Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#169201) Örni válasza Soulfly842 (#169199) üzenetére


Örni
senior tag

Én Reál - Pool GG+over 2,5-öt raktam, mellé Fradi H és Mezőkövesd - Újpest GG. Erre Mezőkövesd nem rúg otthon gólt :(

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#169202) Soulfly842 válasza Örni (#169201) üzenetére


Soulfly842
addikt

A VB csoportmeccseket várom már nagyon :) VB-EB csoportmeccsekkel minden évben szoktam elég jó nyereményt kihúzni... Az egyenes kiesés már nagyon veszélyes, de a csoportmeccsek azok a tutik :)

(#169203) Dan-szan válasza Soulfly842 (#169199) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Az a baj nehéz úgy rendet rakni hogy meg van kötve a keze :(
Kár ezért a Lokiért, sajna nem az a legnagyobb gond hogy nincs eredmény, semmi nem maradt a "régi" Loki erényekből.

[ Szerkesztve ]

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#169204) Örni válasza Soulfly842 (#169202) üzenetére


Örni
senior tag

Na, akkor majd írd be ide is a tippeket, mert VB-vel is bukni szoktam általában :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#169205) Soulfly842 válasza Örni (#169204) üzenetére


Soulfly842
addikt

Én az egyenes kieséssel szoktam inkább csak :D döntő, elő-, és negyeddöntő tiltó listás lesz :D

A History Channelen is kezdődik egyébként a VB láz ma :)

[link]

A cikkben az alrészek címei vagylagosabban lettek lefordítva, de ma az alábbi két rész lesz a A futball legnagyobb pillanatai /Football's Greatest Moments/ -ból:

21:00-22:00
Pelé, Argentína és a diktátorok

22:00:23:00
Hozd el nekem Diego Armando Maradona fejét

[ Szerkesztve ]

(#169206) #04441088


#04441088
törölt tag

De nagy szarházi ez a Wawrinka. :DDD

(#169207) Örni válasza Soulfly842 (#169205) üzenetére


Örni
senior tag

Akartam írni, hogy én inkább majd ezt nézem, de olyan ostobának tűnnek, hogy még sem :)

[ Szerkesztve ]

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#169208) janos1988


janos1988
addikt

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#169209) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Gondolom Bale még nem lesz ott a hajnali hármas Mexikó - Wales barátságos meccsen :) Szegény még lehet fekszik valahol kábulatában, hogy mekkora gólt rámolt be ;)

(#169207) Örni
A régi 'oridzsi' mintha még lengébb lett volna! :D

[ Szerkesztve ]

(#169210) janos1988


janos1988
addikt

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#169211) Joker88 válasza janos1988 (#169210) üzenetére


Joker88
őstag

ahogy látom,az utolsókat rúgta a nyugtás-szalag :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#169212) pilóta


pilóta
nagyúr

Az hogy van, hogy a páros tenisznél lehet ilyenre fogadni, hogy kevesebb, mint 27,5?
Elméletileg sem lehet több. 7:6 6:7 után is max 27 lehet...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#169213) pilóta válasza pilóta (#169212) üzenetére


pilóta
nagyúr

Vagy a Roland Garrosson mások a szabályok?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#169214) #04441088 válasza pilóta (#169212) üzenetére


#04441088
törölt tag

Alapból a páros tenisz úgy szokott zajlani, hogy 2 szett győzelemig megy.
Tehát pl. 6-4, 4-6, aztán sok tenisz tornán 10 pontig megy az utolsó szett, de pontonkent, nem gamenkent. Szóval pl. 6-4, 4-6, 10-8... RG-n annyi a különbség, hogy a döntő szett nem 10 pontig megy pontonkent, hanem rendes szett, gamenkent.
És amit írtál nem tudom hogy jött ki. 6-7,7-6, de ez 1-1, és döntetlen nincs tenisz meccsen... De ez ugye 26 game. Utána akár RG párosban, akár más tenisz tornán vagyunk bőven atlepjuk a 27-et, amit írtál.

Én anno azon basztam fel magam, hogy sportingbeten férfi RG teniszen volt olyan fogadasi lehetőség, hogy 17,5 game alatt vagy felett. Mivel 3 szett győzelemig megy a férfi RG, így 18 game az alap, ha valaki 6-0 ra hozzá mindharmat. És akkoriban toltam is rá allint, és lezartak a fogadást, amint véget ért a meccs, vagy 2 nap levelezés volt, mire törölték és vissza adtak a tétet.

[ Szerkesztve ]

(#169215) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Csak én érzem túl erősnek az oddsokat? Még akkor is, ha nem játszottak eddig együtt?

[link]

Ilyenkor csodálkozok el mindig a magyar királyi szerencsejáték odds-ain...

Tippmix:
1,16 - 3,95
Bet365:
1,12 - 5,5
Bwin:
1,17 - 4,6
Unibet:
1,18 -4,65

Ööö.. van szórás rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#169216) yogibear válasza Soulfly842 (#169215) üzenetére


yogibear
addikt

A Pró oddsa 4,25 Marciékra, ami kb reális.
Mert ha a bet 5,5 adózatlan oddsából levonod a 20% nyereményilletéket, ami idehaza van, akkor az 4,4 lenne...

Az mondjuk kérdés, hogy melyiküket érdekli a páros. Checchinato már letudta ma délelőtt az egyénit, sima 3:0-lal ment tovább, Marci holnap délelőtt játszik... elvben 11-kor.
Így ha nincs nagy csúszás a mai páros meccsükben, ami 16:00-ra van kiírva, még akár komolyan is vehetik...
Marcinak is jól jöhet a játék a holnapi meccs előtt, ahelyett, hogy héderelnie kellene...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#169217) yogibear válasza yogibear (#169216) üzenetére


yogibear
addikt

Ráadásul max 3 szett, nem 5, mint esetleg egyéniben, így még akár ha komolyan veszik, 2 szettben max egy óra alatt letolhatják...
Úgy is, hogy sosem játszottak együtt párost, de az ellenfél is csak idén összesen 5 meccset, amiből csak 2-t nyertek meg...
Aprót szvsz megér...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#169218) janos1988


janos1988
addikt

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#169219) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Az mindenképpen a dél-amerikai foci erejét mutatja, hogy egy olyan Chile nem tudott kijutni a VB -re, aki most 10 emberrel tudott 1-0-ról fordítani a románok ellen... 13. perc óta hátrányban voltak, 31. percben volt a kiállítás és az 52. percben már fordítottak...

Kolumbia pl. érdekes lehet. Odaérhetnek a csoport 1/2. helyére... (Kolumbia, Japán, Lengyelo., szengál)

Panama - hiába beszédes az, hogy Chile előtt jutottak tovább - nehezebb helyzetben lesz... (Anglia, Panama, Belgium, Tunzézia (Tunézia pl. X-elt a Portugáliával a napokban... (2-2).. bár igaz, hogy CR nélkül, nade' akkor is...))

[ Szerkesztve ]

(#169220) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#169219) üzenetére


Soulfly842
addikt

Na, a 10 ember csak elfáradt a meccs végére. 3-2

(#169221) janos1988


janos1988
addikt

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#169222) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Óvatos téttel, barátságos meccsek varázsával 242-es odds-val... :)

Ma a francia-olasz felkészülésire kíváncsi leszek. :)

(#169223) Örni


Örni
senior tag

Fasza, tegnap Balmazra meg Diósgyőrre még 3 feletti oddsok voltak, most meg 2...
1X-et akartam rájuk rakni, de így már nem sokat ér.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#169224) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#169222) üzenetére


Soulfly842
addikt

A rohadt életbe :D Kö'cög dinamo.. a koncepció jó volt, a vezérszál rendben volt (Tunézia, töröko. gólt szerez; ill. eddig a francia csapat nyer és mindkét csapat gólt szerez is jön... s azzal szerintem nem is lesz gond (jelenleg 2:1), Kolumbia pedig nyomás alatt tartja Egyiptomot... Lehet 900 E -be került ez... :D

Tudom-tudom, tét nélküli s már nem lett volna szabad, de olyan jó lendülettel vert a dinamo mindenkit a rájátszásban... nem bírtam otthagyni minden agyon-agyalásom ellenére :D

(#169225) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Tunézia egyébként még okozhat meglepetést X-eltek a CR7 nélküli Portugáliával és nyerésre állnak a törökök ellen.

(#169226) yogibear


yogibear
addikt

Nyomorult rizsszeműek képtelenek otthon egy átkozott gólt rúgni, kukáztam jól a szelvényt, erre 0:3 után a 90+4-ben csak meglett a GG. :C

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#169227) janos1988


janos1988
addikt

A három finn megtolva a szokásos Trixie-ben 6+ gólokkal, 200 -> ~207k.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#169228) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az MB1 utolsó fordulójában érdemes lesz élőzni, és az utolsó percekre fókuszálni. :C
Biztos lesznek érdekes történések az utolsó percekben, és fognak a tabella hátsó részében szereplő csapatok liftezni.

Amúgy akiknek ki kéne esniük: Diók és Vasas.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#169229) yogibear válasza LyonnaisFan1 (#169228) üzenetére


yogibear
addikt

Ami jó kérdés, hogy a Vid és/vagy a Fradi leadja-e a meccset...
Indexen van kint cikk, ahol kiszámolgatták, melyik eredmény esetén ki esik ki, van 83 féle verzió.
:P
Ami még kérdés, az az Újpest - Konda és a Honvéd - Vasas...ott is van pár variáció, ki lesz a 3-5. helyezett...
Lilák ugye EL mint kupagyőztes, így még egy hely kiadó az EL kiselejtező körébe, ami vagy Konda, vagy Honvéd...
Ráadásul jól leszakadt az ég, alig 20 perccel kezdés előtt...

Ha a Honvéd odateszi magát és nem kap ki legalább, akkor a Hali - Kövesd meccsen mindkettőnek jó az X... és a dió-vasas, balmaz trióból megy kettő a mennyei kettőbe jövőre.
Márpedig a Honvédnak nyernie kell, mert ha a Konda nem nyer a tanyaközpontban, akkor a Honvédé a 4. hely a győzelemmel és EL... Ha a lilák nyernek, akkor a Honvédnak X is elég a konda beelőzéséhez...

Több meccsen is lesik majd egymást, ki hol tart éppen :P

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#169230) LyonnaisFan1 válasza yogibear (#169229) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Már teljesen bele is kavarodtam :C
Ha XY bekövetkezik, akkor XY ennyi ponttal zár, de a pontazonosság XY csapatnak kedvez, mert több a győzelem szám, blah blah blah :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#169231) yogibear válasza LyonnaisFan1 (#169230) üzenetére


yogibear
addikt

Nagypofájú Uzoma mekkora öngólt tolt Balmazban. :P
Most épp ezzel nb2-esek a diók mellett...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#169232) tigipuf


tigipuf
senior tag

Lehet csak a fradi veszi komolyan a végjátékot :U? Vagy most a szünetben dől el,melyik meccsen mi legyen?Kíváncsi vagyok én erre a sok 0:0-ra mire fejlődik :D

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#169233) LyonnaisFan1 válasza yogibear (#169231) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Majd a góóóólban megnézem :C
Olyan Djuricaingost? :K

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#169234) yogibear válasza LyonnaisFan1 (#169233) üzenetére


yogibear
addikt

Ez Usomaing volt. :P De védhetetlen. :DD

Bundafame mekkora gólt tekert szabadból... :C Helyből becsavarta, minek nekifutni fárasztani vele magát. :DDD
Felsőház kb eldőlt, a de a diók is megkapják a viditől a meccset, balmat megy a mennyei kettőbe a vasassal karöltve.

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#169235) LyonnaisFan1 válasza yogibear (#169234) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Várom várom :DDD
Na közben a fradiban fejben játszó Ugrait le is cserélték, ment is az üdvrivalgás

Ugri már régóta nincs fejben miskolcon, sztem már várja, hogy eligazoljon.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#169236) adise


adise
őstag

új stadionnal nem szabad kiesni miskolcon, biztos nem véletlen

#169236
csak itt sokkal nagyobb nézőszám (bevétel) van mint ott. mtk 50-60 nézője nem számit. Itt több ezerről lenne szó egy nagyobb meccsen

[ Szerkesztve ]

(#169237) yogibear válasza adise (#169236) üzenetére


yogibear
addikt

Botorság, az MTK is kiesett, a puszkasz academy is, mindkettő új stadionnal
A beten eltűnt a részletes stat a dió meccsről, pedig 1. fiben még volt, a vidi egyáltalán nem törte magát az alapján

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#169238) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Na most a fradin múlik minden, hogy kigolyózzák-e a diókat.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#169239) yogibear válasza LyonnaisFan1 (#169238) üzenetére


yogibear
addikt

Nem egészen, mert jelen állás szerint a dióknak és a halinak azonos győzelem száma van így a hali elvben a kieső ha nyerne a balmaz... már ha utána a gólkülönbség számít... ha az egymás elleni, azt nem néztem...

Ha a hali nyerne és a balmaz is, meg a diók is,akkor a kövesd megy a vasassal...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#169240) LyonnaisFan1 válasza yogibear (#169239) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Akkor a gólarány döntene mellettünk. Tiszta thriller már :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#169241) yogibear válasza LyonnaisFan1 (#169240) üzenetére


yogibear
addikt

You know it’s thriller
Thriller night
You’re fighting for your life
Inside a killer
Thriller tonight

:DDD

Na erre egyenlít a vidi, diók és vasas a kukacsapat jelenleg
Kész diliház. :P

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#169242) adise


adise
őstag

Na jó tévedtem. Milyen gólt kapott a dió :D:D:D Ezen a Radoson már évek ota mennek el meccsek a lepkék miatt.

(#169243) yogibear


yogibear
addikt

Megint vezetnek a diók, jöhet a balmaz gól és akkor a hali a kieső? :DDD

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#169244) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Makrai többet tett pár perc alatt, mint Ugrai meccsek alatt.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#169245) yogibear válasza LyonnaisFan1 (#169244) üzenetére


yogibear
addikt

Sorrend szabályai: 1) pontszám; 2) a bajnokságban elért több győzelem; 3) a bajnoki mérkőzések gólkülönbsége; 4) a bajnoki mérkőzéseken rúgott több gól; 5) az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések pontkülönbsége; 6) az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések gólkülönbsége; 7) az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzéseken az idegenben lőtt több gól; 8) a bajnokság fair play értékelésében elért jobb helyezés; 9) sorsolás.

Na itt a sorrend...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#169246) Örni


Örni
senior tag

Micsoda izgalmak kérem, micsoda izgalmak :) Balmaz lesgól a végére.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#169247) Soulfly842 válasza yogibear (#169237) üzenetére


Soulfly842
addikt

Jó, de az MTK meccsein az a 25 családtag, aki kiment szurkolni és EM-TÉ-KÁ-zni, az nem szedi szét a játékosokat :D

Loki szurkolóként örülök, hogy a rivális maradt bent! Eleve, milyen lett volna már az aktív meccsre járók nagy százalékát elvenni a magyar királyi élvonaltól? :D

(#169248) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Mi vagyunk a német HSV, yeyeye ye ye ye ye ye :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Most Bódogsáág van

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#169249) LyonnaisFan1 válasza yogibear (#169234) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Bráfó Uzsoma, tapzs tapzs. Gudzsábbvelldán :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#169250) yogibear válasza LyonnaisFan1 (#169248) üzenetére


yogibear
addikt

HSV-nek is elfogyott a mázlija, idén kiestek végül. ;] :P

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.