetlenkednek. :)

"Egy dolgot viszont nem tanít a Quake: csapatmunka"

Ez sem igaz. Gondolom még nem láttál pro CTF és TDM mérkőzéseket. Vagy ha igen, akkor nem értetted, hogy mit miért csinálnak és azért állítasz ilyet.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3296) Weißturul válasza Synthwave (#3295) üzenetére


Weißturul
senior tag

Nincs az a gép amin elmegy 60FPS-sel, főleg a te 6150LE-den ;] :D
Csapatmunka: maradjunk annyiban, hogy más megközelítést igényel egy BF-es csapatmunka. Ja, és a mezei kvékerek vannak olyan jók, mint a profik? :U

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#3297) Synthwave válasza Weißturul (#3296) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Van egy 1 GB-os GTS 250 is. De akkor elég komolytalan engine. Fix 60 fps alatt nem játszom multi FPS-t (CoD-ot 76 alatt, Quake-t 120 alatt).

A csapatmunka meg csapatmunka. A definició: a csapattagok hatékony összedolgozása egy közös cél elérésének érdekében.

"Ja, és a mezei kvékerek vannak olyan jók, mint a profik?"

Ez a kérdés teljesen értelmetlen. És nem csak a Quake esetében. Remélem te is látod.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#3298) kenwood3


kenwood3
őstag

Reggelt!
Volt valakinél ilyen [link]? Nekem is jött mail :U

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#3299) h1n1_900 válasza kenwood3 (#3298) üzenetére


h1n1_900
senior tag

:K :W

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#3300) ch003067 válasza kenwood3 (#3298) üzenetére


ch003067
addikt

Volt igen :F De nem tudom mi az isten haragja volt ez :F

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Trollok komolyan
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.