Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-10-13 09:58:43

LOGOUT.hu

TP-LINK routerek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170) mzso


mzso
veterán

Hello!

Adott egy TL-WR941ND, TL-WN951N kombináció. A gép amiben az WLAN adapter van kemény 9-10 méterre van. Egy kicsit mindig mindig is furcsán működött mert amikor az elején telepítettem a drivert a régi gépen befagyott teljesen. Aztán simán csak az atheros drivert feltéve működött egy ideig. Utána elkezdett gyakran befagyni a gép. Utána rájöttünk, hogy "vissza lehet hozni" a fagyhalálból a hangszóró kapcsolgatásával, meg mobiltelefonnal meg még kitudja mivel ami impulzust küld. Utána még később már alig működött folyton befagyott nem nagyon csatlakozott. Amikor átraktam a saját gépembe az adapter akkor mindig hiba nélkül ment (a router az én szobámba van amúgy). Utána volt egy gép és operációs rendszer csere. Úgy már ott sem fagyott viszont továbbra sem működött. Ha csatlakozni is tud a hálózathoz akkor sincs adatátvitel és hamarosan megszakad a kapcsolat. Viszont átvíve a másik szobába, ami az enyém mellett van és nem átlósan a folyosó másik oldalán, működik úgy hármas erősséggel...

Találkozott valaki hasonlókkal? Mit lehet csinálni?
Lehet például valahogy növelni a jelerősségen, vagy valahogy máshogy javítani a kapcsolaton?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.