Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Trollok komolyan

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:33

LOGOUT.hu

Üdv a trollok között!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22289) #33253120 válasza Apika (#22288) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1
Az a jó, hogy annak ellenére, hogy nem iszok ilyesmit még szoktam vásárolni. Szokott néha pár Dani jönni hozzám (Dani=kihordani-behordani ember) főleg nyáron. Hát hallod.... Ha szart akarnak inni, akkor igyák.
De nem veszek nekik 2l-es extra karatés bort, mert akkor a melót sem bírják megcsinálni. :)
De vannak ilyen feltörekvő gagyi márkák, mint pl a Léthé (alatta kisbetűvel írva egyfajta társadalomkritika fogható fel: "A feledés istennője" szóval ez nem a minőségi alkoholfogyasztásról szól) meg pár másik ilyen csoda. Volt olyan amiben rugót találtunk. :) (Majd keresek fényképet) Pár hete kertrendezésre hívtam két Danit, hallod annyira koszos volt a boltban a borosüveg (belülről!) hogy azt mondtam ezt nem veszem meg nekik. Kaptak LaFiesta-t. Na egyrészt melegük lett, mert hasonlóan itták mint a karatést, másrészt még majdnem lebasz*ak, hogy ettől nem áll be a napi elhülyülés és ezért ez a bor szar. A részegség megvolt, az elhülyülés nem. Elkezdtem rájönni, hogy ez a réteg nem beba*zni akar, hanem semmit nem akar tudatosan kezelni ha teheti. (Szar a bor, mert nem hat, de elindulni nem bírt.a biciklivel, mert hat, csak nem hülye tőle.) Azaz ide ha tetszik ha nem karatés bor kell. Ha rómában élsz, élj úgy mint a rómaiak. :D De próbálok nem ebben a gondolatkörben mozogni. :)
És majd lesz egy aranyos sztori '85 környékéről ha elvégeztem a mai napra magamnak kirótt feladatokat.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Trollok komolyan
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.