Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz vaakuum #30298 üzenetére

    A láda beleszámít a tatyó tartalmába, nem lehet végtelenségig gyűjteni. Kibontod, ami jó azt átrakod stashbe, a gyerek meg kiveszi. De ha nem bontod ki, akkor kevesebb helyet foglal addig, amíg kibontásra kerül, viszotn nem, tudod a kibontatlan ládát a stashbe áttenni.

    (#30299) Akra_hu
    Ahogy mondod, ha ráviszed az egeret a csíkra, ami mutatja az értéket, akkor kiírja, hogy mit is csinál. A kérdésedre a válasz az, hogy fegyverfüggő, mert mindegyiknek más a jellemzője, de általánosságban elmondható, hogy a visszarúgás javítása az hasznosabb, de vannak kombók (pl AB-nál Famas+másik fegyver) ahol meg nem is lehet semmilyen ilyen módosító rajta.

    (#30300) Fényvadász
    Igen, vannak szituk, amikor szivatópálya...
    De vannak helyzetek, amikor meg pont az ellenkezője, tegnap egyedül toltam egyet, odamentem egy kimentésre (full arany cuccban), volt még 20 percem, csak mondom haladjunk, de a hunteremet éppen csak megláttam már feküdt is, a 2 másik játékos kb 3 sec alatt leszedte. Mi voltunk az utolsó 3 játékos, és ez volt az első kimentés :DDD :C

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés