Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#169051) Örni válasza #04441088 (#169050) üzenetére


Örni
senior tag

Bayern és Dortmund. De ha nézted a meccset, láthattad, hogy kilógott a lóláb, alaposan.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#169052) yogibear válasza Örni (#169051) üzenetére


yogibear
addikt

Nem kellett volna az elején gólt kapni, meg lelazsálni az első félidőt.
kijöttek a másodikra, gyorsan egyenlítettek, aztán azt hitték, megint meglesz a sima htft 1/2, mint ahogy a Köln meg a Wolfsburg ellen fixingelték... aztán mégsem... ;)

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#169053) yogibear


yogibear
addikt

Rejál majgiccs :C

Villarreal felavatja a kis Zidanét. :DDD

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#169054) jenei1994


jenei1994
addikt

Köszi Real!....,

(#169055) yogibear


yogibear
addikt

Lyon 2/1 @15-ért :P
Kell a pénz a stadion felújításra. a szerdai meccs után. :DDD

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#169056) Örni válasza yogibear (#169052) üzenetére


Örni
senior tag

No igen, eléggé leeresztettek már bl után. Mondjuk nem baj, ha egy kisebb csapat is nyer végre valamit. Frankfurt hendi 25-ös odds volt :D

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#169057) yogibear válasza Örni (#169056) üzenetére


yogibear
addikt

Igen, egyrészt kicsit leeresztettek.
Másrészt még tán valamelyik Real elleni meccs előtt, vagy után mondott az egyik tévés szagértő olyasmit, amiben lehet igazság, kivételesen, (amúgy pont Bayern szurker volt), hogy a bajnokságban igazából nem kell szinte egy meccsen sem megszakadniuk, gyakorlatilag galoppban nyerik a meccseket és a bajnokságot, senki nem szorongatja meg őket és ez visszaüt olyankor, mikor komoly ellenféllel kerülnek szembe...
És van benne valami... 6 éve zsinórban nyerik sétálva a bajnokságot, a német kupában viszont az utóbbi hatból, háromszor is megcopatták őket, kétszer a Dorti az elődöntőben ejtette ki őket, ráadásul mindkétszer "Münkenban"... most meg a döntőben a Frankfurt verte őket... és ott ugye egy meccsről van szó, nincs javítási lehetőség, visszavágó...
BL-ben meg 5 éve nyertek utoljára, azóta hol a Barca, hol a Real, hol az ATMA zavarja haza őket az elődöntőben, sőt idén már egy fordulóval korábban...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#169058) drtimot válasza yogibear (#169057) üzenetére


drtimot
aktív tag

Egy nemspanyol csapattól nem várható el ennél jobb eredmény, vagy ennél konzisztensebb teljesítmény.

Foglaljuk össze pozitívan az általad elmondottakat:
- zsinórban 6 bajnokság
- elmúlt 6-ból 3 kupagyőzelem
- BL-győzelem az elmúlt 5 évben

Bármelyik másik európai csapat (aki nem Barca vagy Real) összetenné a két kezét ezért.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#169059) #86564352


#86564352
törölt tag

Hammarby-AIK GG 1,65x

(#169060) janos1988


janos1988
addikt

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#169061) djculture


djculture
félisten

Pro-n is kezdenek végre ezt azt adni...

Játssz a szerencsejatek.hu vagy a tippmixpro.hu oldalon 2018. május 17. és 2018. május 23. között legalább 2.000 Ft összértékben és számládon 1.000 Ft bónuszt írunk jóvá!
A bónusz jóváírásának további feltétele:
Ha teljesítetted a fogadási összegre vonatkozó feltételeket, a bónusz jóváírásához mindössze annyit kell tenned, hogy hozzájárulásodat adod ahhoz, hogy személyre szóló exkluzív bónuszajánlatok nyújtásához fogadási adataidat elemzés céljából felhasználhassuk.
A hozzájárulást megadhatod a Számlám / Fogadásaim menüponton belül (mobil nézetben a Profil ikonra kattintva), a Kommunikáció almenüpont alatt a „Hozzájárulok, hogy a Szerencsejáték Zrt. személyes adataimat elemezze; testre szabott ajánlatok, kedvezmények nyújtása céljából felhasználja” elem bepipálásával és a beállítások mentésével. A hozzájárulás megadásával jogosulttá válhatsz további bónusz ajánlatokra és exkluzív nyereményjátékainkban való részvételre is.

(#169062) B-L-A-C-K válasza djculture (#169061) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

1000Ft-os bónusz? Hát igazán nagylelkűek...:D

(#169063) L_YKing


L_YKing
addikt

Valakinek velemeny az Udinese - Bologna meccsrol?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#169064) B-L-A-C-K válasza L_YKing (#169063) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha Udi nem nyer akár ki is eshet, szóval hajtaniuk kell.

[ Szerkesztve ]

(#169065) L_YKing válasza B-L-A-C-K (#169064) üzenetére


L_YKing
addikt

Én is így vélekedek. Már csak ez kell a szelvényre és a 116K-ból 72K-t ki tudnék venni 19K téttel.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#169066) B-L-A-C-K válasza L_YKing (#169065) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hajrá. ;)

Nekem még ma csak egy kis bemelegítős volt eddig, várom az olasz élőzéseket..

(#169067) L_YKing válasza B-L-A-C-K (#169066) üzenetére


L_YKing
addikt

Barca B-t néztem én ism féltem tőle pedig sima win lett. Grat! :R
Ha van jó olasz tipped majd jöhet. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#169068) B-L-A-C-K válasza L_YKing (#169067) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Barba B-ről tudni kell hogy sose jut fel, viszont sose ejtik ki, így várható volt hozza ezt a meccset, és a következőt is, persze nagy téttel én is mertem megpiszkálni.

[ Szerkesztve ]

(#169069) #86564352


#86564352
törölt tag

Élő tippeket én is örömmel fogadnék, semmi érzékem hozzá egyedül a Sharapova-Ostapenko tenisz jött be mostanában.

(#169070) B-L-A-C-K válasza #86564352 (#169069) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én biztos nem azon leszek ilyenkor hogy ide meg akárhova beírjam, eleget csináltam ilyet már itt, és semmi értelme nem volt...

Előzni meg mindenki tud ha akar, statisztikát kell csak figyelni, és gólokra kell fogadni.

(#169071) #86564352 válasza B-L-A-C-K (#169070) üzenetére


#86564352
törölt tag

Tegnapi angol kupadöntő 20 perc után Chelsea vezet, vártam-vártam a második félidőben biztos lesz még gól. Statisztika alapján ManU kétszer annyi labdabirtoklás, kétszer annyi lehetőség, a Chelsea térfelén ment a játék sokat. Begyötörtek végre egy gólt, amit nem adott meg a bíró. Reménytelen volt gólra fogadni és odds se volt jó ahhoz képest. Ezért mondom nincs érzékem hozzá. :D
Kínai bajnokságban csíptem el második félidő GG-t 2x körül valamelyik nap, szerintem az is csak mák volt. Redditről szoktam ötletet meríteni.

Nem úgy gondoltam először rögtön ide írd mit teszel, hanem miután feladtad akkor esetleg. Ahogy gondolod természetesen, nem tudom pontosan mit értesz az alatt nem volt értelme? Én szívesen gratulálok utólag betett szelvényekhez is, azért jobb amikor előre beírják az emberek másoknak is legyen esélye tenni.

(#169072) B-L-A-C-K válasza #86564352 (#169071) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Élőzést se úgy kell elképzelni mindig minden jön, de sokkal könnyebb nyerni így mint meccs előtt megraksz valamit. Én a tegnapi napot kihagytam, de tegnap előtt este raktam 4 szelvényt, 3 jött, pl ha ezt megnézed, félidőben raktam mindet, és simán lehetett várni hogy jön amiket raktam, és jött is. Vagy itt egy csütörtöki, ezek is simán várhatóak voltak félidő után, nem sokat kellett érte aggódni. De tisztában kell tényleg lenni azzal hogy el is mehet még a legeslegtutibb is, így mindig annyival kell rakni, ami nem baj ha elmegy.

[ Szerkesztve ]

(#169073) #86564352


#86564352
törölt tag

Ez a svéd meccs bukta lesz, mutatók alapján esélytelen GG

(#169074) L_YKing válasza L_YKing (#169065) üzenetére


L_YKing
addikt

:C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#169075) L_YKing válasza L_YKing (#169074) üzenetére


L_YKing
addikt

100K-nál kiszálltam. :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#169076) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Svájc tornagyőzelmére ki lát esélyt?
A Svédeknek az amcsik ellen tényleg minden összejött, egyszer elsülhet a fordítottja is. Miért ne?

Ráadásul a helvéteknek lenne miért revansot venni. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#169077) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Lazio-Inter
Melyik irodánál lehet arra fogadni, hogy lesz piros lap?
Bet365 és Sportingon sajnos nincs ilyen opció.

(#169078) moddingR válasza juliabrilke (#169077) üzenetére


moddingR
aktív tag

Unibeten lehet

(#169079) ZsoltG60 válasza juliabrilke (#169077) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Sportingon van... :K

Lesz kiállítás a mérkőzésen? (a rendes játékidőben)
igen 2.95
nem1.35

az "összes fogadás" rész alatt keresd, a legutolsó, ott lesz az. :K

Lumia 950XL

(#169080) juliabrilke válasza ZsoltG60 (#169079) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ezt szépen elrejtették. :R

(#169081) juliabrilke válasza moddingR (#169078) üzenetére


juliabrilke
addikt

Köszönöm neked is, hogy megnézted. :R
Pont az ilyen opciók miatt regisztráltam csak a Sportingbetre.

(#169082) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Vezetnek a helvétek :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#169083) Örni


Örni
senior tag

Jó kis meccs a Lazio Inter :) 2 perccel a gól előtt raktam h-t 2,53-ért, sajna már 1-1. Van pörgés.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#169084) Örni válasza Örni (#169083) üzenetére


Örni
senior tag

Na, 2-1 :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#169085) yogibear válasza B-L-A-C-K (#169068) üzenetére


yogibear
addikt

sose jut fel, viszont sose ejtik ki

Ez mondjuk félig igaz csak... első osztályú ugye akkor sem lehetne, ha megnyerné a másodosztályt.
De onnan viszont simán kiejtik/kiesik, Akár csak a Real B-t...

Barca B tavaly jutott vissza a másodosztályba, jó pár év harmadosztály után... a Real B továbbra is elvegetál ott... elvannak, mint a befőtt... azok is jó pár éve estek ki a másodból...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#169086) yogibear


yogibear
addikt

Lazio micsináááá?? :P

tizi, majd 1 percre rá 2. sárga/piros...

Durva 15 perc lesz ez még...

Kész 3:2... hupikék törpikék goto EL...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#169087) Örni válasza yogibear (#169086) üzenetére


Örni
senior tag

Kâr, hogy pron élőben nem lehetett pirosra fogadni, várható volt. Hülye Lazionak elég lett volna az x is, ezt bukták.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#169088) juliabrilke válasza yogibear (#169086) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ezért kerestem a piroslapot a meccsre...

(#169089) yogibear válasza Örni (#169087) üzenetére


yogibear
addikt

Ezek idióták... alig 20 perccel a vége előtt eltoszni a vezetést a tizivel meg rá 2 percre a pirossal a döncit is :(

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#169090) #86564352 válasza yogibear (#169089) üzenetére


#86564352
törölt tag

Idióták, de kedves idióták köszönet nekik megmentették a napomat. :) Interre fogadtam utolsó ezressel a számlán megcsinálják a BL indulást. Nem lennék most Lazio drukker. A legtöbb gólt lövik a bajnokságban és csak ötödik hely, utolsó napon elveszíteni így. :Y

juliabrilke az de szép!

[ Szerkesztve ]

(#169091) Örni válasza #86564352 (#169090) üzenetére


Örni
senior tag

Nem kedves idióták, én Laziot raktam! :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#169092) juliabrilke válasza #86564352 (#169090) üzenetére


juliabrilke
addikt

A kamera nem véletlen mutatta Stefant a végén, lehet rajta ment el az egész meccs.
Sok sárga volt a meccsen, de a büntető után gondoltam, hogy valakinek elpattan az agya és kiállítják.

(#169093) #86564352 válasza Örni (#169091) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nem is volt rossz tipp az. Sok dolog szólt a Lazio mellett: jók voltak évközben, sok gól, hazai pálya, döntetlen is elég. Inter mellett: csak a győzelem jó. Az a francia meccs is bolond lehetett 4 pirossal! :D Még a Dallas női kosarat várom jóváírják, holnap norvégoknál Start-Bodö V megpróbálom. Svédeknél Göteborg.

[ Szerkesztve ]

(#169094) Örni válasza #86564352 (#169093) üzenetére


Örni
senior tag

Mára raktam Milánt Spallal, 2,8-ért, az jött gyönyörűen. Mondom belenézek Lazio meccsbe és annyira nyomtak, hogy meg kellett rakni. Amúgy 1X-re gondoltam, de azt még idegesítőbb lett volna elbukni.

Holnapra Kiel Wolfsburg újra GG + over 2,5 1,95-ért!!!

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#169095) janos1988


janos1988
addikt

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#169096) drtimot válasza janos1988 (#169095) üzenetére


drtimot
aktív tag

Bejött bármelyik - kötés nélkül - az elmúlt hetek 6+ gólos tippjeiből?:) Itt már a szorzók se olyan erősek...

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#169097) B-L-A-C-K válasza drtimot (#169096) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha minden nap ~300Ft-ért rak egy ilyet 1 éven át, és csak 365-ből 1x jön be egy ilyen, akkor is pluszban lesz jóval. Az már más kérdés hogy én se látom ezeknek az értelmet, de ez ilyen kis hobbi rakás inkább.

(#169098) drtimot válasza B-L-A-C-K (#169097) üzenetére


drtimot
aktív tag

Persze, csak érdeklődöm, mert nekem unalmas lenne mindig csak 6+ gólra rakni. (Amúgy én is ilyen hülyeségeket rakok, szintén apróval, csak igyekszem variálni :) )

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#169099) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Csak egy ilyen ment a mai napra.

(#169100) zolynet válasza juliabrilke (#169099) üzenetére


zolynet
addikt

Ügyes! :C

Life is too short to stay stock!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.