Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Trollok komolyan

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:33

LOGOUT.hu

Üdv a trollok között!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23401) #33253120 válasza customer114 (#23399) üzenetére


#33253120
törölt tag

Figyelj már, most tényleg ekkora hajcihő a leendő arcképed?

(#23402) customer114 válasza #33253120 (#23401) üzenetére


customer114
senior tag

Kényszerítettek, hogy hozzászólásokat írjak ahhoz, hogy végre új avatárom legyen. :D

Más, épp most fejeztem be a cenzúrázását:

Réges rég egy messzi messzi galaxisban:

[ Szerkesztve ]

(#23403) EmberXY válasza somogyib (#23400) üzenetére


EmberXY
addikt

A mondanivaló egy dolog, de ha a megvalósítás gagyi, akkor ez nálam levon az élvezeti értékéből. Az animációs filmek külön kategória, nálam az már eleve negatívról indul, a South Park az a kategória, amit elviselek.

Kíváncsi leszek majd a filmre, nemsoká megnézem a fennmaradó részt is, aztán majd értékelem (eddig összességében tetszik, ráadául az imdb értékelése ugyanolyan mint a Martian-é, az pedig nagyon megfogott, ezért bízok ebben is).

A Passengers-t szerintem nem láttam, de utánanézek.

Az Interstellar-t láttam, kifejezetten tetszett. Van benne 1-2 olyan dolog, amit nem igazán tudok megenni, de úgy általánosságban jól össze van rakva. Szeretem a hosszú filmeket, ez is asszem majdnem 3 órás, szeretem, amikor "Ádám-Évától" kezdik a sztorit és minden szál ki van rendesen dolgozva, közben vannak fordulatok, és az x-edik fordulatnál amikor látod, hogy még mindig van több mint 1 óra a filmből, az nagyon izgalmas.
Pozitívum, hogy a mesterséges intelligenciát egyszer ebben a rohadt életben oda tették egy filmben ahol a helye van: nem akart öntudatra ébredni, az embert szolgálta, kérdés nélkül hajlandó volt magát feláldozni ha a helyzet úgy kívánta és az ember se siránkozott emiatt egy percig se.

Up the Irons!

(#23404) somogyib válasza customer114 (#23402) üzenetére


somogyib
őstag

Ebből semmi sem hihető, minden kitakarva.

(#23405) EmberXY válasza somogyib (#23404) üzenetére


EmberXY
addikt

Kis kutatómunkával ki lehet nyomozni, szegény Customer meg már órák óta a cenzúrán dolgozik... ;]

[link] Már csak a színeket kell behelyettesíteni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#23406) somogyib válasza EmberXY (#23403) üzenetére


somogyib
őstag

Igen. :K Görti karaktere nagyon jól meg van írva, nekem is az tetszett legjobban a filmben.

Más szempontból meg a színész képessége zseniális. Még nem láttam olyat, amiben a színész ennyire jól hozott volna két eltérő típusú karktert. Le a kalappal Sam Rockwell elött.

[ Szerkesztve ]

(#23407) customer114 válasza EmberXY (#23405) üzenetére


customer114
senior tag

Ha már úgy is megtaláltad, akkor felfedem:

;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#23408) #33253120 válasza EmberXY (#23403) üzenetére


#33253120
törölt tag

Animációs vonalon két régi nagy kedvencem a Vampire Hunter D: Bloodlust, és a Cowboy Bebop.
Az első kellőképpen eklektikus térben játszódó fiction történet.
A második már valamennyire Sciene-Fiction, de boncolgat jó témákat. Csak hosszú. :D
Szerk.: Hosszú, de cserébe jó a zenéje. :)

[ Szerkesztve ]

(#23409) EmberXY válasza #33253120 (#23408) üzenetére


EmberXY
addikt

Az első nagyon hasonlít a Dragonball-ra, hogy ez pozitívum vagy negatívum, még nem tudom. :D
Egyébként az animék tekintetében nem rendelkezem túl nagy ismerettel, ez a stílus teljesen kimaradt nekem (ugyebár az anime nem ugyanaz mint az animációs film, előbbi japán jellegzetes stílusjegyekkel rendelkezik, utóbbi meg egy átfogó kategória mindenre ami nem realisztikus.

customer114: De ez megvan, hogy így közvetett módon nyilvánosságra hoztál egy privátot? ;]

Up the Irons!

(#23410) customer114


customer114
senior tag

Jelentés kérek, mit vásároltatok ma?

(#23411) EmberXY válasza customer114 (#23410) üzenetére


EmberXY
addikt

Reggel vettem egy kiló narancsot a SPAR-ban. És te?

Up the Irons!

(#23412) customer114 válasza EmberXY (#23411) üzenetére


customer114
senior tag

Sonkás szendvicset, egy sajtos pogit meg kávét.

(#23413) EmberXY válasza customer114 (#23412) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez bizony kiadós reggeli lehetett.

Up the Irons!

(#23414) customer114 válasza EmberXY (#23413) üzenetére


customer114
senior tag

Volt még maradékom tegnapról. :D

Illetve most vettem kesudiót és sört is. :K

(#23415) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na be lett mar fejezve az a film?:D

Live-Die-Respawn

(#23416) customer114 válasza oriic (#23415) üzenetére


customer114
senior tag

Megnéztem imdb-n és tagek között volt egy ilyen rész: "dráma"
Olyan gyorsan ütöttem le a monitort az asztalról, hogy leesett a macskára miközben lerepült az asztalról.

A kert végébe temettük el tegnap este.

[ Szerkesztve ]

(#23417) somogyib válasza customer114 (#23416) üzenetére


somogyib
őstag

Monitort is szoktatok temetni?

(#23418) oriic válasza somogyib (#23417) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mar az egi pixelmezokon pihen.:D

Live-Die-Respawn

(#23419) customer114 válasza somogyib (#23417) üzenetére


customer114
senior tag

Csak, miután leestek az asztalról. :(

(#23420) EmberXY válasza somogyib (#23406) üzenetére


EmberXY
addikt

Egyébként én az Interstellar-os MI-ről beszéltem, egy kicsit elbeszéltünk egymás mellett, de sebaj, közben sikerült végignézni ezt is. :D
Hol is kezdjem?
A közepén megkönnyebbültem, amikor kiderült, hogy tényleg klónokról van szó, addig azt hittem én vagyok olyan hülye, hogy nem értem a tudathasadás művészi megformálását, de így rendben volt. A sztorit is itt kezdtem komolyan venni, egyébként az is rendben volt, tetszett, hogy itt-ott elengedtek 1-2 információmorzsát, ami azt mutatta, hogy valami nincs rendben, és hogy ezek csak később tudatosultak (pl a "mentőosztagosok" arcképe már önmagában nem sok jót sugallt, stb).
Izgalmas, jó kis történet, DE amit nem értettem (tudod, a logikai hülyeségem :D), hogy minek kellettek a klónok egyáltalán, amikor full automatán is mehetett volna az a 2 bányagép, ráadásul azért az 1 fős személyzetért minek kellett akkora bázis, több rover parkolóval, dokkolóval, akármivel, és hogy a cég minek vállalt ekkora kockázatot, ahelyett a zavaróállomások helyett simán megoldhatták volna a távvezérlést is akár (bár Görti elméletileg kapott utasításokat, szóval mégiscsak volt valami kapcsolat) Indokolatlannak érzem ezeket, de nyilván ez csak az én hülyeségem. ;]

Up the Irons!

(#23421) EmberXY válasza customer114 (#23414) üzenetére


EmberXY
addikt

Kesudióra sört? Micsoda pazarlás... Egyáltalán mi az a kesudió? :D

Up the Irons!

(#23422) customer114 válasza EmberXY (#23421) üzenetére


customer114
senior tag

Micsoda pazarlás

Múltkor vettem avocadot és csináltam fokhagymás/sajtos krémet SPAR-os toast"kenyérrel". De szerintem ide sorolható jaaaa most esik le, hogy te a sörre értetted a pazarlást. :DD

(#23423) oriic válasza EmberXY (#23420) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó de összességében tetszett? :D

Live-Die-Respawn

(#23424) somogyib válasza EmberXY (#23420) üzenetére


somogyib
őstag

Nagyon szőrszálhasogató vagy. :D Akkor a jediknek is minek a kard, ha kézzel meg tudják állítani a lézersugarat, meg ki tudják tépni az ellen kezéből a fegyvert. :)

(#23422) customer114 avokádó, fokhagyma, sajt... Így hamar el fogsz patkolni. Inkább csak a sört idd meg. :D

(#23425) customer114 válasza EmberXY (#23420) üzenetére


customer114
senior tag

Tudom nem nekem van címezve, de én ezekből csak ennyit látok: [kép] ;]

(#23426) EmberXY válasza oriic (#23423) üzenetére


EmberXY
addikt

Összességében igen. :D

somogyib: szerintem is f***ság a lézerkard, jól rámutattál a lényegre, ráadásul a lézerfegyvereknek is hangja van a világűrben. És még mennyi minden... ;]

customer114: A sör is pazarlás, mert egyes számban van. Apropó, látom meg is van az új arcképed :Y

Up the Irons!

(#23427) #33253120 válasza customer114 (#23410) üzenetére


#33253120
törölt tag

Reggel 06:20 2 kávét. (Felváltva fizetjük a buszos sorstárssal.) Majd 06:24-kor egy 25dkg-s magvas bajor cipót.
Majd 06:38 körül egy nagy fehér Pall Mall dohányt, meg hozzá sárga Pall Mall hüvelyt, egy kólás Hellt, na meg egy frankó extra erős espresso-t.
06:40 0.5l bubis víz, tepertós pogácsa.
12:01 kollégának két kifli, kv, körtés Hell. (Nem volt kólás).
16:10 Anyámnak 5-ös, 6-os lottó, meg egy EuróJackpot.
16:12 Fájdalomcsillapító sör, és mivel erős lenne magában higítottam 0.5dl vodkával. (Tegnap kifázott a derekam, ma déltől mozdulni alig bírtam)
17:10-18:50 Kedvet kaptam az elsötöl, így még pár sör, pár vodka lement. :)
Ivászat a hétről ennyi, hétfőn pályaalkalmassági vizsgálat. :)

(#23428) somogyib


somogyib
őstag

customer114 készül az arckép? Mutathatnál valami eredményt.

Más:

Nyereményjátékot nyomjátok?

(#23429) EmberXY válasza somogyib (#23428) üzenetére


EmberXY
addikt

Én kihagyom, valahogy nem látom értelmét. Sok a kérdés is, fogalmam sincs a témáról se, guglizni is lusta vagyok, namegaztán úgyis csak "azok" nyerhetnek.... :D

Up the Irons!

(#23430) somogyib válasza EmberXY (#23429) üzenetére


somogyib
őstag

Igen, az előző könnyebb volt. Most sok és szar kérdés van, nem vagyok a válaszokban teljesen biztos. :)

[ Szerkesztve ]

(#23431) pikszel válasza somogyib (#23428) üzenetére


pikszel
őstag

Most mentem végig a maradékon, az utolsó kérdésen kívül nem igazán volt fogós kérdés, de azzal elszöszöltem egy darabig.

(#23426) EmberXY: Pláne, ha illetéktelenek kezébe kerül. Bocs a minőségért, de valami régi mobilos felvétel :DDD

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#23432) pikszel


pikszel
őstag

Ha már filmek és sci-fi a téma, a Gravity-hez mit szóltok? Túl mély történte ugyan nincs, de szerintem megfelelően feszes, és az elején, azzal a 17 perces vágatlan jelenettel engem megvett kilóra. De az ugatós jelenet is nagyon megfogott. Egyébként a spin-off sem rossz.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#23433) EmberXY válasza somogyib (#23430) üzenetére


EmberXY
addikt

Ki lehet ezeket guglizni több-kevesebb idő alatt, azzal nincs gond (nem egy kódtörő versenyről van szó), de én személy szerint valamiért nem ugrálok érte. Nem érzem azt, hogy lenne értelme.

pikszel: aranyos felvétel, már a múltkor is megnéztem a csatornán ahonnan az AR-es videót linkelted. Olyan verziót is szívesen megnéznék, ahol a monitort kettévágja, gondolom azzal egy kicsit több utómunka lenne. :D

A Gravity tetszett, Sandra Bullock kellemes csalódás volt, mert hogy nem igazán bírom a filmjeit, de ebben kifejezetten tetszett az alakítása.

Up the Irons!

(#23434) somogyib válasza pikszel (#23432) üzenetére


somogyib
őstag

Látványfilm, de annak jó. Amúgy meg lapos történet, nyálas jelenetek, az önfeláldozó dzsorzs klúni jelenetnél kapartam az arcom.

(#23435) #33253120 válasza pikszel (#23431) üzenetére


#33253120
törölt tag

(#23436) pikszel válasza #33253120 (#23435) üzenetére


pikszel
őstag

Na ez új nekem :DDD

(#2343) EmberXY: Ha lenne időm még ilyenekre...

(#23434) somogyib: Látványfilm volt, az nem vitás, de annak ötös. Moziban láttam és lenyűgöztek a képei. Nyilván nem egy 2001: Űrodüsszeia, de nem is az a kategória.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#23437) EmberXY válasza somogyib (#23434) üzenetére


EmberXY
addikt

Azt aláírom, hogy nem a legjobb színészpárossal csinálták (egyiket sem tudnám sci-fiben elképzelni, bár Bulldog-ot láthattuk már pl a Pusztítóban, Clooney-nál nem emlékszem ilyenre), de nekem tetszett.

Up the Irons!

(#23438) pikszel válasza EmberXY (#23437) üzenetére


pikszel
őstag

Sandra Bullock nekem is olyan, hogy a színészt látom, nem a megformált személyt. Ez alól talán ez a film és a Speed kivétel.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#23439) EmberXY válasza pikszel (#23438) üzenetére


EmberXY
addikt

Az is egy jó kis akciófilm volt, még talán abból a klasszikus korból, ahol nem volt az ilyesmi agyon CGI-zve. :K

Up the Irons!

(#23440) customer114 válasza somogyib (#23428) üzenetére


customer114
senior tag

Alakulok, még van vele egy kis munka, de itt járok:

(#23441) #33253120 válasza customer114 (#23440) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez valami kölyökkoromból ismert Playmobil figurára emlékeztet. :)

(#23442) somogyib válasza customer114 (#23440) üzenetére


somogyib
őstag

És még a 114 is rajta van. :)

T_chris elsőre Playboy-t olvastam. :D

(#23443) EmberXY válasza customer114 (#23440) üzenetére


EmberXY
addikt

Furán hat a telefon után...

A szélei kicsi pixelesek, nem?

Up the Irons!

(#23444) somogyib válasza EmberXY (#23443) üzenetére


somogyib
őstag

Én még annyit megjegyeznék, hogy a kontúrok recések, és szerintem a modik kisebben fogják kérni (most 52px magas, szerintem 50 vagy 48 lesz az elfogadott).

(#23445) somogyib


somogyib
őstag

customer kb. ilyen kontúrok kellenének mint itt:

Meg talán a méret is.

[ Szerkesztve ]

(#23446) pikszel válasza customer114 (#23440) üzenetére


pikszel
őstag

Ezt ugye nem ilyen kicsiben rajzolod? Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor kb. 500x500 picxelben rajzold, így nem lesz gond a többféle méret generálásával.

(#23441) T_chris: Valóban olyan, nekem voltak kalózaim ágyúval, meg indiánok totemoszloppal.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#23447) EmberXY válasza somogyib (#23444) üzenetére


EmberXY
addikt

Én se hittem egy percig se, hogy ez valaha átmehetne... ;]
Még abból sem ocsúdtam fel, hogy egyáltalán engedik, hogy valaki saját magának csináljon arcképet... :F

Up the Irons!

(#23448) pikszel válasza EmberXY (#23447) üzenetére


pikszel
őstag

Ha megfelel a követelményeknek, akkor elfogadják. A sajátomat is én hoztam össze. Kis csavar benne, hogy a keze lehet a szárnya is, a feje pedig a monogramom ;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#23449) somogyib válasza EmberXY (#23447) üzenetére


somogyib
őstag

Az offtopikba be lehet rakni saját szerkesztéseket, ha a modik jónak találják akkor mehet. Bár ilyen kevés van, mert itt nem csak a ps-hez kell érteni, hanem tisztában kell lenni az "irányelvekkel".

pikszel monogram :F

[ Szerkesztve ]

(#23450) pikszel válasza somogyib (#23449) üzenetére


pikszel
őstag

PZ
Az aláírásom is kb. ennyi.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Trollok komolyan
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.