Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16801) sz_abika


sz_abika
addikt

Na végre Austria belőtte a 1235162381. ziccerét.
Bedig a spori nagyon ellenük fúj, Admira játékosai olyan szépen rugdossa fel őket...

PSN: xszabikax

(#16802) plus44 válasza Cthulhu Dawn (#16800) üzenetére


plus44
veterán

Ne temesd még őket, bekúszhat még egy 10 perc alatt.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16803) pc_seft válasza Cthulhu Dawn (#16800) üzenetére


pc_seft
tag

tizenegyes ;)

sz_abika+1

[ Szerkesztve ]

(#16804) sz_abika válasza plus44 (#16802) üzenetére


sz_abika
addikt

Ott a bünti egy olyanért amiből a meccsen volt vagy 3 eset..

PSN: xszabikax

(#16805) Cthulhu Dawn válasza pc_seft (#16803) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Hajszálon múlott :) ...meg is lepett volna ha a kupa győztes csak 1 góllal veri el az éppen hogy bentmaradtat, az csak a svédeknél normális.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16806) Bati0501 válasza B-L-A-C-K (#16798) üzenetére


Bati0501
őstag

Hát ezt már tényleg nem hiszem el...amikor néztem a meccset-30-45. perc-,akkor a Randers eléggé dominált,folyamatosan letámadott.Aztán félidőnél otthagytam,nem néztem semmit,most visszajövök és látom,h 2-2. :W
Egyenlítő gól a 88.percben született...én ezen már talán csak röhögni tudnék,de sajnos nagyon nem tudok.

(#16808) sz_abika válasza Bati0501 (#16807) üzenetére


sz_abika
addikt

A lényeg hogy jött és +15k :)

PSN: xszabikax

(#16809) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Kéne még egy Bayern szöglet, de ezek csak gólokat lőnek :DDD .

na, csak mondanom kellett.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16810) Bati0501 válasza sz_abika (#16808) üzenetére


Bati0501
őstag

Én meg már nem tudtam megrakni,de nem tudom,h mit csináltam volna,h megrakom mindkettőt-ezt meg a viborg-randers-t-vagy csak az egyiket,mert randers döntetlent játszott,szóval az elment,így ha mindkettőt megjátszottam volna,akkor is vitte volna az egészet...de lehet,h ezt a Kaiserslautern-t játszottam volna meg,mivel kisebb volt az odds,így biztosabb :U ,de már teljesen mindegy...

(#16811) Cthulhu Dawn válasza Cthulhu Dawn (#16786) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Meg lesz ez, és nem tettem :( .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16812) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Kéne egy Terek és egy Grödig győzelem.
Bár mind kettő meleg lesz, főleg a Grödig

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#16813) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Holnapi kami meccs: [link] első félidő H, második V 21x-ért ;] .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16814) B-L-A-C-K válasza Cthulhu Dawn (#16813) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

10K?

Én pihenek kicsit, buktam ebbe hónap összességében mindent leszámítva és pókerrel együtt vagy 25 ezret, ez lesz február óta az első mínuszos hónapom idén, így szerintem nem is gyarapítom tovább...

[ Szerkesztve ]

(#16815) Cthulhu Dawn válasza B-L-A-C-K (#16814) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

10k mi?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16816) B-L-A-C-K válasza Cthulhu Dawn (#16815) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tízezzerelrakodmegb@zdmeg...:D

(#16817) Cthulhu Dawn válasza B-L-A-C-K (#16816) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Áh, ilyen tuti meccsekre all-in-t szoktam. USA - Mali 80-as hendi szerencsére nem lett meg, úgyhogy legalább bánkódni se kell. Egyébként 2k megy erre is szerintem, mert simán eltudok képzelni egy olyat, hogy a cselzi telibeszarja a meccset, mint az előzőt, véletlenül beenged az első félidő végén egyet, és a másodikban szépít.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16818) giigz


giigz
veterán

FH kellett mára, sima lett, 4-0 :)

(#16819) Bati0501


Bati0501
őstag

Ma 4 meccset játszottam meg,ebből 3-at játszottak már le:egy döntetlen lett,a maradék kettő meg igen fölényes győzelem(ligea varsó meg salzburg),ha nyer a Chicago,akkor megint egyen fog elmenni,pedig jól játszott a randers... :O
Ez az élet fintora,h az esetek nagy %-ban csak egy meccsen megy el a szelvény,persze kivéve kaminál,ahol kettővel(5/7-et még nem próbáltam :DDD ). :O

(#16820) B-L-A-C-K válasza Cthulhu Dawn (#16817) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem lepne meg ha bejönne...

(#16821) Higth


Higth
csendes tag

Jöv hétvégére szerintem lehet fogadni nyugodtan a 2 Lotusra, mert 35-40 fokok lesznek az országban, és köztudott, hogy melegben jók a Lotusok :)

(#16822) Bati0501 válasza Higth (#16821) üzenetére


Bati0501
őstag

Majd Kimit megküldöm még csütörtökön,h ne tudják az odds-ot levinni szombaton az időmérő után. :DDD
Am ha Forma1-ra fogadok,akkor mindig rá,mert ő tesóm kedvence. :)
Am a száguldócirkuszra neten lehet jó fogadni,h hányan esnek ki,lesz a safetycar meg hasonlók...vagyis gondolom,mert még sose fogadtam neten,még. ;] :D

(#16823) rwin5


rwin5
őstag

Beszarás!! Épp készültem írni ide, hogy kuba oddsa milyet nőtt már élőben 19-es volt, mondom milyen volna becsúszna első gól tőlük és ahogy átfutott az agyamon 0-1.. de jó volna ilyeneket megfogni pénzzel is :D

ott is az egyenlítés, de azt az első kuba gólt de jó lett volna elcsípni.

[ Szerkesztve ]

(#16824) pohár


pohár
félisten

még ma kezdődik ez a két meccs, pici pénzzel tettem egy ilyet: Seattle GG & Gremio győzelem

plusz két baseball külön szelón: DET & STL @2,10

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16825) Higth válasza Bati0501 (#16822) üzenetére


Higth
csendes tag

Én is szerintem megjátszom, de ha lesz Rogro öt is :D :D külön :D

(#16826) rwin5


rwin5
őstag

kegyetlen jól játszik az orosz férfi röpi, 2. szettet is visszahozták vmi 7-8 pontos hátrányból volt rájuk szett győzelem szorzó 5 körül :D ha behúznák 3-0-ra akkor 1,8 ért jó vételek voltak mára :C

(#16827) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Magyar nagydíjra győztes autó Caterham, és Marussia 3001-es odds mindkettőn. Ezeket ilyen Flintstones sztájlban hajtják lábbal, vagy miért :DDD ?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16828) giigz válasza Cthulhu Dawn (#16827) üzenetére


giigz
veterán

Azok a leggyengébb autók, pár éve szinte alacsonyabb kategória szintjén álltak, 3-an voltak, az előbb említett kettő + a HRT. A HRT azóta kilépett, ők maradtak, és egy kicsit fejlődnek mindig, de továbbra is le vannak maradva, és csak lekörözik őket...

(#16829) sz_abika válasza rwin5 (#16826) üzenetére


sz_abika
addikt

Olaszok +1.5 szetten vannak, le a ruszkikkal!

(#16827) Cthulhu Dawn
Te milyen földrészen élsz hallode? :D

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#16830) pohár


pohár
félisten

na, tippmixszelón eddig 3/7, holnap jön a nagyobbik fele :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16831) rwin5 válasza sz_abika (#16829) üzenetére


rwin5
őstag

kár, hogy nincs pénzem neten ezt a meccset most szét élőzném, pl első 10 pont oroszok 100% 1,8ért - bár lehet 2-0 nál fújnak egy kicsit és nem akarják behúzni

+ dartsot is lehetne elég jól élőzni

ma meccsezik a nagypofájú Chisora? :D remélem szétverik a fejét ;]

[ Szerkesztve ]

(#16832) giigz válasza rwin5 (#16831) üzenetére


giigz
veterán

Holnap Taylor remélem oktatni fog :) :))

(#16833) rwin5 válasza giigz (#16832) üzenetére


rwin5
őstag

jöttek is az elképzelések élő fogadásban.. ilyen is ritkán van, hogy kb minden bejön, persze 1 fillérrel se lett megrakva :D addig nem rakok netre pénzt amíg mixen nem nyerek valami értelmes összeget, úgyhogy ideje volna már vminek becsúsznia :)

(#16834) stefyY


stefyY
őstag

187 USA - Görögország 1.40 H
196 Union Berlin - Bochum 1.85 H
204 Honka - Kuopio PS 1.79 H
222 Anderlecht - Genk: A mérkőzésen 2,5-nél kevesebb (H) vagy több (V) gól lesz 1 57 V
246 Fluminense - Vasco da Gama 1.60 H

11.65-ért holnapra. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#16835) rwin5 válasza stefyY (#16834) üzenetére


rwin5
őstag

az az over szerintem annyira nem tuti

kuba jó nagyot picsázott, nem fogadtam volna rá, hogy ennyi gól lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#16836) stefyY válasza rwin5 (#16835) üzenetére


stefyY
őstag

Legyen 2-3 gól? :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#16837) rwin5 válasza stefyY (#16836) üzenetére


rwin5
őstag

csak azért írtam mert sokkal gyengébb csapat ellen se volt, hogy jött az over

közben 6-1 :Y - vagyis kubát picsázták ;]

[ Szerkesztve ]

(#16838) Chereiose válasza stefyY (#16834) üzenetére


Chereiose
addikt

Én megtettem most ezt 300 Ft-tal, csak az anderlecht-re 2 vagy 3 gól raktam :K

(#16839) rwin5


rwin5
őstag

Lahti meccs nekem még nagyon D-szagú lehet rakok holnap egy D-s szelót

(#16840) stefyY válasza Chereiose (#16838) üzenetére


stefyY
őstag

Én 400-al rakom holnap, tolok egy rusht reggel a plázába... :DDD Úgy hát 5725 a várható...

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#16841) rwin5 válasza stefyY (#16840) üzenetére


rwin5
őstag

aztán le ne átkozzatok ha 4 gól lesz vagy 1:D, csak észrevételként jegyeztem meg :D

[ Szerkesztve ]

(#16842) rwin5


rwin5
őstag

szépen behúzták az oroszok 3-1 re :C holnap lehet neten portot veretni vagy majd élőben 70+ ban, hogy lőnek majd gólt jó szorzóért

(#16843) pc_seft


pc_seft
tag

Hali srácok!

Ma betalált 3 szelvényem nem nagy összeg de a mostani meccsekből kiindulva bőven jó :D

mostanában az új taktikám ha lehet így nevezni,egy-egy meccseket teszek 2.5k-val...
így ma ez jött össze Grödig-Ried x 2.5k=7.5k
Paderborn-Kaiserslau v 2.5k=5.2k
késő délután pedig ment egy ilyen
Legia Varsó-Widzew H
Wien-Admira H
Wiener-Salzburg V
Botafogo-Nautico H (ez kel még)
2.5k=8k

Egy éve tippmixelek online nem játszom mert ismerem magam és nem lenne megállás:)
Eddigi nyereményem tisztán 260k körül mozog(persze szelvényeket megőriztem ha valaki kérné fotó formájában) de az utóbbi időben elég szépen visszabuktam 100k körül.

Holnap egy ilyet fogok tenni kombinációs szelvény formájában...

Atlético PR - Corinthians X
Djurgarden - Norrköping X
Korona Kielce - Slask Wroclaw X
Cracovia Krakkó - Piast Gliwice X
Rosztov - FK Krasznodar X

3/5 szelvény lesz 2k összesen...

Nagyobb szelvényem ...
Fluminense - Vasco da Gama H
Honka - Kuopio PS H
Fürth - Bielefeld H
Union Berlin - Bochum H

5K

Van két tippem amit megosztom veletek.

Sion - FC Zürich én személy szerint a Siont jobb csapatnak érzem és sima győzelmet várok a magas odds ellenében is.
Thun - St. Gallen Thun győzelemre számítok a magas odds ellenében is.

2.5k lesz a tét erre a két meccsre :R

(#16844) pohár


pohár
félisten

na, a Gremio innen nem húzza már be idegenben :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16845) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Elfáradt kicsit a bet365 :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#16846) stefyY


stefyY
őstag

Én leszek a f*szagyerek, és nem hallgatok senkire! ;]

187 USA - Görögország 1.40 H
196 Union Berlin - Bochum 1 85 H
204 Honka - Kuopio PS 1.79 H
221 Anderlecht - Genk: A mérkőzésen 0 vagy 1 (H), 2 vagy 3 (D), 4 vagy több (V) gól lesz 2.58 V
246 Fluminense - Vasco da Gama 1.60 H

400 ---> 7655 Ft,-

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#16847) L_YKing válasza stefyY (#16846) üzenetére


L_YKing
addikt

Akkor leszel f*sza gyerek ha mindegyiknek megrakod az ellenkezőjét 10E Ft-al kombináltba. ;) :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#16848) stefyY válasza L_YKing (#16847) üzenetére


stefyY
őstag

Nem kell feltétlen teljesen az ellenkezőjét rakni...
;]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#16849) L_YKing válasza stefyY (#16848) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak kicsi az alaptét. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#16850) stefyY válasza L_YKing (#16849) üzenetére


stefyY
őstag

Ja hogy soronként 10k 11 millás várhatóért? Fejreállok, ha abból az ötből négy bejön... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.