Jaa, hogy ma nem is lesz vb meccs csak szombaton. :B

Tehát akkor a szombati vb meccsekkre mit gondoltok?

evitiguF
senior tag

Valaki ezt elmagyarázná nekem?
[kép]
Ez a 90percre vonatkozik? Mert erre utalást nem találtam, de itt valamelyik biztosan nyer/továbbjut...
Úgy értem, hogy 90perc (plusz esetleges hosszabbítás+11esek) után lesz egy győztes.

(#170703) Soulfly842 válasza Lacy6 (#170700) üzenetére

Soulfly842
addikt

A franciákat valószínűleg én is megteszem (sőt, gondolkodok a mindkét csapat szerez gólt és nyernek a franciák -on).

Az Uruk ellen tenni a Portugálokat szerintem több mint veszélyes... Az uruk védelme az Atletico két belső védőjére épül... Nem elsőnek fognak farkasszemet nézni CR-vel.. Én azt valószínűleg kihagyom, vagy nem győzelemre fogok tenni :) Egy lényeges eltérés lesz, hogy itt nem egy Real-val, vagy egy Barca-val kell szemet néznie Gimeneznek és Godin-nak (arról nem is beszélve, hogy olaszországban Caceres is tanult egy s mást...) nem több zseniális játékos osztja meg a védelmet, hanem csak CR... jó-jó, akkor is okozhat bonyodalmat, de azért a helyzet mégis csak más :)

Sokat beszélünk a Suarez-Cavani kettősről (akik egyre jobb formába is lendülnek), de ne felejtsük el azt a védelmet se...

Inkább rakom akkor már a horvátokat a dánokkal szemben ;)

Ez a rendes játékidőre vonatkozik, plusz az a pár perc hosszabbítás, amit a bíró kiszab (ha döntetlen az állás akkor az a fogadási esemény bukta) és utána jön a döntetlen miatti hosszabbítás és a 11-esek..

(#170701) SzlobiG

Ki kell találni, hogy mit is szoktunk ilyenkor csinálni, amikor nincs VB meccs :DDD ;]

Előző hsz-ben már írtam a két meccsről :)

Mai eseményekhez kapcsolódóan:

(#170705) Örni válasza Lacy6 (#170700) üzenetére

Örni
senior tag

Nekem ott nagyon tetszik a Francia hendi D, de a sima h is jól fizet.

Belga Japán h tuti, Horvát Dán h is jó.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#170706) lacy86

lacy86
addikt

Ha tettem olyan fogadast a VB elott, hogy Panama rugja a legkevesebb golt.
Akkor ezt mikor zarjak már le?
Panama mar kiesett, ha jol lattam ok rugtak a legkevesebbet
TippmixPro-n raktam

(#170707) Joker88

Joker88
őstag

szerintem a döntő után.. de ne legyen igazam..

Ötnél megálltam, de azért hiszek (hinni akarok) benne :D

A franciákra egyébként kifejezetten kíváncsi vagyok.

Kicsit olyan az egész csapat, mintha félgőzzel szórakozott volna az utóbbi időben.

Már az olaszok elleni felkészülési meccsen is az látszott, hogy szép nyugisan nyújtott egy 40 % -os teljesítményt - de ugyanez látszódott a csoportmeccseken is... :)

Ma minden kiderül majd az elméleti szemlélődés gyakorlati realizációját tekintve :)

(#170713) B-L-A-C-K válasza Soulfly842 (#170712) üzenetére

B-L-A-C-K
titán

Ennyit megér bohóckodásnak...Mondjuk túl papírforma az a baj, Portugáloknál meg azt érzem nem nyernek amúgy, de bármi lehet persze.

(#170714) Soulfly842 válasza B-L-A-C-K (#170713) üzenetére

Soulfly842
addikt

"Portugáloknál meg azt érzem nem nyernek amúgy"

Én az urukra tettem ;] nem a portugálokra. Vagy csak a szövegkörnyezeted félreérthető? :)

addikt

Papiros szelvénynél még mindig számít a túlóra a szogleteknel?

PSN: xszabikax

(#170717) #86564352

#86564352
törölt tag

Szerintem ma Franciaország és Uruguay. Külön és horvátokkal is kombival.

(#170718) #86564352

#86564352
törölt tag

Addig is legyen valami: 2-kor finn meccsek, duplázósnak Honka-Rovaniemi V kétesélyben

addikt

Igaz, hogy ma Juditnak a cipzárok a felsőjén semmilyen funkciót nem látnak el, de ha a férfiember a logikai képlet mentén így el kezd gondolkodni - akkor egy ilyen paradoxon mentén - a rejtély feloldása érdekében más vizuális narratíva rajzolódik ki :D

(#170721) #86564352 válasza #86564352 (#170718) üzenetére

#86564352
törölt tag

Ez jött, tegnap a Lahti volt ilyen. Finneknél érdemes döntetlenre menni.

(#170722) Soulfly842

Soulfly842
addikt

Remélem lesz itt argentin sírás-rívás :)

Volt már kapufa, most tizenegyes... :) hmm :)

Bent is van az :)

Ha ez az argentin csapat kitámad, akkor ez a sok fiatal suhanc szét fogja futni őket a saját térfelükön :D

(#170723) LyonnaisFan1 válasza Soulfly842 (#170722) üzenetére

LyonnaisFan1
őstag

Mpappé mekkorát futott, te jó ég :Y
Rojoéknak igen nehéz dolguk lesz vele, és benne lehet a meccsben egy argó piros.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#170724) #86564352

#86564352
törölt tag

Ez az Griezmann! Milyen buta büntető volt, köszönöm :)

(#170725) odrif válasza #86564352 (#170724) üzenetére

odrif
MODERÁTOR

Én is tettem a 11-est erre a meccsre ez jött is gyorsan.
Mellette van még az Uru-Portugál meccsen a sárga lap 4,5 alatt.

Én szó'tam. :P

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

törölt tag

Mekkora kapásgóóóól úristen ez az! Gyerünk francik!

senior tag

Ezt a meccset tuti nem overre raktam volna, erre már 4 gól van :)

(#170733) ZsoltG60 válasza #86564352 (#170730) üzenetére

ZsoltG60
aktív tag

meglesz az......bár ide még kell a szöglet 8,5 over ami esélytelen.. :(

Az első úgy néz ki kuka, de a második életben van ..érdemes levédeni valamivel ? :U

törölt tag

ZsoltG60 újabb 11-es előbb lesz mint szöglet :D argentinoknak elborul az agyuk vagy nem érik utol a gyors franciákat
Nyerés van ma, kivégzés. :)

(#170736) Prien

Prien
addikt

Most pedig tessék begőzölni argentínok, nekem piros lap kell!

addikt

Én ha alkalmatlan lennék egy játékrendszerre, akkor nem raknám be magam a kezdőbe :D

addikt

Az gondolom neked is megvan, hogy ebben a válogatottban csak Messike haverjai vannak. :DDD

Don' cry for me Argentina... :P :C

(#170743) tigipuf

tigipuf
senior tag

Na aki most élőzött,és jól pakolászta a következő gólokat,az szakíthatott jócskán.
B-L-A-C-K, nem élőztél?

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#170744) ZsoltG60 válasza ZsoltG60 (#170733) üzenetére

ZsoltG60
aktív tag

Na most vagyok gondban... :U
mi legyen az esti meccsel :F itt már bármi megtörténhet, ha az előbbi meccset nézzük. jöhet akár egy nagy 0-0 is :U

Lumia 950XL

(#170745) #86564352 válasza Soulfly842 (#170740) üzenetére

#86564352
törölt tag

Amikor nem játszott a válogatottban Messi akkor még szarabbak voltak. Nem jó csapat egyszerűen, tuskók csak valahogy mindig lőttek gólokat 4 éve is, most már az mák volt kijutottak és megúszták valahogy a csoportot. Hasonló gondjaik voltak mint az olaszoknak. Otamendi, Fazio milyen alakok ezek, alkalmatlan edzőjüknél Dybala, Higuain és Agüero egy se kezdőben... Még abban is bosszantóak rúgdosnak, de azért piros nincs. Bénák, de azért lőnek három gólt valahogy. Ma végre takarodhatnak haza őrült Maradonástul, nincs bennük semmi szimpatikus. Európai csapat nyeri remélem a tornát, francia, horvát, belga erősek és csodával még az angoloknak is lehet keresnivalója. Most nincsenek úgy széthájpolva mint Rooney idejében Capelloval.

ZsoltG60 Este az Atletico Madrid URU védőkben és a Suarezékben bízom. Még gólt sem kaptak eddig. POR igazából Ronaldo vagy semmi szerencsejáték.

(#170746) Örni

Örni
senior tag

És csak jött a francia hendi D 4,5-ért, persze nem raktam, csak sima H-t. Mondjuk én 1-0-ra számítottam, nem 4-3-ra :)

(#170747) Humbucker válasza ZsoltG60 (#170744) üzenetére

Humbucker
senior tag

Én az esti meccset sima H-ra tettem. Szerintem Portugália nagyon nem egy kategória Uruguay-al. Én bízom benne, hogy Cavanniék sz.rrá verik Ronaldoékat :D